Home » Як застосувати звук на iPhone відео

Як застосувати звук на iPhone відео

Заявки для додавання фонової музики на пристроях IOS та Android

В даний час ви можете знайти багато фонової музики для iOS та Android на ринку. Вам може бути важко вибрати ідеальний варіант для додавання фонової музики до вашого відео. Щоб заощадити час, тут ми будемо перелічити 10 найкращих фонових музичних додатків для вас, а також висвітлюють свої функції, підтримуються платформи та ціну серед будь-якої іншої важливої ​​інформації. Прочитайте та виберіть найкраще, щоб додати фонову музику до пристроїв IOS та Android.

найкращі програми для додавання аудіо у відео для Android / iPhone / PC / MAC

Висновок: як змінити звуку або додати новий звук у відео? Цей пост показує 11 відмінних додатків для додавання аудіо у відео. Якщо ви хочете вставити аудіо у відео на ноутбуці Android / iOS або на своєму комп’ютері, ви можете легко знайти потрібні вам програми.

Як редагувати відео на iPhone: Обрізь, накладіть текст, музику, фліп, клей

застосувати, звук, iphone

“Я вже кілька годин редагував відео, але все-таки я не можу досконало прикріпити звукову доріжку до відео. У мене є редактор відео, і я знаю процес додавання звуку до відео, але я не можу зрозуміти, як вставити звук у нього. Відео в певному місці. Чи є який-небудь простий спосіб додати музику до відео? “

Ви шукаєте простий спосіб додати аудіо до відео?

Серед більшості запитів на редагування відео на мобільних пристроях багато хто може дивуватися, як додати звукову доріжку до відео на смартфоні, без використання комп’ютера. Тут ми перераховуємо найпопулярніші програми для iOS та Android, які допоможуть вам легко додати звук у відео. Більше того, з урахуванням того, що багато користувачів все ще хочуть відредагувати відео на ПК або Mac, тут ми також представляємо вам найкращий редактор відео.

See also  Як ставити музику на meizu. Що робити, якщо тихого звуку в навушниках

iMovie

Ви шукаєте професійну програму, яка дозволить вам додати музику до відео? Ми знайшли це. Завантажте цю програму, і ви отримаєте доступ до багатофункціональної відеокарти. Ви можете використовувати режим Голлівуд. Це зробить ваше відео красиво. Ця програма допоможе вам створити цілий фільм. Виберіть найкращі відео та фотографії. Додаток зробить всю роботу. Ви можете налаштувати налаштування.

Ви можете записувати відео безпосередньо у програмі. Використовуйте 8 унікальних тем для відео. Ви також можете додати аудіо ефекти. Програма має перехід. Ви можете покращити відео, додавши фільтри. Використовуйте повільний рух. Ви також можете прискорити ваше відео або фрагменти. Додати картинку до картинки. Виберіть вашу улюблену пісню, і програма буде відповідати довжині та звуку.

Програма допоможе вам швидко перенести відео з різних пристроїв. Використовуйте хмару, щоб зберегти пам’ять телефону. Поділіться відео з друзями через соціальні мережі. Це чудовий помічник для роботи з відео. Ви можете створювати красиві музичні кліпи. Додайте текст до вашого відео. Ви можете створити відео позбуття, і ви не будете розчаровані.

Видалення аудіо на Mac

На Mac це зроблено дуже легко у програмі QuickTime Player.

1) Відкрийте відео в QuickTime Player.

2) Виберіть файл на панелі меню.

3) Виберіть експорт, а після лише аудіо.

4) Зателефонуйте до свого файлу, виберіть його місцезнаходження та натисніть Зберегти.

Як нав’язувати музику на відео через телеграми

У цьому методі вам знадобиться 2 заявки. Inshot та Telegram Messenger. У Inshot, існує офіційна медіа-бібліотека ITunes, щоб вставити музику у відео на iPhone. Але не всі люди використовують це, не зберігайте аудіо записи на пристрої. Тому вони підійдуть цей додатковий спосіб, що дозволяє вам додавати пісні. Як накласти музику на відео iPhone таким чином:

 • Зайти в Telegram, відкрити список чатів та додати туди робота. Він називається VKM Bot.
 • Відкрити з ним діалог, у рядку повідомлення написати назву потрібної пісні чи виконавця.
 • Робот у відповідь надішле добірку з 10 варіантів, що відповідають цьому запиту. Під його повідомленням буде розміщено цифри від 1 до 10, які є активними кнопками.
 • У добірці знайти потрібний варіант пісні. Наприклад, він буде йти на номер 4. І натисніть відповідну кнопку “4”.
 • Бот прибуває цей звуковий запис. Поруч з повідомленням з пісню праворуч, то буде невелика стрілка, також спрямована вправо.
 • Потрібно натиснути. Вікно “Надіслати” з’явиться з запропонованими варіантами, де або хто. З цих варіантів не потрібно вибирати. У верхньому правому куті цього вікна буде квадратний значок зі стрілкою. Потрібно натиснути на нього.
 • Відкриється нове вікно, де найбільш популярні контакти будуть перераховані першими, а потім “повідомлення”, “Пошта” та t.D
 • Перейдіть до списку програм до кінця ліворуч, натисніть на три-точку значок “Більше”.
 • Вибрати з нового списку «Скопіювати в InShot»
 • Можна закривати Telegram та переходити до Inshot.
 • Завантажити до неї відео з галереї.
 • Натиснути на значок “Музика”, потім “Пісні”.
 • У вкладці «Рекомендації» буде найперший маленький напис «Імпортована музика». І поруч з нею з’явиться “1 пісня”.
 • Натисніть на нього, список відкриється, виберіть завантажену пісню в ньому.
 • Він з’явиться в редакторі. Ви можете перемістити його, обрізати, додавати ефекти та зберегти результат.
See also  Як вимкнути режим енергозбереження на Samsung. Підготовка до включення екстремального режиму економії енергії на смартфоні

Як нав’язати музику на відео в Instagram: Як зробити відео з музичними методами та програмами

Bloggers корисні для вивчення того, як накладати музику на відео в Instagram так, щоб відео не видалено для порушення авторських прав. Незважаючи на те, що деякі користувачі стверджують, щоб дивитися Storsith без звуку, переважна кількість користувачів Instagram включає аудіо під час перегляду.

З цієї причини варто відзначити звук до змісту. Однак, щоб зробити це, спостерігаючи авторське право. Instagram ретельно відстежує такі порушення та блок-профілі.

Популярні блогери можуть насолоджуватися новими хітами, але в той же час вони вказують на авторство. Ми детально зрозуміємо в питання про додавання звукових ефектів до відео.

Що тобі потрібно

Спочатку потрібно виконати наступні дії:

 • Мати обліковий запис ВКонтакте.
 • Завантажити програму для відеомонтажу InShot.
 • Встановити Telegram.
 • Знайти у пошуку Телеграма бота під назвою @audio_vk_bot.
 • Запустити бота.
 • Авторизуватись у боті через профіль VK.

Як накласти музику на відео на iPhone: легко

На iPhone можна повноцінно працювати з відео та навіть створювати повноцінні фільми. Хороша аудіодоріжка тільки доповнюватиме картинку.

Накласти музику можна легко за допомогою спеціальних безкоштовних додатків. За допомогою них, якщо бажано, ви можете зробити дуже хороший фільм.

Минулого матеріалу ми докладно розглянули функцію привіт сирі. Тепер ми зрозуміємо, як накласти музику на відео в iPhone, використовуючи спеціальні програми, які ви можете завантажити абсолютно безкоштовно.

App Store рясніє великою кількістю програм. Новабільна важко зрозуміти, яка програма ви можете накласти музику на iPhone відео. Щоб розібратися в цьому різноманітті, було зібрано рейтинг найкращих програм з функціоналу та відгуків користувачів.

Принцип роботи кожної програми приблизно однаковий:

 • Запустити програму.
 • Вибрати відео.
 • Вибрати пісню.
 • Вказати місце, куди потрібно накласти музику, та обрізати відео.
 • Зберегти ролик і за необхідності розмістити його в соцмережах.
See also  Як визначити оригінальний iPhone або ні

Таким чином, розібратися в тому, як вставити музику у відео на iPhone, ні в кого не важко. Головне завдання. правильно підібрати додаток, виходячи з його особливостей. Найкращі програми пропонуються додавати музику до 2 кліків.

imovie

Фірмовий відеоредактор Apple, який потенційно повинен бути кращим інструментом для накладення музичних композицій. На практиці не все так здорово, тому що користувачі покладуть програму далеко від найвищого оцінка.

застосувати, звук, iphone

Перш ніж накладати музику на відео на iPhone через Imovie, потрібно вивчити функції програми. Головний:

 • 14 шаблонів для причепів;
 • 8 попередньо встановлених тем;
 • 10 фільтрів;
 • Багато ефектів;
 • Працює на iPhone та iPad;
 • Миттєве розміщення в соціальних мережах.

Відповідно до його функціональності, відеоредактор не досягає повноцінних програм для ПК. Але зручний Inteeis та оптимізація пристроїв IOS робить свій бізнес. Однак власник старого iPhone може зіткнутися з проблемою, що програма просто не може завантажити. imovie працює на пристроях з iOS 13.4 і вище. Тільки власники нових пристроїв програми дозволяють нав’язувати музику на відео.

В’язка

Для тих, хто не знає, як покласти музику на відео на iPhone, ця програма доведеться бути досить до дороги. Він обожнюють користувачів, які бажають зробити ролик для Instagram. У схем є величезна кількість ефектів, які поєднуються з приємним і інтуїтивно зрозумілим Inteeis.

Процес накладання музики є найпоширенішим сценарієм для цієї програми. Користувач достатньо, щоб запустити програму, виберіть відео та аудіо, а потім поєднуйте їх. Він залишається натиснути кнопку “Зберегти”, і тут головний недолік inshot з’являється.

Ролик на виході отримує водяний знак. Щоб позбутися від нього, потрібно платити 229. Використовувати наклейки, ефекти, фільтри та інші функції, вам також буде потрібно додатковий платіж.