Home » Як записати розмову на Honor 20

Як записати розмову на Honor 20

Автоматичний запис дзвінків на смартфоні Huawei Honor

Телефони Honor – одні з найпопулярніших на вітчизняному ринку. Поєднуючи невисоку вартість та відмінні функціональні можливості, вони цінуються безліччю користувачів. Важливою перевагою телефонів на ОС «Android» є можливість запису дзвінків, що реалізується за допомогою функціоналу програми «Дзвінки». Нижче розберемо, яким чином записати вашу телефонну розмову на смартфон Honor. А також які програми нам у цьому допоможуть.

Де диктофон у Honor і як його включити для запису?

Де в Honor диктофон? Розробники смартфона передбачили вбудовану програму, доступну на робочому столі (найчастіше в розділі Інструменти). Для запуску можна використовувати прискорений варіант входу – шляхом свайпа вгору на заблокованому екрані, або увійти стандартним шляхом – через програму. Нижче докладно розглянемо, як увімкнути диктофон на Honor, де він знаходиться, та які налаштування доступні користувачам.

Більшість моделей мобільних телефонів виробника Huawei не містять вбудованої програми для запису дзвінків. Оскільки ця функція заборонено законом у багатьох країнах, включаючи Китай та Росію. Це не означає, що ми не можемо зберігати будь-яку розмову на свій диктофон у смартфоні.

Але обробка та використання особистих даних у своїх цілях може спричинити кримінальну відповідальність. Китайські виробники не стали включати це програмне забезпечення для багатьох експортних моделей ще тому, що необхідний функціонал користувачі можуть знайти самостійно в маркеті.

Перевірити свій телефон Huawei на наявність вбудованого диктофона можна за допомогою дзвінка. Виберіть у телефонній книзі будь-який контакт і здійсніть дзвінок. На панелі інструментів з’явиться кнопка під назвою “Запис” або “Recorder”. Якщо такого інструменту у вашому пристрої немає, ви все одно зможете зробити запис спілкування. Зараз ми розповімо вам як.

Використання програми hwcallrecorder для запису розмов

Коли утиліта буде встановлена, її ознак не буде видно. Вона відображається лише у вікні всіх програм в Android. А також у системних налаштуваннях. Відкрийте їх на смартфоні та знайдіть у розділі загальних пункт «Автоматичний запис».

See also  Як вимкнути Інтернет на Samsung.

Натисніть на пункт “Автоматичний запис”

Цей пункт налаштувань потрібно активувати. І у вас буде можливість його налаштувати. Виберіть рядок «Налаштування автозапису».

Виберіть «Налаштування автозапису»

Ви зможете записувати всі номери, а не тільки ті, які є в телефонній книзі. Поставте галочку на даному пункті на вашому Huawei.

Налаштування автозапису в Honor

Коли налаштування готові, спробуйте спробувати новий інструмент у вашому смартфоні. Після створення нового запису, знайти його можна у вбудованій програмі «Диктофон».

Виберіть диктофон на телефоні Huawei

Відкрийте його та виберіть розділ із записами. Знайдіть серед них ту, що відповідає даті створення. Саме так більшість системних диктофонів Huawei підписують медіафайли.

Як написати телефонну розмову на Honor

Телефони Honor – одні з найпопулярніших на вітчизняному ринку. Поєднуючи невисоку вартість та відмінні функціональні можливості, вони цінуються безліччю користувачів. Важливою перевагою телефонів на ОС Android є можливість записати телефонну розмову, що реалізується за допомогою функціоналу програми «Дзвінки». Нижче розберемо, як зробити запис телефонної розмови на смартфоні Honor. А також які програми нам у цьому допоможуть.

записати, розмову, honor

Іконка для запису під час дзвінка

Вже всі нові телефони мають можливість записати розмову з використанням спеціальної іконки у вигляді мікрофона або касети, яка з’являється під час дзвінка. Просто приберіть телефон від вуха, щоб вимкнути автоматичне затемнення екрана і натиснути на цю іконку.

Як слухати запис телефонної розмови на Huawei Share 20 ProLOBS слухати записану розмову Є багато можливостей.

Програми для запису розмови на телефон Один з найпростіших варіантів як записати розмову на Huawei Honor 20 Pro це встановити з Google Play одну з багатьох програм для цього якраз і призначених. Ось список найбільш завантажуваних:

Cube ACR, Another Call Recorder, Truecaller, CallMaster, CallsBOX.Декілька рекомендацій, коли використовуєте програми треба уважніше поставитися до їх налаштування: якість звуку (бітрейт), формат аудіо файлу (3GP, AMR, MP4, OGG, WAV, M4A, FLAC, MP3), вибір джерела запису (динамік або волосінь), куди зберігати (внутрішня пам’ять або microSD картка пам’яті). Від цього залежить запишіть ви розмову або не зможете і скільки місця займуть файли.

See also  Samsung A50 не включається, що робити

Як записати розмову у телефоні під час дзвінка на Huawei

Найбільш ефективними у цьому плані вважаються вбудовані засоби.

Huawei/Honor запису телефонних розмов (без root)EMUI 9/9.1/10.0/10.1

Офіційно сервіс Huawei не передбачає запису дзвінка. За словами розробників інших софтів, ця фішка лише заважає, навівши кілька прикладів помилок. Почнемо з того, що ця можливість лише погіршує якість діалогу, створюючи перешкоди та «глушину». За рахунок цього йде навантаження диктофона.

Також якщо телефоном користувача заволодіє вірус, йому буде простіше отримувати записи діалогів.

записати, розмову, honor

Якщо офіційно цієї функції немає, можна скористатися допоміжними софтами. Завантажувати їх краще із цифрового майданчика Вашої платформи, тобто Google Play. Вибирати програму потрібно вже самому, відповідно до можливостей пристрою.

записати, розмову, honor

Акцентуємо увагу на важливості установки саме з Google Play, адже цей постачальник є офіційним. А значить звідти ви не підчепите на смартфон вірус або компоненти, що розрумають. Більше того, звідти регулярно виходить оновлення.

Як записати телефонну розмову: інструкція

Є кілька методів, за допомогою яких можна записати дзвінок на Honor 10, 7а або 20 моделі: автоматичний, ручний та за допомогою сторонніх сервісів.

Ручний метод – під час дзвінка

Після того, як ви запустите телефонну розмову, на екрані з’являться значки, то на екрані з’являться значки, які можуть бути виконані: вимкніть звук, покладіть утримання або перейти до відеодзвінка. Тут є потрібний вам значок: крайній верхній ліворуч. Досить натиснути на нього і вам вдасться записати розмову на телефоні Honor 10, 8 або 9 моделі.

Автоматичний метод

Щоб не натискати кнопку постійно, ви можете виставити автоматичний режим. Наприклад, зробити так запис дзвінків на Honor 8х, де знаходиться таке настроювання.

  • Перейдіть до телефонного меню.
  • Відкрийте Контакти.
  • Виберіть контакт, який потрібно постійно записувати.
  • Перейдіть до «Ще».
  • Активуйте «Диктофон».

Цей режим має відчутний мінус – він поступово заповнює пам’ять телефону. Тому вам потрібно буде її періодично очищати.

Є ще один метод, коли можна увімкнути автозапис для всіх дзвінків. Це спеціальне налаштування телефонів Honor, яке слід завантажити у вигляді окремого APK-файлу. Знайдіть її, скачайте та встановіть. Перезавантажте гаджет. Тепер у Налаштуваннях дзвінків з’явилася нова опція – автоматичний запис усіх дзвінків, і її необхідно активувати. Це чудовий спосіб, як записати телефонну розмову на Honor 10, 10 Lite або 9 версії в автоматичному режимі.

See also  Sony Vaio Як завантажитися з флеш-накопичувача

Використання сторонніх програм

З проблемою поганого звуку або наповнення пам’яті смартфона може допомогти встановити сторонні програми. Їх можна знайти в Google Play або AppGalery магазинах, але в Гуглі більше обмежень до такого програмного забезпечення. Ви повинні підібрати додаток під себе, орієнтуючись на коментарі, рейтинги та зручність використання. І врахуйте, що далеко не всі моделі Honor йдуть із Play Маркет.

Потім скачайте, встановіть його, видайте йому всі дозволи та користуйтесь на власне задоволення. В окремих програмах можна налаштувати постійне видалення застарілих файлів, а також можливість постійного збереження окремих з них. Такий спосіб може виявитися для вас найзручнішим варіантом, як увімкнути запис розмови на Honor 10 та інших моделях, якщо ви звикнете до цього функціонала.

Ще один спосіб, якщо інші варіанти чомусь не працюють, а вам терміново це потрібно зробити: запуск звичайного диктофона. Увімкніть його, наберіть абонента та розмовляйте з ним, а потім відключіть диктофон. Файл буде збережено.

Увімкнення диктофона на телефоні Huawei з Android 6, 7, 8

Для попередніх версій смартфонів з Android є інші програми. Підійде до будь-якої моделі програма «Запис дзвінків CUBE ACR». Його перевагою є функція запису не тільки телефонної розмови з мобільного зв’язку, але й дзвінків по VoiP. Оскільки посланці в наш час стали більш популярними, ніж мобільні комунікації, і не потрібно платити за них. Додаток абсолютно безкоштовно. Встановіть його за посиланням Google Play.

Програми додатків: Пояснення:
Автоматичний запис дзвінків та фільтрація. Розмови записуються поспіль, а також можна відсівати їх за різними ознаками.
Збереження лише тих дзвінків, які вам знадобиться. Ручне налаштування на Huawei під ваші потреби.
Для відтворення записаної розмови не потрібно використовувати стандартний диктофон. Прослуховувати результат можна прямо у програмі
Книга виключень допоможе грамотно налаштувати автоматичний запис. Внесені до неї контакти не записуватимуться.

Додайте дії, які програма виконає відразу після збереження доріжки.