Home » Як встановити ринок відтворення на Honor

Як встановити ринок відтворення на Honor

HANAW 9. Як завантажити та встановити PLAY Market (Google Play) покроковий поступувач

Honor 9 Один з кращих смартфонів 2019 року, який можна придбати у середньому ціновому сегменті ринку. Він має неймовірно потужний процесор, респектабельний потрійний камера позаду та спливаючого самокамери, що дозволяє 66-дюймовий телефонний дисплей, що розтягується по краях.

Єдиним недоліком честі 9 полягає в тому, що в цій моделі смартфону служби Google не встановлені.

Оскільки Huawei був включений до переліку організацій, заборонених у Сполучених Штатах у першій половині 2019 року, компанія не змогла отримати сертифікацію Google для одного з нових телефонів. Це означає, що у магазині Play та всі інші програми Google не встановлені на Honor 9. Huawei Application Store є присутнім, але оскільки він зосереджений на китайському ринку, він не має більшості додатків та ігор, які використовуються в решті світу.

встановити, ринок, Honor

На щастя, ця проблема може бути виправлена. Дотримуйтесь покрокової інструкції, описаної в статті, і ви можете встановити магазин Google Play на Honor 9 за 5 хвилин, який забезпечить вам доступ до всіх ваших улюблених додатків та ігор. Також цей посібник буде працювати на Huawei Mate 30.

Інтернет ви можете знайти багато різних методів для встановлення ринку відтворення та Google-сервісу для телефонів Huawei. Але, на жаль, більшість з них не працюють на Honor 9а. Єдиний спосіб додати деякі знайомі додатки до смартфона, щоб завантажити їх з спеціального архіву.

Отже, щоб встановити програми, що працюють з служб Google, нам буде потрібно:

Отже, перше, що вам потрібно зробити, це завантажити його на ПК і розпакувати спеціальний файл, який знаходиться на Яндекс.Диск на наступному посиланні: https: // yadi.SK / d / xr52juov5xcvla. Далі, використовуючи Cardrider для підключення картки пам’яті до комп’ютера. Дуже важливо, щоб переконатися, що на ньому немає сторонніх файлів.

Для надійності ви можете попередньо відформатувати носій. Після цього просто перенесіть завантажену папку на флеш-накопичувач USB.

У той час як файл встановлений, ми беремо телефон, створюємо резервну копію всіх даних, які нам потрібні, і відкидаємо налаштування від нього.

Після цього ми робимо наступне:

 • Вставте USB-флеш-накопичувач у пристрій.
 • Ми переходимо до налаштувань. оновлення системи. резервне копіювання.
 • Натисніть кнопки далі і прийміть.
 • Виберіть зовнішній привід. карта пам’яті.
 • Натисніть на архів, який відображається під запису “Відновити з резервного копіювання”.
 • Натисніть, щоб відновити та введіть пароль, який світиться в підказці знизу.
 • Натисніть кнопку Продовжити.
See also  Новий тег Як видалити Honor 10

Якщо все це зроблено правильно, то необхідні програми встановлюються на телефоні, наприклад, YouTube, WhatsApp, Instagram, альтернативний магазин додатків та t.D. Аналогічним чином, ви можете завантажити будь-які інші необхідні програми, найголовніше, знайти відповідний архів в Інтернеті.

Творці бренду честі впевнені, що служби Google. це просто звичка майже всіх користувачів. Це не дивно, тому що ігровий ринок протягом багатьох років був єдиним джерелом, через який ви можете встановити програми на мобільному пристрої.

Однак зараз існує безліч додатків з інших розробників, в яких користувач може знайти величезну кількість ігор та різноманітні інструменти для смартфона. App галерея корисність і, таким чином, альтернативний магазин.

Перш ніж почати використовувати поданий магазин додатків, вам потрібно буде зареєструватися в системі, вказавши адресу електронної пошти та пароль. Щоб встановити програми, потрібно лише запустити утиліту App Gallery та ввести рядок пошуку, який розташований у верхній частині екрана, назва потрібної програми.

Після цього список програм, що відповідають пошуку, серед яких користувач може знайти та встановити конкретну програму.

Важливий! Варто зазначити, що галерея App Card не має багатьох популярних додатків та соціальних мереж, таких як Instagram, що таке додаток та інші. Встановіть такі програми, які можуть за допомогою дугових файлів.

Як завантажити та встановити магазин Google Play до китайської честі смартфонів

Huawei є одним з провідних виробників смартфонів у Китаї. Цей китайський виробник смартфона добре відомий тим, що він пропонує високоякісні телефони за доступною ціною.

Але через тверду віру в патріотизм китайський уряд забороняє використання продукції та послуг інших країн. Іноді продукти інших країн повинні пройти кілька умов для в’їзду в Китай. Таким чином, причина, Китай має свій веб-браузер, сайти соціальних мереж та багато іншого.

Крім того, смартфони, що продаються в Китаї, не включені в служби Google. Отже, якщо ви придбали Huawei Smartphone у Китаї, ви не можете знайти жодних послуг Google, таких як Store, календар Google, Gmail, Google Chrome, Google Play та інші. У майбутньому немає потреби турбуватися, тому що у нас є детальний посібник для завантаження та встановлення магазину Google Play на Honor китайських телефонів.

Наступний посібник із встановлення магазину Google Play сумісний з більшості китайських пристроїв Huawei, включаючи Huawei P30 Pro. P20 Pro. Nova 4. 10 Honor Lite. Honor Перегляд 20. Honor магії 2. Mate Pro 20. Honor 8X і багато інших.

Як встановити сервіси Google через VMOS

Після виконання команди вимкнення віртуальна машина закривається. Щоб дозволити, як правило, вам потрібно почекати кілька секунд.

Як продовжити використання послуг Google на віртуальній операції:

 • Натисніть значок VMOS.
 • Ви з’явиться перед вами, що відкривається після натискання кнопки “вимкнення”. Натисніть кнопку “PLAY”, яка зображена у вигляді розширеної вершини до правого трикутника.
 • Робочий стіл працює. Підніміть завісу з кнопки “Налаштування”.
 • Клацніть на відтворенні маркетингової етикетки. Якщо програма починає оновлювати, зачекайте цього процесу. В іншому випадку програма ринкової програми може літати.
 • Натисніть клавішу “Вхід”.
 • Введіть свої дані з профілю в Google.
 • Погодьтеся з умовами надання послуг.
See also  Як зробити комп'ютер не включений. Комп'ютер включається з BIOS

Тепер напишіть пошук випадкового застосування. Наприклад, Документи Google. Встановіть його та протест. Якщо ви всі зробите правильно, слід запустити будь-які програми.

Синхронізація з обліковим записом Google буде доступна лише тоді, коли ви вмикаєте віртуальну машину, у режимі робочої програми VMOS.

Як встановити Google Play Market на Huawei, Huawei

Однак міжнародна версія телефонів Huawei може і повинна включати Google Apps. Таким чином, немає необхідності встановлювати магазин Google Play у цих міжнародних версіях смартфонів Huawei.

Наступна посібник з встановлення в магазині Google Play сумісно з більшістю китайських пристроїв Huawei, включаючи Huawei P30 Pro, P20 Pro, Nova 4, Honar 9x Pro, Prose View 20, Honar Magic 2, Mate 20 Pro, Honor 8x, Huawei Mate 30 Pro Huawei P40 Pro Plus та інші.

Чи можу я встановити Play Market на Honor 10x Lite смартфон

Ми не будемо мучити і заохочуватимемо читача і відповість відразу чесно, Google Play у формі, до якої кожен використовується, у смартфоні Honor 10x Lite неможливо встановити. Це також стосується інших пристроїв цього бренду, який зумів потрапити в Google Sancions.

Але це не означає, що неможливо повністю використовувати телефон, як ви звикли. Насправді існує безліч альтернативних магазинів додатків, які не менш поступаються сервісам Google, а іноді навіть перевершує деякі ознаки. Розглянемо їх нижче.

До речі, на додаток до використання альтернативних магазинів додатків, ви іноді можете відповідати рекомендації, щоб знизити версію прошивки смартфонів. Але насправді не роблять цього. Не всі честі смартфони після зниження прошивки матимуть послуги Google, тому що більшість з них з фабрики без них. А потім, якщо смартфон зменшується, смартфон не працює, це буде негантальний випадок.

Як встановити ринок Play на телефоні P40 Lite, MediaPad M6 таблетка та інші Huawei

На щастя, стара модель компанії та її суб-бренда продовжує працювати в тому ж режимі, не приносячи своїх власників. Але всі власники нових предметів Huawei доведеться або перейти до операційно розроблених HSS-фірмових послуг (Mobile Service Huawei), або шукати всілякі лазівки, щоб отримати переваги, які доступні всі продукти Google (вигоди, доступні).

Доступ до ринку відтворення через Aurora

Виявляється, що для того, щоб використовувати фірмові програми Google, то не треба мати вбудований торговий магазин у системі свого пристрою. Замість цього ви можете використовувати агрегат додатків, використовуючи їх, щоб отримати Google-services без завантаження відтворення ринку та запуску служб відстеження користувацьких дій.

Ідеально справляється з цим завданням клієнта Aurora Store, головний чіп якого є високим ступенем анонімності (про його важливість пізніше).

І для того, щоб скористатися цим агрегатором, достатньо виконати наступні дії:

 • Завантажте відповідний файл APK на свій власний пристрій.
 • Перейдіть до “Файли” та виберіть потрібну папку.
 • Встановіть на смартфон або планшет.
 • Виберіть з двох запропонованих “Анонімного” режиму, інакше Google може заблокувати ваш обліковий запис, коли ви спробуєте увійти з незареєстрованого пристрою, до якого сьогодні і включити всі нові моделі Huawei та Honor.
See also  Як встановити iTunes на iPad. Як відновити бібліотеку iTunes?

Це все. завантажте Google-програми до свого пристрою, автоматично доступу до них після того, як маніпуляція, описана вище. все буде працювати, навіть якщо ми говоримо про такі, як Google.Карти з обов’язковим посиланням на geodan and instagram.

На жаль, це не буде без неприємних сюрпризів, тому що YouTube або Yulia ви знаходитесь на вашому Huawei, тому що програма буде посилатися на відсутність підтримки послуг Google, а також Aurora, на жаль, не допоможе.

Сьогодні це цілком реалістично отримати майже будь-яку заборону. Історія з доступом до Google-Services для Huawei. без винятку. Головне. зберігати анонімність, щоб не ризикувати вашим обліковим записом, який може потрапити під блокуванням

 • вільний доступ;
 • простота завантаження та встановлення;
 • високий ступінь анонімності та здатність отримати доступ до служб Google без реєстрації та облікового запису;
 • Хороший вибір додатків та їх правильна операція на пристрої після завантаження.

Як встановити товарний ринок Huawei на партнера чату

Альтернативою Aurora може стати не менш зручним для використання інструменту партнера чату, на завантаженні корисності якої прийде в секундах.

Алгоритм подальших дій також не представляють нічого сервера:

 • Після завантаження файлу APK запустіть його.
 • На головному екрані програми виберіть Визначити пристрій.
 • Натисніть на ремонту зараз віртуальний ключ, після чого буде запущена служба Google.
 • Зачекайте, поки процес встановлення не буде завершено за допомогою кнопки активації.
 • Повна процедура авторизації, ввівши дані облікового запису Google.
 • Відкрийте корпоративний магазин вбудованих закупівель та перейдіть до вибору та завантаження необхідних програм.

Як встановити служби Google на Huawei та честі? Легкий шлях! Без ПК | Без USB

Інша справа, що зворотна сторона використання використання цього клієнта не обмежується відсутністю підтримки будь-яких програм. І найважливішим лихом зводиться до блокування допоміжної служби, яка здійснюється Google, внаслідок чого багато користувачів почали скаржитися на неправильну роботу партнера чату.

 • необхідність дозвіл з введенням облікового запису логізації та пароля та всіх ризиків, що виникають тут;
 • Можливість блокування облікового запису Google, коли дані вводяться;
 • Невдачі в роботі системи через дії розробників Google.

Встановлення послуг Google щодо нової честі та моделей смартфонів Huawei

Через те, що в нових мобільних пристроях Honor і Huawei немає послуг “Google”, попит на них набагато знизився. Однак виробник даних смартфонів пропонує користувачеві різні альтернативи. І платформа “Галерея додатків” у свою чергу, не менш поступається магазині “Play Market”. Ось лише багато власників честі, а моделі Huawei все ще хочуть мати оригінальні добавки від OS “Android” у своєму смартфоні. У наступній статті та питання буде розглянуто. встановлення “Google” на Honor і Huawei.

встановити, ринок, Honor