Home » Як заряджати бездротові навушники Xiaomi redmi

Як заряджати бездротові навушники Xiaomi redmi

Комплектація та зовнішній вигляд

У комплекті з навушниками, крім кейсу та інструкції, поставляються додаткові 2 пари амбушюр різного розміру, зарядного кабелю немає, як і не було в попередніх версіях. Xiaomi зробили у Redmi AirDots 2 кейс з такого ж простого пластику, який швидко дряпається.

заряджати, бездротові, навушники, xiaomi

Навушники. це мініатюрний пристрій з внутрішньочасним кріпленням. Всю передню частину займає кнопка управління Redmi AirDots 2 з індикатором стану. На задній стороні розташовані контакти для заряджання, на торці – мікрофон.

Навушники Redmi AirDots 2 мають інструкцію англійською та китайською мовою, глобальна версія містить інструкцію російською. Нижче ви можете російські варіанти інструкції https: // Xiaomi-магазин.by/files/instrukcii-po-nastroyke/2021-added/besprovodnye-naushniki-Xiaomi-Mi-true-wireless-earbuds-basic-2-AirDots-2-Xiaomi-store_by-manual-RU.PDF

На ринку продається дуже багато копій цих навушників, зараз ми розповімо як на вигляд Redmi AirDots 2 відрізнити оригінал.

Разів, коли підробки значно відрізняється зовнішність або упаковка протягом тривалого часу, їх практично не відрізнялися, але є 3 перевірені методи яких два передбачає пристрій розбирання.

XIAOMI REDMI AIRDOTS 2. ОГЛЯД TWS НАВУШНИКІВ ( інструкція )

 • Структурна дошка всередині корпусу відрізняється від оригіналу. подивіться, що оригінали та підробки виглядають
 • Структурна дошка всередині навушників відрізняється від оригіналу. подивіться, що оригінали та підробки шукають тут
 • При введенні веб-сайту Chaxun.Мі.COM спеціального приміщення, розташованого під захисним шаром на упаковці, з оригінальних навушників ви побачите це автентичний продукт. This is the first time this security code has been queried, а на підробці This is an authentic product. This security code had previously been queried число times.

Один навушник Redmi AirDots не працює або не вмикається?

Для початку треба визначитися, що саме не так. Тут можливі три варіанти:

 • З якоїсь причини відбувся розсинхронність Redmi AirDots. При пошуку Bluetooth-пристроїв телефон бачить їх обоє. І вони пов’язані тільки один за одним.
 • Один навушник Xiaomi AirDots не працює зовсім і не реагує на спроби його підзарядити (після приміщення у своє гніздо у футлярі він не блимає жодними квітами і при виїмці у нього не спалахує білий діод).
 • Прилади гарнітури працюють окремо, але обидва подають “ознаки життя” при поміщенні в гніздо зарядного чохла та виїмці з нього.

Що потрібно знати

Щоб почати з 5 фактів, безпосередньо встановлюючи AirDots Redmi, не пов’язані, але корисний ноутбук:

 • пристрій йде в комплекті із зарядним чохлом, який може заряджати гарнітуру кілька разів (на власному повному заряді – до 4 разів);
 • час роботи навушників від повного заряду до вимкнення – близько 4 годин (відповідно, максимальний термін роботи при повній зарядці чохла – 12–16 годин);
 • перезарядка часу у випадку. від 45 хвилин;
 • до вимкнення через розрядку навушники краще не доводити, є інформація, що після такого «струсу» вони розсинхронізуються;
 • ємність акумулятора (коштує в кожному «вусі») – 40 мАг.
See also  Налаштування камери Xiaomi Redmi Примітка 8

Перш ніж розповідати процес заряджання, потрібно подивитися, що знаходиться в комплекті до навушників. Бо це багато про що скаже користувачам. Потрібно зазначити, що китайські виробники через багато часу навчилися створювати гарні упаковки та пакувальні матеріали. Зовнішня частина коробки Mi True Wireless створена із щільного та гладкого картону. На передній частині ми можемо бачити зображення кейсу з відкритою кришкою, в якому розміщені наші навушники.

Всередині загальної коробки знаходиться також щільний пакувальний папір, в який загорнуті всі складові аксесуари навушників. А саме: інструкції на китайській мові, корпус з навушниками, гумові амбузури з двох розмірів. На цьому комплект закінчується. Більшість користувачів, напевно, здивували такий склад. А де ж зарядний пристрій або як мінімум провід для заряджання? Але нічого подібного у комплекті немає. І кожен користувач повинен буде вийти з нинішньої ситуації.

На кейсі є порт microUSB. До якого майже будь-яка зарядка від телефону підходить. Такий шнур може бути придбаний окремо. І коштує він у районі 250. Кейс невеликих розмірів із пластиковою кришкою. Щоб її відкрити, потрібно докласти небагато зусиль.

У ньому розташовані навушники Mi True Wireless Earbuds Basic на магнітних сідлах. Якщо перевернути кейс із відкритою кришкою, навушники не випадуть.

Магнітне тяжіння досить сильне. І навіть якщо ми трохи вразимо кейс у перевернутому стані, навушники залишаться сидіти на своїх місцях.

Як заряджати бездротові навушники Xiaomi Redmi

Купивши Redmi AirDots можна виявити, що вони не подають жодних ознак життя і, найімовірніше, повністю розряджені через тривале перебування в неактивному стані. На відміну від традиційних, дротових, навушників, ці краплі потребують регулярного заряджання не тільки самим собою, але й спеціальним стягнутому випадку, що надходить у набір. Як правильно заряджати навушники AirDots?

Перше, що необхідно зробити знайти кабель microUSB від якогось старого мобільного телефону та підключити його до кейсу із заднього боку.

Після цього підключаємо до кабелю зарядний пристрій від смартфона або вставляємо його в USB-порт ноутбука, комп’ютера або будь-якого іншого пристрою, що дає живлення 5В.

Якщо все підключено правильно, зарядний кейс AirDots відобразить це на своєму індикаторі в передній частині (засвітиться тьмяним червоним кольором).

Що ж до самих навушників Redmi AidDots, їх індикатори також під час підзарядки світяться червоним, а якщо повністю заряджені білим (нетривало, при установці навушника в кейс) кольором.

Дізнатися заряд кожного з навушників Air Dots можна поодинці підключаючи їх до смартфону (на екрані з’явиться інформація), а ось заряд кейсу таким чином подивитися не вдасться.

(1 гол., 5,00)

Зовнішній вигляд та призначення основних елементів AirDots Pro

Влаштування кейсу

Кейс є невеликою коробочкою із закругленим низом і магнітною кришкою. Він має вбудований акумулятор, тому може заряджати навушники та сам заряджатися від стороннього пристрою. Для зарядки кейса знизу корпусу є USB Type C, для заряджання навушників. контакти в поглибленнях, в які вставляються AirDots Pro.На передній частині кейсу знаходиться індикатор із білим світінням. Збоку розташована кнопка для підключення навушників до нового пристрою та контролю заряду. Як саме користуватися кнопкою та індикатором, ми розберемо далі. Цікаво, що в цій моделі саме кейс служить для підключення навушників.

See also  Як підключити другий телевізор до консолі

Влаштування навушників та управління ними

На самих навушниках є силіконові насадки, індикатори, вбудовані сенсорні мікрофони та інші датчики. Перед використанням навушників обов’язково підберіть досвідченим шляхом відповідні насадки, інакше гаджет постійно випадатиме з ваших вух. На зручності носіння також може вплинути, чи ви кладете праворуч і ліву навушники в вуха. Правда, звичні для Bluetooth-навушників позначення R і L знайти не так просто, оскільки вони продруковані внизу на трубках навушників і погано помітні.Індикатори знаходяться у верхній частині навушників, а на денному світлі можуть бути сильно помітними. Збоку на кожному навушнику є мікрофон для шумоподавлення. Активується він за допомогою сенсорного датчика. нижче). Розмовний виробник мікрофона поміщений у нижню частину навушників, щоб під час розмови звук йшов до рота. Оскільки мікрофон встановлений у кожному навушнику, то й розмовляти можна по будь-якому з них, на відміну від інших бездротових гарнітур з одним провідним навушником.На кожному навушників також є сенсорним датчиком, який розпізнає два типи дотику: подвійний і з утриманням. Це те, що вони роблять.При носінні двох навушників:

 • подвійне торкання будь-якого навушника під час дзвінка. відповідь на дзвінок або його завершення;
 • подвійне торкання правого навушника. запуск або зупинка треку;
 • Подвійне торкніться ліворуч навушники. зателефонуйте до помічника Siri або Google Assistant;
 • одночасне торкання датчика на обох навушниках з утриманням протягом 3 секунд. активація режиму шумоподавлення (супроводжується голосовою командою);
 • повторне торкання датчиків з утриманням протягом 3 секунд. відключення режиму шумоподавлення (супроводжується голосовою командою).

На жаль, за допомогою датчика довідки, перемикачі доріжки або налаштування гучності не буде працювати. Але можна це робити, віддаючи команди голосовому помічнику.Ще на корпусі кожного навушника біля силіконових насадок є інфрачервоний датчик. Він реагує на присутність у вусі навушників. Варто вам вийняти з вух один або обидва навушники, як музика стане на паузу. Ви можете продовжувати грати, натиснувши кнопку відтворення на телефоні або за допомогою сенсорних датчиків навушників.

Управління навушниками Xiaomi Air 2

 • Видаліть навушники, і вони автоматично будуть призупинені;
 • для відновлення програвання надягніть навушники і двічі топніть по кожному з них.

Як зрозуміти що кейс AirDots заряджений?

Бажаючи якнайкраще зробити основні характеристики, виробник заощадив на матеріалі футляра, вписуючись у вузькі рамки супер-бюджетного сегменту. Тактильний пластик корпусу нагадує пластик китайського ремесла, і хоча він виглядає чинно, без недоліків, але щось говорить про те, що стабільність подряпин не слід очікувати. Індикатор заряду розміщено на передній панелі під кришкою. Він виконаний у вигляді крапок, що вказують на величину заряду. Як зрозуміти, що кейс AirDots заряджений? Читайте у нашій статті нижче.

На відміну від більш видатних моделей, що продаються за відповідну ціну та, що мають USB-тип C, у цьому пристрої з задньої сторони розміщується роз’ємом MicroSB, призначений для заряджання акумулятора через шнур живлення. “Вуха” в місцях сидять цілком щільно. вони тримають їх потужні магніти, які запобігають випадковому падінню при струшуванні. Обкладинка кришки достатньо щільно, а закриття завершується з впевненим клацанням. Це також обумовлено вбудованими неодимовими магнітами, що міцно фіксують половинки у закритому положенні.

See also  Що робити, якщо загублені навушники Xiaomi

У руці справи, схоже, що морська галька, але коли я намагаюся згадати його, можна знати витрати на витрати: це відчувається між половинами, іноді супроводжується слабким вишиванням. Згори, залежно від того, що рослина випускається з гаджетом, логотип знаходиться логотип. В одному варіанті здійснення, це Redmi, в іншому простому. Mi. Інвертована галька витягує свій китайський животик, прокотився з ієрогліфами з технічною інформацією. Плюсом до економії йде відсутність зарядного кабелю, але воно і зрозуміло: стандартний порт, кабель до нього знайдеться в кожному будинку. а підсумкова ціна від цього тільки виграє.

Як дізнатися заряд кейсу Redmi AirDots? Це неможливо, але майте на увазі, що корпус акумулятора здатний повністю заряджати навушники від 0% до 100%. Таким чином, продовжуючи загальний час роботи до 12 годин (час роботи самих Redmi AirDots становить 4 години). Як зрозуміти що AirDots зарядилися? Легко, на навушниках перестануть горіти червоні лампочки.

Не заряджається правий або лівий навушник, кейс від навушників. Що робити?

З зарядкою Wireless TWS Bluetooth навушники дуже часто виникають різні проблеми. Правильний або лівий навушники не заряджається, справа на навушниках не стягує, якось показники та т. д. При чому це проблема не тільки дешевих, китайських Bluetooth навушників типу i7s, i9s, i10, i11, i12, i30 і т.д., але і дорогих, топових моделей. Більше одного разу мені довелося почути, що гарнітура аероподів не була заряджена (перша / друга покоління або Airpods Pro). або сам кейс. Також дуже багато питань щодо проблем із зарядкою навушників від Xiaomi (в основному це Redmi AirDots та Earbuds). JBL, Samsung, Huawei, Motorola, Xiaomi QCY та інші. Ця інструкція підійде для всіх бездротових навушників.

Справа в тому, що самі навушники TWS з технічної сторони виявилися трохи складними. Заряджається кейс, від кейсу заряджаються навушники, навушники з кейсом з’єднуються за допомогою контактів, акумулятори в цих навушниках дуже компактні. Всього в одному комплекті навушників аж три акумулятори. І все це має стабільно та правильно працювати. Дуже часто один із компонентів дає збій, або просто перестає працювати. А якщо розібрати якісь дешеві навушники, то можна побачити, як там усе погано та неякісно зроблено. Я вже не говорю про якість самих деталей та акумуляторів.

Статтю я поділю на дві частини: у першій ми розглянемо рішення пов’язані із зарядкою саме навушників від кейсу, а у другій – із зарядкою самого кейсу.