Home » Як заблокувати анонімні дзвінки на iPhone

Як заблокувати анонімні дзвінки на iPhone

Truecaller

Додаток Truecaller виявляє та блокує шахрайські та спам-дзвінки до того, як ви встигнете на них відповісти. У сервісі передбачена можливість автоматичного та самостійного блокування небажаних викликів та SMS-повідомлень, а також надання інформації про абонента з невідомим номером. Достатньо ввести телефонний номер, і ви дізнаєтесь ім’я власника та його контактні дані.

Спільнота Truecaller налічує понад 250 мільйонів користувачів, які постійно поповнюють міжнародну базу спам-номерів програми.

До додаткових опцій програми відноситься можливість здійснювати телефонні дзвінки безпосередньо з програми, швидкий пошук друзів з використанням Т9, а також можливість бачити, коли ваші друзі доступні для дзвінка.

Програма пропонує безкоштовне спілкування з друзями та родичами у Truecaller, а також обмін повідомленнями, фотографіями та відео файлами між користувачами сервісу.

Власникам преміум-версії доступні такі додаткові опції, як отримання інформації про людей, які переглядають їх профіль, відсутність реклами та 30 запитів контактних даних щомісяця. Вартість передплати становить 1,99 долара на місяць або 17,99 долара на рік.

Розробники програми запевняють, що список контактів користувача ніколи не потрапить у відкритий доступ і його не можна буде знайти через пошукові системи.

Для роботи Truecaller потрібно iOS 11.0 або новіший.

Власники телефонів Apple з iOS13 версії можуть скористатися новою функцією, яку додали розробники – не приймати дзвінки від контактів, які не знаходяться в адресній книзі. Раніше деяка подоба фічі була доступна при активації режиму «Не турбувати» і дозволивши «Допуск викликів» лише вибраним контактам. Але тепер із оновленням операційної системи реалізувати це стало набагато простіше.

Коли вказані налаштування будуть застосовані, будь-який абонент, який дзвонить з невідомих номерів, буде чути гудки, ніби ви розмовляєте в цей момент по тій же косильній волосіні. Після того, як хто дзвонить покладе трубку, на iPhone висвітиться повідомлення про пропущений дзвінок. Це зручно, тому що номер може бути знайомим, тоді можна буде передзвонити. Активована функція заглушення всіх невідомих дзвінків залишить доступ для тих, хто занесений до вашого списку контактів, пропозицій Siri та тих, з ким ви недавно вже здійснювали телефонну розмову.

See also  Як очистити телефонну Honor 7A Pro

Як заблокувати вхідні дзвінки від невідомих абонентів та від прихованих номерів на iPhone

Я відчуваю, що наша цивілізація вже еволюціонувала до тієї стадії свого розвитку, коли ми не відповідаємо на виклик на мобільному пристрої від невідомого номера або абонента. Усі дзвінки від невідомих абонентів або від прихованих номерів потрапляють у голосову пошту або на автовідповідач. Але цей процес виконується вручну. А як можна автоматизувати цей процес? Це означатиме кінець дзвінкам від автоматизованих систем дозвону (наприклад, колекторів). Хіба це не здорово?

Визначаємо операційну систему

Вибір способу, як заблокувати на iPhone невідомий номер, залежить від версії операційної системи. Кожна модель гаджета має свої функції та опції, тому і методи вирішення проблеми небажаних вхідних дзвінків різняться. Тому перше, що потрібно визначити версію операційної системи.

Якщо у вас є модель iPhone від шести і нижче (3, 4, 4S, 5, 5S), то вони встановлені iOS 6-IOS 12. Якщо ж у вас новіша модель гаджета, починаючи з шостої і включаючи нову одинадцяту, тоді версія вашої операційної системи має номер тринадцять.

Тепер розглянемо методи для різних версій iOS.

Що означає: ні ID абонента iPhone

Зазвичай під час дзвінка на екрані відображається номер того, хто дзвонить — особистий ідентифікатор, який визначає абонента. Такий контакт набагато простіше блокувати, його можна просто прибрати до чорного списку. Інша річ, коли немає ідентифікатора абонента iPhone. що це означає?

До відома! На даний момент приховати номер мобільного телефону може, мабуть, кожен. Це охоче насолоджується різними маркетинговими, фінансовими та іншими компаніями, які прагнуть продавати товари та послуги абонентам. Якщо «Ні ID» (ні айді) дзвонять на iPhone, їх рекомендується блокувати з метою захисту від шахрайства.

Зробити заборону можуть власники телефонів, на яких версія програмного забезпечення iOS вище. Саме в цих версіях розробники передбачили подібну функцію. Це iPhone 4, 5S, 5SE та наступні. Порядок дій наступний:

  • Увійти до «Налаштування».
  • Знайдіть кількість “Не турбувати”, перекладіть повзунок у активну умову.
  • Відкриється вікно, де потрібно вибрати пункт «Вручну».

Зверху поряд із вказівкою часу з’явиться значок «Півмісяць», який означає, що пристрій працює у беззвучному режимі.

Зверніть увагу! Цей спосіб блокує всі вхідні дзвінки. Зателефонувати не зможуть навіть близькі люди. Тому обов’язково необхідно включити їх номери до переліку дозволених.

Щоб це зробити, потрібно відкрити графу «Допуск викликів» та вручну вибрати номери родичів, колег, друзів, чиї дзвінки мають бути прийняті. Всі інші контакти, зокрема ті, де немає айді, будуть заблоковані.

See also  Як перейти до інженерного меню смартфонів Huawei.

Приховані номери

Можливість робити свій дзвінок анонімним є у налаштуваннях багатьох смартфонів. Ця функція підтримується оператором або просто надається телефонною компанією на запит. Підключається вона як додаткова послуга, яка називається “антивизначник номера”. Така опція може включатись на один раз або бути постійною. За регулярних анонімних дзвінків більшості людей хочеться заблокувати невідомий номер. Є кілька способів це здійснити. Розглянемо їх докладніше.

Якщо ви не хочете відповідати на дзвінки певних абонентів, то їх телефонні номери можна заблокувати на iPhone у списку своїх контактів. Можна піти ще далі та поставити блокування на дзвінки від усіх невідомих номерів та тих, номер яких ідентифікувати не можна.

заблокувати, анонімні, дзвінки, iphone

Найчастіше з номерів «Невідомий» та «Немає ID абонента» дзвонять роботи, але можуть бути виключення. Ще під невідомими номерами ховаються працівники маркетингових відділів, які намагаються щось вам продати. Тому їх настирливих дзвінків було б непогано позбутися.

Нижче ми розглянемо методи, як на iPhone заблокувати всі невизначені та невідомі номери. Зверніть увагу, що цей спосіб не потрібно застосовувати, якщо з чужих номерів часто дзвонять ваші близькі.

Як заблокувати iPhone, якщо його вкрали

Ще при використанні даної інструкції ви отримуватимете телефонні дзвінки тільки від тих абонентів, які знаходяться у списку контактів, через що можете пропустити важливий дзвінок.

Як на iPhone заблокувати дзвінки з конкретних номерів

Дослідження доктора психології Глорії Марк (Gloria Mark) з Каліфорнійського університету в Ірвайні показало, що вимушене переривання роботи посилює стрес, почуття розчарування, емоційний тиск. Людина намагається надолужити втрачений час, чому і виникає пригнічений настрій.

Ну і нехай, якщо від завдання відволікає дзвінок від друзів із запрошенням у кіно. Інша річ, якщо доводиться перемикатися на тих, кого взагалі не знаєш. Це можуть бути торгаші, «Акела схибив», та хоч пранкери з радіо.

Позбутися їх на корені не вийде, а ось приглушити і не звертати увагу. цілком. Достатньо вимкнути звук для дзвінків з невідомих чи прихованих номерів.

Як приховати номер за допомогою стільникового оператора

Як дзвонити анонімно з iPhone через оператора, залежить від індивідуальних особливостей стільникового зв’язку. Зрозуміло, підключення послуги є платним. У більшості випадків, щоб скористатися послугою, потрібно надіслати коротке повідомлення на встановлений номер стільникового оператора.

See also  Де знаходиться буфер обміну у телефоні Redmi

Як приховати номер на iPhone через оператора:

Блокування дзвінків на iPhone від невідомих абонентів або прихованих номерів

  • У МТС активувати функцію можна через команду #31# потім прописується телефон, який викликається. Постійна передплата послуги оформляється через команду 11146#. Є щоденна абонентська плата в розмірі 3 рублі 95 коп. Для певних тарифів сама процедура підключення оподатковується додатковим внеском. Так, наприклад, якщо людина користується тарифом «Супер», підключення обійдеться в 17, а для МТС iPad в 34 рублі.
  • Для користувачів Білайна відсутня разова команда. За потреби можна оформити лише постійну передплату на анонімні номери. Щоб підключитися до послуги, слід набрати 110071#. Сама процедура підключення є безкоштовною. Щоденна плата складає 3 77 коп. Пакет розмов та SMS-повідомлень оплачується за стандартною схемою, виходячи із встановлених параметрів тарифу.
  • Мегафон пропонує абонентам як разову послугу приховування, так і постійну передплату, залежно від переваг. Вводиться команда #31#, далі номер, який викликається із вісімкою. Плата за послугу складає 7 Щоб підписатися на постійну анонімність, потрібно ввести команду 221#. Підключення здійснюється безкоштовно, щоденний платіж складає 5 Усі інші послуги та пакети сплачується за встановленою тарифікацією.
заблокувати, анонімні, дзвінки, iphone
  • Теле2, як і у випадку з Білайн, не передбачена разова команда антивизначника. Можна лише оформити постійну передплату. Робиться це за допомогою команди 1171#. З’єднання встановлюється без додаткової комісії, а щоденний платіж становить 3
  • Yota, що цікаво, це єдиний оператор, який пропонує антивизначник абсолютно безкоштовно. Введення команд у цьому випадку не потрібне. Користувачеві досить просто змінити налаштування, як уже було описано раніше, у своєму iPhone.
  • Скайлінк — ще один оператор, який надає послугу підключення прихованих дзвінків. Зробити це можна через особистий кабінет на офіційному сайті оператора. Через команду можна підключити лише разовий варіант антивизначника. Спочатку прописується номер, куди буде здійснюватись дзвінок, а потім ставиться команда 52

Важливо! Антивизначник працює тільки на дзвінки. При надсиланні SMS-повідомлення, одержувач бачитиме інформацію про відправника (номер телефону). Також слід враховувати, що абонентська плата та тарифи у різних регіонах можуть відрізнятися. Питання щодо оплати рекомендує уточнювати заздалегідь.