Home » Як заряджати повністю розряджений планшетний акумулятор. Акумулятор загинув

Як заряджати повністю розряджений планшетний акумулятор. Акумулятор загинув

Table of Contents

Як правильно зарядити новий планшет, смартфон вперше?

Перший раз після покупки ми стягуємо до 100%, щоб акумулятор заробляв на повну потужність. В майбутньому. Ми стягуємо стільки часу і часто, як і зручно. Ми використовуємо зарядний пристрій відповідної напруги.

Акумулятор потрібно звільнити та завантажити на 100%

Ми розряджаємося, поки пристрій не вимикається. Ми стягуємо, коли індикатор заряду показує 100%. Ця інформація залишалася з перших батарей. Вони мали “ефект пам’яті”. Якщо ми заряджаємо 100%, то ці 100 будуть працювати. Якщо ми не відмовляємося, ми тримаємо його на рівні 60-70%, через деякий час акумулятор “пам’ятає” таку неповну силу. І тримає 60%, а не 100. Так було 10 років тому. Тепер не має значення.

Будь ласка, зверніть увагу: додайте “Canning Chemistry” до батарей, які знижує потужність. Завдяки їй акумулятор краще зберігається. Він вишикувався після декількох зарядних циклів. Тому новий пристрій повинен бути повністю зарядним і розрядом перших двох або трьох циклів.

Акумулятор повинен зберігатися в межах 50-90% від заряду

Вона не повинна сідати і не повинна бути стягнутою до максимуму. В іншому випадку акумулятор має стрес.

Розряджена батарея “до нуля”

Не. Якщо ви розряджаєте батарею, поки планшет бачить, ви ризикуєте отримати краплю танків. Акумулятор працює зазвичай при 4,2 вольт. Деякі моделі не вимикаються навіть у 3.6 (це мінімальна межа) це призводить до того, що акумулятор перестає заряджати себе. І це треба “штовхнути” в сервісному центрі. Початок заряджання з 20%.

Раз на місяць необхідно провести “калібрування” контролера акумулятора. Повністю заряд і розряду

Це не зашкодить. Варто робити 1-2 рази на місяць.

Ви не можете “надмірувати” повністю заряджену батарею. Негайно відключіть

Фактично, коли акумулятор показує 100% заряду, це не кінець. Батарея споживає електрику протягом деякого часу після. Залишати спокійно. Як тільки ліміт буде досягнуто, планшет перестає “з’їсти надлишок”. І тримайте заряд довше.

Потрібно заряджати лише через зарядний пристрій, за допомогою USB або від сигарет Lighter якось не так

Заряд через ноутбук або ПК буде довгий.

“Короткий” заряджання кілька разів на день шкодить батареї

“Коротка і часта” зарядка не впливає на якість та термін служби акумулятора: від зарядки 20%, 25% та 50% “мозку” акумулятора “збирає” 100%. Один цикл. Заряджайте стільки і часто, як ви комфортно.

Під час зарядки неможливо використовувати планшет!

Можна, можливо. Хочу. Дивитися фотографії, ти хочеш. Грати в ігри. Єдине, що буде заряджати довше.

Якщо ви використовуєте інший зарядний пристрій бренду, бренд, акумулятор працюватиме гірше

Це буде працювати так само, як і на “рідній” зарядці.

Планшет повинен бути вимкнено на ніч щоразу / можна залишити включення принаймні місяців

Планшет може працювати добре, навіть якщо ви залишите його включеним на півроку. І, можливо, не дуже. Найкраще вимкнути його на ніч один раз на тиждень. Тож він “спирається”, а акумулятор працює краще і довше.

Тепло і холод руйнують акумулятор

Нагрівати і холодно і знищити акумулятор та зменшити його контейнер. Якщо ви тримаєте планшет протягом декількох годин, контейнер падає на 20-40%. І не відновлено. Піклуйтеся про таблетку: носити ближче до тіла, у випадку, в сумці, рюкзак.

Будь ласка, зверніть увагу: акумулятор втрачає потужність під час роботи. Вона повинна розглядатися: акумулятор нагрівається з навантаження, він скорочує термін та ефективність роботи.

Висновок: Належна зарядка планшетної батареї продовжує своє життя та покращує ефективність роботи.

Як легко і швидко розряджає телефонну батарею

Що споживання енергії залежить від смартфона, ми дізналися. Ми зрозуміємо, що вирішення завдання, зробленого в заголовку статті. Як швидко розряджати або, як і в інших місцях, “завод” батареї.

Запуск ліхтарика та бездротової технології

Світлодіод, який виконує роль фотоелектричного повідомлення для передньої камери та неповний робочий день у режимі ліхтаря, досить ненажерковий. Якщо ви вмикаєте функцію ліхтарика на смартфоні, то ви можете посадити повністю заряджений акумулятор протягом 3-4 годин.

Щоб прискорити цей процес, ви можете включити бездротові модулі Bluetooth та Wi-Fi, а також додатковий навігатор. Перші два будуть постійно шукати пристрої, з якими ви можете встановити з’єднання, а навігатор розпочне “розмову” з навігаційними супутниками та обчислює його координати, завантажувальний процесор.

Важливий! Фактично, сьогодні бездротова технологія є досить економічною. Той же Wi-Fi передавач має потужність декількох десятків міліват, а Bluetooth не споживає більше десятків. Навігатор взагалі не має передавача. Тільки приймач. Але, звичайно, якщо ви перетворите їх на все, випуск батареї дещо прискорюється.

Щоб звернути це все, ви можете встановити максимальну яскравість дисплея, але в цьому випадку ви повинні змусити його постійно горіти. Щось натиснути, десь піднімаючись. Або вимкніть режим сну.

Ми використовуємо встановлені програми, увімкніть музику та відео

Застосування, як дізналися, також можуть швидко розряджати акумулятор, а деякі з них не просто швидко, але дуже швидко. Зазвичай це, звичайно, іграшки. Увімкніть щось з тривимірним зображенням і бити ворогів або їзди на автомобілі. Процесор завантажується до максимуму. У тих же “танках” йому потрібно зберегти зв’язок у мережі, обробляти отримані дані та створювати тривимірне простір, який ми спостерігаємо.

See also  Як заряджати Apple Watch без заряджання

Є й інші, а “важкі” програми. Наприклад, графічний редактор, особливо тривимірне. Ви можете включити музичний гравець або дивитися фільм. У цьому випадку обсяг встановлюється якомога вище. З гравцями, розряд займе більше часу, але всі вони мають, і “танки” також повинні бути встановлені та навчені грати. Крім того, якщо Інтернет мобільний, така іграшка в проходженні “їсть” весь трафік.

Важливий! Не включайте гучність до повного, щоб не пошкодити динамік. Гучний. Так, але без фанатизму.

Використання спеціальних програм

Наступним варіантом є використання спеціальних програм, які є лише теми та залучені, що акумулятор розряджається. Для Android це, наприклад, програма “Швидка категорія”, яку можна завантажити безкоштовно на ринку відтворення.

заряджати, повністю, розряджений, планшетний, акумулятор

Завантажити, запустити. Інтеграція до програми, як видно з фотографії вище, проста. Ми встановили відсоток, до якого ми хочемо звільнити акумулятор, і з кліщами ми вибираємо функції, відповідальні за розвантаження:

 • Максимальне навантаження на процесор;
 • Ліхтар (підсвітка камери);
 • Максимальна яскравість дисплея;
 • Навігатор;
 • Вібраційна земля;
 • Підключення до інтернету.

Покласти, запустив розряд і чекав. Нічого складного, і вам не потрібно піднятися на налаштування Bluetooth, змінити яскравість екрана та грати в ігри. Програма зробить все себе.

Важливо знати, що в цьому режимі мобільний пристрій та сама акумулятор нагріваються. Якщо температура акумулятора піднімається до 45 градусів, зупиніть процес або видалити деякі варіанти. Для контролю температури, наприклад, ви можете використовувати температуру процесора. Він показує температуру не тільки для ЦП, а й для акумулятора.

Методи відновлення

Є багато відповідей на питання про те, як реанімувати акумулятор. Але вам потрібно знати, що якщо мобільний телефон експлуатується протягом декількох років, то ремонт допоможе відновити акумулятор лише протягом короткого часу. Всі помилки належать до двох основних груп:

 • Пристрій повністю фізично застарілий, що призвело до втрати ємнісних характеристик акумулятора.
 • Внаслідок того, що батарея зміг повністю виписати, стало неможливим використанням адаптера зарядного пристрою.

Далі ми описуємо кілька способів відновлення АКБ. Вони дозволяють вам відродити його на деякий час, але оригінальні характеристики не будуть повернуті.

Використання спеціального зарядного пристрою

Щоб реанімувати акумулятор телефону та відновити його потужність, ви можете використовувати мультиметр та універсальний зарядний пристрій IMAX-B6. Останній використовується для відновлення зарядки акумулятора смартфона.

Перш за все, стан самої батареї перевіряється за допомогою вимірювального пристрою. Якщо акумулятор викидається до стану глибокого розряду, мінімальне можливе значення буде відображатися у його масштабі. Іноді ця операція перешкоджає контролері.

На корпусі акумулятора відображаються два термінали різної полярності, які підключені до контролера. Рівень напруги на провідниках не перевищує 2,6 В. Показання недостатньо для літієвих батарей. Щоб вивести реальне значення, акумулятор заряджається до 3.2 V. Тільки тоді мультиметр можна зняти зчитування реальної існуючої напруги.

Зручність Aimaks полягає в тому, що вони підтримуються кількома режимами, які заряджають акумулятори різних типів. Досить активувати потрібний режим (літій-іонний або літій-полімер), встановлює напругу на рівні 3,7 В, а поточне значення. 1 a. Успішне відновлення контейнера можна судити, збільшуючи напругу. Потім акумулятор можна заряджати зі стандартним зарядним пристроєм.

Використання звичайного зарядного пристрою через резистор

У цьому розділі ми скажемо, як підштовхнути телефонну батарею вдома, не залучаючи спеціальне обладнання. Це знадобиться наступне:

 • Резистор, чиє обличчя не перевищує 1 км, а й щонайменше 330 Ом;
 • Звичайний зарядний пристрій або будь-який інший джерело живлення, що видає від п’яти до дванадцяти вольт.

Щоб відновити акумулятор, виконується збірка простої схеми з’єднання: дріт з випуску мінус адаптера підключений до негативного термінала акумулятора, а плюс з’єднаний через резистор. Після постачання живлення, напруга акумулятора почне рости. У звичайній ситуації за 15 хвилин його показник повинен досягти трьох вольт. Відновлення акумулятора була виконана, тепер акумулятор може працювати в стандартному режимі.

Інші методи

Два показані методи вважаються класичними, але крім них, Інтернет буквально затоплений багатьма іншими, з деякими з них ми познайомимо вас.

Використовуйте вентилятор відновлення акумулятора. Потрібно підготувати джерело живлення, на виході якого не менше 12 В. З його мінус дах ми кидаємо дріт до негативного вентилятора. Робити те ж саме і з позитивними висновками. При підключенні ВР до електромережі, обертання вентилятора підтвердить поточний прохід. Час заряджання повинен продовжувати не більше тридцяти секунд. «Отворивши», тому акумулятор може бути заряджений у майбутньому звичайним зарядним пристроєм.

Варіант, який не працює, але все це рекомендується. Ми говоримо про відновлення продуктивності шляхом заморожування. Акумулятор “Пацієнт” у пакеті поліетилену. Інші матеріали не підходять. Помістіть 12 годин у морозильній камері. Минулий курс криотерапії. Це акумулятор. Давайте зігріємося до кімнатної температури та витріть сухий. Відповідно до плану, в результаті цих дій з’являється якась потенціал, що дозволяє стандартно заряджатись. Але на практиці це марно. Не витрачайте свій час.

Варіант, передбачає використання акумулятора з іншого телефону, щоб відновити ємність. Для цього знайдіть будь-яку батарею з тією ж номінальною напругою, невеликою кількістю дрібних мідних дротів, стрічки. Алгоритм реставрації буде наступним:

 • Підключіть дроти до кожного реанімаційного батарею, використовуючи ізолянт для цього. Необхідно це зробити, щоб не скоротити їх між собою, інакше буде коротке замикання. І після цього акумулятор не зможе відновити.
 • Дроти таким же чином підключаються до тих же висновків другого елемента акумулятора.
 • Після короткого періоду часу нагрівання корпусу батареї слід відчути.
 • Коли температура значно піднята, вимкніть відшкодовувану батарею та перевірте його продуктивність, вставляючи в телефон.

Якщо отримано позитивну відповідь, то ми включаємо “рідкий” зарядний пристрій та заряджання в стандартному режимі.

заряджати, повністю, розряджений, планшетний, акумулятор

Питання відповідь

Если устройство перестало работать от прикуривателя

Если планшет перестал набирать энергопитание от прикуривателя в автомобиле, причина кроется в слишком слабом напряжении (см. Выше). Если сила тока недостаточная, планшетный компьютер начнет медленно наполняться, но для завершения процесса этого не хватит.

Также обратите внимание на длину провода USB кабеля: чем меньше его длина, тем меньше потеря силы тока, и тем слабее наполняет энергией пленшетный компьютер.

При возможности сменить зарядку для авто.

See also  Скільки бездротових навушників потрібно заряджати. Не стягувати плату!

Не заряжается выше 1% или не до конца

В данной ситуации необходимо выполнить диагностику ЗУ.

Подключите зарядник к подходящему телефону или планшетному компьютеру, проверьте, есть ли изменения уровня индикатора питания. Попробуйте зарядить аппарат от PC или ноутбука. Якщо вищезгадані параметри не допомагають. Акумулятор не вдалося, і його заміна потрібна.

Інший варіант. Може спалити регулятор потужності (дошка всередині), в цій ситуації лише рукою. Скористатися майстром з паяльним залізом, допоможе.

Швидкі витрати та / або швидко розряджається

У цьому випадку є кілька причин та рішень:

 • Елемент живлення став непридатним для використання, і необхідна заміна;
 • Встановлено додаткове непотрібне програмне забезпечення: “програми” Vampire “-Viruses підібрані з нещодавно встановленою програмою. Проведіть “Очищення” пристрою: Закрийте всі фонові програми, запустіть антивірус, відрегулюйте яскравість екрана. Від’єднайте всі додаткові пристрої, підключені через концентратор або OTG адаптер: флеш-накопичувач, миша, док-станція.
 • Потужність. Необхідно виконати кілька зарядних циклів / розряду. Просто не “до нуля”. 70-80% буде достатньо і розряджається до 7-10%. Саме в цих Android, що він сам сповіщає про необхідність підключення до пам’яті: значок блискавки з’являється на символі батареї, підсвічується червоний сигнал попередження.

Пристрій “моргає”

Діагностика: чи працює роз’єм, огляньте контакти на наявність рідини, бруду, іржі. Контролер живлення міг би підірвати, якщо пристрій підключений до розетки живлення без стабілізатора напруги. Якщо гаджет впав або був сильним впливом на екран. Може виникнути порушення петлі та матриці.

Зарядка не виконується, поки пристрій не перезавантажиться

Ця проблема пов’язана з встановленим програмним забезпеченням, яке керує акумулятором та змінює налаштування. Витратьте програмне забезпечення для чищення.

Процес знаходиться лише в неухильному стані

У деяких підрозділах спочатку було закладено, що зарядка лише в неусі. Планшетний комп’ютер хоче влаштувати кому для заощадження та набору енергії за короткий час, оскільки під час підключення пам’яті надзвичайно небажано використовувати пристрій. Якщо заряд закритий миттєво (менше 15-30 хвилин), вам потрібно перевірити акумулятор для пошкодження: здуття або подвершування.

Для ремонту в цьому випадку не буде працювати самостійно. Вам потрібно придбати новий акумулятор.

Чому індикатор у планшеті неправильно

З будь.Яким із розглянутих вище варіантів порушення нормальної роботи пристрою може бути невідповідністю показників показників з реальністю.

Може допомогти калібруванню акумулятора (заряд \ розряд від 0% до 100), але не завжди.

Ми рекомендуємо провести зовнішню та внутрішню перевірку на наявність механічних несправностей, провести перевірку наявності вірусу.

Чому нагрівається

Нагрівання пристрою за допомогою ігор або активного використання. Нормальне явище: на процесорі є навантаження. Під час підключення пам’яті нагрівається, і це нормально. Якщо ви хочете зменшити опалення, вимкніть активні програми на задньому плані, виконайте скидання всіх налаштувань на фабрику.

Не використовуйте сукупність під час споживання електроенергії. Нагрівання буде часом менше.

Якщо планшетний ПК почав нагріватися в спокійному стані або температура його нагрівання занадто висока. Це означає, що акумулятор дефектний. Подальше використання призведе до того, що акумулятор буде непридатним. Допоможе лише його заміні.

У дешевих китайських планшетах (DNS Airtab E102G, Alcatel Pixi, Digma, Dexp, Bliss Pad R9011, Prestigio, Onda V919). Це дешевий елемент акумулятора, збірка не враховує всіх факторів сукупності. Опалення призводить до порушення роботи інших компонентів сукупності. Наприклад, він може перемістити (стиснути) сенсорний екран (сенсорний екран).

Що робити?

Отже, що робити, якщо планшет заряджає, але не вмикається. Причини, які ми дізналися вище, тому ви можете почати спроби їх усунути. Але робити все в порядку:

Крок 1

Перевірка наявного запущеного зарядного пристрою: можливо, він не може передати достатню кількість енергії через її слабкість. Це може бути з китайськими неорієнтованими заряджання (особливо ця проблема знайома для користувачів iPad, оскільки їхні шнури розірвані частіше, ніж інші).

заряджати, повністю, розряджений, планшетний, акумулятор

Візьміть оригінальний кабель та джерело живлення, а потім підключіть планшет до зарядки. Зачекайте деякий час, поки акумулятор не буде заряджається (щонайменше 20-30 хвилин), лише спробуйте ввімкнути його. Доцільно перевірити роботу кабелю та зарядного блоку на іншому гаджеті, коли вони доступні.

Крок 2

Можливо, вхід для кабелю в планшеті зламався: тоді пристрій може взагалі не отримувати заряди, а щоб показати, що процес підвищення рівня акумулятора акумулятора йде. У цьому випадку не забудьте проконсультуватися зі спеціалізованим майстром діагностики, а також. Незалежно відкрити і змінити що.Небудь всередині дизайну пристрою взагалі не рекомендується.

Крок 3

Якщо ви скинете планшет (на асфальт, плитку чи будь.Яку іншу поверхню), ви можете пошкодити будь.Яку всередині. Це не обов’язково вхід, як у попередньому випадку. Цілком можливо, що ви навіть зламали екран. У цьому випадку він може не показувати картину: тобто планшет працює як завжди, але ви бачите. Як і у другому пункті, зверніться до фахівця. Ще раз ми нагадуємо, що заміну монітора або інших внутрішніх частин планшета незалежно та вдома не рекомендується.

заряджати, повністю, розряджений, планшетний, акумулятор

Якщо пристрій впав на підлогу, асфальт, він може легко пошкодити щось всередині

Крок 4

Також трапляється, що напруга з джерела струму невелика для того, щоб планшет увімкнув: воно може показати, що зарядка надходить, але не заряджати її за нормальне включення. Спробуйте змінити запас електроенергії.

Бажано, щоб він зовсім інший: якщо ви поставите в наступну розетку, то він також матиме слабку напругу. Чи можете ви піти до друга чи знайома на допомогу і побачити, чи проблема була усунена після цього чи ні.

Крок 5

Частий випадок може бути відмова від програмного забезпечення: прошивка мух, синій екран тощо. Спробуйте підключитися через деякий час, витрачений на зарядку, планшет до комп’ютера. Якщо пристрій виявляється (наприклад, і все відбувається звичайний), то ви можете виникнути проблема з третього елемента. Але це дуже рідко відбувається: найчастіше необхідно зробити миготливий гаджет. Якщо ви не знаєте, як це зробити, ви можете використовувати спеціальні інструкції на сайті.

Крок 6

Якщо жодна з попередніх рекомендацій не допомогла, то обов’язково зверніться до сервісного центру. Будь ласка, зверніть увагу, що після придбання нової таблетки, виробник дає вам право вільного ремонту виробничого шлюбу протягом року. Тобто, якщо ви не скинули планшет, не встановили жодних програм, які можуть призвести до поломки, ви можете спробувати повернути його під гарантією.

заряджати, повністю, розряджений, планшетний, акумулятор

Якщо нічого не допомогло, зверніться до сервісного центру

Якщо вино доведено вино виробника, ви можете обміняти свій пристрій до нового або повернути гроші. Але якщо ви все ще відкидаєте його, вам доведеться звернутися до платних центрів. Вони будуть проводити діагностику та розповісти вам, що потрібно буде змінити, і скільки це буде коштувати.

See also  Як заряджати бездротові навушники Mi true

В першу чергу

Змінити зарядний пристрій

Коли таблетка не бере енергію, перш за все, варто побачити, чи правильно це.

Продовольчі блоки дешевих брендів часто провалюються. Свисток при підключенні кабелю поступає швидку допомогу.

Якщо у вас є новий BP, перевірте, чи відповідає він, необхідний для необхідних характеристик. Ця інформація вказана на справі та в описі технічних характеристик у супровідних документах. Дуже важливо, щоб сформований струм не нижче, ніж необхідний у 1-2 ампер. У разі порушення цієї вимоги ми побачимо, що:

 • Пристрій не заряджається, хоча він показує повний індикатор;
 • Час для заповнення батареї значно зростає;
 • Процес йде, а рівень індикації падає, і не збільшується;
 • Гаджет не повністю заповнений. Лише до 50-60 відсотків;
 • Пристрій показує повний рівень заряду занадто швидко, через 5-10 секунд після підключення.

Usb Введення ПК або ноутбук для перевірки не підходить. Через USB струм становить 0,5-0,9 А, з необхідним 1-2а. Щоб перевірити, вам потрібно знайти аналогічну пам’ять або акумулятор, так що напруга та струм відповідають всім параметрам.

Перевірте кабель з пам’яті для переломів

Ретельно перевірити, чи. Перевірте житло на пошкодження, немає шансів кабелів. Для цього перевірте дріт до гнізда з’єднання. Обережно “Скит” кожен сантиметр. Перегляньте, як відображення реагує: екран буде запалювати, з’явиться сигнал. Після маніпуляцій показник почав набирати живлення. Це означає, що шнур пошкоджений. Змінити дріт до нового або подібного.

Ми шукаємо механічні пошкодження роз’єму

Таблетка не бере на себе відповідальність за погані контакти. Спробуйте переміщення місцезнаходження з’єднання за допомогою роз’єму Micro-USB або Type-C.

При необхідності зніміть сміття та пил з контактів.

Подивіться, поки вилка буде вставлена. Перевірте контакти для бруду, пошкодження або окислення.

Якщо можливо, спробуйте іншу батарею

Гаджет не включається. Спробуйте використовувати зовнішній елемент енергії або запасний. Деякі моделі оснащені знімними кришками та відокремленими джерелами енергії.

Він рідко допомагає підзарядку стандарту AKB просоченої “жаби”, пристрій підключений безпосередньо, без використання електронних обв’язків у вигляді консультації живлення та інших модулів. Якщо це допомогло, варто справу з послугою, самостійно не перестає деталі дошки.

Спробуйте «натиснути» високий струм

Після тривалого періоду невикористання пристрою (коли я лежав без дня від місяця до року), елемент живлення піддається глибокому розряду. Час на його початковому наповненні буде часом більше. Зробіть кілька циклів / розряду зарядки для “прискорення” акумулятора. Рекомендується використовувати підвищені струми. До 3 амперів.

Робити жорстке скидання

Якщо зрештою, маніпуляції, не вдалося запустити пристрій на Android, ймовірно, виникла технічна збій. Виконайте загальні налаштування скидання (жорстке скидання) на фабрику, але будьте готові до втрати персональних даних.

Клацніть на планшеті, що вимкнено одночасно, комбінація кнопки живлення та кнопка гучності. Детальніше тут описано процедуру.

Техніка безпеки

Перш ніж натиснути на акумулятор телефону, завжди пам’ятайте про безпеку та відповідальність за свої дії. Перш ніж сліпо довіряйте неперевіреними даними, розміщеними на сайтах, проконсультуйтеся з знаючими людьми.

Пам’ятайте про такі прості, але важливі правила:

 • Коли ви клянтесь, акумулятор, не позбувшись від газів і негайно викидайте його. Пожвавлення скидання акумулятора газів просто виключається! Більше того, не намагайтеся заряджати його або нагрівати. Він може вибухнути!
 • Не залишайте проблему або відремонтованого пристрою без належного нагляду.
 • При виконанні ремонтних робіт, контроль його температура. Використовуйте термопари для цього, спеціального термометра. Перестаньте працювати негайно при нагріванні поверхні.
 • При зарядці не використовуйте струми вище 50 мА. Визначити силу струму шляхом послідовного з’єднання з мультиметровою схемою або міліамметричною схемою.

Нарешті, відео про те, як ви не можете відновити акумулятор.

Тепер ви знаєте, як заряджати повністю розряджений телефонний акумулятор, і ви можете зробити це самостійно. Але не перестарайтеся до нього. Знову зверніться до фахівців.

Напишіть про свої експерименти та думки в коментарях.

Калібрування елементів харчування

Одного разу кожні кілька місяців рекомендується провести повний цикл розряду. Заряд до 100%. Ця процедура допомагає збільшити термін служби модуля та зменшити втрату потенціалу з часом.

 • Зачекайте, поки смартфон не буде повністю розряджений.
 • Підключіть гаджет до виходу, не включаючи його. Як правило, на екрані відображається поточний рівень заряду, навіть якщо Android не завантажується.
 • Дочекайтеся повного заряджання до 100%, а потім вимкніть пристрій від їжі протягом 3-5 хвилин.
 • Покладіть телефон назад до заряджання. Зверніть увагу, що рівень заряду буде пару відсотків нижче максимального.
 • Повторіть процедуру з пункту 4. Акумулятор вважається каліброваним, коли під час підключення після декількох хвилин простоту становить 100%.

Короткі поради, як заряджати акумулятор

Не чекайте повного розряду акумулятора.

Не заряджайте до 100%. Після 80% ви можете безпечно відключити від адаптера.

Якщо акумулятор все ще звільнений, негайно покладіть його на зарядку.

В ідеалі, заряд акумулятора повинен зберігатися на 50%. Це важко зробити, тому ви можете зберегти заряд від 30 до 80%.

Часта зарядка з розетки шкідливі для Li-Pol для акумуляторів. Спробуйте іноді заряджати з ноутбука (просто підключіть телефон до порту USB). У той же час, ноутбук краще не підключати нічого іншого, інакше недостатньо струму для заряджання.

Батареї Li-Pol не люблять довготривале вплив високих і низьких температур.

Як натиснути планшет акумулятора для зарядки.

Одного разу через 2-3 місяці потрібно повністю розряджати та заряджати акумулятор Li-Pol, тобто калібрування.

Коли ви вирішите замінити літій-димерну батарею, ретельно подивіться на його характеристики (напругу, роз’єм, тип та інше). Вони повинні повністю збігатися з характеристиками змінного акумулятора.

Літієві акумулятори не мають “ефекту пам’яті”, тому їм не потрібно “прискорювати”, потім. Повністю розряджати і заряд.

Не залишайте батарею, вивантажуючись занадто довго. Краще тримати акумулятор заряджати близько 40-50%.

Щомісячні акумулятори втрачають 5-10% своєї потужності, коли вони повністю виписані.

Якщо ви залишаєте виписаний акумулятор тривалий час, врешті.Решт, він не зможе утримувати заряд.

Запасні акумулятори також повинні заряджатись на 40-50%, а лише тоді зберігайте для подальшого використання.