Home » Як встановити відсоток акумулятора на Samsung. З завісою

Як встановити відсоток акумулятора на Samsung. З завісою

Як зробити відсоток зарядки Android

Ви за замовчуванням по телефону не коштуєте відсотків зарядки, і знову не зрозуміло, скільки часу залишається, поки смартфон не вимкнено? На жаль, це поширена проблема, особливо для користувачів, які не придбали телефон на Android і не особливо вирішили тонкощі налаштувань таких пристроїв. Але в цій статті ми розповімо вам про всі шляхи, як зробити відсоток зарядки на Android, і що потрібно зробити для цього, як на Samsung, так і на інших моделях різних версій та оболонок.

У різних версіях операційної системи Android, порядок налаштування буде різним, тому ми розділили версії підрозділів, щоб кожен користувач міг вибрати варіант для себе.

На версії Android 9-10

Такі прості дії ви включили заряд акумулятора на версії Android 9-10 і вище, і для цього вам не довелося робити додаткових операцій, оскільки окремий предмет був виділений в операційній системі.

На Android версії 8 і нижче

Якщо ваш телефон працює на основі операційної системи Android 8 або нижче, вам вже потрібно точно діяти за цією інструкцією, оскільки розділи та пункти меню різні.

У версії Android 8 і нижче за замовчуванням такого варіанту немає, і вам потрібно перейти до прихованих налаштувань, щоб активувати цей елемент, тому процедура така:

З цього моменту ви матимете заряд акумулятора на Android, незалежно від того, яка оболонка знаходиться на телефоні, версія та все інше.

Як дозволити заряд акумулятора у відсотках на Samsung

Так, у цьому плані налаштування Samsung трохи відрізняються, тому щоб увімкнути заряд акумулятора на Samsung Phone, вам потрібно виконати наступні кроки:

 • Перейти до “налаштувань”;
 • Далі знайдіть елемент “Телефонування”;
 • У загальному списку знайдіть розділ “батарея”;
 • Наступна клацніть на вкладці “Інші налаштування акумуляторів”, де потрібно активувати елемент “Показати зарядний відсоток”.

Це завершено на цьому процесі, і вам більше не потрібна.

Увага! Ви можете включити телефони Samsung з Android, включивши заряд акумулятора та через внутрішній пошук, просто ввівши запит “Показати відсоток зарядки”, де він залишається лише для активації цього елемента.

За допомогою програми ANABLER APP

Використання програми Batten Percent Enabler для Android, ви можете легко активувати відсоток акумулятора, а права кореня або інші маніпуляції з пристроєм не потрібні:

 • Встановіть програму Enabler акумулятора до телефону та запустити;
 • У головному вікні позначте точку “акумулятора з відсотком”;
 • Перезапустіть пристрій, якщо потрібно (у деяких випадках відсоток заряду з’явиться лише після перезавантаження).

В принципі, все. Заява має просту функціональність і одночасно не вимагає від ресурсів. Ми сподіваємось, що наші поради допоможуть вам зробити відсоток заряджання на Android, і ви не будете відчувати проблеми з відображенням інформації на акумуляторі пристрою.

See also  Як налаштувати час на Honor 8 a

Відсоток заряджання акумулятора на Android 9 і 10

Якщо ви використовуєте телефон з операційною системою Android 9 або 10, то увімкніть відсоток заряджання акумулятора, не буде складним. Все, що потрібно зробити, це перейти до налаштувань пристрою та відкрийте розділ “Акумулятор”.

Ось, серед іншого, параметр “Навчання” батарея “буде доступний. Після того, як він увімкнено, поруч з значком акумулятора точне значення зарядки у відсотках почне відображати.

Якщо у вас є стара версія Android, ми рекомендуємо спробувати інші способи, які ми розглядаємо нижче.

Як зберегти заряд акумулятора та збільшення тривалості роботи на Samsung Galaxy S9

Ніколи не прийде, коли акумулятор вивантажується на вашому телефоні. Незалежно від того, якщо ви забудете зарядний пристрій вдома або чотири години. Це простоя на YouTube, ніхто не хоче бути прив’язаним до виходу, використовуючи свій смартфон.

У своїй нинішній формі ви можете багато чого зробити, щоб зменшити споживання акумулятора на Galaxy S9 або Galaxy S9 Plus. Одна з причин, чому нам подобається ця операційна система. Це налаштування, свобода по-справжньому зробити наш телефон унікальним. Так що давайте поговоримо про те, як ми можемо зберегти заряд акумулятора та зберегти цей відсоток вище цілого дня.

Видалення додатків не використовувалися додатків

акумулятора, samsung

Залежно від причини, чому ваша батарея втрачає заряд (можливо, це дійсно розряджається), спробуйте вивантажити деякі програми, які ви більше не використовуєте. Деякі третини.Партійні програми будуть використовувати стільки терміну служби акумулятора, що ваш телефон не буде працювати належним чином, поки вони не видаляються.

Інші треті.Партійні програми, такі як продукти, що запускають домашній екран, можуть використовувати більше батарей, оскільки вони пропонують анімаційні домашні екрани. Якщо у вас є один з них, краще видалити його.

Використовуйте режим енергозбереження

Якщо ви переходите до “Налаштування” на своєму телефоні, ви, мабуть, ви маєте параметр у розділі “Акумулятор”, щоб увімкнути режим заряду заряду акумулятора. Користувачі Android мають кілька варіантів, де середнє здається найкращим рішенням.

Не забудьте видалити прапор “Фонова оновлення програми”, коли ви знаходитесь тут. Цей параметр не дозволить застосуванням, що працюють у фоновому режимі, щоб збільшити термін служби акумулятора з постійним оновленням.

Від’єднайте функції, які вам не потрібно

Це старе, але, так би мовити, позитивний герой. Якщо ви знаходитесь у довгій поїздці, вимкніть функцію Wi-Fi, щоб ваш телефон не шукав його постійно. Якщо ви не використовуєте Bluetooth, відключіть це теж. Якщо ви запускаєте додаткові процеси, які ви дійсно не потребуєте, відключіть їх.

Те ж саме стосується заключних застосувань. Виберіть функцію багатозадачі в нижньому лівому куті головного екрана та викиньте всі додатки (закрийте їх).

За допомогою налаштувань

Зробити відсоткових акумуляторів, видно на постійній основі, дозволяють зробити Samsung Galaxy A03 CORE SETTING. Якщо ви ніколи не користувалися цим варіантом, зверніться до інструкцій:

Цей метод працює, якщо ви оновили основу Samsung Galaxy A03 до Android 9 та нової версії операційної системи. Якщо ви використовуєте стару прошивку, алгоритм буде трохи відрізнятися:

 • Опустіть сповіщення.
 • Натисніть значок передач і тримайте на ньому палець на кілька секунд.
 • Приблизно через 5 секунд ви потрапите до розділу Налаштування, а повідомлення “Функція системного інтеейсу додається до нижнього, доданого до меню” Налаштування “”. Це стане свідченням того, що вам вдалося розблокувати меню розширених параметрів.
 • Тепер вам потрібно перейти до системного інтеейсу інтеейсу.
 • Виберіть точку “рядок стану”.
 • Клацніть на функцію акумулятора та активуйте постійний відсоток зарядки акумулятора для стану.
See also  Як зробити календар на комп’ютері. Програма для створення календарів

При використанні модифікованої прошивки назва деяких пунктів меню може відрізнятися. Але це не зашкодить на постійному налаштуванні інтересу на постійній основі. Вам просто потрібно зосередитись на розділі “акумулятор” або “акумулятор”, і, якщо необхідно, ви можете використовувати пошук налаштувань.

За допомогою налаштувань

Зробіть відсоток відсотка акумулятора на постійній основі, дозволяючи зробити Samsung Galaxy A8 Налаштування (2018). Якщо ви ніколи не користувалися цим варіантом, зверніться до інструкцій:

Цей метод працює, якщо ви оновили свій Samsung Galaxy A8 (2018) до Android 9 та новішу версію операційної системи. Якщо ви використовуєте стару прошивку, алгоритм буде дещо іншим:

 • Опустіть завісу сповіщень.
 • Клацніть на піктограму передач і тримайте на ньому палець на кілька секунд.
 • Приблизно через 5 секунд ви перейдете до розділу «Налаштування», а «функція системного інтеейсу додається до меню« Налаштування »буде виділено нижче. Це свідчить про те, що вам вдалося розблокувати меню розширених параметрів.
 • Тепер вам потрібно перейти до “системного інтеейсу”.
 • Виберіть “Рядок стану”.
 • Клацніть на функцію “акумулятор” та активуйте відсоток зарядки акумулятора для рядка стану.

При використанні модифікованої назви прошивки деяких пунктів меню може відрізнятися. Але це не зашкодить на постійному налаштуванні інтересу на постійній основі. Вам просто потрібно зосередитись на розділі “акумулятор” або “акумулятор”, і, якщо необхідно, ви можете використовувати пошук налаштувань.

За допомогою налаштувань

Зробити відсоткових акумуляторів, видно на постійній основі, дозволяють зробити налаштування Samsung Galaxy S8. Якщо ви ніколи не користувалися цим варіантом, зверніться до інструкцій:

Цей метод працює, якщо ви оновили Samsung Galaxy S8 до Android 9 та нової версії операційної системи. Якщо ви використовуєте стару прошивку, алгоритм буде трохи відрізнятися:

 • Опустіть сповіщення.
 • Натисніть значок передач і тримайте на ньому палець на кілька секунд.
 • Приблизно через 5 секунд ви потрапите до розділу Налаштування, а повідомлення “Функція системного інтеейсу додається до нижнього, доданого до меню” Налаштування “”. Це стане свідченням того, що вам вдалося розблокувати меню розширених параметрів.
 • Тепер вам потрібно перейти до системного інтеейсу інтеейсу.
 • Виберіть “Рядок стану”.
 • Клацніть на функцію “акумулятор” та активуйте відсоток зарядки акумулятора для рядка стану.

При використанні модифікованої назви прошивки деяких пунктів меню може відрізнятися. Але це не перешкоджає конфігурації відсотка на постійній основі. Вам просто потрібно зосередитися на розділах “Акумулятор” або “батареї”, а при необхідності ви можете використовувати пошук налаштувань.

Як забезпечити відсоток зарядки на Samsung A30 та A30

Samsung A30 і A30S Mobile Device Battery є найважливішим ресурсом під час його використання.

Це пов’язано з тим, що без цього компонента телефон не перезаряджає, і тому не можна брати жодних дій, таких як надсилання повідомлень, отримання повідомлень або виконання телефонних дзвінків серед багатьох інших.

Ось чому ми повинні завжди знати, що цей ресурс постійно заповнений, і, якщо це не так, корисно знати, що зберегти заряд.

See also  Як змінити екран на комп’ютері. Для Windows (на робочому столі)

Для цього в телефонах Samsung A30 та A30S є помічник, який дозволяє вам завжди знати відсоток заряду акумулятора під час його використання.

І саме з цієї причини на цьому уроці покаже процес його встановлення в цих смартфонах за допомогою операційної системи Android.

Щоб активувати цю альтернативу, ви повинні виконувати лише чотири з наступних дій, точніше. 4 дотики.

Для початку, оскільки ви повинні внести зміни в систему, ви повинні шукати опцію “Налаштування”, що знаходиться на панелі параметрів цього пристрою.

Потрапивши всередину, ви повинні отримати доступ до вкладки “Повідомлення”, яка є третьою на альтернативній панелі, яку ви побачите.

Буде опція, описана як “рядок стану”, який у цьому розділі продовжує натиснути на нього.

Тепер ви побачите, що останню версію цієї альтернативи, зазначеної вище, називається “Показати відсоток заряду акумулятора“.

Щоб увімкнути відсотки заряджання на Samsung A30 та A30, вам просто потрібно перемістити вкладку Параметри праворуч, і все готово. Успіх.

Перший спосіб на Samsung A50 включений у відсотковий акумулятор

Як завжди, ми переходимо до налаштувань з усіма змінами. Щоб знайти себе легко для них відповіді на значок у вигляді передач.

Він дізнається в меню. Ми припустимо, що ви знайшли це. Тепер ми шукаємо рядок “Повідомлення”. Недалеко від вище.

Знайдений? Клацніть на ньому. Нам потрібен параметр “Status String”. Це також побачить швидко. Клацати.

Тепер останній крок для переміщення слайдера перед рядком “показує відсоток” праворуч. Усе. Тепер перевірте свій Samsung A50 повинен подати заряд акумулятора в цифрах.

Як включити відсоток заряду на Samsung / AS на Samsung A50, S8, S9, S10 та ін. Інтерес заряджання акумулятора!

11 коментарів до “Як поставити відсоток зарядки на Samsung A51”

Паттен! У чоловіків, коля має смартфон підовидів, щоб стягувати плату, щоб досягти 100 відотків, моє плем’я. Це моя мелодія ривок, я не гуртка Зрозумійських чашок, Болу не те ж саме, у мене не було одного дня, я пам’ятаю Одного разу зарядного пристрою числа для досягнення 100 VI.Sotcs. Skylki pam’yatyu tse Stalosta pіsl вставляє картину pam’yati по телефону без зображення не округу kohl kolya phone bouw на звинуваченнях від pisl зображення забруднена. В принципі, це не проблема для мене, я не проблема. Я zvik ale, я можу бути так Щхо, я не один, а на Mee pіsl мій kіmnati спальня, а там мами є хват. Скажімо, будьте лан-це ДІСНО, D’Map Pam’Yatі вибрав Сталоша в Налаштуванні І Мелодія Дзвінка ЛЖАЛ?

Привітання, ви, швидше за все, не помічаєте повідомлення не стандартний звук, але мелодія призначається.

Ааа Шанний Ярослав добре ТОДІ ЦЕ. І від Бахіт Skylki fischok можна знати Я йшов до та ось Ну, так що все зрозуміло. Dacy для vidpovідо. На відстані дня, і мені, так що нім. Хотів би підтвердити заряд. Skylki тут uzoy Android van лава.