Home » Як Xiaomi 7 підключаються до комп’ютера

Як Xiaomi 7 підключаються до комп’ютера

Доступні методи, що підключаються до комп’ютера

Тип з’єднання
З’єднання через USB-диск Цей параметр підходить для майже кожного користувача. Вимагає наявність потрібних драйверів на комп’ютері та відповідного кабелю (як правило, всі зарядні пристрої вже мають цей кабель).
Бездротовий зв’язок через Wi-Fi Метод бездротового зв’язку набагато зручніший, але для його використання потрібен маршрутизатор та мережеве з’єднання.
Використання для передачі інструменту Bluetooth даних Якщо ваш комп‘ютер або ноутбук має Bluetooth, то, щоб підключити їх, щоб увімкнути. Зручний спосіб без додаткового обладнання та підключення до Інтернету, але повільно в порівнянні з вищевказаними методами.

Тепер ми проаналізуємо всі ці варіанти в порядку.

Пошук заздалегідь Зауважте, що один з найпопулярніших та надійних з’єднань. USB-диск. Це простий дріт, з великими та невеликими роз’ємами з двох сторін. Тепер всі сучасні зарядні пристрої можна відключити та перетворити на USB-кабель. Такий спосіб вважається найшвидшим за швидкістю передачі і дуже надійним, але в той же час довгим, адже телефоном у цьому положенні користуватися не можна, а для підключення постійно потрібно вставляти дроти.

Як підключити Xiaomi до USB-компютера

Китайська компанія Xiaomi впевнено продовжує завойовувати світ. Здається, що їхні смартфони вже кожен другий зустрічний.

Сьогодні я вирішив викинути пару фільмів у Smart, а Windows Explorer не бачив мого Xiaomi, він просто відсутній у файловому менеджері файлів, але радісно пиляв під час підключення USB-шнура до комп‘ютера.

Згадав, що така ж проблема була після основного оновлення моїх десятків. Отже, в цьому випадку така оновлення системи знову піднялася, щоб шукати рішення в Інтернеті та знайшов його з великими труднощами (саме те, що допомагає 100%).

При з’єднанні комп‘ютера зі смартфоном на останньому з’явиться повідомлення про підключення, яке через кілька секунд зникає. Якщо не встигли – відкриваємо шторку та тиснемо.

Як підключити смартфон Xiaomi до комп’ютера.

Відкриється нове вікно “Використання USB” і тут потрібно вибрати режим передачі файлів.

See also  Застосування для відновлення фотографій на Android. Відновлення без ПК

Отримати доступ до пристрою через комп’ютер можна декількома способами.

Встановити драйвер на PC

Коли процес не запускається автоматично, процедуру проводять вручну. З інтернету завантажують архіви «Програма для Qualcomm» та «Програма для MediaTek» (назви можуть бути несуттєво змінені).

Після завантаження розпаковують і переносять файл із завантажених на диск. ПК повинен вимагати перезавантаження. Якщо повідомлення не надходить, пристрій слід перезавантажити. Для операційних систем Windows 8 та Windows 10 до встановлення драйверів відключають цифровий підпис програми. Після внесених змін можна спробувати перекинути файли.

Увімкнути налагодження по USB

 • тестувати складові пристрої;
 • відновити пристрій;
 • тестувати роботу різноманітних програм;
 • дізнаватися докладні відомості про телефон та процеси, що у ньому відбуваються;
 • Зробіть резервні дані.

Щоб провести налагодження та отримати права користувача, необхідно:

 • підключити шнур;
 • увійти до розділу «Налаштування»;
 • вибрати вкладку «Про пристрій» або «Про смартфон»;
 • знайти поле із встановленою версією MIUI та натискати на нього до 7 разів;
 • Перейдіть до розділу “Додаткові налаштування” після отримання прав користувача;
 • активувати поле «Налагодження USB»;
 • Копіювання та передачі файлів.

Переключити режим камери

При перемиканні в режим камери PC може розпізнавати смартфон Redmi 3, але іноді робота буває некоректною. Користувач може переносити фото, картинки та скріншоти, але функція копіювання документів, файлів та музики йому не доступна. Щоб вирішити проблему, натисніть на повідомлення, яке з’явилося в перші секунди після з’єднання.

Відкривається вікно, в якому пропонується вибрати:

Для подальшої роботи вибирають другий рядок. Цей варіант називається МТР. Якщо дії виконані правильно, то телефон розпізнаватиметься як флешка.

Налаштування компютера

Іноді вікно підключення не з’являється, і не вдається знайти його на головному екрані в розділі «Мій комп’ютер». Проблема виникає через проблеми з ПК.

Щоб синхронізувати комп’ютер та смартфон, необхідно покроково виконати такі дії:

 • зайти в меню “Пуск”;
 • вибрати вікно «Пристрої та принтери»;
 • клікнути за назвою моделі телефону, що висвітилася, правою кнопкою миші;
 • відкрити поле стандартних налаштувань;
 • натиснути на «Усунення неполадок» та «Оновити драйвер».

Після цього перезапустити обидва пристрої. Підключившись до гаджета, користувач може переміщувати папки з одного носія на інший.

Підключити через Terminal Emulator

До операції рекомендується приступати за наявності знань та умінь.

 • скачати та встановити програму Terminal Emulator;
 • відкрити програму;
 • Введіть команду SU у терміналі;
 • підтвердити вхід;
 • Напишіть “SetProp зберігатися.Сис.Убогий.config mtp,adb» (назву вводять у точному вигляді, не використовуючи великі літери і правильно розподіляючи розділові знаки, інакше команда виконається некоректно);
 • натиснути “Введення”, “reboot” і знову “Введення”.
See also  Як додати принтер до комп’ютера. Комп'ютер не бачить мережевого принтера, не підключається

Після перезавантаження смартфон Redmi 4А має визначатися PC. Метод підходить для підключення як медіа-пристрою. Якщо користувач потребує режиму приводу, то всі кроки виконуються аналогічним чином, але вхід “SetProp зберігається.Сис.Убогий.Config mass_storage, adb ».

Помилки, що з’єднують смартфон Xiaomi до ПК і усуньте їх

Потягнувши музику, фотографії, відео та ігри через USB-кабель з ПК на своєму телефоні та назад. повсякденна операція для користувача. Іноді ця функція перестає працювати – смартфон не підключається до комп’ютера або начебто підключається, але пам’ять пристрою залишається недоступною. Ця стаття допоможе розібратися в причинах проблеми та розповість про те, як її усунути.

Головні причини, з яких Xiaomi не підключається до PC

Причин, через які комп’ютер не бачить смартфони Xiaomi, 3:

Усуньте проблему зі стандартними засобами та використанням сторонніх.

Підключення Airdits Xiaomi Redmi (Earbud) до компютера або ноутбука на Windows 10

Нічого складного в тому, щоб підключити бездротові навушники Redmi AirDots до комп’ютера або ноутбука, немає. Головне дотримати єдину умову в ньому повинен бути модуль Bluetooth.

У ноутбуках він найчастіше вже вбудований. Але для стаціонарного компютера вам може знадобитися придбати зовнішній адаптер USB. Про один із таких я докладно писав у статті про підключення бездротових колонок до PC.

Порядок для підключення навушників до комп’ютера той самий, що й для смартфона.

  Насамперед необхідно ввімкнути на навушниках режим синхронізації. Якщо на кейсі вашої моделі Redmi AirDots немає жодних кнопок, то виймаємо гарнітуру з чохла. Після чого самі модулі TWS будуть включені та синхронізовані.

Встановлення зв’язку з HDMI

Найпростіший і найбільш надійний спосіб. підключити через HDMI. Цей роз’єм знаходиться на більшості сучасних телевізорів і знайти це дуже просто. Часто вона розташована поблизу портів USB і відрізняється від них трохи великого розміру. Нерідко виробники також підписують HDMI роз’єми, щоб користувач зміг відшукати такий напевно. Якщо ваш смартфон Хiaomi має відповідне, то підключення буде абсолютно моментально, але на жаль далеко не всі моделі мають HDMI.

Однак вирішення цієї проблеми вже давно існує і виглядає воно як USB-перехідник. Його доведеться докупити окремо, але це буде виправдане витрачання грошей, адже зображення, представлене на смартфоні, транслюватиметься на телевізор моментально і в найвищій допустимій якості.

Як встановити Connect між гаджетом та телевізором за допомогою HDMI? Дуже просто. Ви повинні дотримуватися цих інструкцій:

 • У відповідні порти на обох пристроях підключаємо шнур.
 • Смартфон повинен автоматично визначати тип з’єднання, а через кілька секунд відображення зображення на великий екран.
 • Якщо це не відбувається, потрібно перейти в установки гаджета і там, знайшовши розділ «Підключення», встановлюємо галочку навпроти HDMI.
See also  Xiaomi Redmi Примітка 8 PRO розблокування

Процедура проста і підходить для будь-якого з смартфонів, а не тільки Xiaomi.

Активація опції «Налагодження USB»

Якщо вищезазначені кроки не допомогли вирішити проблему, спробуйте увімкнути USB налагодження.

Цей спосіб є стандартним, включає 2 дії:

 • Необхідно підключити смартфон до PC через кабель USB.
 • Після підключення з’явиться шторка у верхній частині дисплея, на ній буде напис Заряджання через USB. Натисніть, щоб настроїти. Потрібно натиснути на цю шторку, після чого з’явиться вікно із заголовком Використання USB. У цьому вікні потрібно натиснути кнопку Передача файлів (MTP).

Якщо цей спосіб не працює, можна спробувати встановити драйвера. Для кожного процесора необхідні свої драйвери, Ксяомі використовує у своїх смартфонах процесори Snapdragon та MediaTek. Наприклад, МедіаТек використовується в Redmi Note 4, а Снепдрегон у моделі Мі 5. Перед встановленням ви повинні вказати, який процесор знаходиться на пристрої. Як встановлюються драйвери:

 • Вам потрібно завантажити драйвери для потрібного процесора на стаціонарний комп’ютер;
 • Тоді вам потрібно почати файл і зачекати, коли завантаження закінчиться;
 • Тоді вам потрібно перезавантажити комп’ютер.

Якщо на PC встановлена ​​Windows 10 або 8 версії, то перша синхронізація Ксяомі з PC дасть автоматичне завантаження драйверів.

Цей спосіб можна пробувати зі старшими пристроями, як Redmi 4a, та з молодшими, як Redmi ноут 3. При підключенні до PC можна спробувати системне оновлення драйверів. Потрібно перейти до Пуск, потім вибрати розділ пристрою та принтери. Там має відображатись іконка смартфона. Слід навести на неї курсор, використовувати праву кнопку миші, з’явиться вкладка усунення несправностей. Після натискання на вкладку з’явиться кнопка оновлення драйвера.

Багато користувачів заявляють, що цей метод негайно працює на Redmi Note 3 і Redmi Mi5. Якщо користувач має ці моделі, рекомендується спробувати цей метод для початку. При залишку проблеми, слід перейти до інших способів.