Home » Як заряджати бездротові навушники Mi true

Як заряджати бездротові навушники Mi true

Table of Contents

Xiaomi MI TRUE Wireless Основні інструкції Посібник користувача Xiaomi MI TRUE WIRELESS BASIC BLUETOOTH стерео навушники з мікрофоном

Навушники

Навушники постачаються з насадками розміру M. Якщо цей розмір не підходить, ви можете встановити насадки розміру S або L.

Використання навушників може обмежити сприйняття зовнішніх звуків. Не використовуйте навушники у небезпечних місцях. Рекомендуємо використовувати на вулиці лише один навушник.

Носіння

Акуратно вставте навушник у вушний канал і переконайтеся, що він не випаде, якщо потрясти головою.

Вирівняйте навушник так, щоб мікрофон було відкрито під час розмов. Під час телефонних розмов прямуйте мікрофон на свій рот, щоб вас було краще чути.

Зарядний пристрій

Перш ніж використовувати пристрій, зніміть захисну плівку з контактних поверхонь навушників, щоб повністю зарядити їх та зарядний чохол. Використовуйте USB-кабель для заряджання зарядного чохла.

Рівень заряду зарядного чохла Стан індикатора
Низький заряд батареї Індикатор зарядного чохла блимає червоним кожні 3 секунди.
Розряджено Вставте навушники в зарядний чохол. Індикатор навушників загориться червоним через 10 секунд і згасне, коли навушники будуть вимкнені.
Повністю заряджений Індикатор зарядки. Коли обкладинка відключена від джерела живлення, він вийде.

У разі низького заряду акумулятора ви почуєте голосове повідомлення. Вставте навушники в зарядний чохол. Під час заряджання індикатор горітиме червоним. Коли акумулятор повністю зарядиться, індикатор загориться білим, а потім загасне через 1 хвилину.

Увімкнення Xiaomi Mi True Wireless Basic

Коли ви виймаєте навушники із зарядного чохла, вони автоматично вмикаються. Якщо навушники вимкнені, натисніть та утримуйте сенсорну панель протягом 1 секунди, доки колір індикатора не стане білим.

Натисніть та утримуйте протягом 1 секунди

Закрити

Коли ви вставляєте навушники на зарядку, вони автоматично вимикаються. Якщо навушники увімкнені, натисніть і утримуйте сенсорну панель протягом 5 секунд, доки колір індикатора не стане червоним.

Натисніть і утримуйте протягом 5 секунд

Використовуйте дві навушники

Автоматичне підключення. Одночасно вийміть обидва навушники із зарядного чохла і зачекайте 2-3 секунди, доки вони не ввімкнуться автоматично. Коли індикатор на правому навушнику почне блимати білим кольором, ви можете знайти “Mi True Wireless Earbuds_R” у налаштуваннях Bluetooth на своєму пристрої. Якщо вам не вдається виконати пару з навушниками, поверніть їх у чохол і повторіть попередні дії. Після першого успішного сполучення навушники автоматично підключатимуться до раніше сполученого пристрою, коли функцію Bluetooth увімкнено.

Примітка: налаштування всіх навушників спочатку скинуто (зазначено заводські), і для них можна виконати пряме сполучення з пристроєм.

Натисніть і утримуйте протягом 1 секунди, щоб увімкнути

Підключення вручну. Якщо навушники вимкнено, ввімкніть обидва навушники вручну. Обидва індикатори коротко блимають білим кольором, а індикатор на правому навушнику почне повільно блимати білим кольором після встановлення з’єднання між навушниками. Увімкніть Bluetooth на своєму пристрої, а потім встановіть з’єднання або з’єднайте між пристроєм і навушниками.

Використання одного навушника

Автоматичне підключення. Вийміть один навушник із зарядного чохла і дочекайтеся автоматичного увімкнення навушника. Індикатор навушника швидко блимне білим кольором, а потім почне повільно блимати білим кольором. Увімкніть Bluetooth на пристрої та знайдіть “Mi True Wireless Earbuds_R” або “Mi True Wireless Earbuds_L”, а потім виконайте пару з правим або лівим навушником відповідно. Після першого успішного сполучення навушники автоматично підключатимуться до раніше сполученого пристрою, коли функцію Bluetooth увімкнено.

Примітка: автоматичне підключення до лівого навушника (L) виконується відносно довго.

Натисніть і утримуйте протягом 1 секунди, щоб увімкнути

Підключення вручну. Якщо навушники вимкнено, вручну увімкніть один із них. Коли індикатор почне блимати білим кольором, увімкніть Bluetooth на пристрої та увімкніть пару навушника з пристроєм.

Скидання налаштувань навушників

Якщо навушники не вдається належним чином підключити, виконайте наведені нижче дії, щоб скинути їх. Видаліть навушники з зарядної кришки та переконайтеся, що вони відключені. Натисніть та утримуйте сенсорну панель на обох навушниках протягом приблизно 15 секунд. Після того, як індикатор поперемінно блимає з червоними та білими кольорами тричі, а потім знову повторить, відпустіть панель і поверніть навушники до зарядного випадку. Видаліть навушники зі списку парних пристроїв на своєму пристрої, а потім знову виконайте пару.

Огляд функцій

На обох навушниках ви можете використовувати наступні функції.

Прийняття та завершення дзвінків

Трохи натискайте одну з навушників, щоб прийняти або завершити дзвінок.

Відхилення викликів

Натисніть і утримуйте сенсорну панель протягом 1 секунди, щоб відхилити дзвінок.

Натисніть і утримуйте 1 секунду

Призупинення та відтворення музики

У режимі очікування трохи торкніться сенсорної панелі, щоб почати або призупинити відтворення музики.

Примітка: Музичний плеєр повинен працювати у фоновому режимі.

Увімкнення голосового помічника

У режимі очікування злегка торкніться сенсорної панелі двічі, щоб увімкнути голосовий помічник.

Примітка: на пристрої повинні бути підтримані та включені функції голосового помічника та швидкого виходу зі сплячого режиму.

Прийняття другого вхідного дзвінка та перемикання між розмовами

Коли надходить вхідний дзвінок, злегка торкніться одного з навушників, щоб прийняти дзвінок. Під час розмови злегка торкніться одного з навушників, щоб прийняти другий вхідний дзвінок. Злегка торкніться одного з навушників двічі, щоб перемикатися між двома розмовами.

Перемикання між навушниками та пристроєм

Під час розмови натисніть та утримуйте сенсорну панель протягом 1 секунди, щоб переключатися між навушниками та телефоном.

Відключення та увімкнення мікрофона

Під час розмови злегка торкніться сенсорної панелі двічі, щоб вимкнути або ввімкнути мікрофон.

Технічні характеристики

Назва: Повністю бездротові навушники Mi

Навушники Xiaomi Mi True Wireless Basic

Радіус бездротової мережі: 10 м (за відсутності перешкод)

Місткість акумулятора: 43 мА год (на кожен навушник)

Функції

Bluetooth 5.0, сумісність із більшістю пристроїв на ринку, що підтримують функцію Bluetooth
Сенсорне управління для покращеної взаємодії з користувачем
Функція зберігання та заряджання 2 в 1
Незалежна бездротова конструкція

Ілюстрації виробу, аксесуарів та інтеейсу користувача в посібнику користувача представлені виключно в ознайомлювальних цілях. Фактичні характеристики приладу та його функції можуть відрізнятися у зв’язку з покращенням продукту.

Примітка

Перед першим використанням повністю зарядіть пристрій.

Якщо виріб не використовувався протягом 2 тижнів, рекомендується зарядити його перед використанням.

Використовуйте лише сертифіковані зарядні пристрої, які постачаються виробниками належної якості.

Якщо пристрій довго не використовується, функція пари вимикається. Якщо ваш пристрій не може знайти навушники, переконайтеся, що навушники знаходяться в режимі сполучення. Якщо ви не можете з’єднати навушники з пристроєм, перезапустіть навушники або пристрій, очистіть історію сполучення та спробуйте зробити з’єднання знову.

Через особливості сигналу Bluetooth, у складних умовах із перешкодами електромагнітного сигналу 2,4 ГГц можуть бути випадкові відключення або відсутність звуку.

Увага

Не розбирайте, не ремонтуйте і не модифікуйте виріб з будь-яких причин, оскільки це може призвести до спалаху або навіть повної поломки виробу.

Не піддавайте виріб впливу низьких або дуже високих температур (нижче 0 °C або вище 45 °C).

Тримайте індикатор виробу далеко від очей дітей або тварин під час його використання.

Не використовуйте цей виріб під час грози. Це може призвести до несправності виробу та підвищити ризик ураження електричним струмом.

Не витирайте продукт алкоголем та іншими летючими рідинами.

Не допускайте попадання води на виріб.

Надмірний звуковий тиск, викликаний навушниками, може призвести до втрати слуху.

ДЕКЛАРАЦІЯ ЄС ПРО ВІДПОВІДНІСТЬ

Справжнім компанія Liesheng Inc., заявляє, що радіотехнічне обладнання TWSEJ02LM відповідає вимогам Директиви 2014/53 / ЄС. Повний текст декларації про відповідність нормативним вимогам ЄС доступний за такою адресою: http://www.Mi.com/global/service/support/declaration.html

ВИКОРИСТАННЯ АКУМУЛЯТОРА НЕПРАВИЛЬНОГО ТИПУ МОЖЕ ПРИВЕСТИ ДО ВИБУХУ. УТИЛІЗУЙТЕ АКУМУЛЯТОРИ, що відпрацювали, згідно з інструкціями

заряджати, бездротові, навушники, true

Щоб не зіпсувати слух, не слухайте аудіо на високій гучності протягом тривалого часу.

Інформація про утилізацію та переробку відходів електричного та електронного обладнання

Вся продукція, зазначена символом окремого збору відходів електричного та електронного обладнання (WEEE, 2012/19 / Директива ЄС), повинні бути утилізовані окремо від несорторів побутових відходів. З метою охорони здоров’я та захисту навколишнього середовища таке обладнання необхідно здавати на переробку до спеціальних пунктів прийому електричного та електронного обладнання, визначених урядом або місцевими органами влади. Правильна утилізація та переробка допоможуть запобігти можливим негативним наслідкам для довкілля та здоров’я людини. Щоб дізнатися, де знаходяться такі пункти збору і як вони працюють, зверніться до компанії, що займається встановленням обладнання, або до місцевих органів влади.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S (TWSEJ07LS)

Вже майже 3 роки я користуюсь першою версією навушників AirDots (TWSEJ02LM). Не без косяків, звичайно, але в цілому все влаштовувало. Ось тільки час не щадить акумулятор, останнім часом зарядки боксу стало вистачати на одну зарядку навушників, а це дуже мало. І став я доглядати їм заміну, вибір упав на Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, оскільки AirDots 3 має багато негативних відгуків, а переплачувати за дорожчі моделі не хочеться.

See also  Навушники AirDots Xiaomi Redmi не синхронізуються

Про функціональні можливості, якість звуку та мій досвід використання можна прочитати в цьому огляді.

Комплект поставки та зовнішній вигляд

Поставляється у червоно-білій коробці. Airbuds – це євро версія навушників AirDots, тому на коробці є написи як англійською, так і російською мовою.

Габарити упаковки: 150 x 76 x 31 мм, а вага 103 гр. На нижній стороні є наклейка з голограмою, яка за ідеєю повинна підтверджувати справжність пристрою.

Але краще перевірити. Якщо стерти захисне покриття наклейки, ми побачимо 20 символьний код, який потрібно вбити на офіційному сайті Mi.

При перевірці нам видадуть інформацію про його справжність і скільки разів перевіряли цей код. В ідеалі має бути повідомлення: “запрошено вперше”.

Здавалося б нісенітниця, але ці вуха дуже часто підробляють. Якщо бентежить якість пластику, відсутність будь-яких функцій тощо.д., Краще перевірити і повернутися до поганого продавця.

Йдемо далі. У комплект поставки входять навушники в кейсі, змінні амбушюри (доступно 3 розміри) та інструкція (у тому числі і російською мовою).

Є все, що вам потрібно, за винятком кабелю живлення. Тому, якщо у вас немає USB-зарядного пристрою типу C, варто придбати його заздалегідь.

Корпус помітно зросла, його довжина 64 мм, ширина 44 мм, а висота 31 мм. Важить 44 грам. (разом з навушниками). Збільшення габаритів виправдовуються акумулятором, що розширили до 600 мАг, що забезпечує роботу до 24 годин на одному заряді.

Виконаний з матово-чорного пластику, що має приємні тактильні відчуття. Але згодом заляпається, подряпається і це буде помітно.

Фронт. індикатор світлодіодного стану, який горить червоним під час заряджання та білого хвилину після завершення заряду (потім виходить).

На задній стороні розташований порт зарядки USB Type-C. Фактично, це хороший плюс, який не говорить, але Micro USB поступово виходить з використання.

На нижній стороні нанесено технічні параметри кейсу.

Обкладинка досить щільно закріплена магнітом. І якщо у моїх старих навушниках, для зв’язку, треба було отримати їх з справи, то з’єднання виникає вже після відкриття кришки.

Навушники у випадку тримають досить сильні магніти, але якщо ви впадете на підлогу, вони розсіюються в різних напрямках. Самі навушники придбали глянцеву поверхню і дотик, яка, на мою скромну думку, поступається з точки зору зручності його механічного аналога.

Функціонал розширює встановлений датчик наближення, який ставить музику на паузу, якщо навушник витягли з вуха. До цього теж треба звикати, раніше я міг витягнувши навушник покласти його в кишеню, а тепер після цього відтворення знімається з паузи.

Мені найкраще підходять середні амбушюри, але за необхідності можна поміняти на дрібніші чи великі. Вставляти навушники у вухо треба досить глибоко, інакше буде тихий звук і стежити, щоб мікрофон був відкритим.

Тепер подивимося на технічні характеристики та перейдемо до підключення.

Mi True Wireless Earbuds Basic 2S TWSEJ07LS

Що виробник вказав на задню частину коробки:

Виробник Мі
Модель Earbud Basic 2S (TWSEJ07LS)
Профілі HFP / A2DP / HSP / AVRCP
Імпеданс 32 О
Чутливість 90 дБ
Частота дискретизації 20-20000 Гц
Управління Сенсорні кнопки
Модулі зв’язку Bluetooth 5.0 (дальність до 10 метрів)
Захист IPX4 (від прямих бризок)
Харчування кейсу Акумулятор 600 мАг (до 24 годин роботи)
Живлення навушника Акумулятор 43 мАг (до 4 годин роботи)
Додаткові можливості Мікрофон, режим гри, індикатор рівня заряду у справі, голосовий помічник виклику
Габарити (корпус) 62×40×27 мм
Вага 35 г (кейс), 4.2 г (навушник)

Автономія батареї

Не можу не відзначити плюс пристрою – великий акумулятор, що забезпечує тривалу автономну роботу. Він настільки гарний, що використовуючи навушники по 3-4 години на день, заряджаю кейс лише 1 раз на тиждень. Це дуже хороший результат, для навушників за 1600.

Кілька разів засікав, навушники повністю розряджаються приблизно за 3 години та 30 хвилин. Помістивши їх у чохол, доведеться почекати приблизно 85 хвилин до повної зарядки.

А ось повна зарядка кейсу зайняла у мене 160 хвилин (5V 2A).

Інструкція Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

Перейдемо до приємного моменту – підключення навушників. Всі мої останні телефони Xiaomi на основі операційної системи MIUI, приклад буде використовувати MI 9T.

Зарядив кейс та відкрив кришку. Телефон одразу виявив навушники та запропонував підключити:

Натискаю кнопку “Підключити” і на цьому все, зручніше просто не придумаєш. Після чого на екрані відображається інформація про рівень заряду кожного з навушників та кейсу.

Все надзвичайно зручне і інформативне, правда працює лише на телефонах Xiaomi, і так, що версія MIUI не нижче 12. Якщо раптом анімація не з’являється, перевірте розширене налаштування телефону Bluetooth, повинна бути активна конфігурація “Підключити сумісні пристрої”.

На інших телефонах, все, як завжди, ми шукаємо навушників у пошуку Bluetooth.

Після підключення перейдемо до керування. Коли ви відкриваєте корпус, вони негайно підключаються до телефону, і від’єднайтеся, лише якщо кришка закрита. Самі сенсорні кнопки підтримують кілька типів натискань:

Одноразове натискання: увімкнення/зупинка відтворення, відповідь/завершення виклику;

Подвійне натискання:. активація голосового помічника на телефоні;

Потрійне натискання: увімкнення ігрового режиму зі зменшеними затримками;

Двохвиневе утримання: відхиляє вхідний дзвінок;

Трисекундне утримання пальця на панелі при вимкнених навушниках: активація;

П’ятисекундне утримання пальця при увімкнених навушниках: відключення.

Автоматична пауза при вийманні навушника з вуха та продовження відтворення при поверненні назад. До цього функціонала треба звикати, оскільки достатньо закрити датчик наближення (поклавши навушник на стіл або в кишеню), як відтворення відновиться.

заряджати, бездротові, навушники, true

Як синхронізувати Mi True Wireless Earbuds

Якщо раптом навушники розсинхронізуються між собою, треба скинути їх на дефолтні настройки. Для цього поміщаємо обидва навушники в кейс, вони перейдуть у стан зарядки. Потім затискайте дотичні кнопки протягом 10 секунд (поки індикатори не флеш-червоні та білі 3 рази). Після скидання настройок необхідно заново виконати пару з телефоном та перевірити роботу.

Якість звуку

А ось тут похвалитися особливо нема чим. Не можу назвати себе поціновувачем якісного звуку, але навіть я відчув нестачу гучності. Якщо зі своїми старими навушниками я слухав музику в половину гучності, на цій версії доводиться викручувати гучність на повну.

У цій ситуації непогано допомагає еквалайзер, ось тільки він працює на MIUI від 12.5 і вище.

А розмовляти через них, перебуваючи на вулиці біля жвавої дороги, просто неможливо, співрозмовник не чує мене, а я не чую його. Правда варто віддати належне, з часом я пристосувався засовувати навушник глибше у вухо і при цьому не закривати мікрофон, стало непогано.

Звук за відчуттями став чистішим, басів вистачає (але прямий впритул). Високі не ріжуть вухо так сильно, як перша версія, але трохи присутній. До середніх причепитися не можу, звучить непогано. Можна сказати, що за свою ціну звук непоганий, але багато від них очікувати не варто.

Перемикання треків

За традицією, для цієї функції не стали виконувати окрему кнопку. Керувати гучністю та перемиканням композицій ми можемо за допомогою вбудованого голосового помічника (дворазове натискання). Або переналаштувати дію сенсорної кнопки.

Купити Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

Придбати навушники можна на Aliexpress всього за 1650.

Окремих чохлів під цю модель я не знайшов, але за коментарями на 4pda підійде від 3 версії AirDots.

Підбиваючи підсумки, чи пошкодував я про заміну своїх старих AirDots? Ні, я задоволений покупкою. Зручні функціональні можливості З’єднання та велика автономія переважають низькі гучності та незручні кнопки. Та й складно багато вимагати за 1600.

Ще один момент мене дуже напружував у старій версії – постійна розсинхронізація навушників між собою. Таких проблем немає проблем з огляду, звичайно, це, звичайно, не так, але це трапляється дуже рідко і зосереджується на цій увазі.

Якщо вам потрібні прості повсякденні навушники для прослуховування музики на прогулянці, а також рідкісні розмови. Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S чудово для цього.

Для зарядки підходить провід із роз’ємом microUSB. Інструкція повністю російською мовою, можете самостійно з нею ознайомитись. Док станція має вбудований акумулятор, за відсутності зовнішнього живлення можна зарядити навушники до трьох разів і продовжити час прослуховування музики до 12 годин.

У кожен навушник вдалося вмістити акумулятор на 40 мАг, якого вистачає на 4 години відтворення музики. Обкладинка отримала акумулятор 300 мАг, і дозволяє додавати до навушників близько 10 годин автономії. Від кейсу вони заряджаються за 20-30 хвилин, а ось щоб його підзарядити потрібно трохи більше ніж 1,5 години.

Характеристики та особливості Xiaomi Redmi AirDots

Xiaomi Redmi AirDots. яскравий і успішний конкурент Apple Airpods, що швидко завоював популярність у багатьох користувачів по всьому світу. Якщо інші копії навушників Apple, що виконуються китайськими майстрами, характеризувалися досить поганою якістю звуку та низьким робочим часом, то продукт, який розглядається з Xiaomi, може похвалитися гарною розробкою низьких частот та довговічності без зарядки до 4-5 годин.

Середні частоти цих навушників є випускними посередниками, але в порівнянні з іншими китайськими копіями “аероплав” навушників з Сяомі на висоті.

Характеристика AirDots Xiaomi Redmi такі:

Параметри: Особливості:
Робота бездротового зв’язку Базовий Bluetooth 5.0
Підтримувана відстань від навушників до телефону До 10 метрів
Активний робочий час 4-5 годин
У режимі очікування До 150 годин
Навушники з акумулятором 40 мАг
Ємність батареї боксу 300 мАг
Час заряджання навушників До 1,5 годин
Час зарядки боксу До 2 годин
Вага навушників Близько 4 грам
Загальна вага з боксом Близько 35 грам

Ціна девайсу знаходиться поруч із позначкою в 20. Втім, багато інтернет-магазинів та роздрібних мереж продають пристрій з націнкою в 20-30% від початкової. Що говорить про популярність пристрою та готовність покупця платити ціну навіть з подібною маржею.

See also  Як заряджати бездротові навушники Xiaomi redmi

Як заряджати кейс (бокс)

Оскільки бокс для зберігання та заряджання навушником є ​​і повербанком, кейс теж потрібно заряджати. Для цих цілей служить стандартне гніздо microUSB. Підключаємо кейс через цей роз’єм до джерела 5 вольт і заряджаємо.

Для підключення використовуємо стандартний кабель USB-A/microUSB (часто в комплекті з навушниками Xiaomi Redmi AirDots не йде, але підійде будь-який інший). Як джерело енергії ми можемо використовувати USB-порт ноутбука/PC або мережний зарядний пристрій з USB-портом, так само як для телефонів.

Скільки часу забере зарядка боксу? При повністю розрядженій батареї бокс буде заряджений через 2 години.

Як перевірити стан батареї боксу? На жаль, виробник не передбачав можливості точного визначення решти енергії у корпусі. Єдине, на що нам можна орієнтуватися, то це на вбудований світлодіод:

 • Відкриваємо параметри Bluetooth у Windows 10.
 • Подальший клацніть на додавання Bluetooth або іншого пристрою, а в новому вікні натисніть на Bluetooth.
 • Пошук Bluetooth для пристроїв.
 • Коли ноутбук або ПК буде знайдеться навушники. просто натисніть на них.
 • Навушники відображатимуться в параметрах Bluetooth.

Інструкція для Mi true wireless earbuds по поєднанню між собою:

 • помістити гарнітуру у чохол;
 • вийняти і після цього натиснути на кнопки на навушниках і утримувати їх не менше 15 секунд.;
 • при появі індикації скидається синхронізація, і між девайсами відбувається нове сполучення.

Огляд Xiaomi Air Mi True Wireless. Коли розмір має значення

Восени 2018 року компанія Xiaomi вирішила трохи потіснити Apple на ринку бездротових навушників та анонсувала свої перші TWS-навушники Xiaomi AirDots (докладний огляд).

Незважаючи на дуже гарну якість звуку, ці навушники мали ряд недоліків, основним з яких був сам принцип їхньої роботи. До телефону підключався лише один навушник, після чого вже до цього навушника приєднувався другий. Таким чином, крім стійкого зв’язку між навушником та смартфоном, необхідно було підтримувати зв’язок і між самими навушниками. Все це вилилося у постійні проблеми з періодичним відключенням одного з навушників.

Компанія зробила правильні висновки та випустила нову версію пристрою під назвою Xiaomi Air Mi True бездротових навушників, які у людей прізвимо просто Aridots Pro.

У цьому огляді ми докладно розберемо Air Mi True Wireless і подивимося, чи вийшла нова версія кращою за попередню.

Дизайн та зручність. Або навушники XL-розміру

У невеликій коробці нас зустрічають навушники із зарядним кейсом, набором змінних амбушюр та невеликим зарядним кабелем USB Type-C:

І перше, що впадає у вічі, це габарити пристрою. Кейс має незграбні форми, що дозволяє зручно ставити його на будь-яку поверхню, але це ж заважає комфортно ховати його в кишені одягу.

Якщо порівнювати кейс Air Mi True Wireless з еталонним за зручністю кейсом Airpods, то розміри першого майже вдвічі перевищують його

У задній кишені джинсів, справа полягає в наступному (на фото на лівому Xiaomi, на фотографії Apple праворуч):

Кришка кейса фіксується на магнітах, однак, якщо ви поклали кейс у кишеню кришкою вниз, вона може відкритися, коли ви будете його діставати.

Якість матеріалів та складання відмінне. Кейс виготовлений із щільного матового пластику. На лицьовій стороні є світлодіодний індикатор. На правій стороні розташована кнопка для переведення навушників у режим сполучення та їх скидання на заводські установки. Роз’єм USB Type-C для заряджання знаходиться на нижній грані:

Так що ж змусило Xiaomi зробити кейс такого великого розміру? Було б логічно припустити, що компанія пожертвувала дизайном та ергономікою для функціоналу, розмістивши всередині кейсу, скажімо, велику батарею та котушку бездротової зарядки.

Але, на жаль, це не так. Бездротової зарядки тут немає, а ємність вбудованого акумулятора становить 410 мАг. Батарея майже вдвічі меншого за розміром кейсу від Apple Airpods має ємність 400 мАг.

Від кейсу перейдемо до дизайну Mi True Wireless. Це вакуумні навушники, що зовні нагадують Apple Airpods. Кожен навушник обладнаний сенсорною панеллю, світлодіодним індикатором заряду, двома мікрофонами та датчиком наближення:

Жодних претензій до матеріалів та якості складання немає. Навушники зроблені з того ж матового пластику, що і кейс. Є вологозахист за стандартом IPX4, тобто, навушникам не страшний легкий дощ або піт. Але прийняти душ і, особливо, плавання в MI TRUE бездротових навушників не може.

Дуже красиво виглядають сенсорні панелі, вони є основним елементом дизайну навушників:

Xiaomi Mi True Wireless помітно більший за ті ж Apple Airpods, особливо це стосується паличок навушників:

І якщо Apple розмістила в паличках Airpods акумулятори, то Xiaomi Mi True Wireless там нічого, крім мікрофона і плати, немає. Всі основні компоненти (динамік, акумулятор, датчики) розміщуються всередині самих навушників:

Навушники зберігаються у випадку магнітів. І якщо вставляються вони туди без будь-яких проблем, то діставати їх назад з кейсу дуже незручно просто нема за що вхопитися, навушники вислизають з пальців.

У комплекті з навушниками йде 4 пари змінних амбушюр. Якщо захочете замінити комплектні амбушюри своїми, зверніть увагу на їхній внутрішній діаметр, він становить 4 мм. Сітки, що захищають звуковід навушників, виготовлені не з металу, а тому можуть згодом зіпсуватися.

Загалом, зовнішній вигляд та якість Xiaomi Air Mi True Wireless помітно краще, ніж попередні моделі airdots. Єдина проблема з дизайном полягає у розмірах як кейсу, так і самих навушників.

Якість звуку Mi True Wireless Earphones

Практично неможливо говорити про якість звуку, оскільки сприйняття звуку залежить від фізіологічних характеристик кожної людини. А коли йдеться про звучання вакуумних навушників, тоді завдання стає ще складнішим. Адже в цьому випадку дуже важливі як правильна посадка у вухах, так і правильно підібрані амбушюри.

У відрахуванні та на форумах ви можете знайти прямо протилежні відгуки про якість звуку повітря Mi True Wireless. Тому необхідно більш докладно вирішувати це питання. І почнемо ми з низьких частот.

Бас у навушниках є і його більш ніж достатньо. Чому ж тоді деякі люди заявляють про його повну відсутність? Саме тут посадка та амбушури відіграють ключову роль. Якщо амбушури нещільно сидять у вухах і не ізолюють повністю вушний канал, будуть проблеми з басом.

При тестуванні різних амбушюр (не тільки комплектних) виявилася одна цікава особливість цих навушників. Можливо це пов’язано з їхньою формою або довжиною звуководу, але іноді з’являлося відчуття, що навушники неглибоко входять у вушний канал. Це сильно впливало на якість та кількість басу. Ситуацію кардинально змінювали правильно підібрані амбушюри, розміром більше.

Тому, не варто поспішати з висновками, поки ви не переконаєтесь у тому, що слухаєте навушники правильно. Особливо ця проблема присутня у багатьох користувачів на YouTube, які роблять на камеру розпакування та розповідають про перші враження. Комусь навушники прямо з коробки підійдуть ідеально, іншим потрібно буде підібрати амбушюри та знайти правильну посадку.

В цілому, звук досить рівний. Деталізація середніх та високих частот непогана. За звучанням вони дуже сильно нагадують Apple Airpods. Окремо, я хотів би відзначити наявність сцени. Звук досить громіздкий і не відчувається всередині голови.

Тестувалися навушники у зв’язку зі смартфоном Sony Xperia 1. Гучність дуже хороша, фізичний дискомфорт з’являється вже за 80% гучності. Також важливо відзначити підтримку кодека AAC. Але на деяких смартфонах Mi True Wireless Earphones працює тільки за SBC і вибрати інший кодек не виходить. Від чого це залежить важко сказати.

Активне (ANC) та пасивне шумозаглушення

Xioami Air Mi True Wireless, як уже було згадано вище, є вакуумними навушниками, а значить, тут вже є пасивне шумозаглушення. Амбюшр закриває вушний канал, створюючи вакуумний ефект. Якість звукоізоляції середня. Якщо слухати музику не дуже голосно, можна почути звуки вулиці і, тим більше, метро. Якщо ж зробити гучність на рівні 70% і вище, то звуки, що оточують, будуть практично не чутні.

Але крім пасивного шумодава, ми вперше стикаємося з активним шумом придушення в TWS-навушниках. Якщо натиснути та утримувати 3 секунди сенсорну панель одного з навушників, активується ANC (Active Noise Cancelling активне шумозаглушення).

Мікрофони, встановлені на Mi True Wireless, вловлюють зовнішній шум, після чого динаміки відтворюють цей сигнал у протифазі. Тобто створюється дзеркальна хвиля, яка виходить з навколишнього звуку (читати зменшення шуму в нашій новій статті більш детально та зрозуміло):

Якщо ви коли-небудь чули, як ця технологія працює в повнорозмірних навушниках Sony або Bose, тоді Mi True Wireless вас сильно розчарують. Тут немає нічого подібного.

Коли вмикається ANC, весь навколишній шум ніби втрачає низькі частоти. Наприклад, звук мотора вантажівки стає не таким глибоким, швидше за дзижчить. Також трохи втрачається локалізація звуку. Якщо шумодав відключений, ви чітко визначаєте положення джерела звуку, але варто включити ANC, і це положення розмивається, стає складніше визначити, звідки саме йде звук.

Загалом, функція є і вона навіть трохи працює, але зовсім не так цікаво та якісно, ​​як на повнорозмірних навушниках іменитих виробників або TWS-навушниках Apple Airpods Pro та Sony WF-1000XM3. Якщо ви видалите цю функцію, ви не помітите великої різниці. Тобто, щоб купити MI True Wireless тільки через активне скорочення шуму не точно.

Mi справжні бездротові навушники функціональні

Все керування музикою відбувається за рахунок сенсорних панелей. Важливо відзначити, що тут є точні датчики, а не акселерометр, як на інших навушниках, які фактично реагують на натискання.

 • Подвійне натискання будь-якого навушника відповіді на вхідний дзвінок
 • Подвійне торкання правого навушника відтворення/пауза
 • Подвійне торкання лівого навушника виклик голосового помічника
 • Торкніться будь-якого навушника і затримати на 3 секунди увімкнення/вимкнення активного шумоподавлення

На жаль, регулювати гучність або перемикати треки за допомогою навушників не можна. Як варіант, для цього можна використати головою асистент. Тобто, доторкнутися двічі до лівого навушника та вимовити команду наступний трек.

See also  Як Samsung підключення до телевізора. Бездротові методи

Також кожен навушник обладнаний ІЧ-датчиком. Музика автоматично ставиться на паузу, якщо вийняти навушник із вуха.

Щодо радіусу дії виробник заявляє про 10 метрів. У будинку зв’язок тримається чудово. Телефон можна залишити в одній кімнаті і навушники без проблем триматимуть зв’язок навіть через стіну.

Офіційної програми Mi True Wireless для смартфона не існує. Відповідно, оновити прошивку або настроїти жести самостійно не можна.

Є ще невелике обмеження при використанні лише одного навушника. Якщо вставити тільки правий навушник, то подвійним торканням можна зупиняти музику, а виклик голосового асистента при цьому недоступний. Логічно було б припустити, що використовуючи тільки лівий навушник, подвійний тап викликатиме голосовий помічник, а функція пауза/відтворення буде недоступна. Однак це не так. Лівий навушник також ставитиме музику на паузу, а викликати голосовий асистент не вийде ніяк.

Гарнітура

Звичайно ж, Mi True Wireless можна використовувати і як гарнітуру. Кожен навушник має два мікрофони основний та додатковий для шумоподавлення. Але говорити про якусь виняткову якість передачі голосу не можна. Більше того, часто співрозмовник чує перешкоди та невелике спотворення голосу. Якість зв’язку по телефону відчутно краща, ніж з використанням навушників. З іншого боку, ви чутимете співрозмовника чудово.

Як і в інших моделях, можна використовувати по одному навушнику (той, який дістали першим з кейсу і буде працювати як гарнітура).

Одночасне підключення до двох смартфонів

Mi True Wireless Earphones має унікальну можливість зв’язати кожен навушник зі своїм смартфоном.

Для цього необхідно вкласти в кейс лише один навушник, затиснути на 2 секунди бічну кнопку кейсу та підключити цей навушник до першого смартфону. Потім дістаємо цей навушник з кейсу і вставляємо туди інший, знову затискаємо кнопку на 2 секунди та підключаємо його до другого смартфона. Тепер їх можна використовувати одночасно з різними телефонами.

Якщо навушники не підключаються або працюють зі збоями, можна зробити скидання до заводських налаштувань. Для цього необхідно вставити їх у кейс та затиснути бічну кнопку на 10-15 секунд.

Розсинхронізація звуку

Під час перегляду відео звук трохи відстає від зображення. Різниця становить буквально соті частки секунди і особливо не псує враження від перегляду. Але грати в ігри неможливо, затримка надто критична. Втім, це проблеми не Mi True Wireless, а TWS-навушників як таких.

Автономність Xiaomi Air Mi True Wireless

Від повного заряду навушники працюють близько 3 годин при гучності

70%. Розряджаються вони незалежно один від одного і нерідко буває ситуація, коли один навушник уже відключився, а другий ще продовжує грати хвилин 10-20.

Ємності акумулятора вистачить, щоб зарядити навушники 3 рази, збільшивши таким чином загальний час звучання навушників до 10 годин.

Час заряджання корпусу становить 1 годину.

Дізнайтеся про точний рівень човна. При натисканні бічної кнопки лампочка на кейсі або горить безперервно протягом 5 секунд, або блимає. У першому випадку достатньо заряд, у другому немає. Що саме має на увазі достатньо і недостатньо Xiaomi не вказує.

Заряд навушників визначається так само. При відкритті кришки кейсу, індикатори на навушниках або горять безперервно 5 секунд, або блимають. На відміну від батареї кейсу, точний відсоток заряду навушників можна побачити на смартфоні.

Огляд Air Mi True Wireless Earphones. Висновки

У Mi True Wireless є лише один серйозний мінус – це їх габарити. Вони помітно більше аналогічних продуктів від Samsung, Honor, Huawei, Xiaomi та Apple.

А головне, такий великий розмір не обумовлений якимись додатковими можливостями, компанія просто не спромоглася (або не захотіла) зробити компактний корпус на рівні конкурентів.

Якщо вас не бентежить розмір і ви розумієте, що таке вакуумні навушники Xiaomi Air Mi True Wireless стануть непоганим вибором за свою ціну.

Найближчий конкурент цих навушників Huawei Freebuds Lite, огляд яких ви можете також прочитати на нашому сайті.

Огляд бездротових навушників Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Навушники, що оглядаються мною сьогодні, ще вийшли на світ влітку 2020 року. І вам потрібно прояснити пару моментів, ці самі навушники (переглянуті). це дешевша версія MI TRUE Wireless Earphones 2, які також були оголошені в 2020 році, але лише раніше. А також гаджет, про який йтиметься відомий під іншою назвою. Mi AirDots 2 SE. Власне тепер можна розпочати огляд.

Характеристики

Тип конструкції вкладиші
Діаметр мембрани випромінювачів 14.2 мм
Мін. і макс відтворювана частота 20. 20000 Гц
Bluetooth 5.0
Вага одного навушника 4.7 грама
Роз’єм для заряджання USB Type-C
Час роботи навушників на одному заряді до 5 годин
Час роботи (із зарядним кейсом) до 20 годин
Ємність акумулятора в кейсі 410 мАг
Радіус дії 10 метрів

Комплектації

Навушники в упаковці з синього картону. Оскільки ця міжнародна версія тут можна побачити опис на всіх «ходових» мовах світу. На лицьовій стороні можна побачити зображення самих навушників, логотип компанії та назву моделі.

На зворотному боці коробки, як і по сторонах (праворуч і ліворуч) розташувалися основні технічні характеристики.

Хотів написати, що упаковка легко відкривається, але ні, виробники все дуже щільно «запхали». Зарядний кейс та навушники всередині коробки йдуть окремо, щоб не було жодних ексцесів.

Крім навушників та кейсу виробники всередину упаковки поклали:

Зовнішній вигляд

Зарядний чохол має симетричний форм-фактор та виготовлений з якісного матового пластику.

Якщо порівнювати розміри з навушниками Xiaomi Redmi AirDots 2, то вони практично однакові. На лицьовій стороні корпусу розташувався світлодіод, а на звороті роз’єм для зарядки.

⚡ Чому не заряджаються бездротові навушники TWS / AirDots ?

Самі навушники всередині кейсу фіксуються надійно і тішать тим, що виймаються вони без проблем. Кришка у закритому положенні фіксується на магнітах.

Багатьом, як і мені не сподобався розмір навушників, а точніше, їх товсті «ніжки». Вони дуже вражають. Упевнений, що в маленьких жіночих вухах вони виглядатимуть не дуже гармонійно.

Навушники оснащені сенсорним контролем, який розташований на вершині навушників. Внизу є світлодіодний індикатор біло-місячного кольору, який періодично блимає під час роботи. Крім нього на кожній «ніжці» винесено по два мікрофони та магнітні конектори для зарядки.

Навушники не можна назвати ваговими, я навіть сказав би, що вони легкі і майже не відчуваються у вушній раковині. Особисто у мене вони надійно фіксуються і не тиснуть на вухо. Однак вони не ізолюють навколишні звуки.

Складання та матеріали потрібно визнати, що виготовлені на високому рівні. Але, на жаль, тут немає захисту від вологи та поту, тому для тренувань навушники не підійдуть.

Управління

Як я вже говорив, попередні навушники мають сенсорний контроль. Подвійне торкання правого навушника ставить музику на паузу, або навпаки починає відтворювати її. Подвійне торкання лівого навушника викликає голосового помічника. Виклик можна прийняти (і скинути) подвійним торканням по будь-якому з навушників.

Сенсорна область, на жаль, ніяк не виділена. Тому промахнутися тут не проблема. Іноді простіше дістати навушник, для того, щоб поставити музику на паузу. Також з мінусів зазначу, що не можна за допомогою навушників перемикати треки, але з огляду на таку реалізацію управління це було б справжнім випробуванням. Регулювати рівнем гучності – не можна.

Всередині навушників встановлені динамічні випромінювачі діаметром 14,2 мм. Сигнал передається через кодеки SBC/AAC, тому слухати FLAC або інші формати аудіо без втрат немає сенсу. Втім, більшість стрімінгових сервісів такої можливості не пропонують, а отже, навушники задовольнять потреби їхніх користувачів.

Навушники видають глибокий бас, який чути навіть на невеликій гучності. Для вкладишів це дуже незвичайно. У той же час гаджет не закуповує вуха, тому низькочастотний гул абсолютно не втомився.

Голоси звучать природно, а ось швидкі інструментальні партії втрачають розбірливість. Ці навушники зрозуміло, що не заточені під агресивну музику. Найкраще слухати у ній спокійні жанри. Наприклад, дуже добре грає інді-поп SayWeCanFly. Для фонового прослуховування такої музики або подкастів навушники підходять ідеально.

Високі частоти відведено на другий план, так що їх грубість і спрощеність не так сильно кидаються у вуха. До такої подачі дуже легко звикнути, після чого тональність сприймається рівною. Враховуючи ціну пристрою, краще не чекати чогось краще.

Автономність

Місткість акумулятора в зарядному чохлі становить 410 мАг, що досить непогано. Сумарно від одного повного заряду навушники з урахуванням повністю зарядженого кейсу пропрацюють близько 16-20 години.

Самі навушники всередині кейсу заряджаються до «повного бака» приблизно за 60 хвилин, а зарядний чохол

90 хвилин. Всі ці показники плюс / мінус такі ж, як і конкуренти, лише навушники на кваліфікованих чіпах помітно відрізняються, але вони, як правило, дуже дорого.

Підсумовуючи, я хочу сказати, що перед покупкою Xiaomi MI TRUE Wireless Earphones 2 Basic, ви повинні спочатку спробувати їх спочатку. Найбільша ймовірність того, що вони не підходять вам за розміром, і ви будете дуже засмучені.

Якщо їх розміри не лякаються, і важкий контроль “косу”, то навушники порадують вас. Але з мінусів також відзначу відсутність захисту від води.

Сподіваюся, цей огляд Вам сподобався, і Ви зробили свій висновок. Інші оцінки різних методів, ви можете знайти трохи нижче в розділі “Про автора”. спасибі за увагу!

про автора

Підпишіться на мій новий канал YouTube, де публікується формат відео.

Підтримка навушників Mi True Wireless Earbuds Basic

MI TRUE Wireless Enbuds Basic (Redmi Airdots Global Version) Бюджетні бездротові навушники з Сяомі. Соковитий звук за скромні гроші.

На поточній сторінці ви дізнаєтеся, як використовувати MI TRUE Wireless Enbuds Basic, як стягувати, як підключити, як вимкнути, як правильно носити та інші. Навігація: