Home » Як зателефонувати iPad на телефон.

Як зателефонувати iPad на телефон.

Як зателефонувати та надіслати SMS з iPad та Mac

Рівень складності: для початківців. Функція безперервності, підтримка якої з’явилася в iOS 8 та OS X Yosemite, дозволяє користувачам здійснювати та приймати дзвінки, надсилати та читати SMS.Повідомлення з Mac або iPad. У той же час, зовсім не потрібно активувати свій iPhone або взяти його в руки. Така зв’язка виглядає дуже вражаючою на презентаціях Apple, але в реальному житті не всі користувачі, особливо початківці, змогли його опанувати. Нижче ми розповімо, як налаштувати та використовувати функцію контирума на iPad та Mac.

Перш за все, вам знадобиться iPhone з iOS 8 на борту. Зверніть увагу також, що всі пристрої, які ви хочете прив’язувати, повинні бути зареєстровані на одному ідентифікаторі Apple. За замовчуванням функція контирума вже включена. Тобто для того, щоб почати використовувати контирум, просто введіть той самий ідентифікатор Apple на пристроях. Переконайтесь, що функція працює в налаштуваннях. Facetime і увімкніть перемикач дзвінків для мобільних телефонів iPhone. На вкладці Ваша адреса виклику FaceTime повинен бути прапором навпроти вашого телефону.

На iPad процедура однакова, а прапор знаходиться в одному місці. Для роботи функції безперервності необхідно, щоб усі пристрої були в одній мережі Wi-Fi. Тобто, ви, звичайно, не можете залишити iPhone вдома, перейти на роботу та відповідати на дзвінки з робочого комп’ютера.

Щоб зателефонувати за допомогою iPad за допомогою iPhone, вам потрібно перейти до стандартної програми “контакт” та знайти потрібний номер. Потім натисніть номер телефону поруч із номером абонента. Анімація дзвінка з’явиться негайно, сам дзвінок відбудеться за 2-3 секунди.

З повідомленнями все так просто просто:

 • Вам потрібно перейти до налаштувань iPhone та перейти на вкладку Message. Повідомлення;
 • Тут вам потрібно включити необхідні пристрої, ковзаючи на їх іменах;
 • Iphone з’явиться із запитом на введення коду, який з’явиться на підключених пристроях;
 • Ми розблокуємо підключений пристрій, дивимось код на головному екрані та вводимо його на iPhone.

Після реєстрації пристрою ви можете прийняти та надсилати SMS.Повідомлення як за допомогою iPad, так і з Mac. SMS прибуває лише секунду після того, як вони приїдуть на iPhone, що дуже зручно.

Для того, щоб використовувати безперервність на комп’ютері, нам знадобиться Mac з OS X Yosemite з тим самим ідентифікатором Apple, що і на пристрої iOS, який потрібно зв’язати. Щоб активувати функцію, відкрийте стандартну програму “FaceTime” та перейдіть у її налаштування. Тут вам потрібно поставити коробку на параметр iPhone (дзвінки на комірці). Якщо ви хочете, ви можете негайно вибрати потрібну мелодію, яка буде розподілена під час виклику MAC.

See also  Як змінити пароль на телефоні Samsung.

Для того, щоб набрати звичайний номер з комп’ютера, вам потрібно перейти до програми “Контакти”, виберіть абонента та натисніть піктограму труби біля її числа. Як бачите, сама процедура нічим не відрізняється від того, що на iPad.

Почнеться дзвінок, який ви можете перервати, натиснувши вікно, яке з’являється у верхньому правому куті. Для того, щоб прийняти вхідний дзвінок, для введення додаткових дій жодних додаткових дій, оскільки він автоматично з’являється на екрані комп’ютера.

Тепер, завдяки появі функції безперервності, ви можете поставити свій смартфон на стіл і, не відволікаючись на нього, спокійно працювати за комп’ютером. У той же час, ви точно не пропустите жодного повідомлення чи дзвінка і навіть отримаєте можливість швидко відповісти на них.

Як увімкнути функцію “Wi-Fi Call” за допомогою iPhone

По-перше, вам потрібно увімкнути підтримку дзвінків на Wi-Fi, перейшовши на “Налаштування” → “Телефон” → “Виклик Wi-Fi”. Якщо ваш оператор підтримує цю функцію, її можна активувати, після чого напису “Wi-Fi” з’явиться в рядку стану відразу після імені оператора.

зателефонувати, ipad, телефон

Щоб зателефонувати службам екстреної допомоги, може знадобитися додатково вказати або підтвердити свою адресу. Як правило, iPhone використовує стільникове зв’язок для екстрених дзвінків, однак, якщо він недоступний, дзвінки будуть передані через Wi-Fi. У цьому випадку пристрій може відкрити ваше місцезнаходження, навіть якщо послуги геолокації вимкнено.

Програми VoIP, які дозволяють здійснювати дзвінки CAD/iPod до телефонних номерів стільникових операторів

Програми VOIP, пов’язані з цією категорією. Розрахунок відповідає тарифній сітці VoIP. Однак у більшості випадків це все одно буде дешевше, ніж послуги стільникового оператора.

Вібер

Вібер-застосування для безкоштовного обміну текстовими повідомленнями, дзвінками, фотографіями та відео на Wi-Fi та 3G.

Щоб використовувати Viber, просто завантажте та встановіть програми, вказуючи при реєстрації номера телефону. Сам Viber синхронізується зі списком ваших контактів, розділяючи всі наявні контакти на три групи: По.Перше. У тих, хто має Viber, у другого є ті, хто не має спільної групи. Перша група, яку ви можете зателефонувати, надсилати повідомлення та фотографії безкоштовно, і незареєстровані користувачі повинні будуть платити за дзвінки. Сума оплати визначається обраним тарифом.

В даний час програма існує лише у версії для iPhone та iPod Touch, але ви також можете встановити його на iPad. Viber на iPad не такий привабливий, як на iPhone та iPod Touch, але зберігає свою функціональність.

Безкоштовно завантажити Viber для iPhone, iPod Touch може бути тут: App Store

See also  Як відновити відео на iPad. Відновлення відео з резервного iCloud

Скайп

Skype-це відома програма, за допомогою якої ви можете здійснювати аудіо та відеодзвінки, обмінюватися текстовими повідомленнями та ділитися різними файлами.

Skype має багато переваг, серед яких основні.Це його перехресна платформа, що дозволяє спілкуватися з користувачами найрізноманітніших пристроїв та можливість здійснювати дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони. Однак якщо перша функція доступна безкоштовно, вам доведеться заплатити за можливість зателефонувати на номери телефонів. Вартість послуги повинна бути уточнена на офіційному веб.Сайті Skype.

Якщо необхідно, користувачі можуть зробити номер Skype, який дозволить вам отримувати дзвінки з мобільного та стаціонарного телефону по всьому світу. Використання номера Skype вимагає підписки, тобто число призначено вам протягом певного, оплаченого періоду.

Безкоштовно завантажити Skype для ipod touch Ви можете тут: App Store безкоштовно завантажити Skype для iPad Ви можете тут: App Store

Тусовки

Hangouts.Це зручна, перехресна програма з Google, яка дозволяє робити голосові дзвінки, обмінюватися текстовими та відео.Повідомленнями, фотографіями, спілкуватися в чаті з друзями тощо.

Гідний конкурент Skype та інші послуги, які мають хороші шанси виграти частку на ринку.

Безкоштовно завантажити Hangouts для iPhone, iPad Ви можете: App Store

Як зателефонувати за допомогою iPad через iPhone

зателефонувати, ipad, телефон

Для дзвінка з iPad ви можете використовувати номери телефонів, збережені в контактах:

зателефонувати, ipad, телефон

Для зручності користувачів можливість контекстуального випуску числа в нотатках, веб.Сторінках, повідомлень тощо.П.

зателефонувати, ipad, телефон

Якщо вам потрібно зателефонувати на номер, не записаний на iPad, то ви можете це зробити через програму FaceTime. Запустіть його та запустіть вхід числа в полі пошуку. Після входу в кімнату поруч з’явиться піктограма телефонної труби, щоб зателефонувати через iPhone.

Wephone | офіційний сайт

Ios: Безкоштовна заявка без реклами: Приємні тарифи, простота, пробний дзвінок

У WePhone додаток має простий і приємний дизайн. Що було надзвичайно задоволено, оскільки на сайті обслуговування буквально вражає у якогось дорослого.

Після завантаження програми з Appstore не потрібні ні налаштування, ні реєстрація. Лише кілька дозволів на доступ до функцій iPad.

Для першого пробного дзвінка користувачеві негайно надається 10 центів. Не дуже щедрий, але цього достатньо за одну.Дві хвилини спілкування майже з будь.Яким материком. Завдяки дуже, дуже доступним тарифам WEPHONE.

Ми використовували пробну хвилину, зателефонувавши на номер комірки з мережі Megafon Siberia. Хвилина коштувала 9 центів; Немає. Спалювання до цільового абонента здійснюється приблизно десять.П’ятнадцять секунд, приблизно вдвічі довше, ніж із звичайним міжміським дзвінком. Але якість звуку можна назвати бездоганним (краще, ніж із звичайним мобільним 3G.З’єднанням).

Під час розмови під час розмови був вхідний дзвінок з московського стаціонарного номера. У той же час, програма має можливість активувати відображення будь.Якого з її номерів, ніби дзвінок з нього здійснюється. Для прив’язки до вказаного числа буде отримано короткий дзвінок з американського номера, згідно з яким код підтвердження з чотирьох цифр буде названий металевим жіночим голосом.

See also  Як опустити клавіатуру на iPad. Як видалити невелику клавіатуру?

Дозволити дзвінки Wi-Fi на інших пристроях

Окрім налаштування функції виклику Wi-Fi на нашому iPhone, ми також повинні встановити Wi-Fi, що викликає функцію на інших пристроях.

Крок 1 Перейдіть до стільникових налаштувань.

Крок 2 Натисніть на дзвінки на інші пристрої, увімкніть дзвінки на інші пристрої, а потім виберіть пристрої, які ви хочете зателефонувати та отримувати дзвінки. Це дозволяє іншим пристроям, що входять у ваш обліковий запис iCloud, здійснювати та отримувати дзвінки, коли вони знаходяться поруч із вашим iPhone та через Wi-Fi.

Крок 3 Натисніть на дзвінок Wi-Fi, а потім увімкніть додаток Wi-Fi для інших пристроїв. Це дозволяє іншим пристроям, що входять у ваш обліковий запис iCloud, здійснювати та отримувати дзвінки навіть тоді, коли вашого iPhone немає.

Інші варіанти

Варто пам’ятати, що існує кілька інших методів, щоб здійснити дзвінки на iPad. Серед найпростіших і найзручніших слід зазначити наступні методи:

 • Використання програми FaceTime. Ця програма вже вбудована в пристрій, який прикрашає зображення вкусу Apple.
 • Слід мати на увазі, що FaceTime зосереджений на голосовому спілкуванні з іншими користувачами Apple пристроїв. Річ у тому, що програма використовує не номер телефону, а ідентифікатор Apple.
 • Варто відзначити надійність та зручність цього варіанту для тих користувачів, які мають більшість друзів та родичів, є щасливими власниками пристроїв “Apple”.
 • Використання 3G маршрутизатора. Це рішення буде ефективним та корисним у ситуаціях, коли немає доступної мережі Wi-Fi.

Справжній мобільний експерт! Пише простими та зрозумілими мовою корисні статті та інструкції мобільних тем, дає праву та залишати найменші поради праворуч і ліворуч. Слідом за розділом “Статті та життяхакі”.

Як прийняти та відповісти на SMS на iPad, Mac та iPod Touch, якщо є iPhone

Ця функціональність з’явилася в iOS 8.1 та в наших коментарях на сайті вже отримали кілька запитань на цю тему. Я детально відповім.

 • Iphone, iPad, iPod Touch та Mac оновлювались до iOS 8.1 та OS X Йосеміті відповідно
 • Iphone, iPad, iPod Touch та Mac знаходяться в одній мережі Wi-Fi
 • Iphone, iPad, iPod Touch та Mac пов’язані з одним ідентифікатором Apple

Налаштування просте. Ми переходимо до iPhone в налаштуваннях-messages-re-резиденти повідомлень.