Home » Як встановити SSD на комп’ютері. Як встановити диск SSD в ноутбуці

Як встановити SSD на комп’ютері. Як встановити диск SSD в ноутбуці

Підключення та встановлення SSD до комп’ютера або ноутбука

Якою є головна рекомендація для прискорення роботи або пожвавлення комп’ютера, технічні можливості яких вже пройшли значно? Правильно! Основна рекомендація полягає в встановленні диска SSD, це твердотівний привід. Насправді, встановлюючи диск SSD, якщо ви ставите аналогію з медичними темами. Це “йод з синяків, або зелений для ран”. Універсальний інструмент для прискорення загоєння, а в цьому випадку є універсальним інструментом, який дозволяє відродити навіть найбільш “безнадійні комп’ютери”.

Ще 5 років тому, наявність твердотільного приводу в комп’ютері розглядалося як певний елемент розкоші, оскільки вартість таких пристроїв зберігання вразило також як їх можливості.

В даний час твердотільні накопичувачі переходять лише до масштабного ринку домашнього користувачів, поступово змушуючи користувачів думати про оновлення своїх комп’ютерів.

Це цілком логічно, що, якщо на комп’ютері встановлено звичайне жорсткий диск, і він працює, то його можна використовувати, створюючи надзвичайно амбіційну зв’язку “SSDHDD”. І про те, як це зробити, звернути увагу на налаштування та виступить у темі.

Як встановити диск SSD у системному блоці

Встановлення будь-якого твердотільного SSD-диска до блоку комп’ютерної системи не відрізняється від встановлення звичайного жорсткого диска HDD. Основні відмінності (по відношенню до встановлення) є лише те, що ширина SSD Drive 2.5 дюймів, і HDD 3.5 дюймів. Також SSD менш прикладений, оскільки у своєму дизайні він не має елементів мобільного крутного моменту.

Ми визначаємо розташування встановлення диска SSD у системному блоці. Виправляти

Вимкніть комп‘ютер від джерела живлення та зніміть бічні панелі в системному блоці.

У багатьох сучасних моделях системних підрозділів розробники вже визначають спеціальні місця під SSD дисків.

Отже, в таких системних блоках, установка SDD, як правило, дуже проста. Вставляв диск у спеціальний відсік, зачепив і готовий!

Якщо системний блок не містить спеціального відсіку для SSD, в цьому випадку використовуються кілька варіантів монтажу. Наприклад, деякі моделі SSD також включені адаптери з 2.5 на 3.5 дюймів, щоб ви могли встановити будь-який зручний безкоштовний 3.5-дюймовий місцезнаходження системного диска.

Якщо не було такого адаптера з покупкою SSD, ви можете придбати його окремо.

Виправити в адаптері SSD, використовуючи прикріплені болти та зафіксувати в системному блоці, використовуючи засувку (якщо присутній), або за допомогою болтів, що слідує за прикладом, наскільки фіксується диск HDD.

Як встановити диск SSD у ноутбуці за 5 хвилин?! Легко!!!

Якщо вільний 3.5-дюймовий простір у комп’ютері немає або не бажає використовувати такі місця для деяких інших причин, в цьому випадку можна використовувати, наприклад, 5.25-дюймовий роз’єм, який активується для встановлення дисків CD та DVD. Тільки для цього потрібен адаптер з 5.25 до 2.5 дюймів.

Універсальний спосіб встановлення диска SSD

Наведені вище три варіанти для встановлення SSD-диска дозволяються їм зручно, щоб вони могли їх виправити. Але що, якщо немає вільного простору або немає відповідних адаптерів?

Перевага надійних.Державних дисків SSD, як ми вже згадувались вище, є відсутність рухомих елементів (на відміну від звичайних жорстких жорстких дисків). Т.Е. Ssd диски менш вимогливі до установки. Їм достатньо, щоб надійно зафіксувати в будь-якому зручному місці, лише те, що вони не падають під час роботи комп’ютерної роботи.

Отже, як варіант, консолідуйте SSD-диск у системному блоці комп’ютера, а також за допомогою звичайних вінілових затисків.

See also  Чому iPad не бачить картки. Ви також можете бути цікавими

Деякі користувачі використовують навіть звичайний скотч, але я не рекомендую досягти такого екстремального випадку, оскільки всі однакові твердотільні диски нагріваються при роботі, і захистити їх на стрічці (тобто). Не надійно.

Підключіть диск SSD у блоці комп’ютерної системи

Після фіксації SSD-диску в системному блоці він повинен бути підключений до материнської плати комп’ютера, а також підключення шнура живлення.

встановити, комп, ютері, диск

Підключення до материнської плати здійснюється за допомогою SATA Loop до будь-якого порту SATA. У той же час, якщо це передбачено, можна використовувати роз’єм SATA 3.0 (пришвидшити до 6 ГБ / с.), тоді краще підключитися до цього порту, щоб забезпечити максимальну швидкість роботи диска SSD.

Ми збираємо системний блок, увімкніть та налаштуємо

Після встановлення SSD обернено встановіть бічні стінки системного блоку та увімкніть комп’ютер. Далі ви повинні ввести параметри BIOS, де вам потрібно ввімкнути режим AHCI (працювати з високошвидкісними дисками). Також потрібно вирішити:

 • Яку мету використовувати встановлений твердий привід?
 • – це диск жорсткого диска (якщо він, звичайно, спочатку)?
 • Чи потрібно мені перенести операційну систему з жорстким дисплеєм на новий SSD?

Залежно від відповідей на ці запитання, виготовляються відповідні налаштування в BIOS, а також подальші кроки.

У рамках цієї статті потрібні врахування таких моментів, тому ми можемо обговорити їх з інших тем.

Підготовка до з’єднання SSD

Рішення про заміну накопичувача вимагає попередньої підготовки, яка є частиною програми та фізичною установкою жорсткого диска. Більшість SSD доступні у форматі 2.5 дюймів, які потрібно буде вибрати місце під встановленням нового диска. У випадку оновлення ноутбука не буде проблем, оскільки стандартний роз’єм, безумовно, буде відповідати формату SSD. Комп’ютер використовує диск з 3 розмірів у роботі.5 дюймів, які вимагатиме вибрати місце для установки. Щоб зафіксувати пристрій у стандартному роз’єму, вам потрібен спеціальний адаптер, який забезпечить коротший жорсткий диск для виправлення.

Ssd гарантує високий курс обміну даними, а його установка як система є найбільш доречною. У цьому випадку вам доведеться перенести операційну систему до твердого диска або встановити його знову. Для клонування, використання третього програмного забезпечення, що дозволяє швидко розширювати вікна на новому диску. Встановлення ОС займе трохи більше часу, але дозволить отримати чисту систему.

Важливо знати, що SDD не підтримує застарілий IDE Inteeis, і їх встановлення на материнській платі неможливий для цього типу з’єднання. Він також безглуздо використовувати IDE. Sata Converter, оскільки втрата швидкості диска буде величезною.

Встановлення SSD

Розміри дисків твердотільних дисків дозволяють встановлювати їх практично в будь-якому місці стандартного комп’ютера. Вона буде правильно встановити в стандартному відсіку HDD 3.5 дюймів. Для реалізації таких завдань вам доведеться виконати таку послідовність роботи:

 • Підготуйте адаптер для встановлення SSD та перевірте можливість фіксації у цьому жорсткому диску з використанням монтажних гвинтів.
 • Вимкніть комп’ютер, і чекайте його повне вимкнення, зніміть бічну панель або обкладинку, звільняючи доступ до WinCheSteer.
 • Встановіть суспензію з твердим державним жорстким диском всередині 3.5-дюймовий відсік і закріпіть свої гвинти.

Підготовка до роботи з SSD як логічний диск

Коли ви ввімкнете комп‘ютер із уже встановленою операційною системою, відбудеться автоматична ініціалізація нового обладнання. Ви повинні ввести налаштування утиліту “Disk Management” та форматувати підключений привід. При необхідності ви можете розділити диск на кілька частин, а також змінити розмір кластера або літера. Після виконання цих операцій і перезавантажте ПК, диск готовий до роботи, і ви можете заповнити інформацію.

Найбільш легко відкривайте консоль за допомогою комбінації клавіатури. Ви повинні одночасно натиснути клавіші “Win” “x”, після чого ви виберете “Контроль диска” у меню. Ви також можете використовувати комбінацію “Win” “R”, а у вікні, що з’явиться, введіть diskmgmt.Msc, який дасть подібний результат.

Ці операції можуть виконуватися через меню налаштувань. Ви можете клацнути правою кнопкою миші на значок “Мій комп‘ютер” та виберіть пункт “Керування” та перейти до “Управління дисками”.

See also  Як підключити жорсткий диск до комп'ютера.

На клавіатурі немає клавіші з позначенням “Win”, який замінений стилізованим логотипом Windows, виготовленим у формі вікна.

Підготовка до роботи з SSD як завантажувальний диск

Встановити або клонування операційної системи, вам доведеться йти до BIOS. Щоб виконати такі дії, потрібно натиснути клавішу “ESC” або “F1”, коли комп‘ютер увімкнено та встановіть завантаження від SSD у налаштуваннях. Вибір ключа, щоб натиснути меню налаштувань BIOS, залежить від конкретної моделі ноутбука, і вона може бути “F2”, “F3”, “F10”, “F12” або “DEL”. Часто, коли ви вмикаєте ноутбук або комп‘ютер протягом декількох секунд, з’являється інформаційне повідомлення “BIOS Setup Press F1” або подібного вмісту.

У разі виникнення труднощів з запуском цієї прошивки, ви повинні використовувати інструкції для материнської плати ноутбука або ПК. Навігація в меню BIOS сучасних пристроїв виконується за допомогою комп’ютерної миші. В інших випадках ви повинні використовувати клавіатуру, вибравши кнопку з покажчиком стрілки. Для виконання налаштувань, необхідних, щоб перейти до меню “завантаження”.

Тут потрібно вибрати елемент “Пріоритет завантаження пристрою”, в якому завантаження з встановленого SSD.

Під час роботи в BIOS ви повинні звернути увагу на пояснення, розміщені у правій колонці. Цей розділ містить інформацію про ключі, які ви можете використовувати та їх призначення.

Збереження введених налаштувань виконується за допомогою клавіші “F10”, після чого комп’ютер буде перезавантажено. Далі ви можете почати встановити Windows або використовувати програмне забезпечення для клонування системного зображення на новий диск.

Налаштування роботи

Після встановлення диска потрібно, перш за все, встановити засоби масової інформації для його оптимальної роботи та збільшення терміну служби:

Перейдіть до BIOS (або UEFI) одним із способів, доступних у вашій операційній системі. Це найпростіше зробити для Windows 7, натиснувши, коли використовують перезавантаження функціональної клавіші (використовуються різні літери материнських плат або ноутбука);

Встановіть диск SSD спочатку у списку пристроїв (якщо це не єдиний диск);

Зберегти зміни та перезавантажте комп’ютер.

Тепер ви можете або передати систему до твердотільного приводу, щоб не встановити.

Або залишити стару ОС, якщо SSD не використовується як системний диск.

Під час вибору першого варіанту ви повинні використовувати вбудовані інструменти Windows (вони знаходяться в системах, починаючи з версії 7 та вище), або Acronis True Image Applications.

У другому випадку, коли система залишається на жорсткому диску, той самий жорсткий диск слід залишити спочатку в списку завантаження в BIOS.

Встановлення на ноутбуці

Встановлення твердотільних дисків на ноутбуці дещо відрізняється.

Перш за все, через те, що місце всередині корпусу портативного комп’ютера менше, і, швидше за все, для підключення другого диска, користувач повинен буде витягнути перший.

Але після встановлення ноутбука буде працювати швидше, і час роботи акумулятора практично не зменшиться, навіть якщо старий жорсткий диск буде відновлений.

Щоб встановити користувача, потрібен стандартний SSD та привідний адаптер. Основні етапи установки включають:

 • Вимкнення потужності ноутбука (шляхом видалення акумулятора);
 • Відкриття задньої обкладинки та точного вилучення HDD. Це вимикає петлю та дріт потужності;
 • Встановлення місця для зберігання SSD з плумельним з’єднанням;
 • Встановлення жорсткого диска за допомогою адаптера;
 • Повернутися до місця ноутбука;
 • Увімкнути налаштування ноутбука та системи.

Налаштування системи

Повернувшись до місця жорсткого диска та встановіть твердотільну систему, система повинна автоматично визначати тип нового пристрою та встановити все, що потрібно для нього. Інший тип утиліта MIGRATE OS до SSD може знадобитися, якщо вам потрібно перемістити операційну систему від старого диска до нового. Тепер ви можете перейти до основних дій, щоб оптимізувати систему. До них належать:

Функція обробки, необхідна для того, щоб знайти місце, яке залишилося після видалення файлів у часі, є частиною Windows, починаючи з 7.Ї версії. Якщо він відключений, продуктивність диска з часом знижується.

Щоб перевірити функцію функції, відкрийте командний рядок від імені адміністратора та введіть команду query query fusutil. Якщо значення 1 отримується в результаті, то Trim не працює. Ви можете ввімкнути його, зателефонувавши до рядка ще раз і ввівши запит поведінки Fsutil.

See also  Як дізнатися інформацію про комп’ютер. Ми використовуємо переваги AIDA 64

Відключення дефрагментації

Дефрагментація-це абсолютно зайва функція для SSD. Більше того, в деяких випадках часте виконання процесу може навіть зменшити ресурс зберігання. Щоб запобігти цьому, дефрагментація відключиться за допомогою меню “WinR) та команди DFRGUI. У відкритому вікні оптимізація розкладу відключена.

Від’єднання індексації

 • Відкрийте вікно мого комп’ютера;
 • Натисніть праву кнопку за назвою диска та виберіть “Властивості”;
 • Зніміть позначку, що дозволяє індексувати вміст файлів.

встановити, комп, ютері, диск

Кешування

Увімкніть кешування, яке дозволяє диск обробляти файли швидше, ви можете використовувати вхід у меню “Виконати” команди devmgmt.Масло. Після цього диспетчер пристроїв відкриється, де ви можете відкрити властивості потрібного диска та дозволити кешування файлів на вкладці політики.

Ваша материнська плата сумісна з таким приводом

Коли ви купуєте м.2 SSD, ви повинні знати, якщо це підходить для материнської плати. М.2 описує тонку форму приводу, але є повільніше SATA M.2 і швидше nvme m.2 з різними слотами.

Навіть якщо материнська плата має слот m.2, його сумісність з приводом залежить від того, що призначено клавішу B, MB або M.

встановити, комп, ютері, диск

B-ключа на sata m дисках.2 і старший NVME

встановити, комп, ютері, диск

Mb Key. На дисках SATA M.2 і деякі диски nvme

встановити, комп, ютері, диск

M Ключ. На нових NVME дисків з шина PCIE X4

Потрібно вивчити материнську плату і зрозуміти, з якими акумулятори м.2 Він сумісний, перш ніж купувати конкретну модель приводу.

Як встановити другий диск SSD

Не кожен робочий стіл підходить для встановлення SSD. Отже, ще збережені машини з IDE Inteeis для HDD. Навіть якщо в таких системах є безкоштовні IDE петлі, додайте SSD не може бути доданий через несумісність Integs та відсутність відповідних адаптерів. Те саме стосується, що до першого покоління SATA Inteeis машин.

Комп’ютери, чия материнська плата має вільні SATA 3 роз’єми, підходять для підключення до SSD системи на другому диску. Inteeis SATA 2 також підходить, але його використання недоречно через низький рівень метаболізму, який рівні всі переваги високошвидкісного твердотільного приводу. Альтернатива високошвидкісним роз’єм шин PCI-E розташовані на багатьох материнських платах ПК.

Відповідні роз’єми оснащені дисками SSD з фактором форми 2,5 дюйма. Вони доступні в житлі, який розміщується всередині системного блоку у вільному місці в будиночках, призначених для цього розміру.

встановити, комп, ютері, диск

Ssd можна встановити на компютері як другий системний диск.

Якщо немає слотів 2,5 дюймів, вони використовують адаптер, який дозволяє розміщувати SSD у відсіку, призначеному для розміру HDD 3,5 дюйма. Деякі диски мають адаптер. Пк Останні покоління оснащені Inteeis M.2, який призначений для недоцільних SSD з малими факторами.

Успіхи у виробництві дисків SSD

Виробництво твердих дисків (SSD) є одним з найбільш динамічно розвиваючих напрямків комп’ютерного обладнання. Я думаю, що я не дуже багато, якщо я припускаю, що приблизно кожні шість місяців виробники вдалося підвищити спроможність SSD-дисків майже півтора рази і навіть більше. Наприклад, наприкінці 2014 року. Найбільше апаратне забезпечення з жорсткими дисками, що звичайний користувач може дозволити собі, становив 70 Гб дисків, а на початку 2015 року. Стало можливим встановити SSD на комп’ютер з місткістю до 120 ГБ.

Цікаво, що з кількома збільшенням потенціалу, розміри нових моделей приводу не збільшуються і стають більш надійними.

При встановленні нового SSD-диска, не прагніть придбати найбільш характерний пристрій (тим більше, що під час його появи на ринку, нові елементи, як правило, дуже дорого). Там не буде пару місяців, оскільки ваш рекордник перетвориться спочатку в категорію “Middling”, а через півроку він вже буде встановлений на всіх комп’ютерах “початкового рівня”.