Home » Як заряджати Apple Watch без заряджання

Як заряджати Apple Watch без заряджання

 • Підключити кабель USB до USB-адаптера живлення.
 • Потім підключіть інший кінець USB-кабелю до док-станції з зарядки.
 • Підключити USB-адаптер живлення до електричної розетки.
 • Помістити Smart-Watch на бездротову док-станцію для заряджання.

поломка зарядного пристрою або роз’єму на годиннику Apple Watch, при якому електроживлення від мережі не доходить до батареї; несправність материнської плати чи інших внутрішніх елементів пристрою; механічні пошкодження, отримані внаслідок неакуратної експлуатації дорогого гаджета.

Підключіть кабель Apple заряджання з магнітним кріпленням або Apple Watch, що заряджає док-станцію з магнітним кріпленням до адаптера USB. Підключіть адаптер до розетки. Зарядний кабель також можна підключити до USB-порту.

Використовуйте будь-який відповідний USB-провід і з’єднайте його з годинником. Інший кінець кабелю вставте в гніздо на PC або ноутбуку. Можна додатково використовувати мережеву вилку від смартфона із відповідною потужністю. Тоді заряджати розумний годинник можна від розетки.

заряджати, apple, watch, заряджання

Як зарядку можна використовувати такі пристрої, як портативний або стаціонарний бездротовий зарядний пристрій, зарядний кабель Apple з круглим магнітним кріпленням, що йде в комплекті до годинника, док-станцію.

заряджати, apple, watch, заряджання

Заряду футляра вистачає на кілька повних циклів заряджання навушників Airpods, що дозволяє заряджати їх у дорозі. Справа може бути стягнута незалежно від наявності навушників Airpods. Швидше це може бути зроблено за допомогою зарядного пристрою USB для iPhone або iPad або підключення до комп’ютера Mac.

Apple Watch стягується відповідно до стандарту бездротового заряджання QI, який підтримується багатьма сучасними смартфонами, включаючи iPhone 8 / x. Об’єднати такі зарядні котушки не працюватимуть. Щоб заряджати дитячий майданчик та смартфони та годинники, це повинно бути дві катушки-передавачі різних розмірів.

В результаті, поточна версія Apple Watch не може працювати 5-7 днів від одного заряду. Максимум. півтора. Але якщо вони правильно заряджені, то протягом дня їх не можна видалити і навіть використовувати для керування сном.

 • Коли смарт-годинник вимкнено, натисніть та утримуйте верхню кнопку, щоб увімкнути пристрій.
 • Коли ви ставите вимкнений розумний годинник на зарядку, вони включаються автоматично.
 • Підключіть зарядний пристрій до адаптера живлення та підключіть адаптер живлення до джерела живлення.
 • Покладіть годину на зарядну панель, поєднайте металеві контакти на годиннику з контактами на панелі та зачекайте, коли на екрані годинника з’явиться піктограма заряджання.
See also  Скріншот на Xiaomi Redmi Примітка 8 Pro

Для заряджання Apple Watch використовуйте зарядний кабель Apple Watch з магнітним кріпленням (у комплекті), подвійний зарядний пристрій MagSafe або зарядну док-станцію Apple Watch з магнітним кріпленням та сумісний адаптер живлення від компанії Apple (продаються окремо).

Переведення годинника Apple Watch в режим зникнення

 • Відкрийте програму «Локатор» та натисніть Apple Watch.
 • Натисніть «Активувати» у розділі «Позначити як зниклий».
 • Натисніть “Продовжити”.
 • Введіть номер телефону, за яким можна зв’язатися, і натисніть «Далі».
 • Введіть повідомлення, яке потрібно відобразити на екрані годинника.

Чи підходить зарядка від Apple Watch до iPhone?

Як заряджати Apple Watch?

Підключіть адаптер до розетки. Зарядний кабель також можна підключити до USB-порту. Покладіть Apple Watch тильною стороною на зарядний пристрій. Магніти зарядного пристрою вирівнюють Apple Watch, і на циферблаті з’явиться піктограма заряджання акумулятора.

 • Перевірте апаратне забезпечення Використовуйте лише оригінальні аксесуари (зарядний кабель, адаптер живлення та док-станцію)
 • Спробуйте увімкнути годинник, коли вони заряджаються.
 • Підключіть зарядний пристрій до іншої розетки та повторіть крок 2.

Підключіть кабель Apple заряджання з магнітним кріпленням або Apple Watch, що заряджає док-станцію з магнітним кріпленням до адаптера USB. Підключіть адаптер до електричної розетки. Зарядний кабель також можна підключити до USB-порту.

Перше покоління: Право A1523, залишив A1722; Друге покоління: Право A2031, LEFT A2032. Навушники підключені: коли навушники підключені до iPhone, у його «Налаштуваннях» «Основні» «Про цей пристрій» з’являється пункт Airpods. Тут номер моделі правого навушника: A1523 або A2031.