Home » Як встановити Skype на планшет Acer. Як підключити Skype до планшета, якщо ви використовуєте обліковий запис та на інших пристроях

Як встановити Skype на планшет Acer. Як підключити Skype до планшета, якщо ви використовуєте обліковий запис та на інших пристроях

Як на планшеті ви можете налаштувати Skype, щоб він працював правильно, і проблем немає?

Привітання, шановні звичайні читачі та нові приїзди! В епоху Інтернету лише глухий не чув про можливість розмовляти безкоштовно та здійснювати відеодзвінки на Skype. Ви нікого не здивуєте швидким способом побачити близьких друзів з іншого кінця світу чи коханої бабусі з глухого села. Що? Ви все ще не знаєте, як налаштувати Skype на планшеті? Тоді ти тут. Я розповім вам про всі тонкощі та навчу вас швидко та легко використовувати зручне, а головне, безкоштовне обслуговування.

Більшість планшетів працюють в операційній системі Android. Усі пристрої від Samsung та Lenovo працюють над цим. Найдавніша версія, яка підтримує встановлення відео.Комунікації. Це Android 2.3. Щоб встановити Skype, вам потрібно перейти за посиланням http: // www.Скайп.Com/ ru/ і безкоштовно завантажте його на пристрій. Якщо ви встановите через Google Play, вам потрібно буде підтвердити.

Завантажуючи, вам потрібно розраховувати на те, що легка версія займе близько 1,6 Мб на жорсткому диску. Інсталятор автоматично виправить його у загальному списку програм. Для зручності ви можете вивести піктограму на основний екран планшета. Успішне використання програми на SD.Картці цілком можливе і збереже місце на головному диску.

 • Голосові та відеодзвінки між двома підписниками
 • Дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони
 • Безкоштовний груповий відеочат
 • Підтримка текстових повідомлень
 • Функція “демонстрація екрану”
 • Доставка відеофайлів.

Огляд програми

Правильне налаштування утиліти для планшета. Це перше завдання, яке користувач повинен вирішити після першого запуску. Але, перш за все, ми знайдемося з графічним Skype Inteis для пристрою Android. Після введення необхідних даних для входу буде зазнано невелику процедуру авторизації, під час якої буде перевірена правильність цієї інформації.

Якщо все правильно, то головна або, краще скажімо, особиста сторінка користувача Android Gazete. У верхній частині. Панель швидкого доступу до пріоритетних функцій:

Останні розмови або дзвінки відображаються трохи нижче, а в останньому стовпці вже додали контакти, тобто друзі.

Основні параметри

Тепер, щоб налаштувати програму для роботи на планшеті, потрібно натиснути кнопку у верхньому правому куті, поруч із фотографією, подивіться нижче на зображенні.

Далі з’явиться єдиним моментом, коли ми натискаємо. Головне для планшета. Це сповіщення, оскільки користувач не може постійно бути в Skype та відстеженні активності. Тому в меню, яке відкриється, ми переходимо до другої точки. Сповіщення.

Спочатку ми вмикаємо режим сповіщення звичайним комутатором. Далі, якщо необхідно, встановіть необхідні чеки. У нашому випадку всі пункти були обрані за замовчуванням, тому вони нічого не змінили і залишили все, як це було. Решта налаштувань не представляють інтересу, оскільки вони не впливають на роботу Skype та планшета в цілому.

Шукайте нових користувачів

Після того, як Skype перейшов у Microsoft, графічна інтеграція була трансформована до невпізнання. Тому не дивно, що багато користувачів мають проблеми з знайомим та подальшим використанням програми.

Тепер вам потрібно навчитися додавати нових людей, і для цього ми натискаємо на останню піктограму з піктограмою людини. З’являється список випадків, де ви можете вибрати один із двох варіантів пошуку контактів.

Для швидкої демонстрації алгоритму було обрано перший варіант. Далі з’являється абсолютно порожнє вікно та лінія пошуку, де потрібно ввести:

І натисніть планшет на клавіатурі, знайдіть кнопку. Усі люди, які відповідають на зазначений критерій, будуть відображені негайно.

See also  Як підключити мікрофон до Android. Мікрофон не працює по телефону - що робити

Тепер залишається лише натисканням на вибрану особу та додати з діалогу до списку контактів. Щоб людина зрозуміла, хто до нього додається, ви можете написати невелике повідомлення або негайно зателефонувати на відео у відео.

Управління діалогом

Необхідно також побачити, як налаштувати сторінку діалогу для комфортного спілкування. Ми залишаємо налаштування і повертаємось до головного вікна, де ми вибираємо один із уже доданих контактів. Це AktivReal.

Зверніть увагу: біля імені першого контакту є помаранчева точка. Це показник, який показує, що людина знаходиться в Інтернеті.

Вся графічна інтеграція здійснюється в суворому стилі. Це білий і синій відтінок. У верхній частині вікна є кнопки для виконання телефонних або відеодзвінків, а також панель, де ви можете налаштувати обліковий запис розполіт:

Додаткові можливості

Skype. Це не лише відмінна програма для Android для спілкування, але й чудовий обмін файлами. Головне.Налаштувати стабільну та високу швидкість Інтернету на планшеті, і ви можете передавати файли будь.Якого розміру.

Досить натиснути на кнопку плюс біля лінії введення, тоді з’явиться вікно параметрів чату, де ви можете вибрати один із способів. З іншого боку лінії. Ікона смайлики, яка викликає панель з усіма видами смайликів.

Тепер спробуємо зателефонувати до вибраного контакту: Для цього натисніть піктограму телефону у верхній частині вікна програми Android. На жаль, вибраний контакт наразі в режимі офлайн: ви можете побачити лише вікно екранів.

Активна панель залишається лише нижньою, де ви можете:

Бухгалтерія

Після натискання на зображення облікового запису з’являється додаткова бічна панель, через яку ви можете отримати доступ до налаштування облікового запису. Крім того, ви можете змінити індикатор діяльності та вийти з рахунку взагалі.

Виклики на мобільні телефони не включаються до служби безкоштовної програми: Щоб активувати цю функцію, ви повинні регулярно поповнювати свій рахунок.

У меню, яке відкриється, ви можете побачити повну статистику дзвінків та SMS.Повідомлень, які ви вже вчинили. Ви також можете налаштувати дзвінки самі, як на звичайному смартфоні: переадресація, голосові повідомлення та інше. Через бічну панель ви можете побачити тарифи на дзвінки та поповнити рахунок одним із способів

?

У пристроях, що працюють на Android або Apple, вам потрібно буде зробити кілька кроків для реєстрації.

 • Придумайте вхід у Skype. Потрібно пам’ятати, що він повинен містити лише латинські літери або цифри
 • Введіть адресу вже існуючого електронного листа. Це необхідно для активації облікового запису та, якщо необхідно, відновити пароль.
 • Заповніть загальну інформацію, де є обов’язкові моменти (наприклад, країна проживання) та необов’язковий (номер телефону, інший).
 • Представити Captcha (намальовані листи та цифри на малюнку).
 • Після правильних вчинених дій вам потрібно активувати обліковий запис через електронну пошту

Пошук співрозмовників

Отже, як використовувати Skype на планшеті? Для ефективного використання Skype, спочатку вам потрібно знайти друзів. Для цього в головному меню програми потрібно знайти елемент “Додати контакт” (з Windows 8. У нижньому меню), якщо ви знаєте ім’я користувача друга або “пошук контактів”, щоб знайти друзів за різними параметрами. Більшість версій програми мають функцію пошуку друзів у соціальних мережах.

Настройка обладнання

З цим питанням на планшеті все набагато простіше, ніж на домашньому комп’ютері. Сама програма виявляє пристрої для їх використання. Максимум, який може не працювати. Використання не фронтального, а основної камери. Ви можете змінити необхідні в налаштуваннях програми.

Комунікація

Програма Skype має чотири типи комунікацій:

Решта моментів

Для того, щоб програма не користуватися планшетним акумулятором, ви можете автоматично вимкнути програму, якщо вона неактивна.

Крім того, відмінною особливістю Skype є те, що ви можете здійснювати дзвінки на мобільні та стаціонарні номери. Якщо співрозмовник вказав на номер під час реєстрації, але він не в мережі, то дзвінок здійснюється безпосередньо. В іншому випадку номер повинен бути введений вручну (дзвінки на телефони) або додавання його до телефонної книги.

See also  Чи можна використовувати планшет як монітор. Ми використовуємо вбудовані утиліти

Як налаштувати і як поговорити на скайпі на планшеті

Часто планшети продаються з встановленою програмою Skype. Якщо на вашому пристрої немає Skype, це легко виправити. Skype Sway для планшета та встановіть.

Тепер ми починаємо програму та переходимо до налаштування. Спочатку вам потрібно дозволити, і якщо у вас є вхід та пароль для Skype, зробіть це негайно. Якщо ви вперше використовуєте Skype, вам потрібно отримати обліковий запис. Ви можете зробити це або в самій програмі, натиснувши кнопку “Реєстрація”.

Далі, після успішного дозволу, перше, що ми йдемо до налаштувань. Натисніть на вертикальний TROOTO (де кнопки з навігацією), а на панелі, що з’являється, натисніть на значок із написом “Налаштування”.

Перш за все, ми ставимо коробки навпроти слів “auty. Авторизація “. Таким чином, вам не доведеться вводити вхід і пароль щоразу, коли ви переходите в Skype. Також доцільно налаштувати розділ “синхронізувати контакти”. Ви можете вибрати, щоб контакти з телефонної книги були імпортовані в Skype, або навпаки. Навпаки “сповіщення” ми ставимо галочку, інакше пропускаємо важливий дзвінок чи повідомлення.

Встановіть з контрольними картарами навпроти тих подій, які ви хотіли б отримати звукові або вібро.Сповіщення.

Миттєві повідомлення налаштовані від кого ви хочете отримувати повідомлення. Ви можете або від когось, або захистити себе від незнайомих або незнайомих, викриваючи “лише від тих, хто перебуває у списку контактів”.

Дзвінки, як у випадку з повідомленнями, ви можете налаштувати, хто може зателефонувати вам, а хто ні.

Відео.Посилання Ми, безумовно, ставимо галочку навпроти слів “активуйте відеопосилання”, якщо ви хочете, щоб ви та співрозмовник побачили один одного. Якщо у вас є повільний Інтернет, краще видалити коробку. Інакше це не буде працювати, щоб нормально говорити, звук та відео будуть страшенно заповнені Але ви можете спробувати підключити зовнішню веб.Камеру. Не всі веб.Апарати можуть підтримуватися вашим пристроєм.

Крім того, у пункті “Покажіть моє відео” ви можете налаштувати, хто може вас побачити. Лише ті, хто перебуває у списку контактів, або всіх, хто не лінивий. Елемент “Якість відео” корисний для тих, хто має слабкий або обмежений Інтернет. Так що відео “ялиця” менше, ніж трафік, покладіть низьку якість. В іншому випадку, якщо Інтернет є високою швидкістю та необмеженим, краще розмістити якісне відео, інакше співрозмовник побачить розмиту фізіономію з величезними квадратами замість вас.

Ми залишаємо основні налаштування програми та потрапляємо у головне вікно програми. Перейдіть до розділу “особистого”.

Ви побачите дві вкладки перед вами. Обліковий запис та особисті дані Вони зможуть зателефонувати вам у Skype як з мобільного, так і з нерухомого телефону. Вам доведеться заплатити за такий номер, але це не потрібно. Якщо ви просто зателефонуєте зі Skype на Skype, це безкоштовно. Якщо вам потрібно зателефонувати на мобільні або стаціонарні номери, вам потрібно буде поповнити залишок у розділі “Гроші на рахунку в Skype”.

До речі, якщо ви видалите галочку з “Покажіть кількість контактів”, ніхто не дізнається, скільки людей у ​​вас у зошиті.

Як встановити Skype на планшет безкоштовно?

Вам просто потрібно буде вибрати правильну версію. Клацніть на “Деталі” та перейдіть на сторінку Завантажити:

З’ясуйте, як встановити Skype на планшеті з будь.Якого з цих місць простіше, ніж простий. Вам просто потрібно вибрати кнопку встановлення, тоді програма зробить майже все саме сам.

встановити, skype, планшет, acer, підключити

Установка не займе багато часу, і ви можете зробити всі необхідні налаштування після введення програми під вашим рахунком.

Як я можу спілкуватися зі Skype?

Для цього перейдіть до “контактів”, а потім знайдіть свій контакт, використовуючи його ім’я в Skype або його ім’я. Потім натисніть зелену кнопку, щоб запросити її. Як тільки останній приймає ваш запит, ви можете спілкуватися через відеоконференцію, аудіо.Дзвінок або обмін миттєвими повідомленнями.

See also  Висіли планшет iPad що робити. Найкращі причини, чому iPad не включається

Дізнайтеся більше статей у нашому розділі для вивчення. Не забудьте поділитися статтею з друзями!

Як встановити Skype на планшет/телефон на основі Android?

Skype. Це одне з найкращих програм, що дозволяє спілкуватися з друзями, родичами чи колегами, які використовують Інтернет безкоштовно! Більше того, це можуть бути як звичайні дзвінки, так і чат, і навіть відеодзвінки! І все це абсолютно безкоштовно, вам потрібно платити лише за дзвінки на стаціонарні або мобільні телефони.

Сьогодні ми встановимо Skype на вашому пристрої.

Увімкніть Інтернет та запустіть ігровий ринок. Якщо ви ще не зареєстрували свій обліковий запис Google, то саме час це зробити.

встановити, skype, планшет, acer, підключити

Перед вами ви побачите головну сторінку ринку. У верхній частині екрана. Лінія пошуку. Ми пишемо в ньому слово skype (ви можете з невеликою літерою, в цьому випадку це не має значення).

встановити, skype, планшет, acer, підключити

Ми проходимо за найвищим ланкою (той самий, де ви бачите піктограму).

встановити, skype, планшет, acer, підключити

Або, як опція, ви можете натиснути кнопку пошуку, і тоді система покаже всі результати. Тут ви вибираєте Skype.

встановити, skype, планшет, acer, підключити

Ви дісталися на офіційну сторінку, про що свідчить величезна кількість завантажень. Натисніть на велику зелену кнопку “Встановіть”.

встановити, skype, планшет, acer, підключити

Далі ви побачите, які дозволи вимагають заявки. Якщо ви погоджуєтесь з ними, натисніть “Прийняти”.

встановити, skype, планшет, acer, підключити

Skype встановлюється на вашому пристрої.

встановити, skype, планшет, acer, підключити

Як тільки буде здійснено інсталяцію, кнопка “Відкрити” з’явиться у вікні Google Play. Ви можете натиснути на нього, щоб запустити програму.

встановити, skype, планшет, acer, підключити

Skype запущений. Ви можете ввести вхід із паролем, якщо у вас є, або створити новий обліковий запис, натиснувши відповідну кнопку.

Як встановити на планшеті

Щоб встановити додаток Android, ви повинні перейти з рахунку Play Market або на офіційний веб.Сайт Skype (бажано) та завантажити. Для простоти це краще зробити це негайно з планшета з мережі 3G або Wi-Fi, оскільки розмір файлу буде залежати від вашого пристрою, його діагоналі екрана та технічних характеристик.

Google Play автоматично почне встановлювати в кінці завантаження.

Коли програма відкриється, нас негайно запрошують ввести вхід та пароль або зареєструватися.

встановити, skype, планшет, acer, підключити

Виберіть необхідний предмет і заходьте. Переважно, одразу після завершення реєстрації налаштуйте свій рахунок. Необхідно зробити ім’я, дату народження, фотографію та країну в ньому.

Загальні налаштування

 • “Автоматична авторизація”. Варто встановити галочку, це збереження в системі входу та паролів у кожен раз.
 • “Синхронізувати контакти”. Розділ негайно, заощаджуючи час на окремому додаванні контактів друзів до програми. Контакти можна імпортувати та експортувати.
 • “Повідомлення”. Прапорець не дозволить вам пропустити повідомлення або дзвінок. Їх можна скорегувати, вибравши лише ті, хто цікавить.
 • Ви можете налаштувати параметри конфіденційності в “миттєвих повідомленнях”, вибираючи тих, хто може, і не можете зв’язатися з вами, не запитуючи.
 • “Активувати відео.Комунікацію”. Слід відзначити активізацію. Функція, що не містить відео, працює з високоякісним Інтернетом.
 • “Покажіть моє відео”. Це налаштування конфіденційності, тут ви зазначаєте, хто може переглянути відео.
 • “Якість відео”. Якщо ви плануєте використовувати мобільний Інтернет, краще налаштувати товар заздалегідь.
 • Залишивши основні налаштування до головного вікна, ми відкриваємо вкладку “Особистий”. Є “обліковий запис”, де ви можете поповнити засоби для спілкування через SMS та дзвінки. Після оплати у вас є власний номер, тому зв’язок зі світом буде зворотним. Залишок можна перевірити на вкладці “Гроші на рахунку”.

встановити, skype, планшет, acer, підключити

Простота системи Android дозволяє вам впоратися з цим самостійно. Для ясності ви можете переглянути корисну