Home » Як з’єднати Airdits Redmi до телефону

Як з’єднати Airdits Redmi до телефону

Redmi AirDots: Популярні бездротові TWS-навушники Xiaomi

Моє знайомство з брендом Xiaomi почалася з придбання дуже популярного у своєму часі навушники Xiaomi Piston 2 (до речі, другим поршні досі використовуються). Потім з’явився поршень 3 (їм сподобалося менше, ніж другий) і Xiaomi гібрид, який розчарований.

Незабаром я перестав дивитися навушники в Сяомі. Але необхідність у недорогих TWS і більше трьохсот дискусійних сторінок на одному популярному форумі, змушені звернути увагу на Airdots Redmi.

Колюрс про продукт. Redmi AirDots Цікаві навушники. які мають кілька не дуже приємних функцій, але все ще повністю виправдовують свою ціну. Відмінний вибір для тих, хто потребує недорогих навушників TWS, і хто не кішок, щоб купити незрозумілий нонім.

єднати, airdits, redmi, телефон

 • Версія Bluetooth: 5.0 (HFP / A2DP / HSP / AVRCP)
 • Діапазон з’єднання: до 10 м
 • Діаметр динаміків: 7.2 мм
 • Автономія: до 4 годин без справи, до 12 годин з футляром
 • Акумуляторна потужність: 40 мАх у кожному навушники, 300 мАх у випадку
 • Час заряджання навушників у випадку: До 1,5 годин
 • Час заряджання випадків: до 2 годин
 • Вага: 4.1 г (один навушники), 35.4 г (навушники з футляром)
 • Розміри: 62 × 40 × 27.2 мм (випадок), 26.65 × 16.4 × 21.6 мм (навушник)
 • Захист: тільки навушники IPX4
 • Порт для заряджання: MicroUSB
 • Контроль: Механічні кнопки
 • Мікрофон з чіпом DSP та зменшення шуму для голосових дзвінків
 • Підтримка голосу: Siri, Assistant Google
 • Робота з 2 пристроями: Ні
 • Підтримка APTX: Ні

Навушники поставляються у біло-блакитній упаковці з тонкого картону.

На передній панелі пакета є: Mi логотип, зображення та навушники.

З зворотної сторони ви можете знайти: технічні характеристики, контакти виробника, штрих-код.

Разом з навушниками, ми отримаємо: Корпус зберігання (він є крейдою), інструкції, силіконові форсунки.

USB-кабель у пакеті не входить (але чомусь у вікні є особливе місце для нього). Очевидно, виробник вирішив зберегти трохи.

Справа ціла з чорного матового пластику.

На кришці є тиснення напис Redmi.

На дні є технічні характеристики. Вони зроблені тонкий і низький контрастний шрифт.

Для зручного відкриття кришки є спеціальне розкопування на передній частині. Трохи нижче, це діод. який під час заряджання Pb горить червоним кольором.

Micro USB-роз’єм живлення встановлений у задньому кінці.

Петля досить тугай. Тому кришка надійно утримується в будь-якому положенні. Максимальний кут отвору кришки становить близько 90 °.

У закритому положенні кришка тримає не тільки петлю, а й магніти.

Мені не подобалося той факт, що кришка має невелику сторону зворотного зв’язку. У цей час немає скрипу. Але я думаю, що з часом вони можуть з’явитися.

Мені сподобався той факт, що зарядний роз’єм знаходиться на відстані “Правила” від петлі. Це дозволяє підключити магнітний кабель без будь-яких проблем без проблем. У твоїх навушниках від Blitzwolf (який я використовував для використання), з цим було деякі труднощі.

У свердловинах встановлено два пружинних контактів, призначених для зарядки навушників.

Свердловини (вони вже глянцеві) на Redmi Airdots трохи глибше, ніж blitzwolf bw-fye1 і bw-fye5. Це дає більшу кількість можливостей з точки зору вибору сторонніх форсунок. Але це бажано, щоб насадки з дуже м’якого матеріалу. В іншому випадку може виявитися, що кришка закривається без проблем, але самі навушники не платять (через те, що контакти на навушниках будуть зміщені щодо контактів, які по справах).

Індикатор рівня заряду, на жаль, не передбачений.

Внутрішній випадок, навушники надійно тримаються магнітами. Якщо ви повернете справу з відкритою кришкою і добре потрясіть, навушники не випадають.

Redmi AirDits виготовлені з того ж пластикового, як випадок.

Майже всю зовнішню сторону тіла займає велику кнопку. Спочатку я думав, що вона доторкнулася, але кнопка була механічною. І це добре. Не буде працювати з випадкових дотиків.

Кнопка побудована в міні-діоді. Які світиться червоними під час зарядки навушників. І блимає синій, коли є пошук пристроїв Bluetooth. Коли Redmi AirDits відтворюють музику, діод не горить.

Звуки розташовані під кутом. Біля звуків є харчові контакти та позначки алфавіту.

Немає коментарів до якості складання. Пластик на дотик досить простий.

Спочатку це було не дуже зручно витягнути навушників з справи. Потім адаптований, і він став нормальним.

У моїх вухах Redmi Airdots сидять добре.

Для пари навушників з телефоном, вони просто вилучають їх з справи. навушники негайно почнуть шукати пристрої.

Пристрої Redmi Airdots підключені автоматично і швидко.

Як це зазвичай буває, головне. правий навушник.

Налаштування телефону Bluetooth Sabzh відображаються як Redmi AirDots_r.

Якщо тільки один звуковий сигнал підключений, коли поєднується, вам потрібно натиснути кнопку на другій секункові секунди. Він увімкнеться і підключиться до першого.

Через п’ять хвилин бездіяльності навушники автоматично відключаються.

Якщо ви хочете, AirDits Redmi можна підключити у двох різних пристроях. Для цього зніміть ліві навушники з справи. У налаштуваннях телефону виберіть Redmi AirDots_L. Підліток. Далі отримайте правий навушник, і підключіться до іншого телефону (програвач, ноутбук та.Т.e). Якщо ви вперше вийміть правий навушники, то з ним підключено ліворуч, а не з другим пристроєм.

See also  Як заблокувати iPhone з крадіжкою. Блокування викраденого iPhone

Redmi Airdots обладнані однією кнопкою на гарнітурі (а також інші TWS).

При тримаючи кнопку три секунди, навушники вимикаються (або увімкніть)

 • Коротке натискання: Відповідь виклик
 • Коротке натискання під час розмови: заповніть дзвінок.
 • Довго друк під час дзвінка: Відхилити
 • Довгострокове натискання під час розмови: перемикач звукового телефону / навушників
 • Подвійне натискання: перемикач між співрозмовниками (лініями)

Redmi Airdots не знають, як перемикати доріжки. Але це обмеження може намагатися обійти.

Перший спосіб: ми перемикаємо доріжки голосом з помічником. Я не міг перевірити цю можливість. Оскільки в моєму телефоні помічник вирізаний з системи. Але судячи з відео на YouTube, слід працювати.

Другий спосіб: з сторонніми додатками (наприклад, Macrodroid)

2: Додати новий макрос: запис даних. Mediakanopka. Довгий притиснутий

3: У розділі дії виберіть ЗМІ. Мультимедійне управління. Емуляція медіа-точка. Наступний. Далі потрібно вибрати програму для відтворення музики

4: У розділі обмежень виберіть «Зв’язок». Держава Bluetooth. Пристрій підключений. Redmi_airdots_r

Я заробив перемикання доріжок. Правда не зовсім, як вона повинна бути. Наступна пісня грає, коли ви двічі клацніть. Незважаючи на те, що в налаштуваннях програми для зміни доріжки я вибрав довгу пресу.

При тестуванні звуку використовуються наступні джерела

При покупці дротових навушників, для мене основним чинником є ​​якість звуку. решта рухається у фонову. При виборі бездротових навушників, деякі інші пріоритети. Великого значення: якість зв’язку, автономія та ергономіка. Якість звуку більше не настільки критична. Але важливо, щоб звук не засмучений і не роздратований. У зв’язку з цим Airdits Redmi не були розчаровані (можливо, тому що після гібриду Xiaomi, очікування були злегка заниженими).

На NF упередженість здійснюється до середнього басу. Загальна якість низьких частот Redmi Airdots вважають хорошим. Днища не бульбаються. Не натискайте на вуха. Ну, як за їхню кількість, то хтось любить. AirDits Redmi чітко створені для Башедова. Бас не домінують за рештою частот. Для мене це плюс. Я не люблю дзижчатий, який занурив все і все. Я не мав достатньо потужних NC.

Середні частоти трохи зміщуються вгору (HBC переважає над NVC). Але взагалі вони грають досить нейтральні. MES не подрібнюються і не розщеплюються вперед.

Враховуючи вартість навушників, немає жодних скарг на якість.

Нижчі високі частоти акцентуються. Тому, в шумному місці, коли ви збільшуєте гучність. виникає бажання використовувати еквалайзер.

Якість HF Типова для навушників цього цінового сегмента. Навряд чи можна насолодитися найменшими нюансами музичної композиції. Але які бездротові навушники для 20 дозволять це зробити.

Очікується, що він буде йти на sabget так-так. Але щось простіше (наприклад, уявіть дракони або холодну гру, цілком підходить)

У порівнянні з навушниками від заново (який я використовував до недавнього часу), AirDots Redmi слухають більш приємним. Краще грати повітря. Вони також мають кращі речі з затримкою сигналу та кращою ергономікою.

Затримка сигналу практично відсутня.

На повністю розрядженому випадку (з тією ж вивантаженими навушниками всередині), майже через дві години можна було заповнити 02126 МВт-год. Або 415 мАх на напрузі 5.2 В.

Перша цифра була зроблена при підключенні Redmi AirDots до телефону з Bluetooth V4.2. Навушники працювали дві години п’ятдесят п’ять хвилин.

Решта розрядів були зроблені при підключенні Redmi AirDots до телефону з Bluetooth V5.0. У цьому випадку навушники працювали в середньому три з половиною годин.

Загальний термін служби акумулятора Redmi Airdots був тринадцять годин і двадцять п’ять хвилин. Відмінний результат.

Гідності й недоліки

Досить хороший і нечуттєвий звук.

Знаменита модель (відповідно, у мережі ви можете знайти багато інформації щодо цього продукту)

Купон gbredmi189 повинен знизити ціну 3.70. Відмовляти. Кілька днів тому я також працював.

Контроль вхідних та вихідних дзвінків

Оскільки навушники Redmi Airdots мають високу якість звуку та працюють на Bluetooth 5.0, з їх допомогою ви можете зберегти безперервні розмови. Керування вхідними та вихідними дзвінками за допомогою пристрою достатньо Щоб отримати абонент, потрібно зателефонувати голосовий помічник подвійним дотиком до сенсорної панелі Ви можете відповісти на вхідні дзвінки одним краном Тривалий палець на сенсорній панелі скидає вхідний дзвінок.

Як з’єднати Airdits Redmi до телефону

У часи бездротових технологій кожен самоповажний виробник намагається йти з часом і виробляти свої гаджети цього формату. Він не обертався компанією Сяома, який випустив Xiaomi AirDits першим, а після AirDits Redmi, який становив багато користувачів за рахунок хорошої ціни та якості балансу. Як підключити повітря до телефону та відчути всі принади бездротових навушників?

Перше, що вам потрібно зробити, це відкрити корпус AirDots і отримати потрібний навушник звідти.

Якщо він заряджається, він автоматично увімкнеться та перейдіть у режим спарювання з іншими пристроями (можна визначити, що мигаючи білий світлодіод на задній панелі навушників).

Після цього перейдіть до налаштувань вашого смартфона, увімкніть Bluetooth та знайдіть пристрій, що називається redmi airdots_r підключення до нього.

Щоб отримати додаткові відомості про підключення пристроїв Bluetooth до мобільного пристрою, ви можете дізнатись з статті:

See also  Як увімкнути телефон Android без кнопки?

Якщо з’єднання пройшло успішно досягнення лівого навушника з справи, і він повинен автоматично забрати з’єднання (якщо раніше спілкування з смартфоном вже встановлено, то отримайте навушники з футляра в той же час).

Як підключити ліві навушники airdots?

У деяких випадках існує потреба підключити лише один лівий навушник без використання права.

Для цього виведіть його з справи, а в списку пристроїв, доступних для підключення пристроїв, виберіть Redmi Airdots_L, але слід мати на увазі, що при підключенні лівого навушника він буде працювати самостійно і навіть доставляє правий навушник з справу. Він не зможе синхронізувати.

Таким чином, при використанні лише одного навушника, ви можете підключити як ліворуч, так і праворуч, і якщо вам потрібно підключити обидва AirDits, то тільки правильно, оскільки це головне.

(4 голи., 5.00)

Як підключити навушники Redmi Airdits до телефону

Бездротові навушники, що витягують популярність. Багато компаній займаються виробництвом гарнітури Bluetooth, включаючи Xiaomi. І нещодавно відокремлені від компанії Brand Redmi представив свої перші бездротові навушники Redmi AirDots. Вони також носять назву MI TRUE Wireless Enbuds Basic. І сьогодні я скажу вам, як підключити їх до смартфона.

Перед використанням навушників вони повинні бути заряджені. Червоний колір індикатора повідомить вам про заряджання гаджета, білого. про повну зарядку (через 1 хвилину він вийде).

Після цього ви можете приступити до з’єднання AirDits Redmi до вашого смартфона. З’єднання здійснюється bluetooth. Варто зазначити, що навушники увімкнуті та вимикаються автоматично, це відбувається під час вилучення або установки у випадку заряджання.

До речі, ви можете підключити як одну, так і дві навушники. Щоб підключити два навушники, потрібно одночасно видалити їх.

Включення відбувається протягом 2 секунд, ліва гарнітура самостійно підключена до права. Він також розповідає палаючий білий діод на провідних навушниках.

Наступна дія. Увімкніть Bluetooth на смартфоні та шукати доступні гаджети.

У списку пристроїв ви побачите гарнітуру під назвою mi true wireless ebs basic_r. Ви повинні натиснути на нього і дозволити доступ до контактів.

Тепер у тому ж розділі Bluetooth у підпункті “кон’юговані пристрої” ви можете побачити стан підключення, а також залишковий заряд акумулятора. Залишається лише для включення вашої улюбленої звукової доріжки!

У майбутньому Redmi Airdots підключиться до вашого смартфона, але не забувайте про владу на Bluetooth.

Включені з бездротовою гарнітурою також є спеціальною коробкою для них, інструкцій та запасної засідки. У ньому пристрій заряджається і зберігається. Однак користувач не побачить зарядного кабелю в коробці. Передбачається, що вам потрібно використовувати дріт, який поставляється з телефоном з роз’ємом MICRO USB. Це не дуже зручно для власників Samsung та iPhone, які мають лише USB-C або освітлення. Тому варто піклуватися про покупку також заряджаючий кабель.

Що стосується характеристик навушників, вони представлені в таблиці нижче.

Характерний Параметр
Розмір боксу, мм 624027,2
Розмір гарнітури, мм 26,6516,4216
Вага навушників, г 4,1
Вага боксу з пристроєм, г 35.4
Навушники акумулятора, мах 40
Бокс батарея, Мах 300
Максимальний час роботи, ч 4
Максимальний час очікування, ч 150
Пристрій часу перезарядки, H 1.5
Час перезарядки боксу 2
Тип з’єднання Bluetooth 5.0
Допустима відстань, м До 10

Сам бокс зроблений з матового пластику, який додає перевагу до появи пристрою. Те ж саме стосується самих навушників. Але останній має глянцевий обрізання. Боксерська обкладинка досить мобільна, але це не так легко відкрити це, це пояснюється встановленими магнітами.

Модулі, щоб залишитися в тих же магнітах. Вони глибоко висаджуються в боксі, тому це займе час, щоб швидко навчитися звідти.

Щоб переключити музику, змінити гучність та інші команди керування, сенсорна панель призначена. Існує також світловий індикатор, який відображається білим і червоним.

Що стосується відстані, до якої можна віднести навушники з джерела, документація становить близько 10 метрів. Це стандартна відстань для цього типу підключення, як Bluetooth. Однак варто пам’ятати про всі перешкоди, тому відстань насправді буде трохи менше. Ви можете піти в сусідню кімнату, але сигнал почнеться різко.

Навушники звучать непогано. Але багато користувачів спостерігають за відсутності басів. Тому необхідно налаштувати звук за допомогою еквалайзера. Це не зовсім зручно, якщо гравець не призначений для таких налаштувань.

Як працювати бездротові навушники

Для забезпечення бездротової передачі даних між пристроями використовуються різні способи. Організація комунікаційної гарнітури з джерелом звуку можливе завдяки вбудованому приймачі з використанням радіочастот, інфрачервоного порту або Bluetooth. Навушники Xiaomi та Redmi Airdots використовували з’єднання Bluetooth. Ця технологія для передачі сигналу від пристрою до гарнітури найчастіше використовується через відсутність перешкод, завдяки потоку даних у цифровій формі. Недоліком цього методу вважається стиском, виконаним перед надсиланням інформації на навушники, внаслідок чого неможливо досягти високоякісного звуку. Звук у Xiaomi та Redmi AirDots досить гідний, даючи той самий ціновий сегмент, Bluetooth підтримується SBC Audio Codecs, SBC XQ, але не треба мріяти про APTX або AAC.

Щоб з’єднати гарнітуру Bluetooth із джерелом звуку, потрібно включити AirDots і синхронізувати його з пристроєм. Процедура займає лише кілька секунд і зазвичай виконується успішно. У той же час, у деяких випадках користувачі виникають з проблемами синхронізації, наприклад, підключивши гарнітуру, можна встановити, що другий навушники неактивний. Що це питання і як виправити ситуацію, буде виглядати далі.

See also  Як підключити iPhone на Smart TV телевізор

Дивно, як помилкова була моя ідея звуку цих навушників, перш ніж слухати. Грати Redmi AirDits, як за свою ціну, дуже хороша, не кожна дротова модель з аналогічною ціною, може бути конкурентом.

Основний обсяг навушників більш ніж достатньо, слухаючи 80% на 80%, стає незручним, а в кімнаті обсяг, як правило, не відзначається вище 50%. У той же час, навіть при великому обсязі, вони не розпадаються в плоский звук з купою спотворень. Є високоякісні, еластичні низькі частоти та хороша середина з природними голосами та інструментами. Деталізація діапазону не захоплює коханців, щоб розібрати найтонші нюанси композицій, але звичайні коханці музики будуть задоволені. У Iillothes, абсолютно будь-які жанри однаково приємні, від умовного рамштену до масивної атаки. і вимагають більше від TWS навушників для 20 безглуздих.

Я не можу дати таку ж похвалу мікрофона, голос пройшов досить збираючи, але занадто тихо, через те, що співрозмовники часто скаржаться на слухання. Говорячи через навушники на жвавій вулиці не є нормальним, ви повинні або збільшити тонус або повторювати фрази кілька разів. При використанні однієї честі Flypods як гарнітура, таких проблем немає, ви можете слухати посилання на мову, записану на навушниках за тих самих умов.

Бездротова гарнітура правила Xiaomi AirDots

Навушники сумісні з різними мобільними платформами, а алгоритм з’єднання буде таким самим, що для Android, що для iOS. Якщо завдання. максимізувати термін служби акумулятора, ви можете активувати один Entik, а потім другий, і до сих пір він працює, другий може бути відправлений до коробки заряджання.

Розгляньте, як активувати лише один лайнер:

 • Ми виймаємо одну з навушників з коробки;
 • Утримуйте прес-датчик;
 • Активуйте на джерело звуку Bluetooth, виберіть пристрій, який називається “Mi Airdits R / L”, де R є правильним вкладичем, L залишається;
 • Дозволити обмін даними;
 • Спочатку, обраний навушники намагатимуться встановити зв’язок з іншим, але через 15 секунд, блимання світлодіод сповільниться, а потім зупинитися;
 • Лайнер почне працювати незалежно шляхом підключення до пристрою відтворення.

Керування відтворенням та викликом

Навушники Xiaomi та Redmi ідентичні, за винятком кнопки управління. Для деякого бажаного сенсорного варіанту, для інших. механічних. Зверніть увагу, що ймовірність випадкового натискання кнопки набагато нижча в механічних контрольних навушниках.

Одиночне натискання використовується для зупинки / почати відтворення доріжки. Подвійне натискання дозволяє використовувати голосовий помічник для керування. З ним ви можете, наприклад, перемикач доріжок або змінити гучність звуку (на вставлях самі не надаються кнопки керування).

При роботі разом з телефоном можна виконати наступні дії:

 • кинути заклик до одного натискання;
 • отримувати дзвінок шляхом подвійного натискання;
 • Заповніть дзвінок, тримаючи датчик або кнопку, натиснута протягом 2 секунд;
 • Від’єднайте мікрофон (швидка подвійна натискання кнопки / датчик).

Як заряджати бездротову гарнітуру Xiaomi / Redmi

Розглянемо Детальніше, як заряджати арези. не завжди перше читання інструкції запам’ятовується, тому що пристрій не використовується для бездротового та заряджаючого кабелю тут.

Принцип перезарядки простий: Вам просто потрібно поставити вставки в коробку зарядки в спеціальних магнітних канавках. На кожному навушниках є акумулятор для 40 китів, щоб відновити здатність якої потрібно близько півтора години. Заряджання походить від іншої батареї, встановленої у випадку, 300 котеджних потужностей. Таким чином, для трьох перезарядків невеликого акумулятора достатньо, одна зарядка великої батареї. Велика батарея також потребує заряджання з мережі або комп’ютера за допомогою кабелю мікро-USB, тривалість якої становить близько 2 годин.

Redmi AirDots. Як підключити ці прокляті навушники?

Як зрозуміти, які airdots заряджається? Якщо червоний світлодіод горить. акумулятор розряджається, білий світлодіод свідчить про його повну заряд.

Як підключити навушники?

Алгоритм підключення для позначених навушників однаковий. Для підключення, смартфон потрібен з підтримкою Bluetooth та самих навушників. Далі в списку:

 • Отримайте навушники з зарядного випадку.
 • Відкрийте вкладку Bluetooth на смартфоні, який найчастіше знаходиться в налаштуваннях.
 • Увімкнути Bluetooth.
 • Зачекайте назву аксесуара у списку пристроїв.
 • Натисніть назву та підтвердьте запит на підключення.
 • Ви побачите свій аксесуар у списку кон’югатних пристроїв.
 • У верхній панелі ви побачите інформацію про стан навушників та рівня батареї.

Для навушників Xiaomi AirDots Redmi, з проблемним з’єднанням, вам потрібно:

 • Забудьте про налаштування Bluetooth Цей пристрій, тобто Redmi Airdots_r.
 • Далі затискайте як навушники, і вимикайте їх. Червоне світло світиться.
 • Видалити у випадку і почекайте пару хвилин.
 • Вийти з справи.
 • Увімкніть спочатку праворуч, потім залишилося. Лівий навушники автоматично підключиться до правого боку.
 • У Bluetooth Знайдіть Redmi Airdots_r, а не Redmi Airdots_l!

Якщо ви підключите ліворуч, то тільки ліворуч! Все готово, якщо ліворуч не підключив, вам потрібно спробувати ще раз, щоб вимкнути два навушники та поверніть їх одночасно.

П.S. Після першого успішного спарювання навушники автоматично підключаються до пристрою, пов’язаного раніше, якщо функція Bluetooth увімкнена на ньому.