Home » Як зареєструвати iPad без кредитної картки. Як зробити App Store російською мовою

Як зареєструвати iPad без кредитної картки. Як зробити App Store російською мовою

Як створити ідентифікатор Apple на iPhone, iPad або на комп’ютері

Привітання! Тепер ви поповнили ряди багатогранної армії власників пристроїв Apple. Можна легко сказати, що володіє деякими знаннями (їх можна отримати на нашому сайті) Ви можете оцінити величезний потенціал вашого нового iPhone, iPad або iPod touch. Ми рекомендуємо ознайомитись з пристроєм, зареєструвавши Apple ID-рахунку.

Як створити ідентифікатор Apple в іншій країні без банківської картки

До закладок

ipad, кредитної, картки, store

Цей посібник був опублікований як частина проекту підтримки iPhones.Ро. Напишіть на пошту: Натисніть (AT) iPhones.Ru і отримують рішення проблем, пов’язаних з операцією та експлуатацією пристроїв Apple.

Питання читача: Вам потрібно завантажити безкоштовну програму з англійського App Store. При спробі завантаження. Система просить змінити країну та ввести платіжну інформацію.

Щоб створити пов’язку Apple ID без картки, виконайте такі дії:

Як створити Apple ID | Icloud на iPhone без кредитної картки!

Відкрийте App Store, у розділі вибору внизу сторінки, натисніть на свій обліковий запис Apple ID та виберіть Вихід.

Знайдіть будь-яку безкоштовну програму в магазині та спробуйте завантажити його, виберіть Новий діалогове вікно облікового запису.

Заповніть всі необхідні дані та вкажіть країну, до якої буде пов’язаний рахунок.

Тільки в цьому випадку у розділі з конфігурацією платежу не буде.

Залишається підтвердити обліковий запис у вказаній електронній адресі. Тепер ви можете завантажувати програми в App Store країни, для якої ми створили обліковий запис.

Увага! При зміні облікових записів Apple ID спричиняє неприємну чіп з яблучною музикою. Про те, як мати справу з нею, ми вже говорили раніше.

Якщо у вас є питання, для вирішення якої офіційна підтримка Apple не брала, запишіть нам поштою: Натисніть (AT) iPhones.Ru. Або попросіть їх безпосередньо з нашої допомоги розділу.

До закладок

Як створити обліковий запис у магазині App без кредитної картки? [Ifaq]

Ви є власником нового iPhone, ви майже влаштовуєте всі функції телефону “, і ви не збираєтеся купувати програми в App Store, і навіть більше не хочеться чути нічого про в’язниці. Єдине, що ви хотіли б, щоб встановити підтримку соціальних мереж, наприклад, такі як однокласники та вконтакте Так, читачі пробачить мені за те, що було написано вище, з часткою сарказму, але насправді я зустрівся з таким користувачам.

Цей короткий посібник буде обговорюватися, як створити обліковий запис у App Store без кредитної картки для завантаження безкоштовних (безкоштовних версій) додатків App Store.

Для того, щоб створити обліковий запис у App Store без кредитної картки, вам потрібно запустити iTunes на вашому комп’ютері. 2. Внизу натисніть Змінити країну. 3. Виберіть країну у списку країн. 4. Натисніть розділ App Store. 5. Праворуч у верхньому блоці безкоштовних додатків, щоб натиснути будь-яке безкоштовне додаток. 6. Зліва, під значком програми, натисніть кнопку Безкоштовна програма, з’явиться табличка, у ньому з’явиться, натисніть “Створити новий обліковий запис”. 7. Заповніть всі необхідні дані. Вісім. Пароль обов’язково повинен містити великі, невеликі літери та цифри. Не менше 8 символів.

У колонці з вибором кредитної картки натисніть Ні (Ні). Десять. Підтвердьте обліковий запис за допомогою електронної пошти. Одинадцять. Авторизуйте комп’ютер в iTunes (магазин. Авторизувати комп’ютер). 12. Завантажити з App Store Free App (безкоштовно). Ви можете завантажити як за допомогою iTunes на вашому комп’ютері та вправо по телефону з програми App Store.

Ви можете майже ідентично створювати обліковий запис у App Store без кредитної картки прямо з вашого мобільного пристрою Apple. Достатньо, щоб відкрити програму App Store і натисніть на безкоштовне додаток. Після чого вас попросять зареєструвати обліковий запис.

Як платити в Росії для iCloud, Apple Music та App Store

Підключіть платіж через обліковий запис мобільного телефону.

See also  Як встановити Google Chrome на iPad. Google Pay

Деякі читачі повідомляють, що вони не можуть бути пов’язані з таким способом оплати. У цьому випадку зверніться до свого оператора під час підтримки в чаті офіційної заявки або по телефону. Ви можете вимкнути параметри, необхідні для здійснення цих платежів. Або, навпаки, пов’язані “забороненими” послугами.

До закладок

Багато росіян виникають проблеми, додаючи нові карти до облікового запису Apple ID. Це важливий момент, тому що якщо неможливо записати, означає всі підписки, включаючи App Store, Apple Music та тарифи ICLOUD не будуть доступні. Єдиний шлях сьогодні доступний у Росії. Підключення облікового запису мобільного телефону. Передплатні картки, включаючи цифрові, з 10 березня.

Як створити ідентифікатор Apple безкоштовно на iPhone або iPad

1-й крок: Відкрийте магазин додатків, магазин iTunes або інший магазин вмісту Apple

2-й крок: знайдіть будь-який безкоштовний вміст, натисніть кнопку “Завантажити” та підтвердьте свій намір за допомогою “install”

ipad, кредитної, картки, store

3.Й крок: Коли магазин вмісту попросить вас ввести дані ID Apple, виберіть “Створити новий ID Apple”

4-й крок: дотримуйтесь інструкцій на екрані, і коли ви отримаєте “платіжну інформацію”, виберіть опцію “Ні”

ipad, кредитної, картки, store

5-й крок: Після того, як вказавши всю необхідну інформацію та підтвердження створення ідентифікатора Apple, активуйте ідентифікатор, використовуючи лист, який буде надсилатися електронною поштою

Особливості Apple ID без кредитної картки

Рекомендується ознайомитись із усіма, хто має проблеми з реєстрацією ID Apple без кредитної картки або в iTunes No None (без кнопок).

Багато новачок, які намагаються зрозуміти, як встановити програму в iPhone або iPad прийти до процедури реєстрації Apple ID. Цей ідентифікатор Apple дозволить вам завантажувати програми з магазину App Store та встановити їх у своєму телефоні або планшеті. Як правило, новоствореним користувачем знає всі особливості магазину додатків, а концепції не мають уявлення про покупку ігор, тому він тренує на програми, які застосовуються безкоштовно.

Щоб встановити безкоштовні програми на iPhone (iPad), просто зареєструйте ідентифікатор Apple без кредитної картки. Є 2 способи зареєструвати обліковий запис без кредитної картки:

Часто під час реєстрації ідентифікаторів, початкі користувачі стикаються з проблемами, деякі не можуть придумати пароль, інші кажуть, що в iTunes немає жодного поля або під час реєстрації не запрошується вибрати шлях без картки. Перша проблема вирішується після уважної ознайомлення з вимогами до пароля, а також за відсутності в iTunes None, вам потрібно правильно розпочати процедуру реєстрації.

Iphone: Зареєструйтеся без картки, щоб побачити жодного розділу (чи ні) під час реєстрації, ви повинні почати процес реєстрації за допомогою спроби завантажити будь-яку безкоштовну програму, t.Е. Якщо ви реєструєте ідентифікатор без картки з телефону або самого таблетки, ми переходимо до програми App Store, виберіть “Top Free”, намагаючись завантажити будь-яке безкоштовне додаток, після чого вікно входу повинно з’явитися, якщо він з’явиться, то все штраф.

Натисніть “Створити новий” і продовжуйте зареєструватися, під час якого з’явиться розділ “Opt Loof”, де ви можете вибрати “NO”, щоб зареєструвати обліковий запис Apple без картки.

Але якщо ви спробуєте завантажити безкоштовну програму, Apple iPhone або iPad, щоб увійти до пароля з невідомого облікового запису (який може належати до продавця або попереднього власника), то вам потрібно попередньо заслужити iPhone, після чого він необхідно повторити процедуру реєстрації, починаючи від завантаження безкоштовної гри або програми.

Itunes: Зареєструйтесь без карти, якщо користувач вирішить зареєструвати ідентифікатор Apple без картки в iTunes, тут вам також потрібно почати намагатися завантажити будь.Яку безкоштовну програму з iTunes Store. Якщо на самому початку не намагайтеся завантажити безкоштовну програму, то зареєструйте обліковий запис без платіжної картки, не буде працювати. Суть така ж, як у прикладі з iPhone.

Запустіть iTunes, виберіть розділ магазину iTunes. З правого боку є “безкоштовні програми”, виберіть будь.Кого та натисніть кнопку “безкоштовно”, після чого вікно входу з’являється в обліковому записі, де потрібно вибрати “Створити id Apple”.

Після натискання кнопки розпочнеться процедура реєстрації, де кнопка “no” з’явиться в розділі “Метод оплати”, що дозволяє зареєструвати ідентифікатор Apple без карти.

Якщо ви вже зареєстрували ідентифікатор Apple, але коли ви намагаєтесь завантажити безкоштовну програму, програма вимагає введення номера платіжної картки, це означає, що під час реєстрації вашого жодного рахунку (NO) не було обрано або реєстрація проводилася на Веб.Сайт Apple, де потрібно прив’язка картки. У цьому випадку ви можете почати іншу електронну пошту та, ретельно після елементів одного з інструкцій, використовуйте його для створення нового облікового запису Apple ID без платіжної картки.

See also  Як знайти планшет Samsung Stoolen. Способи пошуку втраченого телефону samsung

Для тих, хто вже намагався зареєструвати ідентифікатор Apple, але розділ. “Ні” ніколи не з’явився, хоча це, здається, виконується строго за точками зазначених інструкцій, ми пропонуємо спробувати використовувати іншу адресу електронної пошти для ідентифікатора реєстрації.

Особливості Apple ID без кредитної картки

Рекомендується ознайомитись із усіма, хто має проблеми з реєстрацією ID Apple без кредитної картки або в iTunes No None (без кнопок).

Багато новачок, які намагаються зрозуміти, як встановити програму в iPhone або iPad прийти до процедури реєстрації Apple ID. Цей ідентифікатор Apple дозволить вам завантажувати програми з магазину App Store та встановити їх у своєму телефоні або планшеті. Як правило, новоствореним користувачем знає всі особливості магазину додатків, а концепції не мають уявлення про покупку ігор, тому він тренує на програми, які застосовуються безкоштовно.

Щоб встановити безкоштовні програми на iPhone (iPad), просто зареєструйте ідентифікатор Apple без кредитної картки. Є 2 способи зареєструвати обліковий запис без кредитної картки:

Часто під час реєстрації ідентифікаторів, початкі користувачі стикаються з проблемами, деякі не можуть придумати пароль, інші кажуть, що в iTunes немає жодного поля або під час реєстрації не запрошується вибрати шлях без картки. Перша проблема вирішується після уважної ознайомлення з вимогами до пароля, а також за відсутності в iTunes None, вам потрібно правильно розпочати процедуру реєстрації.

Iphone: Зареєструйтеся без картки, щоб побачити жодного розділу (чи ні) під час реєстрації, ви повинні почати процес реєстрації за допомогою спроби завантажити будь-яку безкоштовну програму, t.Е. Якщо ви реєструєте ідентифікатор без картки з телефону або самого таблетки, ми переходимо до програми App Store, виберіть “Top Free”, намагаючись завантажити будь-яке безкоштовне додаток, після чого вікно входу повинно з’явитися, якщо він з’явиться, то все штраф.

Натисніть “Створити новий” і продовжуйте зареєструватися, під час якого з’явиться розділ “Opt Loof”, де ви можете вибрати “NO”, щоб зареєструвати обліковий запис Apple без картки.

Але якщо ви спробуєте завантажити безкоштовну програму, Apple iPhone або iPad, щоб увійти до пароля з невідомого облікового запису (який може належати до продавця або попереднього власника), то вам потрібно попередньо заслужити iPhone, після чого він необхідно повторити процедуру реєстрації, починаючи від завантаження безкоштовної гри або програми.

Itunes: Реєстрація без карти Якщо користувач вирішить зареєструвати Apple ID без картки в iTunes, то тут вам також потрібно, щоб почати спробувати завантажити будь-яке безкоштовне додаток з iTunes Store. Якщо на самому початку, не намагайтеся завантажувати безкоштовну програму, а потім зареєструйте обліковий запис без платіжної картки. Суть така ж, як у прикладі з iPhone.

Запустіть iTunes, виберіть розділ магазину iTunes. З правого боку є “безкоштовні програми”, виберіть будь.Кого та натисніть кнопку “безкоштовно”, після чого вікно входу з’являється в обліковому записі, де потрібно вибрати “Створити id Apple”.

Після натискання кнопки розпочнеться процедура реєстрації, де кнопка “no” з’явиться в розділі “Метод оплати”, що дозволяє зареєструвати ідентифікатор Apple без карти.

Якщо ви вже зареєстрували ідентифікатор Apple, але коли ви намагаєтесь завантажити безкоштовну програму, програма вимагає введення номера платіжної картки, це означає, що під час реєстрації вашого жодного рахунку (NO) не було обрано або реєстрація проводилася на Веб.Сайт Apple, де потрібно прив’язка картки. У цьому випадку ви можете почати іншу електронну пошту та, ретельно після елементів одного з інструкцій, використовуйте його для створення нового облікового запису Apple ID без платіжної картки.

Для тих, хто вже намагався зареєструвати ідентифікатор Apple, але розділ. “Ні” ніколи не з’явився, хоча це, здається, виконується строго за точками зазначених інструкцій, ми пропонуємо спробувати використовувати іншу адресу електронної пошти для ідентифікатора реєстрації.

Зареєструйте ID Apple без комп’ютера

Ми вже ознайомилися з створенням облікового запису на прикладі американського облікового запису, ми провели процедуру реєстрації в програмі iTunes, встановленої на комп’ютері. Сьогодні ми дізнаємось, як зареєструвати російський Apple ID без картки з iPhone. Користувачі iPad або iPod Touch також можуть застосувати теперішній метод, який виконується без комп’ютера.

Єдина вимога для вашого гаджета. Пристрій повинен бути підключений до Інтернету. Для реєстрації доцільно використовувати точку доступу Wi-Fi або стійке мережеве з’єднання 3G, що надається стільниковими операторами.

See also  Як встановити Skype на планшет Acer. Як підключити Skype до планшета, якщо ви використовуєте обліковий запис та на інших пристроях

Процес створення облікового запису без платіжної картки для російського магазину додатків виглядає так:

Запустіть стандартну програму App Store, виберіть вкладку “Top-25”, виберіть розділ “Top Free”. У цьому розділі ми шукаємо будь-яку програму, сумісно з вашим iPhone прошивку. Для тих, хто не знає версію прошивки, прочитайте статтю: “Як дізнатися версію iOS?”. Якщо ви не знаєте, яка безкоштовна програма використовує програму “”, яка висить у верхній частині, або знайдіть його за допомогою вкладки пошуку. Ми виберемо “Вконтакте”, натисніть кнопку “БЕЗКОШТОВНА” та підтвердьте “Встановити”

Після спроби встановити програму, вікно входу з’явиться на рахунку, оскільки ми ще не маєте російських ідентифікаторів Apple, виберіть “Створити новий”

У розділі країни та регіону ми вибираємо Росію та натисніть кнопку Далі (далі) 4. Ми познайомимося з основними правилами використання облікового запису, дізнавшись, що наш Apple ID дозволяє придбати продукцію з Apple-магазинів (Mac App Store, App Store, iBookStore) та підтримує кредитні картки, випущені в Росії. Якщо всі костюми, натисніть кнопку, погоджується (згоден) 5. Заповніть реєстраційну анкету, введіть свою адресу електронної пошти, яка автоматично набуває статус Apple ID Login. Винайдіть пароль, в якому 8 або більше символів повинні бути присутніми, серед яких має бути цифри, великі та невеликі літери. Докладніше про пароль для Apple ID

Винайти таємне запитання та відповідь, їм може знадобитися відновити доступ до облікового запису. Ми вводимо дату народження та продовжуємо реєструватися, натиснувши кнопку Далі (далі).

Оскільки наше завдання. Зареєструвати російський рахунок iTunes без кредитної картки, у розділі “Платіжна інформація” я вибираю “ні”. Заповніть форму нижче, ми представляємо f.І., Адреса, індекс, місто, номер телефону та натисніть Далі (далі)

Якщо всі введені правильно, з’явиться остаточне вікно, повідомляючи користувачеві, щоб надіслати лист підтвердження до адреси електронної пошти, зазначеної на початку реєстрації. Тепер перейдіть до своєї поштової скриньки, натисніть “Підтвердити зараз”, введіть логін (поштову адресу), створену паролем та підтвердьте реєстрацію.

Російський обліковий запис Apple ID готовий, тепер вам потрібно дозволити iPhone, і ви можете встановити ігри, програми з російського App Store, прямо з вашого iPhone, iPad або iPod Touch Player.

Для тих, хто плутається у всіх цих іменах, нагадують: Apple рахунку, обліковий запис iTunes, Apple ID. Все це таке ж. Тепер ви знаєте, як створити ідентифікатор Apple.

Якщо у вас є платіжна картка, яку ви негайно плануєте зв’язуватися з Apple IDS, ви можете використовувати реєстрацію ID у браузері.

Запис Опубліковано в Інструкціях з тегами Apple ID, ITunes, налаштування iPhone. Додати до закладки Постійне посилання.

Можливі проблеми при реєстрації:

Якщо ви всі зробили, і особливо не пропустили пункт 2 з інструкцій, але кнопки не з’являлися. Перевірте налаштування країни, за яких ви робите свій обліковий запис. Реєстрація або російські чи американські рахунки. Підтверджено. Є також важливою версією iTunes. Читайте на форумах, яка рекомендована версія на даний момент (не бути плутаним з останнім і свіжим). Але я протестував за інструкцію останню версію, і все було нормально.

Я не прийшов до реєстрації.

У цьому випадку спробуйте знову зареєструватися на іншій пошті з іншого поштам. Були випадки введення листів за кілька годин. Також перевірте папку “Спам”. Можливо, буква помилково впав.

Пароль не підходить. Я не можу забрати пароль.

Приклад пароля TT123456, який приймається під час реєстрації. Поточні вимоги до пароля:

  • Принаймні одна велика літера
  • Принаймні один капітал
  • Номери
  • Не повинно бути не більше 3 повторень одного символу
  • Довжина пароля не менше 8 символів

Яку картку потрібна для зв’язування з Apple ID?

Будь-яка дебетова або кредитна картка, яка підтримує інтернет-магазини. Навіть віртуальна картка підходить.

Якщо ви хочете зареєструватися в магазині App безпосередньо з вашого iPad, прочитайте інструкції: Зареєструйтеся в App Store з iPad.