Home » Як встановити Wi-Fi на комп’ютер. Режим збереження увімкнено на ноутбуці

Як встановити Wi-Fi на комп’ютер. Режим збереження увімкнено на ноутбуці

Як встановити Wi-Fi вдома: Інструкції з установки у бородатого чоловіка

Привітання, шановні читачі! Сьогодні у мене є універсальна стаття загальної теми, яка буде викладена на ваших пальцях для будь-якого чайника, як налаштувати Wi-Fi. І в будь.Якому сенсі цього слова! Можна сказати для людини будь.Якого рівня від покупки до успішних зборів у Vkontakiks та танках. І все це самостійно, не залучаючи третім спеціалістів.Партій. Тобі це потрібно? Потім прочитайте мій крок.Кроки.Інструкції нижче.

Увага! Якщо вам не вдасться щось писати в коментарях, ми розберемося разом. І пам’ятайте, що найкращий спосіб налаштувати свій маршрутизатор. Це загнати свою конкретну модель у форму пошуку нашого сайту. Обов’язково знайдіть інструкцію лише для свого маршрутизатора!

Підключіть маршрутизатор до Інтернету та комп‘ютера

Спочатку підключіть маршрутизатор до виходу. Якщо пристрій має кнопку живлення, натисніть на нього. Потім зачекайте дві.Три хвилини, щоб маршрутизатор встиг завантажити.

Вставте кабель провайдера в порт WAN (або Інтернет) свого маршрутизатора, щоб отримати доступ до Інтернету.

Тепер підключіть пристрій до комп’ютера. Для цього вставте один кінець мережевого кабелю в будь.Який локальний порт маршрутизатора, а другий у роз’ємі мережевої картки на ПК.

Замість LAN CABLE ви можете використовувати Wi.Fi для підключення маршрутизатора до комп’ютера. У цьому випадку відкрийте меню WI.FI на ПК та почніть пошук бездротових мереж.

Коли пристрій знайде мережу вашого маршрутизатора, підключіться до нього. Його назва повинна збігатися з моделлю маршрутизатора. Якщо вам потрібно ввести пароль, шукайте його в нижній частині маршрутизатора. Але, швидше за все, бездротова мережа буде незахищена.

Як підключити маршрутизатор до комп’ютера або ноутбука через бездротове з’єднання?

Якщо ви хочете підключити домашній ноутбук до Інтернету без використання кабелю LAN, дотримуйтесь подальших дій:

  • У нижньому правому куті системи системи підведіть курсор до значка доступу до мережі та натисніть на нього правою кнопкою миші;
  • У вікні, яке відкриється, ми вибираємо для вас бездротову мережу, яка цікавить вас (за іменем);
  • Введіть відповідний пароль аутентифікації;
  • Так само можна підключити різні мобільні пристрої.

Власники стаціонарного ПК також мають можливість підключити своє обладнання бездротовим способом.

Для цього знадобиться спеціальний USB.Модем, який виглядає наступним чином (поява різних моделей може незначно відрізнятися, залежно від вбудованої або зовнішньої антени).

See also  Як налаштувати звук на ноутбуці ASUS. Третє -партійне програмне забезпечення для конфігурації

У сучасних операційних залах водія витягують автоматично для нового обладнання, вам нічого не потрібно налаштувати. Якщо у вас є більше старих версій Windows XP, Vista або 7, вам може знадобитися вручну пошук та встановлення драйверів для певної моделі цього маленького, але дуже корисного “USB.Приймача”. Ви можете придбати таку модель Wi-Fi в комп’ютерному магазині, її вартість не вдарить у кишеню, і користувач зможе позбутися потреби в розширенні шнура.

Несправності в бездротовій мережі

В якому комп’ютер із встановленим та налаштованим адаптером працює часом, можуть виникати несправності. У той же час, неможливо підключитися до Wi-Fi. Причин є багато, але всі вони можна розділити на кілька груп:

Висновок про конкретну причину може бути зроблений на основі аналізу роботи всіх учасників місцевої мережі. Тільки переконуючи нормальне функціонування решти бездротових пристроїв, ви можете зосередитись на роботі адаптера. Найпоширеніша відмова виникає через несправність програмного забезпечення. Метод усунення. Перезавантаження комп’ютера. Якщо це не допомогло, необхідно перевстановити драйвер адаптера Wi-Fi.

Для цього вам потрібно перейти до Windows на вкладку “Диспетчер пристрою” на панелі управління та знайти бездротовий пристрій у рядку “мережеві адаптери”. Клацнувши на нього двічі з лівою клавішею та переконаний у звичайній роботі пристрою, вам потрібно перейти на цю сторінку на вкладку Драйвер. Необхідно прийняти пропозицію оновити її.

Найкращі результати можна досягти шляхом видалення існуючого драйвера, а потім повторно його розстановка. Драйвер, завантажений з розробника веб.Сайту, буде зберігатися на комп’ютері в окремій папці, спеціально розробленій для цієї інформації.

встановити, wi-fi, комп, ютер, режим, ноутбуці

Видалення існуючого драйвера призведе до зникнення інформації про бездротовий пристрій у “мережевих адаптерах”. Таким чином, ви не можете побачити фізичну присутність пристрою, хоча він дійсно встановлений на комп’ютері. Коли ви неодноразово встановлювали необхідний драйвер адаптера, інформація про наявність пристрою з’являється. Після цього після цього, перезавантаження комп’ютера, ви можете керувати роботою бездротової мережі за її символом у області сповіщення та на сторінці мережевого з’єднання.

Є випадки, коли в результаті відмови програмного забезпечення зміни відбуваються в налаштуваннях BIOS (основна система введення-виводу) комп’ютера. Не всі комп’ютери мають свої сторінки однакові. Іноді навіть неможливо знайти інформацію про бездротові пристрої.

У разі відмови апаратного забезпечення працювати адаптером, лише працівники сервісного центру можуть надати допомогу. Це вимагатиме заміни невдалого продукту. Але спочатку потрібно спробувати всі можливі способи вирішення проблеми самостійно.

Що потрібно для підключення комп’ютера до Wi-Fi

Все, що потрібно для підключення комп’ютера до бездротової мережі,-це оснащувати його адаптером Wi-Fi. Відразу після цього він, як і ваш телефон, планшет або ноутбук, зможе працювати в мережі без проводів. У той же час, відмінно-1000 і дуже круто-3-4 тисячі. Продається буквально в будь.Якому комп’ютерному магазині.

See also  Ситуації, які потребують включення телефону без акумулятора

Адаптери Wi-Fi для комп‘ютера-це два основні типи:

  • USB-адаптери Wi-Fi, які є пристроєм, схожим на флешку.
  • Окрема комп’ютерна плата, яка встановлюється в порту PCI або PCI-E, одна або кілька антен можна підключити до плати.

Незважаючи на те, що перший варіант дешевший і простіший у використанні, я б рекомендував другий один, особливо, якщо вам потрібна більш впевнена квитанція про сигнал та хороші швидкості підключення до Інтернету. Однак це не означає, що USB-адаптер поганий: підключити комп’ютер до Wi-Fi у звичайній квартирі, в більшості випадків це буде досить достатньо.

Найпростіші адаптери підтримують 802 режими.11 б/г/н 2.4 ГГц (якщо ви використовуєте бездротову мережу 5 ГГц, врахуйте це при виборі адаптера), також у продажу є такі, які забезпечують роботу 802.11 змінного струму, але мало хто має маршрутизатори, які працюють у цьому режимі, і якщо вони є. Ці люди і без моїх вказівок знають, що таке.

Як підключити ноутбук до Інтернету через Wi-Fi через диспетчер пристроїв?

Покрокові інструкції щодо того, як увімкнути Wi-Fi на ноутбуці з Windows 7, 8.1, 10:

  • Клацніть WinR та введіть команду MMC Devmgmt.MSC, потім натисніть кнопку Enter;
  • Вікно диспетчера з’явиться на екрані, виберіть “Мережеві адаптери”;
  • Ми знаходимо лінію з нашим модулем Wi-Fi, натиснувши на нього правою клавішею миші та увімкнути обладнання;
  • Тепер ми можемо спробувати увійти в Інтернет.

Зовнішні приймачі Wi-Fi

Трохи більше флеш.Накопичувача. Підключений до комп‘ютера, головним чином, інтенсивністю USB. Вони виглядають приблизно так:

Не дорогі, ви можете придбати навіть за 12 доларів. Все, що вам потрібно. Це підключити його до USB, встановити драйвери з диска (диск включений), і ви можете підключитися до бездротової мережі. Приклад налаштування мережевого адаптера TP-Link TL-WN721N можна переглянути в статті, що налаштовує мережевий адаптер Wi-Fi TP-Link TL-WN721N.

Встановіть або оновіть драйвер на адаптер Wi-Fi

Де взяти драйвер для адаптера бездротової мережі?

Як я писав вище, водія можна знайти на диску, який постачався з пристроєм. Тільки цей метод має один мінус. Водій, який перебуває на диску, може вже бути поза місцем. А на сайті виробника вашого пристрою, можливо, вже є нова версія драйвера, і це було б добре, завантажити та встановити новий драйвер. Але якщо немає ніякого способу, або не хочете дивитися, то водій з диска також підходить.

Не важко знайти драйвер на бездротовому адаптері. Наприклад, у мене є модель ноутбука ASUS. K56CM Ми знаходимо офіційний веб.Сайт у результатах пошуку та переходимо до нього (ми потрапляємо на сторінку нашого пристрою).

Або ви можете зайти на сайт свого пристрою і зробити писк на сайті, встановивши модель. Якщо сторінка відкривається англійською.

See also  iPad не ловить Wi-Fi. Що робити, якщо кнопка Wi-Fi не працює на iPhone?

Потім, на сторінці з описом, у нашому випадку, ноутбук, ми шукаємо щось на зразок “завантаження”, “завантажити”, “драйвер” та t. П. Ми перетинаємо це.

Якщо необхідно, тоді вкажіть, для якої операційної системи потрібен драйвер. Тоді ми шукаємо драйвер для пристрою бездротової мережі (ви можете зосередитись на адаптері бездротової мережі напису, драйверу бездротової мережі) та завантажити його на комп’ютер (подивіться на дату оновлення драйвера, щоб це була остання версія).

Якщо у вас немає ноутбука, але скажіть, що адаптер USB підключений до звичайного комп’ютера, то сформулюйте запит на пошук драйвера. Наприклад, “TP-Link TL-WN721N” або шукайте назву пристрою на веб-сайті виробника.

Все, драйвер на нашому комп’ютері. Якщо ви просто хочете встановити, замість того. Дотримуйтесь інструкцій. Після перезавантаження Wi-Fi повинен заробити.

Якщо ви хочете перевстановити драйвера, тоді я раджу спочатку видалити старе.

Для цього перейдіть до менеджера пристроїв (як це зробити на початку статті) та натисніть на пристрій бездротової мережі. Виберіть властивості.

Потім перейдіть на вкладку “Драйвер” та натисніть кнопку Видалити.

З’являється попередження, встановіть галочку поблизу “Видалити програми драйверів для цього пристрою” та натисніть “ОК”.

Все, водій видаляється. Перезавантажити комп’ютер. Перейдіть до менеджера пристроїв. Ви повинні побачити, що з’явився невідомий пристрій (мережевий контролер). Це наш бездротовий адаптер, для нього просто немає драйвера, тепер ми встановимо.

Я раджу вам встановити драйвер наступним чином: якщо драйвер знаходиться в архіві, то розпакуйте його в папку. Перейдіть до цієї папки і запустіть файл встановлення, зазвичай називається “Налаштування.Exe “. Дотримуйтесь інструкцій. Після встановлення драйвера, як правило, навіть без перезавантаження Wi-Fi повинен заробляти. І я сподіваюся, що це буде працювати стабільно.

Ще один спосіб встановити драйвер на адаптер Wi-Fi

Перейдіть до диспетчера пристроїв і натисніть на невідомий пристрій (у нашому випадку, мережевий контролер). Виберіть “Оновіть драйвери”.

У наступному вікні натисніть кнопку “Знайдіть драйвери на цьому комп’ютері”.

Вкажіть шлях до папки папки та натисніть “Далі”.

Установка драйвера повинна розпочатися. Якщо Windows повідомляє, що “найбільш підходяще програмне забезпечення для цього пристрою вже встановлено”, то спробуйте встановити перший спосіб (з файлу встановлення).

Я думаю, що це дуже актуальна стаття, і багато хто корисні, потрібно було її підготувати раніше :). Якщо є проблеми, які неможливо вирішити за допомогою цієї статті, ви можете задати питання у коментарях або на нашому форумі. Всього найкращого!