Home » Як вставити Simsung в планшет. Як використовувати дві SIM -карти в подвійному SIM?

Як вставити Simsung в планшет. Як використовувати дві SIM -карти в подвійному SIM?

Це звичайна SIM SIM карта, придатна для планшета. Яка SIM SIM карта краще для Інтернету по телефону? Вам потрібна SIM SIM карта планшета

Вже деякий час планшетів почали постачатися зі спеціальними 3G модумами та модулями GSM, що дозволило виробнику привести пристрої такого типу до нового рівня попиту. Однак, поряд з новими можливостями комунікації, вищезгадані пристрої планшетів, успадковані від їхніх менших братів (маючи на увазі звичайні стільникові пристрої) та деякі визначення для різних видів мережевих зривів. Тим не менш, у більшості випадків очевидна проблематична ситуація “планшет не бачить, як SIM SIM карта” має досить просте рішення. Щоб зрозуміти причини, які тягнули за собою «технічну сліпоту» пристрою та зрозуміти, як самостійно усунути виявлену несправність, представлена ​​стаття вам допоможе вам. Тож ми вмикаємо позитив і рухаємось далі!

Ви будете здивовані, але в більшості випадків причина того, що планшет не бачить, що SIM SIM карта. Це саме неправильне позиціонування самої SIM.Картки. Якщо абонент.Чіп GSM не включений у слот спеціального пристрою або неприродно потрапляє в кишечник електронного пристрою, можливо, SIM SIM карта не відповідає необхідному стандарту.

На сьогоднішній день найпоширеніше використання отримала симптоми традиційного типу (Mini SIM). Трохи зменшений розмір карт GSM належить до типу мікро SIM. Закриває список стандарту Nano SIM. До речі, саме такі Simks пристрої Apple оснащені.

Отже, якщо після встановлення стартового пакету ви раптом виявили, що планшет не бачить SIM.Карту, переконайтеся, що реалізований SIM відповідає технічним вимогам виробника планшета. Можна придбати спеціальний адаптер або ретельно відрізати додаткові міліметри пластикової рами чіпів GSM. У контексті вищезазначеного стає зрозумілим: розмір SIM.Картки має значення.

Встановлення SIM та Micro SD.Картки

Tab Samsung Galaxy A7 підтримує лише картки формату Nano-SIM. Наявність деяких планшетних служб, які використовують мобільну мережу, залежить від оператора зв’язку. Постачальника карт. Процедура установки Nano-SIM:

Заборонено встановлювати або змінювати SIM.Карту мокрою рукою або у вологих місцях: вхід рідини в слот може пошкодити таблетку. Tab Galaxy A 7 здатний працювати лише з мікро SIM картами FAT або Exfat File System.

Карта пам’яті вставляється в той самий лоток, що і Nano-SIM (у сусідню комірку), тому процедура її встановлення повністю однакова. Перш ніж витягнути Micro SD, карту потрібно відключити, щоб не втрачати дані:

 • Відкрийте меню “Служба пристроїв” у налаштуваннях;
 • Перейдіть до розділу “Пам’ять”;
 • Виберіть елемент “Пам’ятка” у розділі “Додатково” та натисніть “відключити”.

Важливий! Інструкція Samsung Galaxy Tab 7 попереджає, що витягує Micro SD під час доступу до даних, передачі інформації через USB або відразу після того, як вона може призвести до пошкодження засобів масової інформації або матеріалів, записаних на ньому. Карта пам’яті, яка відформатована на комп’ютері, може бути розпізнана планшетним ПК. У цьому випадку необхідно здійснити додаткове форматування за допомогою програмного забезпечення Galaxy Tab A7. Чим частіше дані записуються та видаляються на зовнішньому приводі, тим менше термін служби.

See also  Як знайти планшет Samsung Stoolen. Способи пошуку втраченого телефону samsung

Як отримати SIM.Карту з пристрою

У цій статті ми розповімо, як правильно вставити SIM.Карту в телефон. Виходять нові сучасні моделі з зручними слотами, в які картки потрібного розміру вставляються без проблем.

Так, і всі популярні мобільні оператори виробляються своєрідними дизайнерами. Simches з трьох вимаганих розмірів: нано, мікро- та стандартні.

SIM SIM карта. Це ідентифікаційний модуль абонента оператора зв’язку. Минуло кілька десятиліть з моменту їх запуску та до початку масових продажів, і за цей час їх форма та розмір покращилися. Цей процес був вимушений. Спочатку смартфони з’явилися на мобільних ринках, і під задньою обкладинкою просто не вистачало місця. Вдосконалені технології, запити користувачів, акумулятори все частіше збільшувались, телефони тонші та менше місця.

Ця еволюція карт дозволила їм зменшити майже половину, а сучасні передові слоти помітно звільнили простір для інших деталей.

Давайте розглянемо, які типи SIM є, яка їхня особливість та як вставити SIM:

 • Повний розмір (який навіть не здогадувався про присутність багато). Найбільший у правителі, навколо периметра як банківської картки. З’явився в 1991 році з першою хвилею популярності клітинних комунікацій серед звичайних жителів. Він не використовується в сучасних телефонах, іноді можна знайти автомобілі з подібними “нововведеннями” a la 90s.
 • Mini-SM-IS все ще використовується для пристроїв, звільнених з періоду 2000-х до початку 2010-х, підтримує 2G та 3G.
 • Мікро-SIM-з’явився в 2003 році, але в даний час вважається найбільш використаним поколінням модулів зв’язку. Його підтримують усі виробники сучасних гаджетів з 3G та LTE.
 • Найменший-Nano-SIM, який виглядає як її попередник, лише без пластикових країв. З’явився п’ять років тому і використовується у всіх моделях бренду Apple та деяких інших виробників преміум.Сегменту.

Усі типи SIMC вставляються однаково. У призначені слоти в смартфоні або планшеті. Неможливо точно сказати, де знаходиться підставка, оскільки виробники залишають за собою право розміщувати їх де завгодно, згідно з концепцією дизайну. Іноді наклейка з етапами.Кровотечами інструкції приклеєна на нові телефони, її також можна знайти в Посібнику користувача.

SIM SIM карта для планшета

По.Перше, ми проаналізуємо один важливий момент. Це стосується, які SIM.Картки можна встановити на планшеті. Зрештою, кожен пристрій має спеціальний слот, обчислений для певного типу SIM.Картки.

Виявляється, є пристрої, в яких підключені лише стандартні розміри SIM. Правда, їх менше. Такі гаджети включають старі моделі планшетів з виробничих компаній, таких як Prestigio, Irbis, Digma та MN. Тощо.

У цьому випадку слоти багатьох інших пристроїв розроблені лише для Micro-Sim. Це iPad 2, 3, 4 та більшість планшетів Android. Вкладка Samsung Galaxy, Asus PhonePad, майже всі моделі з Lenovo та MN. Тощо.

Проблеми з SIM.Карткою

Що робити, якщо планшет не бачить SIM.Карту? У цій ситуації може бути кілька варіантів.

 • Пробіл апаратного забезпечення. Контакти в з’єднувачі досить крихкі, і з необережною роботою їх можна легко пошкодити. Якщо пристрій перестає бачити карту або негайно при покупці не може її визначити, хоча він, безумовно, працює, то проблема полягає в роз’єм, вам доведеться зв’язатися з сервісним центром.
 • Другий логічний варіант-це те, чому планшет не бачить, як SIM-карта-це зіпсовано. Якщо карта не використовувалася довго або була пошкоджена якимось чином, то вона може просто припинити роботу. Параметр перевірки. Вставте в інший пристрій. Якщо причина в ньому, то ви не повинні засмучуватися, у кабіні оператора ви можете отримати нову з однаковою кількістю та балансою.
 • Третій варіант. Це системна проблема. Спочатку потрібно перевірити, чи вмикається режим “Avia”. Якщо справа не в цьому, то вам слід спробувати скинути пристрій до заводських налаштувань.
 • Ще одна ймовірна проблема, для якої SIM-карта на планшеті не працює-вона була неправильно встановлена. У цьому випадку вам просто потрібно перевірити, чи все вставлено правильно. Часто користувачі плутають слот SIM з місцем для пам’яті.
See also  Як опустити клавіатуру на iPad. Як видалити невелику клавіатуру?

Отже, щоб перевірити всі причини, чому техніка не читає SIM.Карту, ми виконуємо просту послідовність дій:

 • Перевірте правильну установку картки;
 • Ми перевіряємо, чи вимкнено режим повітря;
 • Якщо Інтернет перестав працювати після встановлення нового програмного забезпечення, його слід видалити;
 • Якщо лише Інтернет не працює, то перевірте налаштування;
 • Перевірте SIM в іншому пристрої;
 • Перевірте роз’єм за допомогою іншої картки;
 • Ми робимо скидання системи;
 • Якщо нічого не допомогло, то ми йдемо до сервісного центру.

Важливий момент! Не потрібно намагатися відремонтувати SIM.Карту або роз’єм для неї самостійно. Деякі користувачі намагаються очистити мікросхему та контакти з алкоголем та бавовною та виконувати інші неправильні дії. Це не допоможе, а лише посилить проблему. Якщо нічого з перерахованого вище не допомогло, то краще зв’язатися з фахівцями.

Як встановити звичайну SIM-карту в Micro-SIM та Nano-SIM-слот

Універсальність SIM.Карт полягає в тому, що, незважаючи на різні параметри пластикової оболонки, геометричні розміри самої мікросхеми не змінюються. Тому любителі експериментів за технологією ви можете налаштувати розмір розмірів для вимог до прорізів пристрою самостійно. Для цього вам знадобляться звичайні гострі ножиці та трафарети з розмірами.

Як вставити звичайну SIM-карту в планшет з Micro-Sim

Якщо на складі є новий самер, то відповідно до проникнення, мікроваріат видавлюється. Коли готового рішення немає, обрізка проводиться за допомогою ножиць:

 • Вибирається бажаний трафарет.
 • Площа ваги позначається.
 • Надлишок пластику акуратно видаляється.
 • Краї очищаються.
 • Продуктивність оновленої SIM.Картки на пристрої перевіряється.

Як поставити звичайну SIM-карту в планшет з Nano-Sim

Якщо використовується нова SIM-карта, вам потрібно вибрати потрібний тип проникнення і просто вичавити її для правого нано-розміру.

Якщо є старий.Стиль SIM без проникнення, вам доведеться обрізати самостійно. Ця процедура є більш відповідальною, оскільки вам доведеться працювати дуже близько до робочих контактів чіпа. Для цього:

 • Краще знайти трафарет в Інтернеті або зробити його самостійно (прямокутник 12 на 5 мм із скошеним краєм).
 • Схема позначена, враховуючи орієнтацію.
 • Надлишок пластику акуратно відрізаний.
 • Оскільки наносимбони на 15% тонші, шар пластику на задній частині шліфується на наждачний папір.
 • Усі краї очищаються, ви можете витерти чіп від забруднення.
 • Елемент вставлений у планшет. Якщо є проблеми з установкою, розміри коригуються.

Використання вкладки Samsung Galaxy як телефон

Зроби дзвінок

вставити, планшет

 • Щоб почати здійснювати дзвінки, торкніться значка телефону з екрана планшета, щоб відкрити його цифрову клавіатуру екрана. Тут введіть номер телефону, до якого потрібно зв’язатися, і натисніть значок зеленого телефону, щоб розмістити дзвінок.

Щоб завершити дзвінок, просто натисніть піктограму Red Phone, і дзвінок повинен закінчитися негайно, і ви повернетесь на основний екран.

Надсилання текстових повідомлень

вставити, планшет

 • Щоб записати повідомлення, натисніть значок повідомлення на екрані планшета, щоб відкрити програму обміну повідомленнями. Щоб надіслати текстове повідомлення, просто введіть своє повідомлення у текстове поле за допомогою клавіатури на екрані.
 • Клацніть поле “Одержувач”, яке знаходиться у верхній частині екрана програми, і введіть номер телефону, на який ви хочете надіслати повідомлення. Якщо у вас вже є контакти, збережені на вкладці Galaxy, запропоновані імена з’являться при введенні номера.

Використовуйте Інтернет

вставити, планшет

Після того, як ви вставили SIM-карту, ви можете почати перегляд в Інтернеті навіть без підключення до мережі Wi-Fi. Все, що вам потрібно зробити. Це наступне:

See also  Як змінити час для Huawei. Як встановити потрібний час на планшеті?

Що робити, якщо слот не відкриється

Існує кілька рекомендацій, якщо планшет не відкриється, а слот для SIM.Картки не витягнуто.

Майте на увазі, що деякі рекомендації потенційно можуть завдати шкоди пристрою. Тож будьте акуратними і використовуйте їх за необхідності.

У разі несправності механізму відкриття найкращим рішенням буде зв’язок із сервісним центром, де фахівці вирішують проблему.

Якщо ви хочете вирішити все самостійно, але не знаєте, що робити, якщо SIM SIM карта застрягла всередині, ви можете спробувати наступні методи:

 • Просто спробуйте поставити ключ або інший пристрій трохи сильніше. Іноді проблема полягає лише в тому, що користувач боїться зіпсувати планшет і занадто слабко натискає.
 • Використовуйте тонкий паперовий кліп, намагаючись забрати лоток, як гачок, перетягуючи його до себе.
 • Ви можете склеїти предмет відповідного розміру до застряглого лотка за допомогою суперклепу. Нехай він добре заморозиться, а потім витягніть. Іноді це допомагає.
 • Шукати допомоги фахівцям. Часто це найбільш правильне рішення.

Майте на увазі, що іноді сам лоток зривається, його контакти згинаються і чіпляються. Іноді на планшетах випадає з слота SIM.Картки, чіпляючись до внутрішньої частини гаджета. Якщо ви тягнете занадто багато, ви можете серйозно нашкодити пристрою.

У рідкісних випадках вам доведеться розібрати планшет, щоб вирішити проблему. Але такий сценарій не слід виключати.

вставити, планшет

Провідний автор багатьох заголовків про експерт.Ru. Ідеально розбирається в технологіях та електроніці. Здатний вирішувати будь.Яку технічну проблему за лічені години, любить писати про свій досвід та розробки.

Багато хто купує новий планшет, стикаються з одним непослідовним. Він полягає в тому, що не всі знають, як звинувачувати SIM.Карту в пристрої і, навпаки, вийміть її з нього. При всьому цьому все здається звичайним і природним для 1.Го погляду. Але це не так. Незручний рух, і ви навіть можете зламати планшетний комп’ютер. Тому що не ризикуйте. Більше того, ми ретельно розкажемо, як змінюється SIM SIM карта на планшеті.

По.Перше, ми проаналізуємо один фундаментальний момент. Це стосується того, що конкретно SIM.Картки можна встановити на планшеті. Зрештою, кожен пристрій має спеціальний роз’єм, призначений для певного типу SIM.Картки.

Виявляється, є аксесуари, в яких підключені лише стандартні розміри SIM. Правда, їх менше. Подібні пристрої включають старі моделі планшетів таких компаній, як Prestigio, Irbis, Digma та MN. Тощо.

З урахуванням цього слоти багатьох інших пристроїв розроблені лише для Micro-Sim. Це iPad 2, 3, 4 та більшість планшетів на вкладці Android. Samsung Galaxy, Asus PhonePad, насправді всі моделі з Lenovo та MN. Тощо.

Більше того, ми не повинні забувати, що ще є таблетки з слотами для Mini-SIM та Nano-SIM. Наприклад, вони популярні у всьому світі пристрою iPad Mini та Air Lineup.

Планшет не бачить SIM.Карту, що робити? У вас теж є проблема? Виглядати.

Тому перед підключенням SIM.Картки потрібно вивчити властивості планшета. Вони, безумовно, вкажуть, який стандартний SIM підтримує пристрій. Крім того, ця інформація може міститись поруч із самим роз’ємом, в яку вставляється SIM SIM карта.