Home » Як засунути захисну склянку на планшет. Чи важко встановити захисне скло на екрані планшета?

Як засунути захисну склянку на планшет. Чи важко встановити захисне скло на екрані планшета?

Як приклеїти захисне скло

Захисне скло. Це надзвичайно корисний аксесуар, який не слід ігнорувати всі власники гаджетів. Зрештою, оригінальний сенсорний екран часто страждає від падінь, зіткнення з суцільними предметами, подряпинами та забрудненими. Пошкоджений телефон або планшетний дисплей можна замінити новим, але вартість такого ремонту порівнянна з ціною нового пристрою. Але загартована захисна склянка навіть високої якості можна придбати недорого.

У блозі AKS ми вже говорили про особливості вибору захисних окулярів, відмінності між різними типами окулярів, наприклад, матовим та глянсовим та заміною пошкодженого захисту. У цьому матеріалі ми розповімо, як правильно приклеїти його на екран пристрою, на якому цей аксесуар раніше не був встановлений.

Перший метод. Це точне позиціонування

Для цього нам потрібна звичайна клей.

засунути, захисну, склянка, планшет

Для того, щоб точно та акуратно захищати, будь то скло чи плівка, спочатку потрібно вказати плівку/скло на дисплеї телефону, не вилучивши захисні фільми від захисту (це звучить дивно, але я сподіваюся, що це зрозуміло, про що йдеться).

засунути, захисну, склянка, планшет

Після того, як ви вказали захист, тримаючи його на дисплеї, обережно склеюйте смужку стрічки по довгій краю телефону однією частиною на плівці, інша частина на телефоні. Найголовніше. Це не рухати його під час склеювання стрічки.

засунути, захисну, склянка, планшет

Після склеювання стрічки ми отримаємо якусь книгу з телефону та захисту.

засунути, захисну, склянка, планшет

Після цього нам доведеться знайти кімнату без пилу, наприклад, ванну кімнату, в якій перед цим був включений гарячий душ на пару хвилин, і, обережно відшаровуй внутрішній захист від плівки, переміщуючись від край, згладжуйте плівку на дисплеї з плавними рухами.

засунути, захисну, склянка, планшет

засунути, захисну, склянка, планшет

Цей метод найкраще підходить для склеювання захисних окулярів і трохи менше. Для фільмів.

Що краще. Захисне скло або плівка?

Безумовно, захисне скло. Так, це часто дорожче, ніж фільм, однак відчуття з нього набагато приємніше. Отже, деяким користувачам не подобається, як палець ковзає на плівці, тоді як деякі захисні окуляри мають олеофобне покриття, палець ковзає не гірше, ніж на екрані.

Якщо плівка захищає лише від подряпин, то скло. І під час падінь, але не завжди те, що ми дізналися вище.

Поради щодо результатів якості

Перш за все, переконайтеся, що місце, яке ви вибрали для скляної наклейки це. Згідно з досвідом, у внутрішніх умовах ванна кімната найкраще підходить для цих цілей, оскільки підвищена вологість лише мінімізує наявність пилу.

Ретельно вимийте руки, щоб видалити залишки жиру та бруду, які можуть заплямувати екран і липкий шар захисного скла.

Давайте перейдемо безпосередньо до процесу склеювання. Зазвичай набір двох серветків постачається із захисним склом. Перша серветка насичена спеціальним розчином, що містить спирт. З ним потрібно видалити всі жирні плями, відбитки, пил та інше забруднення з поверхні екрану. Друга серветка суха, потрібно позбутися мокрих плям після витерти екран вологовою тканиною. Якщо в наборі не було серветки, ви можете використовувати імпровізовані матеріали: спирт та шматки мікроволокна або інші м’які тканини.

See also  Як заряджати повністю розряджений планшетний акумулятор. Акумулятор загинув

Набір для встановлення скла, як правило, також представляє набір спеціальних наклейок для фіксації та клейової плівки. Якщо після очищення екрана серветками на екрані є певна кількість плям пилу або ворсинків, необхідно видалити їх з поверхні за допомогою клейової плівки. Кріплення наклейок значно полегшує процес, що дозволяє більш точно та обережно поставити скло на екран. Знову ж таки, за відсутності одного з перерахованого в наборі, на вашу допомогу прийде звичайна прозора стрічка. Зафіксуйте наклейки на верхній поверхні скла, вийміть плівку з липкого шару і, тримаючи наклейки, обережно опустіть скло на екран, враховуючи розташування всіх кнопок, отворів та індикаторів на екрані. Будьте обережні: перемістити захисне скло після того, як його наклейка не буде працювати. Лише вийміть і встановіть його ще раз, в процесі якого дуже легко пошкодити скло або зіпсувати липкий шар. Тому ми все ще радимо вам вперше приклеїти його, раніше навчившись правильно розмістити скло на екрані, поки ви ще не зняли плівку з липкого шару.

Після того, як у вас склеєна скло, переконайтеся, що між поверхнями екрана та склом немає бульбашок та пилу між поверхнями екрана та склом. Повітряний міхур можна зняти, плавно видавши його через найближчий край екрана. Наприклад, шматок рівного пластику, наприклад, банківська картка або водійське посвідчення, може допомогти цьому. Для того, щоб зняти частинку пилу або ворсу, потрібно обережно очистити від краю скла, зняти її клейкою плівкою або стрічкою і знову опустити склянку на екран.

Часто проблеми виникають при встановленні захисного скла низької якості. Тому ми радимо відповідально підходити до вибору цього аксесуару, а не економити та купувати захисне скло лише у надійних виробників, щоб він служив вам тривалий час, а проблеми під час наклейки та операції не відбулися.

Ми сподіваємось, що наша стаття була корисною для вас, і тепер ви можете самостійно засунути захисне скло на екрані свого смартфона. Якщо у вас є якісь запитання або ви хочете скористатися послугою встановлення захисного скла від наших фахівців та отримати гарантований якісний результат, ми будемо раді вам допомогти.

Захисне скло очищається

Скло очищається з різних причин, і їх може бути кілька відразу:

 • Різні дефекти захисного покриття;
 • Погане прибирання робочих поверхонь;
 • Повітря або волога падають під склянку;
 • Різкі зміни температури під час роботи пристрою;
 • Порушення технології склеювання.

Якщо ви наклеїли захист від порушень, ви можете спробувати повторити процедуру, використовуючи одне і те ж покриття. Зробіть це так:

  Обережно вийміть склянку, піднімаючи його шпателем або пластиковою карткою;

Потім вони повторюють усі дії, описані в інструкціях щодо встановлення скла.

Якщо є побоювання, що алкоголь може зіпсувати захисне скло, то ви можете використовувати інший метод. Потім видалене покриття клейкою стороною розміщується під потоком теплої, але не гарячої води. Потім вологу струшується. Не витираючи поверхню, встановіть скло на дисплей. Потім вони вирівнюються, як уже описано.

See also  Де, щоб вставити SIM-картку в iPad. Яка карта повинна бути

Увага! Краплі води повинні бути добре похитнутими, щоб волога не потрапила всередину мобільного пристрою.

Встановлення захисних окулярів з цими порадами та інструкціями не спричинить труднощів, навіть якщо початківець буде зроблений для бізнесу. Головне. Ретельно очистити всі поверхні пилу, вологу і не поспішати. Тоді захист буде встановлений бездоганно, а звернення до спеціальних послуг не буде потрібно. Більше того, ті, хто вже придбав таку майстерність, кажуть: результат буде кращим, ніж після зв’язку з семінаром.

Чи можливо повторно скласти захисне скло на телефоні

Високоякісні поверхні для iPhone 5S та інших моделей гаджета можна знову використовувати. Для цього обережно видаліть склянку і обробляйте клейку сторону з алкогольним спиртом. Протріть його злегка тканиною, змоченою в такій рідині, і дайте їй трохи злити. Потім встановіть захист відповідно до динаміка та кнопки. Світлові рухи від центру до країв приводять повітря та рідину. Маленькі бульбашки зникнуть за день.

У відео нижче розповімо про те, як вдома без допомоги фахівця для оснащення дисплея гаджетів. Ви дізнаєтесь, як приклеювати захисні окуляри на телефонах або таблетках. З таким покриттям екран буде надійно захищений від негативного впливу, що дозволить йому довше підтримувати привабливий вигляд. Захист захистить пристрій від подряпин, а також поглинає удари при падінні. У цьому випадку чутливість датчика вашого телефону залишиться однаковою.

Перш ніж склеювати захисне скло, врахуйте його характеристики.

Переваги покриття можна назвати:

 • Не боїться подряпин і пошкоджень;
 • Зменшує ударний ефект. Навіть якщо смартфон впаде вниз, він не буде розбиватися, ризик розтріскування лише захисного покриття, і його фрагменти не поширюватимуться навколо;
 • Надійно прикріплений до екрана. Він служить довше, ніж звичайна плівка, процес склеювання не потребує великого досвіду.

Однак існує ряд недоліків:

 • Придбання та клей пов’язані з пристойними витратами, якщо взяти покриття в роздрібному магазині;
 • Установка вимагає спеціальної точності.

Захисні окуляри мають різну товщину, приблизно 0,2-0,5 мм. Складаються з п’яти шарів:

 • Олеофобний. Завдяки їй пальці комфортно ковзають по дисплеї, дозволяє легко зняти принти м’якою тканиною, забезпечує захист від вологи;
 • Захисний. Захищає дисплей від подряпин і тріщин;
 • Анти.Глазурі. Не дозволяє дисплея згасати;
 • Стримуючи. У винятковому випадку, коли дисплей зламається, він стримуватиме фрагменти;
 • Силікон. Діє як кріплення на екран.

Незважаючи на те, що товщина загартованого скла становить лише 0,2 мм, ви можете безпечно приклеїти його, оскільки він ідеально захищає пристрій від механічних пошкоджень.

Порада! Щоб заощадити гроші, на цьому веб.Сайті багато замовляють захисні окуляри на Aliexpress. Перед тим, як замовити замовлення, уважно вивчіть огляди та характеристики моделі, яку вам подобається на третій партії.

Як видалити плямку пилу під захисним склом

У кімнаті, що не є чистою, постійно виникають проблеми з встановленням захисту У такій ситуації утворюються бульбашки з повітря, з яких не вдасться позбутися простого тиску.

Людині, яка потрапляє в подібну ситуацію, доведеться переробити аксесуар. В іншому випадку лише за кілька днів сама склянка почне виходити, після чого неможливо його використовувати.

Якщо сорчіна отримає, спробуйте негайно зняти захисний елемент. Вам потрібно діяти як зі старим склом. Тобто покласти аксесуар з нігтям або пластиковою карткою.

See also  Як увімкнути звук у програмах iPad?

Після зняття необхідно переробити поверхню екрану, використовуючи спочатку мокру, а потім суху серветку. Як альтернатива, ви можете використовувати стрічку. Він швидко збирає весь пил з поверхні. Аналогічно, вам потрібно зробити із захисним склом. Це єдиний спосіб повністю позбутися зайвого пилу.

Але тепер ви можете знову склеїти захист Якщо цього разу все буде зроблено правильно, бульбашки з повітря зникнуть, не залишаючи сліду.

Одне скло неможливо переробити 4-5 разів. З постійним контактом з поверхнею він втрачає свої клейові властивості, саме тому він перестає триматися на смартфоні.

Сам він ідеально плавно вставив захисне скло на смартфоні та планшеті

Усі мої друзі говорили про значні переваги захисних окулярів над фільмами, тому я вирішив придбати їх для свого смартфона та планшета. Однак це було не найпростішим завданням їх встановити. Але я взагалі не хотів витрачати гроші на послугу, тому, шукаючи інформацію в Інтернеті, я зрозумів приблизний алгоритм і навчився це робити самостійно.

Перш за все, я провітрював кімнату і мив руки. Потрібно знати, що ці, здавалося б, банальні кроки необхідні, адже якщо пил потрапляє під склянку, то дратівлячі бульбашки повітря переслідують вас, перш ніж замінити його.

Тепер я скажу вам, що я використовую для встановлення скла. Я стала корисним для звичайної стрічки, ножиць, якась рідина для чищення дисплея, навіть простий спирт, серветка з мікроволок.

Після цього я беру захисне скло і кладу його на смартфон, щоб усі отвори (камери, динаміки, мікрофон) збігалися. Після того, як я спробував, я беру клейку стрічку і приклеюю склянку з одного з бічних граней телефону. Результатом має бути щось, що нагадує відкриту книгу.

Потім знежиріть екран алкоголем. Це необхідно зробити, адже в іншому випадку бруд та плями можуть залишатися на екрані, що зіпсує всю виконану роботу. Спочатку ретельно витріть екран звичайною тканиною, а потім візьміть один із мікроволокна і протріть дисплей дозвілля. Дуже важливо переконатися, що на поверхні не залишилось пилу. Часто для цього є спеціальна наклейка в наборі зі склом. Просто приклеїться і зійште з екрану, він збирає залишки пилу.

Після цього я починаю склеювати захисне скло. Я знімаю з нього захисну плівку і швидко опускаю її на екран. Ось де смужки, зроблені з клейкої стрічки, яку я склеював на самому початку, завдяки їм, завдяки їм, скло лежить точно на екрані. Врешті.Решт, я приглушую бульбашки кредитною карткою і видаляю решту стрічки.

Таким чином, я вставив своє захисне скло безкоштовно і був задоволений результатом.