Home » Як встановити Windows 10 на Lenovo Laptop

Як встановити Windows 10 на Lenovo Laptop

Завантажте за допомогою меню завантаження

Щоб почати завантаження Lenovo з USB-приводу, не потрібно це зробити через налаштування BIOS. У ноутбуках Lenovo спеціальне меню “завантаження” надається для цього.

Щоб перейти до меню завантаження, потрібно:

    Увімкніть систему та негайно натисніть кнопку “F12”.

Як перейти до меню завантаження на Lenovo ноутбук для завантаження з флеш-накопичувача, CD-ROM або будь-якої іншої медіа

Якщо він не перейшов до меню “Boot Manager” за допомогою клавіші “F12”, у цьому випадку на ноутбуках Lenovo поруч із кнопкою живлення або на їх бічній панелі, надається спеціальна кнопка зі стрілкою. Ця кнопка присутня на багатьох ноутбуках Lenovo і називається “Novo Button”.

Щоб активувати завантаження за кнопкою “Novo Button”:

Як встановити Windows 10 від Flash Drives [Інструкції для кроків]

Незважаючи на те, що багато користувачів критикують Windows 10, тим не менше, це набуває популярності. Нові комп’ютери та ноутбуки. так повністю і близькі залежно від Windows 10 (і водій для старого обладнання перестають випустити, що означає з часом, все буде на новій ОС # X1F44C;). Я, наприклад, вже перейшов на цю ОС.

В принципі, за великим, встановлення Windows 10 не сильно відрізняється від встановлення попередніх Windows 7, 8 (і навіть XP). Алгоритм дій є таким самим: створити завантажувальний носій, налаштуйте BIOS (UEFI) відповідно, запустіть інсталятор та діяти відповідно до своїх рекомендацій.

У цій статті розглянуте за кроками, як і що робити те, в якій послідовність створює для встановлення нових Windows 10 на ваш комп’ютер / ноутбук. Інструкція, насамперед, орієнтована на початківців, після чого прочитав. кожен міг встановити себе.

Як встановити Windows 10 від Flash Drives на ноутбуці

Вітаю.

Тепер у Рунеті, популяризація новоутворених Windows 10 починається. Частина користувачів хвалить нову ОС, інші вважають, що рано йти до нього, тому що для деяких пристроїв немає драйверів, всі помилки та т.D.

Як би там не було, питання про те, як встановити Windows 10 на ноутбуці (PC), майже. У цій статті я вирішив показати всю процедуру “чистого” встановлення Windows 10 з нуля, крок за кроком за допомогою скріншотів кожного кроку. Стаття призначена для користувачів новачків.

До речі, якщо у вас вже є Windows 7 (або 8) на вашому комп’ютері. можна вдастити до простого оновлення Windows: HTTPS: // PCPRO100.Інформація / obnovlenie-windows-8-do-10 / (особливо, оскільки всі налаштування та програми будуть збережені!).

Як встановити Windows 7 до нового ноутбука (на прикладі Lenovo B70)

Питання від користувача

Вітаю.

Не так давно я купив ноутбук Lenovo B70 з попередньо встановленими Windows 10. Чесно кажучи, я хотів би перевстановити систему, я більше схожий на Windows 7. Але мій ноутбук наполегливо не бачить завантажувального флеш-накопичувача, намагався створити його в 2 різних комунальних підприємствах. Можливо, щось потрібно для “повороту” в біос, щоб все турбуватися.

Як встановити нову ноутбук Windows 7, і це можливо? Водії на веб-сайті виробника для Windows 7 я бачив.

Я повинен помітити, що певні труднощі у встановленні Windows 7 до нових ноутбуків виникають навіть від досвідчених користувачів. Найчастіше проблема стосується водіїв: їм потрібно знайти та завантажувати з веб-сайту виробника, оскільки старі, у комплекті з ноутбуком. не підходять (вони знаходяться під новим Windows 8/10)!

Крім того, деякі труднощі можуть відбутися з реєстрацією завантажувального флеш-накопичувача та налаштування BIOS. Загалом, багато хто з них. вирішуються, всі про це нижче. # x1f44c;

У статті, до речі, я розглядаю встановлення Windows 7, щоб встановити ноутбук Lenovo B70-80 (для ноутбуків інших брендів та виробників. багато дій будуть подібними, якщо, з встановленням BIOS доведеться “зрозуміти” окремо ).

# x1f449; Важливий!

14 січня 2020 року. Microsoft зупинив Tech. Підтримка Windows 7. більш докладно про те, що робити.-

Підготовка

Щоб почати кілька слів про підготовку. Це не потрібно, досить, бажано. Думаючи про те, як перевстановити “Windows 10” на ноутбуці Lenovo (і не тільки), користувач повинен щось зробити. А саме: для резервного копіювання даних.

Доцільно перетнути знімні носії всіх програм та документів, важливих для людей. Ця техніка допоможе уникнути втрати інформації. Крім того, це ідеально підходить для “чистої” OS перевстановлення. Після копіювання даних можна подумати про те, як перевстановити “Windows 10” на ноутбуці.

See also  Як встановити кермо на комп’ютер.

Добрий день для читачів мого блогу. Багато часу протікає, оскільки справжні пірат довелося завантажити розповсюдження Windows від торрентів. Ще більше з Windows треба було купити на диску. Тепер метод розподілу продуктів Microsoft змінився. Все можна завантажити з офіційного сайту. Ви також можете придбати ліцензійні ключі. Ті, хто не хоче навчитися встановлювати Windows 10 з самого флеш-накопичувача, можуть замовити службу установки на нашому сайті. Для решти ця стаття написана. Використовується розповсюдження з оновленнями з червня 2018 року. Асамблея 1803, яку процес встановлення трохи відрізняється від більш ніж свіжим: 1809, 1903, 1909. Ваш процес може бути трохи відрізняється від статті, описаної в статті. Інструкції для складання 2009 (до початку 2021 р.) Тут. Інструкції з встановлення для Windows 7 з флеш-накопичувача тут.

Для тих, хто не хоче витрачати свій дорогий час для вивчення цього посібника, ми пропонуємо нашу плату допомогу.

Створення завантажувальної носії.

По-перше, я дам посилання на перехід до зображення завантаження ISO і створюючи флеш-накопичувач від Microsoft.

Після завантаження та запуску утиліти виберіть Створення носія:

Ви можете вибрати завантаження негайно дві версії: x64 та x86. Дозвольте мені нагадати вам, що версії x86 встановлюються на комп’ютерах з розмірами оперативної пам’яті менше 4 Гб, а X64 на комп’ютерах з більш ніж 4 Гб.

Ви повинні вибрати створення флеш-драйву:

Версія з завантажувальним диском DVD трохи відрізняється від описаного в цьому посібнику.

Виберіть свій USB-флеш-накопичувач з запропонованих дисків:

За півгодини ми захоплюємося, як Windows завантажується з Інтернету та зберігається на USB-флеш-накопичувачем:

Закінчивши створення флеш-накопичувача, натиснувши кнопку готова:

Комп’ютерне навантаження з флеш-накопичувача.

Далі процес унікальний для кожного комп’ютера. Налаштування BIOS для завантаження або виберіть пристрій для одноразового завантаження.

Перезавантажте комп’ютер, намагаючись не пропустити вхід до BIOS перед початком материнської плати. Це виглядає, як правило, приблизно так:

Комп’ютер материнська плата Натисніть Del, щоб увійти BIOS. (Для деяких моделей це F2 або ESC)

Виробник / пристрій версія BIOS Введення ключа BIOS
циновка. MSI карти AMI Del
циновка. Gigabyte плати нагорода Del
циновка. Asus плати AMI Del
циновка. Intel плат Phoenix-Award Del
циновка. плати ASRock AMI Del
Ноутбуки ASUS F2
Ноутбуки Acer Усередині Н2О F2
Ноутбуки Acer Phoenix F2
DELL ноутбуки Dell F2
ноутбуки HP ВИХІД. F10
Lenovo ноутбуки AMI F2
Packard Bell ноутбуки Phoenix Secure ядра F2
SAMSUNG ноутбуків Phoenix Secure ядра F2
Ноутбуки Sony Vaio Усередині Н2О F2
ноутбуки Toshiba Phoenix F2
ноутбуки Toshiba Усередині Н2О F2

Якщо у вас є час, щоб натиснути, а потім ми перейдемо до головної вкладці, і ми зацікавлені в завантаженні:

Для AMI BIOS все буде виглядати Точно так же. Якщо у вас є премії або UEFI вид меню може змінюватися.

На вкладці завантаження ви можете змінити порядок пристроїв та окремі жорсткі диски:

Виберіть, щоб завантажити USB USB-флеш-накопичувач у обох меню:

Зрештою, нам потрібно вийти з налаштуваннями збереження. F10 і відповідь так.

Методи зміни замовлення завантаження та зателефонуйте до меню завантаження для материнських плат з BIOS та UEFI. При розгляді інструкцій, майте на увазі, що у вашій материнській платі BIOS / UEFI не може виглядати. Іноді ви можете перемістити лише принцип з інструкцій для вашої ситуації.

Варіант завантаження з меню завантаження материнської плати

Альтернатива налаштування завантаження в BIOS (UEFI) служить вибором у меню прямо перед завантаженням ОС. Для цього натисніть клавішу Kakua Function, щоб відобразити меню «Завантаження». Для завантаження використовуються наступні функціональні клавіші:

Виробник / пристрій Версія BIOS Меню завантаження ключ
Мат. Картки MSI Ami F11
Мат. Гігабайтні дошки Нагорода F12
Мат. Дошки ASUS Ami F8
Мат. Інтенсивні дошки Фенікс-премія ВИХІД
Мат. Дошки ASROCK Ami F11
Ноутбуки ASUS ВИХІД
Ноутбуки Acer Всередині H2O F12
Ноутбуки Acer Фенікс F12
Ноутбуки Dell Dell F12
HP ноутбуки ВИХІД. F9
LENOVO ноутбуки Ami F12
Ноутбуки Packard Bell Foenix Secure Core F12
Ноутбуки Samsung Foenix Secure Core Esc (один раз, коли повторюване натискання залишає меню)
Ноутбуки Sony VAIO Всередині H2O F11
Ноутбуки Toshiba Фенікс F12
Ноутбуки Toshiba Всередині H2O F12
Комп’ютери та ноутбуки Apple Яблучний Alt

Вибір завантаження за допомогою UEFI або без UEFI

Залежно від того, у вас є таблиця розділів на диску: GPT або MBR повинні бути збільшені з UEFI або без нього. Якщо таблиця GPT використовується лише з UEFI, якщо таблиця MBR потрібна без UEFI. Це лагей.

Установка Windows 10 з USB флеш-накопичувач.

Якщо ви створили завантажувальний DVD, то після перезавантаження комп’ютера потрібно натиснути будь-яку клавішу, коли ви побачите повідомлення:

See also  Як встановити програму на Android. Встановлення додатків за допомогою Android Market

Якщо ви створили завантажувальний флеш-накопичувач, ми негайно потрапимо до меню 10 версій Windows 10 10: 64-бітної та 32-бітної.

Я нагадую вам, що якщо у вас є 4 Гб і більше оперативної пам’яті, щоб вибрати краще 64-біт

Тут ми маємо сенс натискати далі.

Тут ми можемо тільки натиснути.

Якщо комп’ютер не входить до комп’ютера, пропозиція буде вводити його вручну. Але ви також можете відмовитися від цього, натиснувши: у мене немає ключа продукту.

Далі виберіть версію Windows. Якщо ви не придбали ліцензію, то немає принципової різниці між домашніми та професійними версіями. Ті, хто купив ліцензію, потрібно вибрати версію для його ключа.

І де без ліцензійної угоди: ми приймаємо це.

У новому комп’ютері вам потрібно підготуватися до встановлення Winchester. Натисніть Створити, щоб створити розділи на жорсткому диску.

Якщо комп’ютер раніше був встановлений Windows, вам може знадобитися вибрати правильний тип комп’ютера UEFI або Lagacy.

Погодьтеся, що додаткові системні розділи можуть бути створені на хедж-диску.

Виберіть створений розділ 159 Гб, щоб встановити та натисніть кнопку Далі.

Ми йдемо на кухню, щоб виварити каву, оскільки подальші операції є довгими і виникають без нашої участі, яких буде перезавантаження комп’ютера.

Після перезавантаження, буде потрібно буде погодитися, що комп’ютер перезавантажився.

Наш регіон вибивається. Ви можете погодитися з тим, що є. Знову довгі очікування.

встановити, windows, lenovo, laptop

Якщо є проблеми з обладнанням, має сенс натиснути кнопку, щоб пропустити їх після встановлення.

Погодьтеся, що макет клавіатури є правильним

Натисніть Skip, оскільки англійська макет буде доданий автоматично, і підтримка екзотичних макетів потрібні підрозділи.

Найпростіший спосіб у цьому вікні є вибір анонімного облікового запису.

Введіть своє ім’я або псевдонім для свого облікового запису

Якщо ви не боїтеся, що ваші документи будуть переглянуті, ви можете залишити поле пароля порожнього.

Якщо ви не боїтеся, що позаду ваших дій на мобільному телефоні буде слідувати операційній системі, ви можете натиснути Так

Налаштування переданих даних Microsoft: вимкніть, той факт, що ви не надсилатимете до серверів постачальників програмного забезпечення.

Привітання. Якщо ви побачили це вікно, встановлення Windows 10 успішно завершено. Ті, хто менш пощастило, Mega Корисна посилання на послуги установки Windows.

Встановлення драйверів у Windows 10

Починаючи з 8-х Windows Windows, остаточно вишуканим, і це дозволяє встановлювати драйвери з менеджера інтернет-пристрою. Клацніть правою кнопкою миші на нижньому лівому куті. Натисніть диспетчер пристроїв:

Все стало дуже просто. Клацніть правою кнопкою миші на пристрої з позначкою оклику та натисніть кнопку Оновити драйвер. Головне, що драйвер мережевої картки представлений у системі.

Другий варіант працює, навіть якщо драйвер мережевої картки не варто. Потрібно завантажити рішення драйвера

Встановлення класичного меню “Пуск”

Якщо ви раніше працювали з Windows 7 та попередніми версіями, вам не подобається, що MS виконана з меню “Пуск” у новій версії Windows. Тому ми рекомендуємо це повернутися до старого перегляду за допомогою класичної оболонки утиліти

Ви можете вибрати меню навіть у стилі Windows 98/2000

Але я покажу вам, як буде виглядати меню в стилі Windows 7.

Налаштування завершено! Ті, хто менш пощастило, Mega Корисна посилання на послуги установки Windows.

Встановлення Windows 10 C. докладна інструкція

Встановлення Windows 10 може бути проведено як новий комп’ютер, на якому ще немає системи, а на комп’ютері, на якому потрібна ще одна операційна система або однакові вікна 10, але потрібно перевстановити.

Збережіть важливі файли перед установкою. У своїй практиці не було викликано і не повідомлялося, що вони перевстановили систему, але забули зберегти фотографії весілля або робочих файлів, і тепер потрібно відновити їх (і це досить довга і дорога процедура) не забудьте зберегти ліцензійні ключі від антивірусів, офісних програм тощо. Якщо ви використовуєте ліцензійне програмне забезпечення.

Встановлення Windows 10 з флеш-накопичувача (диска) через BIOS

Не запускайте встановлення системи Windows 10 з робочого столу, цей метод не є правильним, він встановлюється на верхній частині існуючої системи, архівування його в папку Windows.Старі, які в майбутньому доведеться видаляти відповідно до прав адміністратора. І ще один мінус, він зберігає систему та інші сміття, які були поза межами файлів програми папки, Windows, користувачів. Існує лише один плюс для використання цього методу, всі ваші дані зберігаються, оскільки він не використовує форматування або перерозподіл розділів. Я прихильник чистої установки, дотримуйтесь додаткових інструкцій.

Якщо ви встановлюєте систему вперше, і не існує досвіду, я б рекомендував копіювати всі особисті дані на зовнішній жорсткий диск, оскільки подальші маніпуляції можуть довести до втрати інформації. Відновити його з R-студією може і буде досягти успіху, але це не варто ризикувати, і цього разу займе багато пізніше.

встановити, windows, lenovo, laptop

Вставте USB-флеш-накопичувач до безкоштовного порту USB (бажано USB 2.0) Комп’ютер або ноутбук, на якому буде встановлено Windows 10. Ми вводимо вхід BIOS, у категорії завантаження, виберіть Legacy або метод завантаження UEFI (захищений протокол).

See also  Комп'ютер почав повільно працювати, що робити. Дефрагментний жорсткий диск

Я демонструю завантажувальний флеш-накопичувач до першого місця, збережіть налаштування та вихід з BIOS, у більшості випадків це можна зробити за допомогою клавіші F10. Потім підтверджуючи клавішу Enter.

Версії BIOS відрізняються, тому місце розташування функцій у вашому Integs відрізняється від того, що на скріншоті. Але сутність, я здогадуюсь, зловив і встановлює проблеми, не повинно бути.

Технічна підтримка ви можете використовувати інший спосіб вибору завантажувача. меню завантаження. Для цього, коли ви вмикаєте комп’ютер, натисніть клавіші F8 F12 (іноді є натяк на екрані буквально пару секунд), на жаль, ключі доведеться пройти, як залежно від виробника комп’ютерного обладнання. це може відрізнятися. Наприклад, F9 використовується на ноутбуках HP. І іноді ключова комбінація FN F9. Якщо меню завантаження не працює, то, швидше за все, ця функція вимкнена в BIOS або взагалі не підтримується. І якщо ви керували, ми вибираємо наш USB-флеш-накопичувач для подальшої установки Windows 10 на ноутбуці або комп’ютері.

Коли ви починаєте початок, натисніть будь-яку клавішу на клавіатурі, щоб не пропустити встановлення Windows 10 через USB-флеш-накопичувач. Дочекайтеся зовнішнього вигляду вікна для подальших дій.

Оскільки інструкції з російської мови, то параметри мови залишаються незмінними. російська. Далі.

У вікні активації Windows ви можете ввести ключ продукту, система автоматично підбере версію Windows 10 (додому, професійне та ін.), натисніть кнопку Далі. Якщо немає ліцензії, то натисніть кнопку “Я не маю ключа продукту”. У цьому випадку ви можете активувати Windows 10 після завершення встановлення.

Виберіть потрібну версію, наприклад, Windows 10 Home. Натисніть далі.

Позначте прапорець у chekbox про угоду з умови ліцензії. далі.

Вам буде запропоновано два варіанти встановлення:

  • Оновлення: встановлення Windows з збереженням файлів, параметрів та програм. Я не рекомендую, як я повторюю, я чистий прихильник.
  • Селективний, тільки встановлення Windows. Це те що нам потрібно.

Якщо ми вирішимо надіслати, щоб видалити попередню систему, то відзначайте розділ, натисніть дно, щоб видалити. І так з кожним. Ви будете мати тільки. незайнятий диск, вниз, щоб створити вниз. Створіть з усього погляду (за умови, що він не планується створити другий розділ. диск d). Система повідомить, що створює додаткові системи, підтверджують. Ми святкуємо розділ з найбільшою кількістю пам’яті та натисніть кнопку Далі.

На цьому кроці ви можете зіткнутися з наступними помилками:

  • Програмі встановлення не вдалося створити новий або знайти існуючий розділ для установки Windows.
  • Встановлення вікон для цього диска неможливий. На цьому диску є таблиця розділів MBR. На системах Windows EFI можна встановити лише на GPT-диску.

Перейде до процесу встановлення Windows, перезавантаження комп’ютера. Подальше встановлення буде продовжуватися з жорсткого диска, флеш-накопичувач більше не потрібний, його можна видалити, але ви можете піти. Через деякий час буде ще один перезавантаження.

Розкладка клавіатури. російська.

Додайте ще один макет англійської англійської мови.

Якщо ваш комп’ютер підключений до Інтернету та драйверів у мережевому адаптері, ви побачите вікно про встановлення важливих елементів.

Якщо пропонується вибрати метод налаштування, виберіть “Налаштувати для особистого користування”.

Через те, що є активне підключення до Інтернету, Microsoft буде запропоновано створити обліковий запис або увійти, якщо він вже існує. Я рекомендую пропустити цей момент, вибравши офлайн-рахунок та відхилити пропозицію у наступних реченнях за допомогою облікового запису Microsoft.

Я зазначаю, що якщо немає Інтернету, система не запропонує ввести обліковий запис Microsoft та відображатиме вікно, щоб створити локальний обліковий запис Windows. Ми вводимо будь-яке ім’я користувача на російську або англійську мову. Далі.

Тут ви можете ввести пароль, але ви можете залишити його порожнім. Далі.

У наступному вікні буде запропоновано налаштувати комп’ютер для зручної роботи на різних пристроях, я не натиснувши ні.

У параметрах конфіденційності вимкніть всі перемикачі, тим самим забороняючи збірку особистої інформації.

Ви побачите вітання, зачекайте конфігурацію та підготовку робочого столу.

Tadaam! Настільний, установка завершена. Видаліть USB-накопичувач, якщо ви ще не зробили. Зупиніть значок комп’ютера на робочий стіл. Для зручності краще зменшити рядок пошуку, щоб ви могли розмістити більше програм у панелі завдань.

Тепер спочатку потрібно активувати Windows 10. Я написав повноцінну статтю про це, перейдіть на посилання та використовуйте будь-яку з методів активації.