Home » Як заповнити відео та фотографії на iPad.

Як заповнити відео та фотографії на iPad.

Як кинути фільм на iPhone через iTunes

Використовуючи iPhone, ви можете легко переглянути фільми або відео. Єдина складність, з якою можуть зіткнутися з користувачами. Це завантаження фільмів з комп’ютера на iPhone. У цьому матеріалі ми розглянемо два способи кинути фільм на iPhone через iTunes. Ці методи будуть актуальними для всіх сучасних моделей iPhone, включаючи iPhone 4, 4s, 5, 5s, 6, 6s, 7, 8 та iPhone x.

По.Перше, розглянемо простіший спосіб кинути фільтр на iPhone через iTunes. Цей метод заснований на використанні третього стороннього годинника для перегляду відео та дозволяє викинути фільми на iPhone без попереднього перетворення у формат MP4.

Отже, для того, щоб цей метод працював, спочатку потрібно встановити програму для перегляду фільмів. В принципі, ви можете використовувати будь.Яку програму, доступну в App Store. Головне, що ця програма підтримує потрібні вам формати.

Наприклад, ви можете використовувати VLC для мобільного додатка. Цей програвач підтримує всі популярні формати відео і чудово підходить для перегляду фільмів iPhone. Знайдіть його в App Store та встановіть його.

Після встановлення програми для перегляду відео ви можете кинути фільми. Для цього підключіть свій iPhone до комп’ютера, запустіть програму iTunes та натисніть на значок пристрою, який з’явиться у верхньому лівому куті вікна.

Як результат, перед вами повинна з’явитися сторінка з вашими налаштуваннями iPhone. Тут потрібно перейти до розділу “Загальні файли”.

Як результат, перед вами з’явиться вікно, розділене на дві частини. Буде список програм на лівій частині вікна. Тут вам потрібно виділити програму, в якій ви плануєте переглядати фільми. У нашому випадку це VLC.

Список файлів, доступних для цієї програми, буде доступний у правій частині вікна. Щоб скинути фільми на iPhone, натисніть кнопку “Додати файл” та виберіть потрібний фільм.

Відразу після додавання файлу він почне завантажувати його на пам’ять iPhone. Процес завантаження можна контролювати за допомогою індикатора у верхній частині вікна iTunes.

Після завершення фільму ви можете відключити iPhone з комп’ютера та відкрити програму перегляду фільмів (VLC). Якщо все було зроблено правильно, то фільм, який ви щойно викинули, з’явиться в додатку.

Як завантажити фільм з комп’ютера на iPad

Ipad, як і будь.Який інший планшет, може використовуватися для перегляду фільмів. Але користувачі, які раніше не мали досвіду роботи з технікою Apple, часто мають труднощі з завантаженням фільмів з комп’ютера. Якщо ви також стикаєтесь з подібними труднощами, то ми пропонуємо вам два способи, як можна завантажити фільм з комп’ютера на iPad.

Спосіб завантаження фільму на третій партійний відеоплеєр.

По.Перше, розглянемо простіший спосіб завантаження фільму з комп’ютера на iPad. Він полягає у використанні третього партійного відеоплеєра на програмі iPad та iTunes на комп’ютері. Перевага цього методу полягає в тому, що вам не потрібно буде конвертувати фільми, перш ніж переглядати їх на iPad, і недоліки, той факт, що завантажені фільми потрібно буде переглянути через відеоплеєр з третього розробника, використовуйте Стандартне відео “відео” не буде працювати.

See also  Як перенести з планшета на флеш -накопичувач. Підключення флеш -накопичувача USB

Отже, спочатку вам потрібно встановити відеоплеєр на iPad у якогось стороннього розробника. Майже будь.Який гравець підходить, головне, що він підтримує велику кількість різних форматів відео, інакше ви можете зіткнутися з тим, що після завантаження фільму на iPad він просто не відкриється.

Наприклад, ви можете встановити VLC для мобільного програвача, він підтримує всі поширені формати і зазвичай не виникає проблем. Щоб встановити цей відеоплеєр, перейдіть до магазину додатків App Store, введіть пошук VLC та встановіть знайдену програму.

Після встановлення відеоплеєра вам потрібно підключити iPad до комп’ютера та запустити програму iTunes на комп’ютері. В iTunes потрібно натиснути на значок iPad, який повинен з’явитися у верхньому лівому куті вікна.

Таким чином, ви потрапите в налаштування iPad. Тут вам потрібно перейти до розділу “Програма”, який можна знайти в лівому меню, негайно під зображенням вашого iPhone.

У розділі “Програма” буде багато іншої інформації, прокрутіть її до самого кінця, до блоку “Загальні файли”. Цей блок складається з двох частин. Список програм з лівого боку та в правих файлах, які належать до вибраної програми. Для того, щоб завантажити плівку з комп’ютера на iPad, вам потрібно виділити встановлений вами відеоплеєр (у нашому випадку це VLC) та вибрати плівку за допомогою кнопки “Додати файл”.

Відразу після вибору фільму він розпочне його на iPad. Ви можете контролювати процес обробки відповідно до індикатора, який з’явиться у верхній частині вікна iTunes. Після завершення завантаження фільм з’явиться у відеоплеєрі (VLC), який ви вибрали на iPad.

Потрібно додати, що цей метод накачування файлів є універсальним. З ним ви можете завантажити на iPad не тільки відео, але й інші типи файлів, наприклад, книги. Встановіть книгу для читання книг на iPad, завантажте книги в неї описані вище та читайте.

Спосіб завантаження фільму у стандартному відеоплеєрі.

Другий метод завантаження фільмів трохи складніше і займає більше часу. Він полягає у використанні стандартного відео “відео” на iPad, програми перетворення програми відео та iTunes для завантаження фільмів з комп’ютера.

Отже, для того, щоб скинути плівку в даних iPad, плівка повинна спочатку перетворити у формат MP4, який підтримується програмою iTunes та Video Application. Для перетворення ви можете використовувати будь.Яку програму для вас зручною для вас. Ми продемонструємо, як це робиться на прикладі безкоштовної програми безкоштовного відео перетворювача.

Для початку ми запускаємо на комп’ютер безкоштовний відео.Конвертер Iwisoft на комп’ютері та додаємо до нього плівку, яку потрібно завантажити на iPad. Плівку можна додати за допомогою кнопки “Додати” або за допомогою звичайного перетягування перетягування.

Далі вам потрібно вибрати формат, в якому потрібно конвертувати фільм. Для цього відкрийте меню Drop.Down “профіль” та виберіть формат MP4 (він знаходиться в розділі iPhone).

Після вибраного формату виберіть папку для файлу MP4 та запустіть перетворення за допомогою кнопки “запустити”.

Після перетворення фільму у формат MP4 ми запускаємо програму iTunes, відкриваємо меню “Файл. Додаємо файл у ЗМІ” та виберіть фільм у форматі MP4

Крім того, вибраний фільм повинен з’явитися в програмі iTunes у розділі “Фільми. Домашнє відео”.

Тепер фільм можна завантажити на iPad. Для цього підключіть iPad до комп’ютера та натисніть на його значок у верхньому лівому куті iTunes.

See also  Яка різниця від iPad iPad.

Як кинути відео з комп’ютера на iPad або iPhone через Icarefone

Icloud та iTunes. Є офіційними смартфонами Apple. В Інтернеті є багато подібних послуг та програмного забезпечення. Один з найпопулярніших. Це tenorshare icarefone.

Icarefone. Це багатофункціональна утиліта. Програма включає:

 • Один. Зберігання та відновлення системної системи IOS налаштувань системи iOS;
 • 2. Можливість виправлення помилок в роботі системи, а також при роботі програм, встановлених на вашому iPhone Scartphone;
 • 3. Файловий менеджер. Дозволяє передавати файли (відео, фотографії, музика та далі).

Основна функція програми дозволяє копіювати файли без Інтернету (працює в режимі офлайн). Програма може працювати над ОС:

Якщо ви хочете завантажити відео з комп’ютера на iPhone:

Крок 1. Завантажте програму. Підключіть свій смартфон до комп’ютера за допомогою кабелю.

фотограф, ipad

Крок 2. У головному меню виберіть вкладку “Управління”. У вікні, яке відкривається (категорії файлів) виберіть відео.

фотограф, ipad

Крок 3. У верхньому стовпці натисніть кнопку «Імпорт» (Перекладіть з ПК на пристрій) та «Виберіть Файли» у верхній панелі параметрів, виберіть відео та натисніть «Відкрити».

фотограф, ipad

Щоб передати відео папки, виберіть “Імпорт”. “Виберіть папку”, а потім виберіть папку і натисніть “ОК”.

фотограф, ipad

Заключна частина

Як результат, ми можемо зробити висновок, що завантаження з комп’ютера на відео iPhone дуже просто Головне. Пам’ятати, що iPhone не підтримує всі типи відеофайлів.

Передача відео iPad за допомогою iTunes

Itunes. Це інструмент, який ви можете використовувати на комп’ютері для управління даними iOS. Нижче.

Крок 1 Завантажте та встановіть програму на комп’ютер, а потім підключіть iPad до цього комп’ютера.

Крок 2 Натисніть фотографію піктограми пристрою, перевірте синхронізацію фотографій, а потім натисніть кнопку синхронізації в нижній частині.

фотограф, ipad

Як перенести відео з ПК на iPad через iCloud

Обидва мають однакові кроки для переміщення фотографій з комп’ютера на iPad. Нижче. Демонстрація з чіткими інструкціями.

Крок 1 перейдіть на веб.Сторінку iCloud, а потім введіть свій обліковий запис ICLOD.

Крок 2 Виберіть використання фото або iCloud Drive Завантажити відео, яке потрібно зберегти на iPad.

Крок 3 Поверніться до свого iPad, а потім відкрийте фотографію або файли для збереження відео на iPad.

Як купити або взяти напрокат відео на iTunes та переглянути його без Інтернету

Споживання юридичного змісту стає все більш масовим явищем серед вітчизняних користувачів. Багато з них оцінили переваги купівлі фільмів, серій та телевізійних шоу, порівняно з їх завантаженням з піратських ресурсів. Одним з найбільших агрегаторів медіа.Контенту є магазин iTunes. Тут ви можете придбати майже будь.Які новинки кіно, телебачення та музичної індустрії.

фотограф, ipad

фотограф, ipad

фотограф, ipad

У той же час, фільм у магазині Apple можна взяти напрокат, що може значно заощадити. Процес купівлі чи оренди відеоконтенту в iTunes детально описаний у цьому матеріалі.

фотограф, ipad

Після придбання фільму або кліпу його можна завантажити iPhone або iPad для перегляду в режимі офлайн. Для цього дуже просто. Вам потрібно ввести свій обліковий запис ID Apple (з якого був придбаний вміст) по шляху налаштувань → App Store, iTunes Store,

фотограф, ipad

А потім перейдіть до відеопрограми (розділ фільмів) і просуньте піктограму у вигляді хмари у верхньому правому куті, після чого відео буде збережено на пристрої iOS.

фотограф, ipad

фотограф, ipad

Завантажте фільми безпосередньо з Інтернету

По.Перше, вам потрібно встановити відео для завантаження відео на iPad або iPhone, наприклад, програму “Офлайн.Плеєр”, яка є масовою в App Store, як платною, так і безкоштовною.

Як правило, всі подібні програми працюють за одним принципом: під час початку перегляду фільму, з’являється спеціальна кнопка для завантаження файлу в пам’ять пристрою.

See also  Як зателефонувати за допомогою iPad через карту.

фотограф, ipad
фотограф, ipad

Фільми, завантажені таким чином, можна переглянути безпосередньо в програмі або перенести на будь-який відеоплеєр-як вам подобається, як завгодно.

Завантаження через стандартний програвач

Другий спосіб завантаження фільму на iPad потребує більше зусиль та займе трохи часу. У цьому випадку користувачеві доведеться конвертувати файл за допомогою стандартної програми “відео”. Для того, щоб зробити метод у виконанні, вам потрібно завантажити будь.Яку програму для перетворення файлів. Як приклад, ви можете взяти програму Iwisoft безкоштовно відео перетворювача. Ви можете завантажити його безкоштовно.

 • Після завантаження програми потрібно її відкрити та додати необхідний файл. Ви можете зробити це різними способами, наприклад, через стовпець “Додати” або просто передати файл з папки.
 • Після цього виберіть потрібний формат. Ipad зможе прочитати відео у форматі MP4.
 • Вибравши відповідний формат, необхідно розпочати процес перетворення.
 • Після завершення процесу необхідно відкрити програму iTunes. Потім виберіть “Файл” та “Додати файл до носія”.
 • Користувач повинен вибрати файл, вибраний для передачі на планшет.
 • . У цьому випадку ви можете завантажити файл на планшеті.

фотограф, ipad

Щоб завантажити файл на iPad, потрібно підключити його до комп’ютера за допомогою кабелю. Після цього слід зробити кілька простих дій:

 • Відкрийте стовпець “Фільми”.
 • Увімкніть синхронізацію та поставте галочку перед файлами, які слід перенести на пристрій.
 • Підтвердьте синхронізацію, натиснувши на ту саму кнопку.

Після цього на пристрої з’явиться бажаний файл.

Як кинути відео з комп’ютера на iPad через iTunes

Цей метод кидання відео з комп’ютера на iPad трохи складніший, оскільки для зміни його формату потрібно попереднє кодування відео Але це не принципово, ви можете використовувати іншу програму для цього.

Кодування відео у форматі MP4.

Запустіть програму Iwisoft безкоштовно. Це можна зробити за допомогою кнопки “Додати” або за допомогою звичайної перетягування миші.

Після того, як відео додається, ми відкриваємо меню «профіль» Drop.Down, яке розташоване внизу вікна.

Після цього вкажіть папку, в яку потрібно зберегти відео у форматі MP4 та натисніть кнопку “запустити”.

Додайте відео у форматі MP4 до iTunes Media.

Після того, як ви отримали відеофайл у форматі MP4, його потрібно додати до медіа iTunes. Для цього запустіть iTunes та додайте відеофайл за допомогою “Файл. Додайте файл до тексту медіа”.

Після додавання відеофайлу він повинен з’явитися в тексті iTunes Media у розділі “Фільми. Домашнє відео”.

Ми викидаємо відео з комп’ютера на iPad.

Після додавання відео до медіа iTunes потрібно підключити iPad до комп’ютера та натиснути на піктограму iPad у програмі iTunes.

І включити там синхронізацію фільмів. Крім того, не забудьте позначити відеофайл, який ви додали до iTunes Media.

Тепер ви можете кинути відеофайл з комп’ютера на iPad. Для цього натисніть кнопку “синхронізація” і зачекайте, поки iTunes закінчить синхронізацію. Після цього відео ви можете відкрити у відео “відео” на своєму iPad.