Home » Як вставити SIM картку Xiaomi 8

Як вставити SIM картку Xiaomi 8

Як витягти слот для SIM картки

Перед тим як вставити чергову SIM-карту в смартфон Xiaomi, користувач повинен спочатку витягти слот для сімок. Знаходиться він зазвичай на лівій боковині. На правій стороні моделей від Xiaomi розташовані кнопки управління.

На замітку!

Щоб захистити дисплей від різного роду пошкоджень, Xiaomi пропонує захисне скло з олеофобним покриттям, яке запобігає забрудненню, потьмаренню та дряпанню.

Як відкрити лоток для SIM-карти у смартфонах Xiaomi:

 • Вимкніть живлення смартфона. Це обов’язкова умова встановлення сімок.
 • Телефон помістіть на м’яку поверхню екраном униз. Якщо покласти на щось тверде, можна подряпати дисплей.
 • Знайдіть лоток. він частіше розташований ліворуч, але все-таки бувають моделі, в яких він знаходиться на правій панелі. поруч із кнопками живлення та гучності. Лоток, засунутий у корпус, має овальну форму. Поруч із ним знаходиться маленький отвір.
 • Хвіст скріпки акуратно введіть в отвір. Не переміщуйте його до боків і не робіть додаткових рухів. Просувайте скріпку вперед, поки не почуєте тихе клацання. Врахуйте, що хвіст скріпки повинен знаходитись під прямим кутом до бічної грані телефону.
 • Як тільки лунає клацання, слот для SIM-карт висунеться вперед. Але зовні з’являється зовсім невелика його частина, необхідно схопити його пальцями та акуратно тягнути на себе, доки він не висунеться повністю.

Слот у телефонах Xiaomi є тонкою платівкою, яку можна витягнути цілком зі смартфона. Важливо не втратити цю пластинку, тому що досить складно знайти подібну деталь.

Налаштування Xiaomi

Після перезавантаження перевірте налаштування. Шукайте вгорі праворуч екрана «Літак» і затискайте на кілька секунд кнопку включення. Тепер тисніть закреслений літак, чекайте півхвилини та:

 • Заходьте в меню “Налаштування”.
 • Вибирайте “SIM”.
 • Під написом «Налаштувань SIM» вказуйте цікавий слот – його легко визначити за назвою оператора.
 • Перевірте включення картки.
 • Натисніть «Мережі» – має бути включений автовибір.

Зміна налаштувань допомагає теж не завжди. За відсутності результатів застосовуйте інші методи.

Яким чином активувати SIM-карту у вашому Xiaomi Mi 8?

Як тільки ви вставляєте SIM-карту, ваш Android зазвичай автоматично розпізнає вставку нової SIM-картки. Іноді вас попросять запровадити ПІН-код картки. Якщо ця карта нова, то PIN-код 0000, інакше це буде той, який ви вказали раніше.

See also  Вставити SIM-картку на Xiaomi Redmi 7

Що мені робити, якщо моя SIM-картка, як і раніше, не розпізнається в моєму Xiaomi Mi 8?

Якщо ваш Xiaomi Mi 8, як і раніше, не розпізнає вашу SIM-карту, перейдіть в меню налаштувань вашого Xiaomi Mi 8. Після цього виберіть “Підключення” або “SIM-карти та мобільні мережі”, потім “Управління SIM-картою”. Потім виберіть SIM-картку та активуйте її. Іноді ви хочете активувати дві SIM-карти на своєму Xiaomi Mi 8, не забудьте прочитати нашу статтю.

Якщо виникли проблеми

Іноді буває так, що при тривалому невикористанні лотка він не відкривається. Він міг просто з часом там «прижитися», застрягти через вологу і іржу, що потрапила, якщо відсік металевий, а гумову заглушку виробник не встановив. Також завадить відкрити замок солодкий напій, пролитий на смартфон і забив канали. Можна спробувати трохи намочити ключ або скріплення водою. Вона може розчинити цукор. Але намагатися самостійно витягти бруд не варто. Через розмір клавіші, ви можете легко підштовхнути сміття далі, компактувати його і посилити ситуацію. Використання ватки протипоказано з тієї ж причини. Краще звернутися до сервісного центру та витратити гроші на ремонт, ніж потім платити ще більше за серйозну поломку або новий смартфон.

Якщо не вдається назад вставити щойно витягнутий лоток, то туди в більшості випадків просто потрапляє якесь сміття. Потрібно перевернути апарат слотом вниз і потрясти. Легкі, але різкі постукування долонею вітаються.

У разі невдачі варто перевірити сам лоток: чи не зламався під час вилучення або встановлення карт. Останні необхідно оглянути правильність установки. Зручніше зробити це, якщо встановити лоток на косильній волосіні погляду – всі карти та краї лотка повинні бути в одній площині, без випирання окремих елементів.

Частково переконатися у справності гнізда можна, якщо дістати всі карти та спробувати встановити порожній лоток. Якщо він увійшов, то були неправильно встановлені карти, або несправне гніздо в місці контакту SIM і microSD зі смартфоном.

See also  Чи можна встановити комп'ютер Bluetooth.

Як вставити SIM-карту в Xiaomi Redmi 8?

Ви намагаєтесь дізнатися, як вставити SIM-карту у свій Xiaomi Redmi 8. Дійсно, вам потрібно змінити SIM-карту або ви змінили оператора, але також ви втратили SIM-картку. У цій статті ми пояснимо вам, як відкрити відсік для SIM-карти вашого Xiaomi Redmi 8, а по-друге, в якому напрямку вставляти SIM-карту. По-друге, дізнайтеся, як активувати SIM-картку. Згодом ви побачите, як видалити замок з вашої SIM-картки. Нарешті з’ясувати, як видалити SIM-картку з телефону Android.

вставити, картку, xiaomi

Як вставити SIM-карту в Xiaomi або Redmi?

Отже, ви нарешті купили свій новий смартфон від Xiaomi або Redmi, тепер настав час вставити в нього свою SIM-карту. Розкажемо, як це правильно робити. Актуально для більшості смартфонів компанії, включаючи Redmi 8, Redmi Note 8, Redmi Note 8T, Redmi Note 9 Pro, Redmi 8a, Mi 10 і т.д.D.

Xiaomi Redmi 8 — Як вставити СІМ картку та картку пам’яті?

Беремо в руки смартфон і знаходимо лоток на одній із бічних граней. Ось як він виглядає у нашому прикладі (Redmi Note 8T):

Далі беремо скріпку, яка є комплектом.

І злегка натискаємо. Якщо не вийшло, прикладіть трохи більше сил.

Якщо ви все зробили правильно, лоток з’явиться, а далі ви маєте вийняти його своїми руками. Запам’ятайте, як він розташований у своєму посадковому місці.

Як бачите, у нашому прикладі два окремі слоти під SIM-карту. Якщо у вас є два SIMS, вставте обидва (формат Nanosim). Якщо один, вставте один. Перший слот. це той факт, що ближче до гнізда для картки пам’яті, хоча деяка особлива роль не може використовувати, а другий слот.

Тепер акуратно берете лоток з SIM-картою і вставляєте в посадкове місце так само, як він був раніше.

Якщо все зроблено правильно, вам запропонують ввести пін-код від SIM-карти, якщо він включений на ній, або ж відразу можете дзвонити друзям і родичам тільки дочекайтеся появи сигналу зв’язку в статус-барі.

Якщо SIM-карта має інший розмір, найпростіше дійти до салону свого оператора зв’язку та поміняти SIM-карту новий комплект зазвичай підтримує всі три популярні розміри SIM, вирізати нічого не доведеться.

See also  Як підключити телевізор Samsung до Wi-Fi

Більшість смартфонів компанії Xiaomi мають підтримку двох SIM-карток. Ви можете встановити в Xiaomi як мікро-SIM, так і нано-SIM.

У смартфоні також є можливість вставити замість нано SIM карту пам’яті, тоді в даному випадку можна буде використовувати тільки мікро SIM і карту пам’яті.

Ремесла в Інтернеті винайшли спосіб використовувати дві SIM-картки та карту пам’яті, яка називається “сендвіч”. Не завжди можна вирішити належним чином nano-sim, і це не завжди підходить.

У деяких моделях, наприклад, в Redmi 6a або Xiaomi Redmi ноутбук 5a, для картки пам’яті є окремий слот. Тобто є три слоти. Два для SIM-карт і один для картки пам’яті.

Але є смартфони Xiaomi, для яких слот Micro SIM-картки та картки пам’яті є одним. Наприклад, Xiaomi косить A2 Lite. Користувачі таких телефонів потрібно вибрати: або вони використовують дві SIM-картки, або вони мають достатню пам’ять.

Реалізація картки пам’яті

Встановлення другої SIM-картки або картки пам’яті нічим не відрізняється від встановлення першої. Є моделі, в яких всі три слоти знаходяться на одній пластині.

Є ті, в які встановлено дві платівки. Поглиблення для всіх трьох карт різні, тому переплутати їх складно, але виробник дбайливо завдав відповідних написів.

Так само, як і в першому випадку, потрібно дістати лоток, вставити в потрібне поглиблення другу сімку або картку пам’яті і вставити назад до клацання.

Вилучення лотка

Імовірна ситуація, коли SIM-карта вже стоїть у смартфоні. Наступна інструкція також опише, як дістати сімку з Xiaomi Redmi 4.

 • зняти скріпку з картонки;
 • покласти телефон для зручності на м’яку поверхню;
 • ввести скріпку в отвір на лотку та несильно натиснути на неї;
 • лоток повинен вийти з відсіку, після чого витягнути скріпку.
 • потягнути акуратно за кришку лотка та витягнути його повністю.

Після успішного виймання слід приступити до встановлення сімки та карти пам’яті. Якщо ж потрібно витягнути їх, просто зняти з рамки лотка.