Home » Як вставити сімку в Honor відео

Як вставити сімку в Honor відео

вставити, honor

Характеристики 6.21″ Смартфон Honor 10i 128 ГБ синій

Заводські даніГарантія12 міс.
Підтримка VoLTE є
Формат SIM-карт Nano-SIM (12.3×8.8×0.67 мм)
Кількість SIM-карт 2 SIM

Наступне розширення вбудованої пам’яті, на жаль, неможливо: хоча в Honor 10 є слот для розміщення двох Nano-SIM-карт, слот для карти пам’яті стандарту Micro-SD у нього відсутня.

Чим замінити стандартний ключ для відкривання лотка

Бувають випадки, коли стандартний ключ для витягування лотка для SIM-карток втрачається через свій маленький розмір. Але його можна легко замінити:

  • Звичайним скріпленням. Для використання потрібно випрямити один кінець скріпки, зігнувши її для максимальної зручності.
  • Голкою. Всі будинки мають звичайну голку, яку можна використовувати і не за прямим призначенням, наприклад, відкривши лоток для SIM-карт. Для цього слід вставляти в отвір негострий кінець (де вушко), після чого натиснути чимось твердим, оскільки самі пальці, як мінімум, ковзатимуть. У той же час, надзвичайно рекомендується натискати голку голими пальцями, не використовуючи будь-який захист, оскільки це призведе до сильного болю (ненавмисний кінець, вставлений у лоток, і він буде натиснути на гострий). Як альтернативу можна використовувати навіть стіл, уперши на нього голку з лотком. У будь-якому випадку будьте дуже акуратні.
  • Використовувати сережки. Це найпопулярніша заміна інструментів для відкривання лотка, оскільки навіть якщо їх немає на вас, то легко попросити у когось поблизу. Наприклад, коли ви знаходитесь поза домом, де немає ні голки, ні скріпки, ні інших гострих предметів.

Як вставити SIM-картку в Xiaomi. покрокові інструкції

Ви повинні взяти упаковку, в якій пристрій був поставлений, і знайдіть спеціальну клавішу від нього (це називається “Clip”). Знайти його вдасться швидко, оскільки він закріплений в окремому паперовому футлярі.

Скріпка поставляється в комплекті з кожним девайсом фірми Xiaomi, оскільки вони мають незнімну задню панель. Завдяки цьому ключу вдасться отримати доступ до слот із SIM-картами.

Якщо ключ з якоїсь причини не вдається використати, то замість нього можна використовувати твердий дріт, що відповідає діаметру. Не дотримуйтесь гострих голок, щоб не пошкодити механізм видалення.

See also  Як увімкнути фільм на телевізорі через інтернет

Які типи SIM-карток є?

Щоб правильно вставити SIM-карту, потрібно з’ясувати, який тип картки використовується у придбаній моделі смартфона (7a/8x/9 Lite/10/10 Lite/p20 Lite або Smart). Існує 3 типи сімок:

Зазвичай сучасні карти можна розібрати або зібрати до потрібного стану, але якщо подібні дії не допускаються, варто відвідати найближчий салон зв’язку або офіс того оператора, чия сімка використовується, і попросити обрізати її до відповідного розміру.

Теоретично обрізати картку можна самостійно, але в подібному випадку користувач здатний пошкодити мікросхему, що зробить сімку марною. Як результат, ви повинні замовити заміну і втратити дорогоцінний час.

Як відкрити лоток SIM картки скріпкою

Скріпка. наступна найпоширеніша річ, якщо вам доведеться працювати в офісі.

Тільки остерігайтеся скріпки з пластиковим покриттям, а так, будь-яка маленька скріпка відкриє лоток. просто випряміть один кінець і натисніть.

Коли закінчите, не викидайте її, а можете використовувати в роботі, щоб скріпити різні шматочки паперу разом.

Як вставити SIM-картку у телефон Honor? Інструкція та поради

Для використання всіх функцій смартфона Honor необхідно вставити SIM-карту. Вона забезпечує можливість підключення до мережі стільникового оператора та дозволяє здійснювати дзвінки (що цілком очевидно). Однак, при покупці нового телефону у вас можуть виникнути труднощі із встановленням SIM-картки.

Саме про це ми поговоримо у цій статті. Перш за все, ми розповімо про різні типи SIM-карток. Потім те, що потрібно знати перед встановленням SIM-карти на смартфон Honor. І, нарешті, ми пояснимо, як її встановити.

вставити, honor

Встановлення SIM-картки в Honor телефону

Перш ніж встановити SIM, необхідно знайти для нього слот. У флагманських моделях різних виробників (Honor 10, 9 Lite, Huawei P30 і T.D.) Він розташований на боці телефону і є тонким пластиковою рамою з вирізами. Крім відсіку для SIM, у ньому знаходиться місце під карту пам’яті. Поруч із ним розташований маленький отвір, у який необхідно вставити ключ, що йде в комплекті з пристроєм. Після цього слот висунеться з корпусу смартфона і в нього потрібно буде поставити SIM-картку. Вимикати смартфон при цьому не потрібно.

Потрібно пам’ятати, що лоток виготовлений із пластику і є крихким. Застосовувати силу не рекомендується. Після виконаних дій необхідно вставити слот назад у смартфон. Він визнає картку, і він буде працювати автоматично.

Якщо на телефоні немає місця під SIM-карту збоку, то отвір для слота розташований під задньою кришкою. Для того, щоб вставити туди картку, необхідно намацати отвори у кріпленні кришки та зняти її. Після цього потрібно знайти місце, де розташований слот. Найчастіше він знаходиться поруч із батареєю та виділений спеціальним позначенням. Однак у деяких моделях він розташований під акумулятором. У такому разі потрібно спочатку вимкнути телефон і акуратно витягнути акумулятор. Після включення, вам потрібно буде перевстановити дату та час.

See also  Не показує телевізор, що не пише сигнал. Як працюють цифрові канали

При встановленні необхідно пам’ятати, що SIM має бути розщеплений, відповідно до позначення по справі.

Як вставити Sims на Honor відео

Купивши сучасний смартфон після кнопки або старого пристрою Android, багато хто не може зрозуміти, як видалити задню панель для встановлення SIM-картки. Але насправді це не потрібно робити це, оскільки більшість виробників давно покинули цей метод розміщення слотів і передавали їх на більш доступне місце. Як же зараз вставити SIM картку в Honor?

вставити, honor

Купивши смартфон і розпакувавши його, ви повинні були помітити, що в коробці знаходиться невелике металеве скріплення. Вона там не для краси, а є ключем для відкриття слота SIM-карт.

Беремо в руки смартфон і на його лівій грані (вгорі) шукаємо невеликий отвір.

Вставляємо скріпку в цей отвір і з невеликим зусиллям проштовхуємо всередину.

Якщо все пройшло, як буде запланований слот, який повинен бути захоплений пальцями та витягнути з смартфона. Скріпку при цьому прибираємо в коробку, вона більше не стане в нагоді.

Вимикаючи слот від смартфона покласти SIM-картку в ньому. При цьому послідовність установки не має значення. Ви можете покласти картку як у першому, так і другому відсіку (про те, де, що написано на самому слоті).

Як можна помітити, смартфон Honor 8x має розширений слот, який дозволяє встановити одночасно дві сімки та карту пам’яті формату microSD, але так буває далеко не завжди і, як правило, є один слот для SIM картки, а другий гібридний, здатний вмістити на вибір або другу сімку або картку пам’яті. Заява пам’ять повинна бути Nanosim (найменша), оскільки MicroSIM просто не вписується в гніздо.

Встановлення все, що потрібно в гнізді, візьміть його ретельно і вставити в відсік смартфона. Невеликим натисканням закриваємо його повністю та чекаємо, поки смартфон відобразить рівень сигналу мобільної мережі.

Все це можна робити при включеному мобільному пристрої, тому що сучасні смартфони підтримують гарячу заміну SIM карт.

У тому випадку, якщо фірмова скріпка була втрачена, для відкриття слота можна скористатися будь-якою голкою, але тиснути на неї доведеться чимось твердим, щоб не пошкодити пальці.

See also  Як дізнатися інформацію про комп’ютер. Ми використовуємо переваги AIDA 64

HUAWEI як вставити сімку. Як вставити сімку в HONOR


(29 гол., 4,90)

Як вставити сімку в Honor відео

Незважаючи на те, що принцип установки SIM-карт у багатьох смартфонах випущених останнім часом приблизно схожий, проте деякі з мобільних пристроїв мають відмінності, здатні ввести в оману недосвідченого користувача. Як вставити сімку в Honor 9х і отримати можливість здійснювати телефонні дзвінки, а також підключатися до мобільного інтернету за межами дії Wi-Fi мереж?

Основна відмінність Honor 9x від більшості інших телефонів полягає в тому, що лоток для встановлення SIM-карт розташований не на бічній грані (як правило на лівій), а зверху, поряд з камерою, що виїжджає.

Відкривати його необхідно за допомогою спеціальної скріпки що йде в комплекті або будь-якої іншої металевої голкою (скріпкою) підходящої за розміром отвору.

Варто звернути увагу на те, що на вершині є два маленьких отворів, один з яких є мікрофон, і він не категорично вставлений у нього, оскільки ви можете пошкодити тендітний компонент пристрою.

Вставивши ключ у потрібний отвір (то, що знаходиться в зоні розміщення слотів) з невеликим зусиллям натискаємо на нього і акуратно пальцями дістаємо лоток.

Смартфон Honor 9x, на відміну від свого попередника Honor 8x (де одночасно можна встановити дві сімки та карту пам’яті), оснащений гібридним лотком здатним вміщати в собі або дві сімки, або одну сімку та картку пам’яті microSD.

Якщо з установкою першої сімки все зрозуміло, то щоб вставити SIM картку 2 в Honor 9х необхідно, щоб у лотку була відсутня картка пам’яті microSD. У той же час перша та друга SIM-карта повинна бути форматом Nanosim (повністю обрізана під чіпом).

Після встановлення сімок вставляємо лоток у смартфон і легенько його придавлюємо так, щоб кришка лотка стала врівень з корпусом телефону.

Якщо все встановлено правильно у верхньому лівому куті екрана, відобразяться індикатори з рівнем сигналу мобільних мереж.

Аналогічно встановлені SIM-картки, а Huawei P Smart Z смартфон.

(5 гол., 5,00)