Home » Як закрити вкладки на iPhone 11

Як закрити вкладки на iPhone 11

 • Відкриваємо меню перемикання свайпом із нижнього краю до середини екрану.
 • CLEASH Будь-яка програма, доки не з’явиться піктограма закриття.
 • Натискаємо на нову іконку, або робимо свайп вгору.
закрити, iphone

Спробуйте видалити програму в розділі “Управління”. Він знаходиться в “Налаштування”. “Основні”. “Сховище та iCloud”. Натисніть на програму, яка зависла і видаліть її. Потім зробіть жорстке перезавантаження, утримуючи кнопку Додому та Power/Sleep.

Як закривати працюючі та згорнуті програми на iPhone та iPad

Немає необхідності постійно закривати програми, але іноді це доводиться робити, якщо програма зависла або iPhone став сильно гальмувати.

Після першого запуску програм і коли ви виходите з них, iOS автоматично ставить їх на паузу для заощадження батареї. Після їх повторного відкриття система просто знімає їх із паузи.

Але деякі програми особливо. Pokemon та важкі медіа-додатки не завжди працюють стабільно. Якщо ви зіткнулися з проблемою зависання програми або її некоректною роботою, вам потрібно її перезапустити.

У минулому я був прихильником примусово закривати всі програми, що не використовуються. Але зараз я рекомендую закривати їх тільки, якщо воно глючить або висить, тому що перший запуск програми споживає набагато більше енергії та часу, ніж запуск із стану паузи.

Як закрити (вивантажити) програму на iPhone або iPad і чи потрібно це робити

Багато власників iPhone помилково вважають, що примусове закриття програми збереже заряд акумулятора. Ця думка не тільки помилкова, але й не вітається Apple.

Фахівці компанії консультуються, щоб запропонувати цей метод, лише якщо заявка перестала відповісти. Проте деякі користувачі продовжують постійно примусово закривати програми з панелі багатозадачності.

Після того, як користувач згорнув програму, він повертається на головний екран смартфона, а статус закритої програми змінюється на «Фоновий режим». Системі мобільного пристрою необхідно закрити всі поточні процеси, що триває кілька хвилин. Тоді статус закритого застосування змінюється на “зупинене”, тобто програма перестає споживати ресурси гаджета.

See also  Як перевірити iPhone для вірусів

Таким чином, операційна система може самостійно закривати активні утиліти для оптимізації процесу роботи. Однак, програми все ж таки залишаються в спеціальному списку, який користувач може переглянути в будь-який час. Варто зазначити, що після вибору одного з раніше відкритих програм, утиліта не знову запускається, а лише відновлює роботу. Представлена ​​опція була придумана для оптимізації ресурсів та енергії смартфона

При цьому, це не означає, що користуватись може не закривати самостійно використовувані додатки. Зрештою, існують програми, які не перейдуть до режиму “зупинені”, що може бути пов’язано з банальною поганою оптимізацією утиліти та версії операційної системи.

Важливо! Варто зазначити, що, незважаючи на те, що статус застосування, який використовується, може змінюватися, ця утиліта залишається у фоновому режимі та продовжує споживати мобільні ресурси. Ось чому такі програми рекомендуються закрити власні. Подивитися, які саме утиліти мають більший вплив на стан акумулятора можна в налаштуваннях, відкривши відповідний розділ. У цьому розділі варто звернути більше уваги саме на ті утиліти, які користувач рідко запускає, але вони тривалий час залишаються активними.

Як закрити одну або кілька програм на iPhone X/XS/XR/11/12/13

закрити, iphone

Натисніть і утримуйте палець на піктограмі програми, доки він не почне похитуватися і можна буде натиснути на червоний значок мінус, щоб закрити одну або кілька з цих фонових програм. Якщо конкретна програма не запущена, ця дія просто видалить запис з панелі багатозадачності.

закрити, iphone

Двічі натисніть кнопку Додому (або натисніть на ліву сторону екрана, використовуючи 3D Touch на iPhone 6s або новішої моделі), щоб відобразився список запущених програм. Знайдіть програму, яку ви хочете закрити. Проведіть пальцем вгору по картці програми, яку ви хочете закрити.

 • Одночасно затисніть бічну кнопку та кнопку збільшення гучності.
 • Швидко відпустіть обидві кнопки.
 • Після створення знімка в нижньому лівому куті екрана тимчасово з’явиться мініатюра. Щоб переглянути знімок, натисніть на мініатюру, а для видалення мініатюри з екрана змахніть вліво.
 • Шість нових чудових квітів
 • Анодований алюміній та 3D дизайн скла
 • Процесор A13 Bionic.
 • Графічний процесор
 • Нова основна камера
 • Надширококутна камера
 • Зйомка у нічному режимі
 • Фронтальна камера 12Мп
See also  Як видалити обліковий запис у телеграмі на iPhone

На будь-якому екрані iPhone 12 (домашній екран або у програмі), проведіть пальцем у нижній частині екрана. Ви можете провести пальцем до самого верху, але для спрацювання цієї дії достатньо 25% шляху вгору. 2. Ця дія показує всі програми, які працюють на iPhone 12 в даний час.

 • проводимо пальцем знизу вгору і трохи затримуємося в центрі екрана;
 • Як тільки багатозадачність відкрилася, у вас є список відкритих програм;
 • щоб закрити потрібну програму, просто свайпа його вгору (якщо два або три, то можна свайпа все одночасно кількома пальцями).

У верхній частині екрана натисніть Дані та персоналізація. У розділі Дії та хронологія виберіть Мої дії. Дію можна знайти: за датою та часом (всі дії відсортовані в хронологічному порядку);

Звичайно, можна старовинним перевіреним способом повернутися на робочий стіл, але якщо ви нещодавно користувалися Safari, є спосіб набагато коротший: подвійне натискання «домашньої» кнопки відкриє App Switcher. На першій сторінці вікна відкриття ви побачите всі нещодавно відкриті програми.

Двічі натисніть кнопку Додому (або натисніть на ліву сторону екрана, використовуючи 3D Touch на iPhone 6s або новішої моделі), щоб відобразився список запущених програм. Знайдіть програму, яку ви хочете закрити. Проведіть пальцем вгору по картці програми, яку ви хочете закрити.

 • Одночасно затисніть бічну кнопку та кнопку збільшення гучності.
 • Швидко відпустіть обидві кнопки.
 • Після створення знімка в нижньому лівому куті екрана тимчасово з’явиться мініатюра. Щоб переглянути знімок, натисніть на мініатюру, а для видалення мініатюри з екрана змахніть вліво.