Home » Як зареєструватися в LG TV. Перевстановлення програми

Як зареєструватися в LG TV. Перевстановлення програми

Створення Smart TV рахунку. Встановлення ігор та програм

Продовжуючи тему телевізорів із технологією Smart TV, ми будемо говорити про встановлення ігор та програм сьогодні. Користувач, який спочатку зіткнувся з таким телевізором, не тільки негайно з’ясувати, що. Тому така невелика стаття була підготовлена.

Все буде розглянуто на прикладі телевізорів LG (у цьому випадку, модель 32LN575U). Можливо, багато хто вже вдалося здогадатися, що існують спеціальні програми для встановлення ігор та програм, ігрового світу та LG Smart World, відповідно. Але чомусь, просто так ці програми не можуть відкрити.

Секрет полягає в тому, що ви повинні мати спеціальний обліковий запис LG. З нею можна завантажити та встановлювати різні програми.

До речі, вибір цих програм та різних ігор не є настільки великим. Наприклад, багато ігор вимагають спеціальної магічної віддаленої консолі. Але все-таки ви можете знайти щось корисне для себе.

Також не забувайте, що телевізор повинен мати інтелектуальну технологію, і він повинен мати підключення до Інтернету, будь-яким можливим способом.

Способи перегляду каналів на LG Smart TV без платіжних послуг

Щоб зробити просте телебачення до “розумного” після заміни простих телевізорів та викласти договір з постачальником та викласти суму від декількох сотень для підключення, додаткового обладнання та пакету необхідних варіантів, ви можете використовувати наступні методи:

 • Налаштуйте 20 безкоштовних всіх.Рудівських цифрових телевізійних каналів;
 • Встановіть програми для IP-телебачення та додайте безкоштовні списки відтворення з мережі.

Якщо послуги оператора телекомунікацій будуть виплачені до придбання власника розумного телефону, канали все одно будуть доступні. Вам потрібно лише завантажити правильне програмне забезпечення та списки відтворення, які надає постачальник. Вам не доведеться платити гроші за зміну обладнання, але плата за підписку залишиться такою ж. Цей метод не застосовується до безкоштовного. Він призначений для спрощення налаштування каналів для користувачів, які продовжуватимуть дивитися цифрове телебачення на телевізорі нового покоління.

За якими пристроями випускається програма Smotrim Ru, встановлення та конфігурація

Ми розглядаємо сучасний додаток, доступний для Smart TV Samsung, LG та ряду інших пристроїв. Його можна знайти в робочому столі. Версії (у браузері) на сайті Smotrim.Ru. Додаток працює на мобільних пристроях. Підтримуються всі популярні операційні системи та смарт.Телевізори різних виробників.

Увага! Нова розробка була одним із заявок, які стали обов’язковими для попереднього встановлення на Smart TV, який буде проданий на території Російської Федерації.

Починаючи з 1 квітня 2021 року, інформаційна та розважальна платформа стала доступною на телевізійних префіксах, виготовлених під брендом Apple TV.

Він працює на медіа.Пристроях та телевізорах, на яких встановлюються операційна система Android та телевізійні програми. Також з грудня 2020 року програма почала працювати над планшетами iPad.

Платформа враховує функції смарт.Телевізора різних виробників. Наприклад, користувачі, які мають LG Smart TV, і воно підключене до Інтернету, можуть використовувати програми та вміст ігор, представлені в магазині LG Content Store.

Lg Content Store

перевстановлення, програми

Для того, щоб використовувати всі переваги, які пропонують платформу, вам доведеться завантажити програму та встановити його на своєму інтелектуальному телебаченні. Наступні дії:

 • Створення облікового запису користувача. Для цього рекомендується переключитися на офіційний веб-сайт Smart TV (наприклад, LG). Ви також можете зареєструватися безпосередньо на телевізорі.
 • Вхід до створеного рахунку.
 • Завантажте програму, яку ми дивимося на RU в Google Play HTTPS: // Гра.Google.Com / Store / Apps / Деталі?Id = com.Весл.Smotrimhl = rugl = США та https: // apps.Apple / HTTPS: // Apps.Яблуко.Com / us / app /% d1% 81% d0% bc% d0% be% d1% 82% d1% 80% d0% b8% d0% bc% d1% 80% d0% be% d1% 81% d1% 81 % D0% b8% d1% 8f-% d1% 82% d0% b2-% d0% b8-% d1% 80% d0% d0% b4% d0% b8% d0% be / id1526501534
 • Настройка каналу.
 • Переглянути програми.
See also  Скільки бездротових навушників потрібно заряджати. Не стягувати плату!

Особливості реєстрації рахунку: потрібно перейти до меню. З нього ви можете вже йти в профіль і виконувати всі необхідні дії. Серед предметів, які потрібно буде заповнити, мати:

 • Електронна пошта (це повинно бути актуальним для користувача, оскільки важливі сповіщення надійдуть до адреси).
 • Вхід.
 • Пароль.

Після створення облікового запису ви можете перейти в режим смарт.Телевізора. Звідси користувач може запустити програму та запустити її. Після завершення процесу програма з’явиться у списку доступних програм для конкретної бренду смарт.Телевізора. Є версія додатків для Linux.

Smart TV LG (Net Cast): Як встановити програму

Цікавий! Якщо вам потрібно використовувати оплачувані функції, то під час процесу встановлення та реєстрації вам потрібно буде ввести дані банківської картки.

перевстановлення, програми

Додаток можна знайти у загальному списку всіх встановлених програм. Для цього вам потрібно буде натиснути на пульт дистанційного керування “Мої програми“. Ігри та розважальні елементи встановлюються аналогічно.

Покупки виконуються у відповідному розділі меню. Серед особливостей заявки ми дивимося на смарт-телевізор: пряма трансляція, програми запису та фільми, вибір дитячих каналів.

Слід мати на увазі, що деякі програми, ігри або програми можуть бути недоступними для використання або встановлення.

Як і інші варіанти мобільних додатків, ми бачимо, що дозволяє усунути деякі елементи. Встановіть це також може бути на зовнішніх приводах та використовувати на телевізорі після підключення.

Знайти, завантажте та встановіть програму Watch The RU на Samsung Smart TV телевізор. Покрокові відеоінструкції:

З’єднання з використанням Wi-Fi: Необхідне обладнання, як увімкнути Wi-Fi на телевізорі LG та подальші дії

Другий варіант. З’єднання через маршрутизатор. У цьому випадку передбачається наступна процедура:

 • Ви повинні включити телевізор з маршрутизатором.
 • За допомогою пульта дистанційного керування потрібно перейти до головного меню та натисніть “Головна”.
 • У налаштуваннях потрібно перейти до розділу “Мережа” та виберіть “Мережеве з’єднання”.
 • Виберіть “Налаштувати з’єднання” та перейдіть до списку мережі.
 • Виберіть опцію “Бездротова мережа”.
 • З у списку, який з’являється, потрібно вибрати свій власний Wi-Fi маршрутизатор.
 • Далі потрібно ввести пароль з мережі Wi-Fi (як у випадку конфігурації ПК або інших гаджетів).
 • Підтвердьте дію.
 • Після короткого очікування з’явиться повідомлення у вигляді спеціального значка з’єднання з мережею.
 • Натисніть кнопку “Готовий” для використання Інтернету на власному SMART-телевізорі LG.
 • Краще перевірити мережу, відвідавши якийсь сайт.

Ви можете додатково переглядати наступне відео, де це чітко показує, як підключити телевізор LG до бездротового Інтернету:

Можливі труднощі та їх рішення

У деяких випадках користувачі скаржаться на неможливість введення облікового запису. Як правило, немає проблем з входом у вашому особистому рахунку через комп’ютер, а на телевізорі з’являється помилка на телевізорі.003.02. Недійсний пароль. Щоб уникнути цього, при створенні облікового запису, потрібно звернути увагу на вибрану область та домен електронної пошти. Наприклад, пристрій зареєстровано в Росії. Адреса електронної пошти повинна закінчуватися.Ru, Білорусь регіон. Адреса повинна закінчуватися.По. Вам також потрібно видалити галочку з регіону “Авто виявлення регіону”.

Важливий! Якщо домен електронної пошти не збігається з регіоном сервісу, проблеми з роботою магазину LG, YouTube, пошук серії. Дані зміни країни можна змінити в особистому рахунку через будь-який пристрій, підключений до Інтернету.

See also  Які програми видаляються з Android. Facebook та інші програми, що викрадають ваші дані для введення Android

У деяких ситуаціях проблема знаходиться в оновленні. Наприклад, пристрій більше не входить до налаштувань або не дозволяє входити в систему. Щоб запобігти таким проблемам, ви повинні регулярно перевіряти оновлення послуг та встановити їх, якщо є нові версії. Завантажте свіжу фотографію на офіційному веб-сайті. Старі версії стають більш вразливими, що призводить до помилок у роботі, пошуку та авторизації.

Підведемо підсумок. Lg SmartTV. Зручний сервіс для створення власного медіа-центру, який вибере параметри вмісту для налаштувань користувача. Великий вибір додатків, ігор, фільмів, телевізійних шоу та онлайн доступні для користувачів Smart TV рецепторів у кількох. Але отримати доступ до всього цього, ви повинні правильно зареєструватися. Тоді медіацентр працює належним чином та регулярно оновлюється з надбудовами та уточністю від розробників.

Можливі проблеми

Як і будь-яка інша техніка, телевізор LG не працює належним чином. Людський фактор має і тому важливо проводити діагностику.

Телевізор не бачить Wi-Fi

Часта несправність. Зазвичай телевізор не відображає не одну мережу, хоча в багатоквартирних будинках, повних сусідніх пунктів. Спробуйте перезапустити телевізор, потім перезавантажте маршрутизатор. Переконайтеся, що Вхід і пароль Wi-Fi відповідає встановленому.

Альтернативно, спробуйте дротовий зв’язок. Так виявляється, щоб визначити проблему методом виключення. Якщо встановлено дротне з’єднання, перевірте налаштування Wi-Fi маршрутизатора. У крайньому випадку Wi-Fi приймач може бути несправний на телевізорі CMART, взяти телевізор до сервісного центру.

Wi-Fi збиток або поганий прийом

Зверніть увагу на місце розташування маршрутизатора та розумного телебачення. Перешкоди, наприклад, стіни з підкріпленням. Сильне втручання з радіохвильними хвилями. Через це зв’язок може зникнути, і начинити зображення. У таких випадках допоможе:

 • Підключення ретранслятора або підсилювача для Wi-Fi.
 • Зміна позиції маршрутизатора ближче до телевізора.
 • Використовуйте LAN.Кабель замість бездротового зв’язку.
 • Вимкнути побутові прилади. Можливо, є втручання.
 • Вимкнути бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi »у налаштуваннях телевізора.
 • Вимкніть функцію Miracat, яка споживає багато трафіку і впливає на якість зв’язку.
 • Відкрийте параметр маршрутизатора, змініть частоту сигналу (за замовчуванням. 5 ГГц).
 • Екстремальні заходи. Скидання налаштувань LG телевізора до заводу.

Переповнення пам’яті

Телевізор має свою власну нелетуючу пам’ять. Smart TV LG не може працювати через відсутність клітин пам’яті. Такий ефект виникає:

Проблема вирішується ручним видаленням невикористаних файлів та програм. Крім того, рекомендується автоматично оновлювати операційну систему, а також видалити невикористані мультимедійні файли.

Короткі екскурсії по розділах LG Smart World

За визначенням, розглянута послуга. Це зручний віртуальний “магазин”, за допомогою якого користувачі смартфонів, таблетки та марка Smart TV LG можуть вибрати різні програми для завантаження в його пристрій. Принцип побудови цього програмного забезпечення аналогічно широко поширені для магазину платформи Android Google Play Applications.

На замітку! “LG Smart World” містить виключно програми, програмне забезпечення для гри в “LG Game World”.

Ми почнемо огляд служби з короткою ідеєю навігації. Меню програми складається з двох розділів: перша. “Рекомендована категорія”, друга. “категорія”. Перехід до них відкриває доступ до заголовків, де збирається весь вміст LG Smart World:

 • Спеціальні пропозиції LG;
 • Налаштування користувачів;
 • Відбір працівників;
 • Події;
 • Розваги;
 • Ігри;
 • Інструменти;
 • Утворення;
 • Стиль життя;
 • Моя сторінка;
 • Підтримка

Імена заголовків, що визначаються, виявляються темою заяв, зібраних у них, які можуть бути вільними, або попитом введення коштів.

На замітку! Розділи “Моя сторінка” та “Підтримка”. Це технічні сторінки, призначені у першому випадку для реєстрації та заповнення профілю користувача з інформацією, необхідною для авторизації на вході на рахунок, а у другому випадку. Пошук відповідей на багато питань Під час експлуатації. Сервіс.

У верхній частині екрана програми розташована кнопка (див. Картина). Він призначений для пошуку права на ім’я чи інші критерії, ввівши ім’я в спеціальному рядку. Результати пошукового запиту на зручність користувач може влаштувати за жанрами, датою чи популярністю.

перевстановлення, програми

Встановлення програм та реєстрації в LG Smart TV

Щоб встановити будь.Які програми, будь то різні програми чи ігри на телевізорі TV LG Smart TV потрібна реєстрація в службі LG. Без реєстрації, якщо ви приїдете в розумний світ або ігровий світ ці послуги або не будете запущені або отримаєте повідомлення “без доступу”.

перевстановлення, програми

Для реєстрації на веб.Сайті LGAppstv.Com може бути використаний комп’ютером, або зробити це з телевізійного прийманку. Потім перейдіть до реєстраційних даних на послугу Smart TV.

See also  Як видалити непотрібні програми на Сяомі

Під час реєстрації з телевізора в меню Smart TV відбудеться значок “входу” у формі людського ланцюга, щоб зареєструвати його та натиснути.

Увійдіть у свій профіль смарт.Телевізора на LG TV

Натиснувши кнопку “Зареєструйтесь”, вам буде запропоновано ввести електронну адресу та пароль для введення послуги (не з пошти, та вигадайте нове спеціально для смарт.Телевізора). Пошта повинна бути реальною, реєстрація прийде на це підтвердження пошти. Приходьте поштою через комп’ютер і підтвердьте реєстрацію.

Введіть пошту та пароль під час реєстрації на телевізорі

Після цього ви можете ввести послуги смарт.Телебачення за допомогою введених даних. Якщо запис пішов праворуч, то біля знаку профілю повинен з’явитися зелений знак.

Ви можете зареєструватися на сайті LG Smart World.

Реєстраційна форма на веб.Сайті LG Smart World

Тепер, ввівши обліковий запис LG Smart TV з телевізора, ви можете встановити наявні програми, які все ще залежать від країни пошуку користувача. Ці програми та ігри можуть бути оплачені та безкоштовні. Вам потрібно встановити їх перед тим, як вступити в розділи розумного світу, 3D World або Game World. Як написано на веб.Сайті LG тут, встановити оплачувані програми можливі лише після реєстрації на їхньому веб.Сайті, а не з телебачення. Тільки там ви можете ввести платіжні реквізити для придбання.

Щоб видалити будь.Яку гру чи програму, вам потрібно увійти до списку встановлених програм. Цей пункт меню може бути у верхній частині олівця. Коли ви виберете потрібну програму, то поруч з’являється коротке меню, де воно буде “видалити”.

Установка вручну

Маючи обліковий запис, встановіть на телевізорі, ви можете майже будь.Яку програму та ігри, розроблені спеціально під смарт.Телевізором. У будь-якому випадку, перш ніж завантажувати, потрібно знати основні характеристики вашого пристрою та застосування відсотків, щоб точно бути впевненим, що вони сумісні. В іншому випадку час буде витрачено на марно, а встановлена ​​програма просто не запускається, і вона повинна буде видалити її. Ви можете з’ясувати характеристики пристрою, ввівши пульт дистанційного керування в меню «Налаштування».

Якщо всі характеристики збігаються, зв’язок з Інтернетом хороший, установка відбувається автоматично після підтвердження своїх дій. Якщо ви не можете завантажити безпосередньо з будь-якої причини, ви можете зробити в ручному режимі. Для цього вам буде потрібно комп’ютер або ноутбук з підключенням до Інтернету, а також флеш-накопичувач.

Установка з флеш-накопичувача довша і складна, але в цьому випадку нічого неможлива. Щоб почати з того, завантажені програми копіюються з комп’ютера, після чого USB-накопичувач повинен бути вставлений у роз’єм телевізора. Якщо у самому телевізорі немає такого роз’єму, він повинен бути підключеним до нього додаткового обладнання. Коли носій підключено на екрані телевізора, з’явиться відповідна піктограма, на якій потрібно натиснути. Когда откроется окно с имеющимися на флешке файлами, их выборочно или все можно устанавливать. Далі встановлений віджет може використовуватися так само, як і інші.