Home » Як вставити SIM картку в 11 iPhone

Як вставити SIM картку в 11 iPhone

Він трохи більше, ніж в інших айфонах, а принцип розміщення відрізняється від китайських аналогів з довгим лотком. Сімки в iPhone XS Max розміщуються спинками один до одного: Дві фізичні SIM-картки будуть в XS Max за замовчуванням. Саме ця модель нам і цікава.

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR та пізніших моделей підтримують дві SIM-карти: карту nano-SIM та карту eSIM1. ESIM. це цифрова SIM-картка, яка дозволяє активувати плану стільникового тарифу оператора, не використовуючи фізичну карту nano-sim.

Підготовка до першого запуску

Перше, що вам потрібно зробити щасливого власника iPhone. вимкнути пристрій, утримуючи кнопку живлення. Відкрити слот можна і «наживо», однак у цьому випадку різко збільшується ймовірність збоїв у подальшій роботі; краще проявити терпіння і діяти строго відповідно до рекомендацій виробника. благо це так само нескладно, як зробити скріншот на iPhone.

Важливо: вставляти та виймати SIM-карту в iPhone можна, не відкриваючи кришку пристрою. Власнику телефону достатньо слідувати наведеній нижче простій інструкції — і не лізти без необхідності в досить складну систему шлейфів та радіодеталей.

Кнопка живлення розташовується, залежно від моделі пристрою, на верхньому торці (старі версії) або зверху праворуч (сучасніші). Утримувати її потрібно доти, доки не з’явиться пропозиція вимкнути телефон — після чого, зачекавши, поки згасне екран, перейти до подальших маніпуляцій.

вставити, картку, iphone

Як ми перевіряємо пристрій перед відправкою його клієнт?

Характеристики
Роздільна здатність екрану 1792828
Серія Apple iPhone 11
Країна виробництва Китай
Тип SIM-картки 2 nano-SIM
See also  Як розповсюджувати Інтернет з телефону на iPad

Wi-Fi роутер із SIM-картою всередині

Цей клас пристроїв походить від зовнішніх модемів, які відносно недавно користувалися великою популярністю.

Зовнішній блок з підключеною SIM-картою перетворюється на роутер, що роздає мобільний інтернет через Wi-Fi. Такі блоки коштують дорожче, але мають підтримку LTE та можуть оснащуватися слотом для кількох SIM-карток.

як вставити цим карту в iphone 11 pro новий телефон з коробки

В наших умовах вдасться лише роздавати інтернет, а деякі закордонні оператори таким чином надають можливість здійснювати Wi-Fi дзвінки через свою програму.

Деякі моделі можуть роздавати дротовий інтернет або оснащені акумулятором для зарядки смартфона.

До такої точки доступу ви можете підключити кілька пристроїв, навіть ноутбуків. Є моделі із вбудованим акумулятором для підзарядки смартфона.

Радіус дальності Wi-Fi буде більшим, ніж у Bluetooth – такий модуль не потрібно тримати дуже близько до смартфону. Також модем зручно використовувати в автомобілі, підключивши до джерела живлення.

У більшості випадків з другої SIM-карти вдасться лише роздавати інтернет. З усіх варіантів додати «симку» в iPhone, роутери коштують найдорожче.

Модем з карткою повинен бути заряджений кожні кілька днів. А для використання мобільного інтернету з другої картки доведеться відключатися від Wi-Fi мережі та підключатися до модему.

Тому роутер із «симкою» я рекомендую в поїздках або тим, кому з другої картки потрібен лише швидкісний інтернет.

▪️ Купити маршрутизатор з підтримкою LTE та двох SIM-карт: 9268 ▪️ PowerBank Xiaomi на 10 000 мАг з LTE-модемом: 5085 ▪️ PowerBank Xiaomi на 7 800 мАг з LTE-модемом: 3166

Якщо ви використовуєте iOS 12, оновитеся до iOS 13, щоб ви могли приймати дзвінки, коли використовуєте інший номер.

В iOS 13, коли ви розмовляєте по телефону, якщо ваші оператори підтримують виклики WI-FI і ви увімкнули його, ви можете відповідати на вхідні дзвінки на інший номер.

See also  Як відключити iPad з iPhone. Відключення облікового запису Apple ID на iPhone

Для роботи ви повинні включити обидва режими: “Call Wi-Fi” та “Дозволити перемикання стільникових даних”, коли ви розмовляєте по телефону, що не є рядком даних за замовчуванням.

Якщо ви проігноруєте дзвінок та раніше налаштовану голосову пошту, ви отримаєте повідомлення про пропущений дзвінок, і дзвінок автоматично перенаправиться на голосову пошту.

Якщо ваші оператори не підтримують Wi-Fi-дзвінки, у вас вимкнено «Дозволити стільникову передачу даних» або у вас не увімкнено «Wi-Fi-дзвінок», всі ваші вхідні дзвінки переходять на голосову пошту, коли ви розмовляєте телефоном.

Швидко змінюються з допомогою того, що SIM або ESIM виклик

За замовчуванням ваш iPhone використовує той самий номер, який ви використовували в останній раз, що називається цим контактом. І, зателефонувавши новий номер, ваш iPhone використовує вашу голосову рибу за замовчуванням.

Але ви можете змінити свій номер на ходу!

 • Змініть телефонні номери на льоту, перш ніж дзвонити, натиснувши кнопку «Основний» у верхній частині вашого номеронабирача
 • Виберіть волосінь SIM або eSIM, яку хочете використовувати, виберіть рядок на eSIM і Dual SIM ipHones

Ви також можете вказати конкретний рядок для людей у ​​вашому додатку контактів

 • Натисніть на контакт
 • Натисніть кнопку Змінити
 • Виберіть бажану волосінь
 • Натисніть номер, який ви хочете використовувати з цим контактом

Починаючи з iPhone придбані за планами оплати, зазвичай прив’язані до оператора зв’язку, ви можете використовувати eSIM на заблокованому телефоні тільки від того ж оператора.

Однак деякі оператори (наприклад, Verizon) більше не блокують свої SIM-карти, тому цілком можливо, що у вас буде eSIM від іншого оператора на Verizon iPhone, на який все ще діє план оплати.

Найкраще зателефонувати своєму оператору мобільного зв’язку та запитати його про підтримку eSIM, перш ніж ви отримаєте тарифний план eSIM від іншого оператора.

Як отримати SIM-картку, не лежачи?

Звичайно ж, таке буває, що входить до комплекту скріпка губиться і її не виходить знайти саме в той момент, коли вона потрібна. Ось кілька порад, чим можна замінити цей спеціальний інструмент, а також чим краще не намагатися відкривати роз’єм SIM-карти.

 • По-перше, можна запитати допомоги свого друга. Можливо ваші близькі, також є власниками iPhone або іншого смартфона, де гніздо для «сімки» схоже на ваше, а значить, у нього цілком можливо є потрібний інструмент.
 • Можна скористатися звичайним канцелярським скріпленням. Головне, щоб її товщина не перевищувала діаметр вхідного отвору лотка.
 • В крайньому випадку, можна використовувати такі гострі предмети, як, шпилька та голки.
See also  Що робити, якщо iTunes не бачить iPhone

Повідомлення «Немає мережі» або «Пошук» на iPhone або iPad

 • Перевірка зони покриття Переконайтеся, що ви перебуваєте в зоні покриття стільникової мережі.
 • Перезапуск iPhone або iPad. Перезапустіть пристрій.
 • Перевірка наявності оновлень настройок оператора
 • Виймання SIM-картки
 • Скиньте налаштування мережі.
 • Оновлення iPhone або iPad.
 • Звернення до оператора зв’язку
 • Додаткова допомога

Є лише один роз’єм для SIM-картки

На відміну від інших смартфонів з двома SIM-картами, iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR всього один роз’єм для сімки nano-SIM, не рахуючи моделей для Китаю. Для другої SIM-карти Apple використала технологію eSIM, яка вперше з’явилася на iPad, а потім на Apple Watch Series 3 минулого року. Таким чином компанія заощадила простір усередині смартфона, щоб використати його для інших компонентів.

Варіанти з двома роз’ємами для SIM-карток продаються тільки в Китаї, і нижче ми докладно розповімо, чому.