Home » Як встановити стару версію iOS. Коли варто знизити версію iOS

Як встановити стару версію iOS. Коли варто знизити версію iOS

Як встановити стару версію iOS і зберегти дані

Новий оновлення iOS 15 включає в себе останню версію операційної системи Apple та додаткові функції. Safari додав нову панель вкладки та налаштувану домашню сторінку, а також нові функції для карт, включаючи маршрути для руху та пішохідних маршрутів у розширеній реальності, як встановити стару версію iOS.

Після випуску оновлень для iOS 15 Apple вирішить поточні помилки, але також є можливість, що вони будуть робити нові помилки в процесі. Ця стаття допоможе вам перейти до бета-версії IOS 15 без втрати даних.

У яких випадках може знадобитися, щоб повернути iPhone до попередньої версії iOS

Основною перевагою iOS є безпека. Перш ніж дістатися до AppStore, програми IOS проходять величезну кількість перевірок та тестів. Тому, завантажуючи з AppStore Наступне оновлення, користувач гарантується, щоб отримати безпечне програмне забезпечення.

Користувачі Android доступні встановлення додатків з сторонніх джерел. Яблучний такий же сценарій категорично не вітається. Для цього вам доведеться зробити втечу з в’язниці (несанкціонований доступ до файлової системи деяких яблучних пристроїв).

Але сама по собі, як і будь-яка інша платформа, iOS має недоліки.

Особливо це стосується оновлень, які можуть бути настільки невдалими, що користувач хоче повернутися до попередньої версії.

встановити, стару, версію, коли

Розробники Apple регулярно випускають оновлення для операційної системи IOS, але не всі вони виявляються успішними

Отже, після встановлення оновлення IOS він може припинити працювати, додатки можуть повісити, а інші проблеми не виключаються, у тому числі з акумулятором, загальної продуктивності тощо. Це саме, у цьому випадку, краще відкинути IOS і чекати на випуск неухильного робочого оновлення, а потім встановити його.

Як повернути попередню версію iOS?

Отже, враховуючи питання, як встановити попередню версію iOS на своєму мобільному пристрої, ви повинні керуватися простими інструкціями. По.Перше, вам потрібно завантажити потрібну вам версію iOS:

 • Ми переходимо на ресурс getios.Com;
 • Після цього знайдіть поле, в якому написано ваш пристрій, і вкажіть, який мобільний пристрій ви використовуєте.
 • Тепер ви повинні побачити поле, в якому слід вказати модель свого гаджета.
 • У новому вікні версії iOS потрібно вказати, яку ОС iOS ви хочете встановити на своєму пристрої. Лише після цього, як ви вказуєте бажану версію iOS, зворотне зворотне зворотне відволі.

Тепер ми можемо розглянути, як повернути старий iOS на нашому мобільному пристрої:

 • Підключіть свій мобільний пристрій до ПК. Зверніть увагу, що ПК повинен бути встановлений на останній версії програми спеціальних iTunes. В іншому випадку, перш ніж встановити старшу версію iOS, потрібно завантажити та встановити цю програму.
 • Запустіть додаток iTunes на своєму персональному комп’ютері, щоб почати повертати стару прошивку на пристрої.
 • Після цього потрібно вибрати тип мобільного пристрою. Для цього ви можете натиснути відповідну клавішу в Intees або використовувати комбінацію клавіш Ctrls.
 • Далі, у вікні, яке з’являється, потрібно натиснути кнопку “Огляд” та у нове вікно Виберіть “Оновлення”.
 • Якщо у вас встановлено Windows на ПК, ви натискаєте кнопку Shift і одночасно натисніть кнопку “Оновлення”. Якщо у вас є Mac, то замість зміни утримують alt.
 • Після цього ви побачите форму, де вам слід вибрати раніше завантажений файл, щоб повернути iOS.
 • Привітання! Процес руки у старій версії ОС розпочався. У більшості випадків процес встановлення попередньої версії IOS OS проходить досить швидко.
See also  Як встановити Windows 10 на Lenovo Laptop

Тож давайте розглянемо ще один варіант, як встановити попередню версію iOS на своєму гаджеті. Для цього нам потрібно червоно. Цю програму можна встановити як на Windows, так і на Mac. До речі, перед тим, як перейти до відпуску iOS, вищезазначені підготовчі дії повинні здійснюватися для збереження ваших даних на мобільному пристрої. Заздалегідь слід сказати, що цей метод є дещо складнішим, ніж попередній, але іноді стає необхідним використовувати його для розширених користувачів ПК.

Відкат прошивки iOS за допомогою Redshow повинен здійснюватися наступним чином:

 • Ми запускаємо програму.
 • Виберіть додаткові послуги та перейдіть на ще більше кладки.
 • Після цього натисніть кнопку Відновлення.
 • Клацніть на IPSW та вкажіть шлях до файлу із заздалегідь визначеною старою версією iOS.
 • Як тільки вікно з питанням оновлення базової смуги з’явиться, вам слід натиснути кнопку “так”, щоб запустити відкат iOS.
 • Після цієї дії ми вмикаємо режим DFU на мобільному пристрої.
 • У новому вікні ми вказуємо шлях до сертифікатів SHSH
 • Як тільки ви побачите успішне повідомлення Відновлення, ви можете бути впевнені, що IOS Rollback до завершеного успішно завершено.

Необхідна підготовка

Перш за все, ми рекомендуємо зробити повну резервну копію вашого пристрою в програмі iTunes на комп’ютері та в хмарному сховищі iCloud. Сама процедура повернення попередньої версії прошивки передбачає повну інформацію з вашого пристрою та відновлення абсолютно чистою. Відповідно, ви повинні мати резервну копію, де ви можете відновити всю вашу особисту інформацію та файли.

Доцільно приймати копіювання відразу в цих двох методах, оскільки на деяких версіях iOS було неможливо відновити дані з резервного копіювання, зробленого на більш свіжому прошивку.

Після цього, на вашому пристрої, обов’язково дотримуйтесь налаштувань ICLOUD, щоб знайти iPhone або iPad і вимкнути цю функцію. Це робиться тимчасово, щоб видалити захист за допомогою програмного забезпечення вашого пристрою та після відновлення прошивки, функція буде включена знову автоматично.

Як вимкнути автоматичне оновлення iOS

Оскільки Apple постійно випускає певні версії, системи, оновлення встановлюються автоматично. Це незручно, оскільки не всі оновлення підходять. Щоб уникнути деяких, варто покласти блокування. Для цього вам потрібно:

See also  Як завантажити Play маркет на Android

Таким чином, користувач вимикає всі автоматично оновлені. Більше вони не будуть турбувати.

Як повернути стару версію “ourser

Відкат до попередньої версії розробників IOS, звичайно, не вітається, але офіційно застосовується. Ця функція доступна лише за короткий час після оновлення прикладної операційної системи. Далі виникає замкнені шанси на шанс і вже повертає стару прошивку на iPhone неможливо. Тоді власники iPhone шукають інші варіанти.

У будь-якому випадку, рекомендується ретельно підготуватися до відкату до попередньої версії IOS.

Виберіть “Правильну” версію прошивки

Перш за все, ви гойдаєте стару прошивку “OURSER”. Один з перевірених сайтів. Https: // AppStudio.Org / ios. Фактичні версії IOS для вашого смартфона визначаються на HTTPS: // ipsw.Мені /, це легко клацнути на потрібній моделі.

Сторонні ресурси пропонують останні опції для прошивки з розширенням IPSW, це досить розумно зв’язатися з ними. Головне стосується довіри до джерел, вивчення відгуків користувачів та реалізації стану. Вказуючи модель вашого iPhone.

Потім вибрана запропонована версія списку, а завантаження починається (вам потрібно пам’ятати, де файл розмахує). Далі встановлення під час підключення телефону до комп’ютера.

Як згорнути ios на iPhone і встановити попередню версію прошивки

Отже, була проведена підготовча робота, перейдіть безпосередньо до варіантів кидання оновленої версії до старого.

Резервне копіювання даних

Щоб не втратити дані, збережені в пам’яті пристрою, потрібно скопіювати їх у безпечному місці. Зробіть повну резервну копію вмісту вашого гаджета в програмі iTunes на ПК та зберігання iCloud. Ці дії дозволять вам повернути всі файли та особисті дані, коли відкат до застарілих версії IOS. Відкат передбачає повне стирання всієї інформації на пристрої, лише чисте програмне забезпечення залишається.

Копіювання даних двома способами, необхідно перейти до налаштувань ICLOUD, знайдіть iPhone або iPad (залежно від пристрою) і вимкнути. Це робиться, що з існуючим на пристрої для видалення захисту. В іншому випадку неможливо повернути попередню версію iOS. Але це не потрібно турбуватися про це, тому що захист видаляється лише під час встановлення старої версії, а після завершення відкату, захисна функція буде включена автоматично.

Вимкніть функцію “Знайти iPhone”

Якщо ви ввімкнули цю опцію, то до процедури зворотного зв’язку вам потрібно вимкнути, у зворотному випадку, iTunes надасть вам помилку, коли намагається запустити процес, і все буде завершено. Як вимкнути функцію, щоб знайти iPhone читається на нашому сайті.

Режим відновлення

Якщо вбудована прошивка збережена, немає проблем із резервним копіюванням та налаштуваннями, то настав час перейти до суті:

  Підключіть iPhone, iPad, iPod, телевізійний префікс або смарт-годинник до комп’ютера за допомогою кабелю USB. Важливо розуміти, що пристрій повинен працювати (рівень заряду акумулятора підходить для будь-кого, головним є не відключення від гнізда USB, а не переривати процес відновлення, який розробники від Apple не вважають це серйозним і небезпечним, але Краще не ризикувати знову);
See also  Як встановити програми на смартфоні Samsung

встановити, стару, версію, коли

встановити, стару, версію, коли

Можлива відкат IOS. Головне. Ретельно вирішувати інструкції, описані вище, і, найголовніше, не використовувати прошивку, завантажену з неперевершених джерел.

Iphone / iPad резервне копіювання для зменшення iOS

Перш ніж перейти до попередньої версії iOS, ви повинні створювати створені всі корисні дані на вашому пристрої iOS, наприклад iPhone, iPad або iPod. Ви можете створити резервні дані iOS в iCloud. Або ви можете скопіювати всі необхідні дані iOS на комп’ютер. Ця частина покаже 2 способи, які допоможуть вам зробити резервну копію файлів iPhone / iPad.

Резервне копіювання iOS за допомогою даних iCloud

Це досить зручно для резервних даних iOS з iCloud. Ви можете створити резервні копії фотографій, відео, деяких програм, imessage, текстових повідомлень, мелодій дзвінка, предметів, придбаних в iTunes, та різні налаштування в службі iCloud.

Відкрийте програму “Налаштування” на своєму iPhone / iPad, а потім натисніть на свій обліковий запис Apple у верхній частині екрана.

Виберіть iCloud, а потім прокрутіть сторінку “Завантажити”, щоб знайти параметр резервного копіювання iCloud. Встановіть перемикач поруч із Bakkup ICLOD до “BCL.”” “. Таким чином, iCloud спробує автоматично і регулярно створювати резервні копії вашого iPhone, коли ваш пристрій підключений до хорошого з’єднання Wi-Fi і є досить зарядженим.

Ви можете натиснути кнопку “Створити резервну копію”, щоб почати резервну копію вручну.

Найкращий спосіб зробити резервну копію всіх даних iPhone iPad на комп’ютер

Icloud надає вам простий спосіб резервного копіювання всіх типів даних iOS. Але ви можете помітити, що він пропонує лише 5G безкоштовне сховище. У цьому випадку ви не зможете створювати резервну копію всіх нових корисних файлів у ICloud. Ви повинні платити за більше сховища iCloud. Отже, ми щиро рекомендуємо потужну резервну копію та відновлення даних iOS, щоб допомогти вам скопіювати дані iOS на комп’ютері. Він має можливість створювати резервні копії всіх часто використовуваних даних iOS. Ви можете безкоштовно завантажити його і спробувати.

Завантажте, встановіть та запустіть цю програму для резервного копіювання даних IOS на своєму комп’ютері, натиснувши кнопку завантаження вище. Виберіть опцію “Реконструкція даних IOS Data Respore” у основному Inteeis. Потім підключіть до нього пристрій iOS за допомогою USB.Кабелю. Він автоматично виявляє ваш пристрій.

Виберіть параметр резервного копіювання iOS та натисніть кнопку «Пуск», щоб перейти до наступного кроку. На цьому етапі потрібно вибрати певні типи файлів, такі як фотографії, повідомлення, журнал дзвінків, контакти, календар, нотатки тощо. D., Який ви хочете зробити резервну копію.

Натисніть кнопку Далі та натисніть кнопку Резервного копіювання, щоб почати копіювати всі вибрані дані iOS на комп’ютері. Перевірте більше способів резервного копіювання даних iPhone на комп’ютер.