Home » Як заряджати акумулятор телефону. Заряджання бездротового смартфона – плюси і мінуси

Як заряджати акумулятор телефону. Заряджання бездротового смартфона – плюси і мінуси

Як правильно заряджати телефон не зіпсувати акумулятор

Заряджання смартфона, який може бути простішим. Підключіть USB-кабель і зачекайте, доки індикатор показує 100%. Так що думайте більшість користувачів, але не так просто. Давайте з’ясувати, як заряджати телефон не дозволяють помилками, які можуть суттєво зменшити термін служби вбудованого акумулятора.

Як правило, виробник показує тривалість роботи акумулятора в циклах заряджання / розряду. У середньому цей показник знаходиться в межах 400-500 корисних циклів або 3-4 років, якщо мова йде про сучасні літій-іонні або літієві полімерні батареї. До речі, акумулятори LifePO4 відрізняються довгим терміном служби, ніж їхні аналоги, завдяки матеріалу виробництва катода (літієво-фосфат Zhelezo).

На практиці ситуація відрізняється. Потужність починає навряд чи побачити 2-3 роки роботи. Наприклад, в Xiaomi Readme X4 акумулятор. 4000 мАг, що працює два дні без перезарядки в перший рік роботи. Через 14 місяців він розряджається до нуля протягом півтора днів, а іноді і через 24 години.

Ще менше періоду часу є гідридним елементом нікелю-металу. Особливо якщо це неправильно. Але тепер технологія використовується менш і менше.

Чому MAH. Шкідливі характеристики акумулятора

Користувач оцінює акумулятор для смартфонів лише одним параметром. Ємність акумулятора. Наприклад, якщо акумулятор. 5000 мАх на смартфоні, то це добре, але акумулятор 3000 мАг, згідно з багатьма, слабшим, і пристрій буде менше працювати менше. Насправді це залежить від комбінації параметрів. Чіпсету та її енергоефективності, дозволів та діагонал екрану, а також його тип. Це розсіювання факторів, які якось забуті, і тоді враховується лише номінальна ємність, вказана виробником. Але з можливістю вимірюється в Мах, то існує велика проблема, вона часто не відображає фактичні характеристики акумулятора.

Бездротова зарядка / Всі плюси і мінуси

Ви пам’ятаєте, яка номінальна напруга дає акумулятор у вашому смартфоні? Упевнений. Не хвилюйтеся, я теж не знаю цього серцем, так, і немає бажання перевірити або розрахувати цей параметр. Ми повинні знати, що напруга може відрізнятися. 1.2 v або 3.6 В, 7.4 у або 14.8 Б. У той же час акумулятор потужністю 3000 мАг може мати напругу, як у 3.6 В і 14.8 Б. Батарею потужності з напругою в 14.8 в тому, що він буде майже в 4 рази вище, ніж у першому. Тому, щоб правильно використовувати інший параметр, а саме годинник Watt (Vth або WH). Наприклад, акумулятор у галактиці S20 Ultra має потужність 5000 мАг, але в той же час 19.25 VTCH (3.85 В). Багато цього або мало? Давайте подивимося на ноутбуки, є батареї з однаковою потужністю, але вони працюють з напругою 11.1 v, що дає нам 56 Vth. У той же час така батарея в ноутбуці не тільки більша реальна ємність, вона також більша за розміром і вагою. Залежно від використовуваних елементів акумулятора в ноутбуці, може бути більше 2.5-3 рази (як розмір, так і вага!). На жаль, ринок вжив корінь у маха, який не є цілком істинним і не повністю відображає можливості акумулятора. Але те, що у нас, і часто китайські компанії середньої руки взагалі не турбуються, щоб вказати додаткові параметри.

See also  Передача даних з телефону Samsung

Інша точка, пов’язана з місткістю акумулятора, полягає в тому, наскільки реальна ємність може відрізнятися від заявленої. У виробництві акумуляторів, ніколи не існує двох однакових, їх здатність варіюється у невеликих межах, і це нормально. Люди, які далекі від виробництва вважають, що це буде чесним для кожного пристрою, що є потенціалом акумулятора, яку він насправді. Потім на кожній коробці потрібно було б написати щось подібне: 4923 мАг, 5028 мАх і так далі. Розсіювання завжди може бути і меншим, або найбільшим способом. Кожен виробник акумуляторів і, відповідно, пристрої відзначають батареї за стандартами. І тут ми підходимо до однієї хитрості, до якої йдуть невеликі компанії, вони часто можуть відзначати акумулятор на межі дозволеного. Максимальна помилка для більшості країн становить 10%. Уявіть, що у вас акумулятор 5000 мАг, ви можете фактично вказати цю ємність (що було б чесно і правильним), але, наприклад, 5500 мАг. І з точки зору стандартів, ви нічого не порушуєте. Це добре для маркетингу, погано для споживача та сприйняття бренду в майбутньому.

Великі виробники не грають з цифрами, намагайтеся уникати цього. Сама процедура розташована таким чином, щоб пристрої були надані на тест у незалежних лабораторіях, де вимірюється ємність акумулятора на кількох пристроях. Наприклад, техніка IEC 61960 широко поширена. У описі продуктів від Samsung часто можна побачити виноску щодо ємності акумулятора: “Типові значення результатів випробувань були отримані в лабораторіях третьої фірми. Типове значення. Це середнє значення, яке враховує розсіювання результатів вимірювання контейнера декількох акумуляторів відповідно до стандартного методу IEC 61960. Номінальна (мінімальна) значення потужності. 4900 мАг. Фактичний робочий ресурс акумулятора може залежати від мережевого середовища, особливостей використання та інших факторів “.

Підхід Samsung полягає в тому, що компанія встановлює мінімальне значення 4900 мАг. Це не означає, що в тому ж S20 Ultra акумулятор такого контейнера. Не лінивий і попросив виміряти акумулятор мого телефону в сервісному центрі, його місткість становила 5020 мАг. Хтось це може бути потужністю в діапазоні від 4950 мАг. Так, Samsung завжди оголошується трохи меншим параметром, щоб підняти соломки. Але не 10% тут, як у продуктах деяких виробників другого ешелону.

Як стягувати новий смартфон?

Дуже популярний міф, який після розпакування телефону повинен бути виписаний до нуля, а потім заряджати до 100% і повторіть процес більше 1-2 рази. 15 років тому сенс у таких заходах був дійсно. Але тепер ситуація радикально змінюється. Виробник робить необхідні налаштування, поки смартфон не продає, тому власник пристрою достатньо, щоб розпакувати пристрій та заряджати його до 95-100%.

See also  Підключіть телефон як модем до планшета. Налаштування модуля Wi-Fi

Після відновлення рівня заряду до рекомендованого значення, достатньо вимкнути смартфон із мережі та використовувати його як звичайно. Немає необхідності калібрування та інших дій. Не потрібні жодні цикли розряду. Отримав смартфон. Використання. Виробник піклувався про все під час пристрою.

Регулювання телефонів з точки зору оптимізації споживання енергії зазвичай не потрібно. Але якщо є основне розуміння принципів споживання енергії смартфона, власник пристрою може спочатку вносити деякі зміни до налаштувань пристрою. Наприклад, відключіть непотрібні функції та програми. Інші дії найчастіше не потрібні.

заряджати, акумулятор, телефон, заряджання, смартфона, плюси

Перший зарядний пристрій смартфона

Деякі інструкції для заряджання пристрою “поза коробки” пропонують спочатку розрядки акумулятора до мінімальних значень, а потім заряджати до 100%.

Це застаріла інформація, і ви не повинні робити це з сучасними смартфонами. Тепер цей підхід не тільки не принесе переваги, але також погано пошкодити вашу батарею.

заряджати, акумулятор, телефон, заряджання, смартфона, плюси

Перша зарядка будь-якого мобільного гаджета виконується наступним чином:

 • Розпакуйте пристрій і трохи довести до них, щоб рівень заряду починає сісти. Завдяки таким діям, акумулятор максимально включений після тривалого зберігання на складі.
 • Після того, як ви витрачаєте 2-5% від заряду, підключіть оригінальний зарядний пристрій (або високоякісний аналог, який відповідає стандартам конкретного виробника).
 • Заряджайте телефон до 100%. Це не потрібно робити це з першої спроби. Ви можете вимкнути зарядний пристрій, якщо є потреба.
 • Вимкніть зарядний пристрій, оскільки показники заряду становлять 100%.

Вперше потрібно заряджати смартфон з мережі. Usb-розетки, бездротова зарядка та заряджання з комп’ютера не підходять. Після зарядки ви можете виконати будь-яким способом для вас.

Для того, щоб консолідувати інформацію, узагальнення, як заряджати акумулятор.

 • Нові смартфони з завод поставляються з акумулятором до 50%, вам потрібно лише заряджати його повністю перед використанням.
 • Не розряджайте свій смартфон у нуль.
 • Спостерігати за частковими циклами розряду в діапазоні 40-90%, щоб максимально збільшити термін служби AKB.
 • Не стягуйте свій смартфон при негативній температурі.
 • Не залишайте акумулятор повністю розряджений протягом тривалого часу.
 • Невикористаний смартфон заряджається до 50% та зберігають у відключеному стані, перезарядка пристрою раз на кілька місяців.

На цьому все. Не вірте циркулюючим у мережевих міфах і відчуйте нову інформацію з критичної точки зору. Не варто фанатично переоцінити важливість належного заряджання, оскільки, при дотриманні основних правил, електроніка не дасть вам лихою батареї раніше, ніж сам смартфон буде перешкоджати.

Ефект високих і низьких температур на акумулятору

І тепла і холодна негативно впливають на телефонну батарею. Зручна температура для акумулятора. 20-30 градусів за Цельсієм. Зверніть увагу на дійсність пристрою до допустимого температурного діапазону цієї моделі.

Тепло зменшує потужність акумулятора смартфона

Не перегнати акумулятор. Гарячий телефон може пошкодити акумулятор. Один з найгірших сценаріїв. На пляжі від Powerbank. В гарячі дні на відкритому повітрі, заряджайте смартфон тільки в тіні.

See also  Копіювати дані з одного телефону до іншого

Ідеальні умови не завжди можливо. Подумати. Акумулятор, який зберігається при температурі від 25 до 40 градусів Цельсія в рік операції, зберігає 85-96% свого оригінального контейнера. Регулярна температура вище 40 градусів Цельсія та заряджання до 100% може призвести до 65% протягом року.

Як захистити акумулятор телефону в мороз

Хімічна реакція в літій-іонній батареї посилає заряджені частинки через схему. Цей заряд канавує пристрій. Низька температура уповільнює реакцію. Заряджені частинки стикаються з більшою стійкістю. В результаті термін служби акумулятора може різко зменшити.

Інформативність показника зменшується. До того, що 50% заряду показує на морозному повітрі, а хвилину. Акумулятор повністю розряджений.

Заряджайте телефон, перш ніж йти до морозного дня десь. Тримайте телефон ближче до тіла. Не в сумці або рюкзаку, але в кишенькових штанах або куртках. Краще. В ізольованому.

Відключення пристрою через холодну. Нормальну захисну реакцію. У більшості випадків. Оборотний.

Коли ви повертаєтеся в кімнату з морозом, не вмикайте негайно. Дайте час повільно розігріти. У цьому випадку нижче ймовірність освіти в батареї конденсату, що може спричинити пошкодження води.

Навіть якщо невдача не була негайно стягувати негайно. Нехай спочатку буде тепло в теплих.

Міфи про зарядку акумулятора

заряджати, акумулятор, телефон, заряджання, смартфона, плюси

Користувачі передають один одного ряду депутатів, що стосуються автономії батареї.

Вони використовують ці міфи про зарядку за свої гаджети і здивовані, чому вони не допомагають зберегти заряд:

 • Закриття фонових програм зменшує завантаження батареї. Як показує практика, програми, що працюють у фоновому режимі, трохи впливають на стан акумулятора.
 • Синхронізація між Google та соціальними мережами зменшує рівень заряду. В результаті тестування доводиться, що коли акумулятор увімкнено та відключений, акумулятор сидить однаково.
 • Зарядки лише повністю розряджені телефони. Сучасні батареї навпаки швидше сидять, якщо ви виконуєте повний цикл зарядки. Для акумулятора, якщо індикатор не опускається нижче 20%.

Виявляється, ці моменти не допоможуть правильно заряджати та заощадити акумулятор.

Час роботи акумулятора

Акумулятор смартфона, який буде працювати до двох днів при використанні, може знизити продуктивність, до менш ніж на день протягом двох років. Це буде залежати від встановленого акумулятора та від того, як ви дбаєте про це.

Більшість виробників смартфонів стверджують, що тривалість джерел енергійної потужності становить близько 500 циклів, не втрачаючи потужності. Один цикл. Повний процес заряду та розрядок акумулятора. Коли акумулятор починає зношувати (через 2-3 роки), контейнер значно знижується, до 50-20% від початкового.

Наприклад, він був спочатку потужністю 2000 мАх, але через 3 роки лише 1000 мах фактично залишиться і менше.