Home » Як заблокувати iPhone з крадіжкою. Блокування викраденого iPhone

Як заблокувати iPhone з крадіжкою. Блокування викраденого iPhone

Знайдіть iphone? Не проблема!

Якщо ви уважно прочитайте ці рядки, швидше за все, улюблений iPhone не поруч з вами і більше того, ви не знаєте, як це знайти, можливо, ви втратили його, або що гірше. Хтось викрав його.

Природно, ви хочете отримати пристрій якомога швидше, а дані про це. На щастя, не всі втрачені! Є кілька способів знайти свою “іграшку”. Працюючи негайно і з розумом, цілком можливо досягти успіху.

Звичайно, розташування включеного телефону може бути легко простежується за допомогою спеціальних додатків, або, наприклад, просто закликаючи його. Це веселка і оптимістична картина, коли вона викидається або спеціально вимкнена? Розглянемо алгоритм дій на прикладі iPhone 4S.

Правозастосування

Щоб відкрити випадок крадіжки, правоохоронні органи керуються мінімальною сумою втрат. Оскільки ціновий план iPhone є порядок вищою, ніж ця сума, ви можете впевнено звернутися до них за допомогою в пошуках. Для полегшення процедури пошуку працівники можуть запросити серійний номер (IMEI), який допоможе знайти iPhone.

Що таке IMEI?

Imei призначається кожному окремому пристрою під час виготовлення на заводі. Цей код зберігається в прошивці, і дозволяє ідентифікувати кожного окремого iPhone. Imei може надати допомогу в пошуку пристрою, який був викрадений, і, при необхідності, додаткова ідентифікація iPhone знайдена.

Imei складається з 14 цифр та іншого додаткового числа. Завдяки цьому номері можна визначити місце походження та моделі. Щоб шукати вас, вам може знадобитися вікно, в якому ви придбали iPhone, або квитанцію ви отримали при покупці. Крім того, ви можете з’ясувати IMEI на сторінці вашого профілю, якщо, звичайно, пристрій раніше був зареєстрований.

Ці неускладні дії допоможуть вам заблокувати iPhone та прискорити процес пошуку пошуку. На цьому ми завершуємо, і ви удачі і менші інциденти.

Не забудьте читати коментарі, є також багато корисної інформації. Якщо ваше запитання не має відповіді, а в пізніших коментарів є відповідь, тоді відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Iphone блокує через сайт

Цей метод підходить для того, щоб заблокувати втрачений гаджет без додаткового пристрою. Для цього є комп’ютер з доступом до Інтернету. Важливо запам’ятати ім’я користувача, пароль, без якого неможливо продовжувати iCloud.

 • Перейти до ресурсу iCloud.Com.
 • Введіть від Apple ID E-Mail / Password.
 • Виберіть “Знайти iPhone“.
 • На екрані з’являться всі пристрої, доступні для керування.
 • Натисніть на необхідний гаджет.
 • Виберіть “Увімкнути режим одноразового режиму”.
 • Потім ви вказуєте код, введіть повідомлення, введіть номер зв’язку.

Якщо ви впевнені, що ваш iPhone був викрадений, і вони хочуть відтворити, пристрій не повернеться точно, тоді всі файли можна видалити з нього, використовуючи параметр “Erase iPhone”. Тепер вам просто потрібно дочекатися, поки телефон не буде включений, коли він з’явиться на карті.

See also  Як відмовитися підписатися на iPhone

Якщо телефон не під пароль, зловмисники можуть бачити лише деякі з вашої інформації, але, щоб розв’язати його від AikLoud або Reflash будь-яким способом, не зможе. Дебетові, кредитні картки, які додаються до часу активації цього режиму, будуть заблоковані.

Тепер ви знаєте, що робити в ситуації з викраденим iPhone, як заблокувати його через сайт. Виконавши вищезазначені інструкції, ви можете захистити свою інформацію.

заблокувати, iphone, крадіжкою, блокування, викраденого

Як зробити резервну копію iCloud на iCloud

Блокуйте у випадку крадіжки

Якщо дані про смартфон не становлять спеціальної цінності, або у вас є старий апарат, є загроза незаконному використанню SIM.Картки. Потрібно блокувати числа. Для цього зверніться до мобільного оператора. Процедура виконується майже миттєво, і користувач передає нову карту, ідентичну старому.

Власник гаджета при контакті з салоном зв’язку вимагає паспорта, на який була зареєстрована SIM SIM карта. Порядок блокування може бути уточнено працівниками компанії, що надають ці послуги.

заблокувати, iphone, крадіжкою, блокування, викраденого

Зверніть увагу!

Перш ніж звернутися до салону зв’язку, вам потрібно звернутися до поліції, приєднати копії документів про викрадений гаджет та інформацію про кодекс IMEI, щоб ініціювати кримінальну справу крадіжки.

Одноразовий режим

У режимі втрат для iPhone, заснованого на IOS 5 та пізніших версіях, телефон заблоковано, а повідомлення, надіслане власником пристрою, відображається на екрані. Майже неможливо отримати доступ до такого смартфона, але зловмисники не турбуються, тому що він може бути проданий у частинах та прибутку. Жертва повинна бути застосована до поліції якомога швидше.

 • Зателефонуйте на свій телефон;
 • Блокувати блимає не втрачати дані;
 • Зробіть так, щоб з телефону ви можете зателефонувати лише до номера, встановленого власником iCloud.

Як заблокувати та знайти iPhone з його втратою / крадіжкою

Якщо телефон зникнути, ви повинні негайно включити цей режим.

Режим інструкції

Яблуко. Компанія, яка піклувалася про зручність користувачів. У разі крадіжки надається розробка, що дозволяє обмежити доступ до особистої інформації, збереженої в гаджеті, а також може допомогти правоохоронним органам знайти пристрій. Iphone можна заблокувати дистанційно або залишити екран гаджета з координатами зникнення.

Зверніть увагу!

Якщо пристрій втрачено, ви можете спробувати видалити його, щоб перетворити його на звук. Для цього використовуйте додаток “Знайти iPhone”. Ви можете зробити це за допомогою веб-сайту iCloud або за допомогою іншого гаджета на основі iOS.

Щоб увімкнути режим, потрібно виконати ряд простих дій:

 • Введіть iCloud, введіть код Apple ID та пароль у вікні;
 • Відкрийте програму “Знайти iPhone”. Після цього визначено місце розташування пристрою у вигляді зеленої кружки, до якої ви хочете натиснути;
 • У вікні “I” у вікні “я” у вікні, що з’явиться, виберіть потрібну функцію “Одноразовий режим”;
 • Введіть пароль, який ви встановлюєте раніше на викраденому смартфоні. Якщо він не був встановлений, його потрібно винайти, зберегти або запам’ятати, оскільки для розблокування гаджета буде потрібно буде, якщо його виявити;
 • Введіть номер, який з’явиться на екрані викраденого iPhone для контакту з вами. Цей крок можна ігнорувати, особливо якщо iPhone ще не знайдено.

Блокування здійснюється миттєво при підключенні до Інтернету або коли телефон спочатку підключений до мережі.

Якщо функція “Find iPhone” вимкнена, ви повинні:

 • Негайно змініть пароль з облікового запису Apple ID на веб-сайті Apple;
 • Змінити паролі на всіх облікових записах: поштове відділення, соціальні мережі, посланці;
 • Повідомити про викрадення правоохоронних органів;
 • Зверніться до оператора стільникового зв’язку та попросіть обмежити будь-які дзвінки з встановленого у викрадених номерах iPhone.
See also  Як на кнопковому телефоні змінити мову

Коли ви вмикаєте функцію “Знайти iPhone”, інформація про місце розташування гаджета або його включення може прийти до вашої пошти. Остерігайтеся фішингових та підроблених сайтів, що потребують даних Apple ID.

заблокувати, iphone, крадіжкою, блокування, викраденого

Що робити, якщо функція “Знайти iPhone” відключена на iPhone

Чи можна знайти викрадений та відсутній iPhone в такій ситуації? На жаль, для цього не так багато шансів, але все.Таки намагайся все ще стояти. З цією програмою тут не буде допомоги. Але що робити, якщо це сталося, ви запитаєте.

Перш за все, подайте заявку на крадіжку в поліції. Неспонований мобільний телефон допоможе правоохоронним органам. Співробітники вимагають серійного номера (IMEI) вашого пристрою. Лише через кілька днів розташування обладнання зможе визначити, навіть при повному відключенні. Я дуже хочу зазначити, що навряд чи поліція шукатиме кожного відсутнього iPhone, але спроба. Це не катування, як кажуть.

Щоразу, коли смартфон підключається до мережі стільникового оператора, він транслює свій IMEI. Це допомагає виявити свою геодату. Оператор може легко блокувати пристрій, а також визначити його місцезнаходження. “IMEI”. Це дуже ефективний варіант для порятунку в найскладніших ситуаціях, щоб нехтувати ними не повинно бути безумовно.

Коли iPhone втрачається, спочатку змініть пароль від Apple ID, щоб зменшити ризик використання даних зловмисниками. І тільки після цього зверніться до компетентних органів. Як кажуть, рятуйте, робота самих занурює.

Як заблокувати iPhone, якщо він був викрадений через iCloud

Якщо ви підготували свій телефон своєчасно, то у випадку його зникає, блокування та подальший пошук телефону не повинен бути серйозною проблемою для вас. Багато користувачів не знають, чи можна заблокувати iPhone за допомогою iCloud? Відповідь, звичайно, це можливо, але для цього вам знадобиться інша база даних iOS, зареєстрована під тим самим Apple ID, як викрадений телефон. З ним ви повинні зробити наступне:

 • Встановіть програму “Знайти iPhone”.
 • Запустіть програму, там ви негайно побачите карту з розташуванням телефону.
 • Подивіться на точку, що позначає ваш телефон, якщо він горить зелений, це означає, що ваш телефон онлайн (це добре, оскільки в той час як пристрій онлайн ви можете взаємодіяти з ним).
 • Щоб заблокувати телефон, активувати “режим втрати” у цій програмі за допомогою відповідної кнопки.
 • Після цього ви з’явиться перед вами, де потрібно ввести повідомлення, яке буде відображатися на екрані телефону, у ньому ви повинні вказати свій другий номер або адресу, щоб людина знаходить телефон, який може повернути його до вас.

Після цього ваш телефон буде заблоковано, і не буде розблоковано, доки пароль не буде введено з вашого облікового запису Apple. Якщо телефон не був онлайн під час включення блокування, то блокування увімкнеться, як тільки він входить до мережі.

Які шанси повернути втрачений iPhone?

Дорогі телефони крадуть частіше, ніж інші, що підтверджується кримінальними звітами. Повернення вкрадений або втрачений iPhone надзвичайно складно. Посилює ваші шанси лише розвитком творців телефону. Функція “Знайти iPhone“. Він працює лише при підключенні гаджета до Інтернету. Через нього ви можете знайти пристрій, а також віддалено заблокувати його. Але якщо він не підключений до мережі або розташований поза зоною доступу, iCloud не знайде її.

See also  Яка SIM-карта потрібна для iPhone. Скористайтеся різаком

Щоб отримати можливість роботи, вам потрібно ввімкнути функцію геолокації, перевірити підключення до Інтернету. Потрібно пам’ятати: Інформація про розташування гаджета може бути отримана користувачем лише протягом дня після останнього підключення до мережі. Якщо одна з цих умов буде виконана, з крадіжкою iPhone ви не отримаєте, щоб повернути його за допомогою iCloud.

Часто, тоді як поліція робить запит до оператора мобільного зв’язку, і він відповідає через кілька днів, або навіть тижні після втрати, смартфон входить до нелегального ринку в іншій країні і успішно продається там.

Як забезпечити iPhone до крадіжки

Переконайтеся, що функція “Знайти мій iPhone” увімкнено в iOS → Налаштування iCloud. Коли iPhone викрадеться, це занадто пізно, щоб зробити що-небудь, якщо ви відключили цю функцію свого пульта дистанційного перегляду.

Переконайтеся, що останній функція геоціонування увімкнено в одному вікні. Він автоматично надсилає геопарування вашого iPhone у Apple, коли акумулятор є критичним, настільки, навіть якщо iPhone вимкнено викрадець протягом 24 годин після зникнення, ви все одно можете побачити його останнє місце розташування на сайті л icloud.Com.

Переконайтеся, що ви знаєте пароль для ідентифікатора Apple. На жаль, користувачі не думають про це дуже часто, і в критичному моменті і не пам’ятають використану електронну пошту та пароль. Якщо ви не можете запам’ятати пароль у Apple ID, його можна змінити на Apple, за умови, що ви також пам’ятаєте відповіді на питання керування.

Використовуйте пароль, щоб заблокувати пристрій або функцію сенсорного ідентифікатора, щоб захистити iPhone, використовуючи відбиток пальців. Якщо ваш iPhone втрачено, ніхто не може отримати доступ до цього вмісту без цього пароля. Заблокувати пароль можна включити за допомогою параметрів → Пароль → Захист паролем → Увімкнути пароль.

заблокувати, iphone, крадіжкою, блокування, викраденого

У тому ж розділі, внизу ви можете активувати “дані стерти, після 10 невдачних спроб введення пароля”.

Після того, як власник знаходить факт продажу, важливо негайно скористатися всіма можливими способами відстеження вкраденого “iPhone“. Це збільшить шанси на успіх. По-перше, необхідно подбати про активацію варіантів, доступних у телефоні, який у разі втрати або крадіжки допоможе вам швидко встановити місце розташування пристрою. По-друге, після того, як власник стає відомий той факт, що зникнення повинно бути заблоковано для всіх контактів та додатків. По-третє, краще негайно звернутися до правоохоронних органів, особливо якщо є впевненість, що власник дійсно став жертвою злодіїв.

У будь-якому випадку це варто і морально готуватися до того, що телефон може не знайти. Оскільки ефективність цих методів залежить тільки від діяльності самих злочинців. Якщо вони вирішили негайно пройти гаджет на частини, то ви можете забути про це.