Home » Як завантажити Play маркет на Android

Як завантажити Play маркет на Android

Особливості магазину Play Market

Встановлення програм для Android із Play Market автоматизовано, без SMS-активації. Необхідно натиснути кнопку «Встановити». Система розпаковує файли, встановлює, створює ярлик для запуску на головному екрані або у меню телефону.

Силами модераторів весь контент для гаджетів відсортовано та зібрано в одному місці. За допомогою Play Маркета мільйони власників Android щодня ефективно використовують девайси: грають, планують, працюють, читають. Періодично редакційна комісія Google поповнює унікальний список корисних, швидких, інноваційних програм для будь-яких цілей.

Play Market: встановити легко, користуватися приємно

завантажити, play, маркет, android

Магазин програм Play Market – мабуть, головний ресурс для всіх користувачів техніки з операційною системою Android. Оскільки він здорово полегшує життя, вирішуючи всі питання, що стосуються пошуку, вибору та встановлення додатків. Якщо Ви тільки починаєте своє знайомство з гуглівською операційною системою і ставите питанням, «як налаштувати Play маркет», просто дочитайте цю статтю до кінця. Отже, ось у вас в руках новий гаджет на Android. Ознайомившись з меню, налаштуваннями і характеристиками свого пристрою, природно, ви захочете розширити його можливості, поставивши цікаві для вас програми та ігри. Зробити це можна за допомогою програми Play Market, яка зазвичай входить до списку спочатку встановлених виробником програм. Іконка виглядає як паперовий пакет для покупок із красивим різнокольоровим трикутником. Натискаємо на іконку, програма відкривається.

Для того, щоб почати активно використовувати цей магазин програм, вам потрібен обліковий запис Google. Якщо вона вже є – вводимо адресу електронної пошти та пароль у відповідні рядки, приймаємо умови угоди – і готове.

 • Натискаємо “додати обліковий запис”.
 • Вибираємо “новий”.
 • Пишемо ім’я та прізвище у рядки.
 • Вигадуємо якесь шалено оригінальне ім’я користувача. Воно ж “назва скриньки”.
 • Створюємо та повторюємо пароль. Він повинен включати не менше 8 символів: цифри і літери.
 • Вибираємо та відповідаємо на секретне запитання. Він знадобиться для відновлення пароля, якщо раптом забудете.
 • Вирішуємо, чи хочемо ми зараз приєднатися до соціальної мережі Google. Це завжди можна зробити пізніше, якщо що-небудь.
 • Думаємо, чи хочемо ми отримувати розсилку з новинами Google та включати історію веб-пошуку. Відповідно, ставимо, або прибираємо галочки.
 • Вводимо літери з картинки.
 • Вирішуємо, чи хочемо ми прив’язати свою кредитну картку до цього облікового запису. Це потрібно на випадок, якщо ми плануємо встановлювати платні програми. Якщо ні – тиснемо “Не зараз”.
 • Дозволяємо або забороняємо резервне копіювання даних. Це дуже корисна функція, що дозволяє зберегти налаштування та програми.

Готово! Тепер у вас є обліковий запис та поштова скринька Google. Але трапляється так, що цей додаток відсутній. Наприклад, якщо його випадково чи навмисно видалив попередній користувач гаджета. У такому разі скористайтесь інструкцією, наведеною нижче.

 • Створити обліковий запис у Google, він же використовуватиметься при роботі з маркетом. Для цього потрібно набрати в пошуковій системі «сторінка реєстрації Google» і перейти за посиланням.
 • Відкриється анкета з полями для введення прізвища, імені, дати народження та імені користувача. Останнє має бути унікальним і складатися з цифр та букв англійської алфавіту. Google допоможе його згенерувати в разі потреби, ґрунтуючись на імені та прізвищі. Тепер це буде адресою електронної пошти Google.
 • Наступним з’явиться вікно для введення мобільного номера. Якщо загубиться пароль від скриньки, його можна буде відновити за допомогою телефону. Але це необов’язково. Далі потрібно погодитися з політикою конфіденційності, а ще на цій сторінці можна побачити всі програми, які користуватимуться Google-акаунтом.
 • Далі можна ввести номер кредитної картки, щоб оплачувати покупку ігор, музики та книг. Це зручно, але варто виявити обережність, якщо до телефону мають доступ діти, які з легкістю скачають величезну кількість непотрібних платних програм.
See also  Як включити синхронізацію на Samsung. Діагностика

Готово. Тепер вхід у Play Маркет буде автоматично здійснюватися з цього облікового запису.

Ті, у кого вже є адреса gmail, можуть відразу увійти в Play Маркет, додавши існуючий обліковий запис. Новий теж можна завести через саму програму, процедура реєстрації така сама, як і через Інтернет.

Якщо провести зліва направо по екрану, можна увійти в меню і зліва нагорі подивитися, з якого облікового запису зараз здійснено вхід. Щоб змінити його, потрібно натиснути на «Акаунт» та ввести адресу іншої Google-пошти.

У тому ж меню налаштовується спосіб оплати платних додатків та сервісів, якщо картка не була прикріплена спочатку. А в налаштуваннях можна підключити автентифікацію при покупці, щоб уникнути випадкових витрат. При спробі щось купити щоразу запитуватиметься пароль. Також там є функція батьківського контролю, що дозволяє встановити обмеження щодо вікового рейтингу.

У будь-якому випадку, навіть якщо гроші вже пішли з картки, є можливість вимагати повернення коштів. Якщо проблема в неполадках у роботі програми або в ньому не пройшла оплата покупки, має сенс писати розробникам. Якщо з моменту покупки минуло менше 48 годин і вона просто виявилася непотрібною, краще писати на офіційний сайт Google Play. Залежно від способів оплати, повернення коштів може зайняти від одного дня до декількох місяців.

Клієнт магазину додатків складається з безлічі налаштувань, далеко не всі з яких мають важливе значення для рядового користувача. Ми проаналізуємо основні моменти, які потенційно можуть вплинути на роботу пристрою та Comfort при його експлуатації.

Налаштування повідомлень

Як і будь-яка інша програма на телефоні Android, Play Market любить надсилати повідомлення. Але, якщо у випадку з месенджерами йдеться про своєчасне сповіщення про повідомлення, то в Play Маркеті повідомлення не відіграють такої важливої ​​ролі, а тому їх можна відключити:

У налаштуваннях Play Маркета представлені різні види повідомлень, якими може керувати користувач, а саме:

При бажанні можна відключити взагалі всі повідомлення, і це позитивно позначиться на автономності пристрою. Також немає додаткових сповіщень зробити екран більш “чистим”, і ви не втратите важливих сповіщень серед інформаційних повідомлень від гри ринку. У той же час деякі сповіщення рекомендуються залишити (“обліковий запис”. якщо банківська картка прив’язана до вашого облікового запису, “Доступні оновлення”. Якщо функція автоматичного оновлення не активована у налаштуваннях відтворення).

Зміна параметрів завантаження

Ще один важливий момент при налаштуванні Play Market – зміна параметрів завантаження. Це розділ налаштувань, який стає доступним після відкриття вкладки «Установки підключення». Тут користувач може встановити параметри, що цікавлять, для трьох сценаріїв:

Для кожного сценарію пропонується встановити один із трьох параметрів:

 • Будь-яка мережа. Завантаження контенту здійснюється незалежно від того, підключені ви до мобільного інтернету або Wi-Fi.
 • Тільки через Wi-Fi. Завантаження програм та автозапуск відео виконується виключно при підключенні до бездротової мережі Wi-Fi.
 • Завжди запитувати. Перед запуском відтворення відео або скачуванням програми Play Market запитує користувача, яку мережу можна задіяти для завантаження.

Ці параметри важливі для тих, хто користується мобільним інтернетом з обмеженим пакетом трафіку. У такому разі рекомендується встановити значення “Тільки Wi-Fi”. А якщо і для Вай-Файя ваша тарифікація не є безлімітною, то встановлюйте значення «Завжди запитувати».

Список бажань

Всередині Play Маркета на планшеті та смартфоні присутній так званий «Список бажань». До нього потрапляє контент (додатки, книги, фільми), який ви хотіли завантажити, але з якихось причин цього не зробили. Наприклад, до списку бажань можна додати платну гру, для покупки якої зараз немає часу:

 • Запустіть магазин додатків.
 • За допомогою пошукового рядка та вбудованих фільтрів знайдіть цікавий контент.
 • Перейдіть на сторінку книги, фільму або програми.
 • Натисніть кнопку у вигляді трьох точок.
 • Виконайте дію «Додати до списку бажань».
See also  Як вирізати відео на Android.

Щоб ознайомитись зі списком продуктів, які вас зацікавили, потрібно зробити кілька простих кроків:

Будь-який контент, доданий до списку, завжди можна видалити. Для цього потрібно перейти на його сторінку та натиснути кнопку «Видалити зі списку бажань» через «три точки».

Зміна теми

Також у параметрах магазину можна змінити тему. Щоправда, користувачеві тут не пропонується широкий вибір варіантів оформлення. Є лише світла чи темна тема. Крім того, можна налаштувати синхронізацію теми всередині Play Market та всередині оболонки смартфона установкою значення “За замовчуванням”. Для зміни параметрів потрібно:

Більше жодних налаштувань оформлення магазин додатків не пропонує. Втім, зовнішній вигляд Play Маркета можна назвати нейтральним, і він навряд чи дратує когось навіть при використанні стандартних параметрів.

Налаштування захисту

При описі налаштувань Play Маркета особливу увагу варто приділити параметрам захисту. Вони розкидані по кількох пунктах меню, через що новачки не завжди можуть знайти потрібний розділ. Перше, що вам знадобиться – налаштувати автентифікацію покупок:

Тут вам пропонується активувати біометричну перевірку при покупці контенту через магазин. Тобто, коли ви будете оплачувати книгу, фільм або програму, Play Market попросить прикласти до сканера палець або ввести пароль для підтвердження операції.

Інші налаштування

В основному розділі налаштувань на вас також чекає вкладка «Сім’я». Тут налаштовуються параметри батьківського контролю для тих випадків, якщо смартфоном або планшетом користується дитина. Ви можете встановити віковий ценз і отримати всю необхідну інформацію про роботу режиму, що описується.

В основному меню, яке відкривається тапом по іконці акаунта, згадки заслуговує на розділ «Платежі та підписки». Він дозволяє настроїти способи оплати покупок усередині Play Маркета. Використовуйте цей розділ, щоб додати або видалити банківську картку, а також керувати підписками всередині самих програм.

Як скачати Play Market на Android смартфон

Деяких користувачів, які тільки купили новенький смартфон, часто цікавить питання. як завантажити Play Маркет на телефон і встановити його. Зазвичай у недорогих гаджетах, виробником яких є Китай, цього базового додатка немає. Тепер ми будемо мати справу з тим, як це завантажує і що має бути відомо для цього.

Як встановити Google Play на Android

Як встановити Google Play на Android? Це питання задає переважно власникам не дорогих смартфонів китайської продукції, наприклад, деякі моделі Meizu та Xiaomi під час активації не мають п’єси на “дошці”. Без магазину програм, використовувати смартфон на сьогодні похмуро і не цікаво, тому в цій статті розглянемо інструкцію як встановити Play маркет на телефон Android (безкоштовно).

У причепі без Google Play смартфон на Android теж можна використовувати, але тільки в цьому випадку встановлювати різні програми та ігри через завантаження APK файлу, але до цього його потрібно знайти, при чому це має бути надійне джерело, щоб файл з додатком не мав жодних вірусів. під капотом”.

Якщо ви не хочете витрачати час і застосовувати різні «милиці», то краще один раз завантажити офіційний магазин додатків Google Play.

Як встановити Google Play на Android?

Наразі все складніше знайти у продажу смартфон, який не мав би у своєму складі клієнта Google Play. Якщо ви все ж таки зіткнулися з таким апаратом, то дана стаття написана для вас! Ми постараємося максимально доступно розповісти про те, як встановити клієнт інтернет-магазину, щоб спростити подальше скачування інших програм.

Де завантажити APK-файл Google Play Маркета

Встановити Google Play варто, завантаживши файл та кеш з перевірених сайтів. Найчастіше ними виступають конкретні тематичні форуми, наприклад, 4PDA має величезну базу з ентузіастів. Швидше за все, встановивши APK з нього, ви не зможете заразити свій пристрій вірусами.

See also  Як встановити програму на Android. Встановлення додатків за допомогою Android Market

Trashbox може стати таким же добрим вибором. Кожен файл перевіряється безліччю антивірусів перед публікацією, тому за допомогою даного сайту можна встановити Google Play сервіси.

Кожен сайт дозволяє завантажити інсталяційний файл як на смартфон, так і на PC. Тобто все можна завантажити, не маючи інтернету на телефоні.

Способи встановлення Google Play через смартфон

Спосіб 1

На деякі смартфони встановити Play маркет Google Play можна найпростішим способом – через попередньо завантажений APK-файл. Перед встановленням потрібно дозволити встановлення програм із невідомих джерел у меню «Безпека» в налаштуваннях смартфона.

Спосіб 2

Для власників смартфонів від Xiaomi існує спеціальна програма на смартфон або планшет Google Installer. Під час запуску в програмі потрібно прийняти умови використання, після чого можна буде вибрати необхідні сервіси Google для завантаження та встановлення. Програма заточена виключно під гаджети Xiaomi і на багатьох смартфонах від інших виробників може працювати некоректно.

Спосіб 3

Google Apps Installer – аналогічна програма для смартфонів Meizu. Завантажити її можна з офіційного магазину Meizu. Установка Play Market через неї відбувається таким чином: необхідно прийняти умови користування та вибрати необхідні для встановлення послуги. Сумісність із пристроями від інших виробників у цієї програми нижче, ніж у Google Installer.

Спосіб 4

Це складніший і надійніший спосіб встановити Play маркет на телефоні, для тих, у кого не вийшло встановити простими методами. Для початку необхідно встановити програму для зміни прошивок та системних програм. Підійде будь-яке стороннє recovery, наприклад, TWRP або ClockworkMod. Також бажано (але не обов’язково) отримати root-права.

Потрібно створити унікальний пакет сервісів Google для вибраного пристрою. Зробити це можна за допомогою програми Open GApps. Після запуску програма перевірить root-права і запитає, чи правильно визначилася версія Android і процесор смартфона. У разі помилок, правильну версію та процесор потрібно вказати вручну. Наступним кроком стане вибір пакета сервісів. Open GApps містить 8 версій таких пакетів.

Для встановлення Google Play достатньо вибрати стандартний пакет під назвою pico, але для отримання додаткових можливостей, у тому числі пов’язаних з Google Play, варто вибрати full або aroma. Визначившись із вибором пакета, потрібно натиснути кнопку «Завантажити», після чого почнеться його завантаження. Мінімальний пакет важить близько сотні мегабайтів, а великі близько 1 ГБ. Після завантаження потрібно вибрати «Встановити» та встановлення всіх сервісів пройде автоматично (за наявності root-прав).

За відсутності root-прав, скачаний пакет потрібно встановлювати вручну таким чином:

 • Перезавантажити пристрій у режимі recovery, затиснувши при включенні спеціальну комбінацію клавіш. На різних пристроях вона може відрізнятися, але, як правило, це кнопка Home, кнопка живлення та збільшення гучності.
 • Використовуючи кнопки перемикання гучності для навігації, вибрати пункт «Install».
 • У меню, що з’явилося, перейти по шляху «Downloads/OpenGApps» і знайти там раніше завантажений програмою zip-архів.
 • Виберіть Zip Archive та підтвердьте налаштування пакету.
 • В кінці установки натисніть кнопку “Reboot System”.

Після успішної установки потрібно зв’язати пристрій з обліковим записом Google. Якщо облікового запису немає, потрібно зареєструватися. Реєстрацію можна пройти як на офіційному сайті, так і через налаштування гаджета. Процедура реєстрації через налаштування проходить таким чином:

 • Зайти до «Налаштування».
 • Зайти в меню «Облікові записи» (на деяких пристроях «Установки облікових записів та синхронізації»).
 • Вибрати “Додати обліковий запис”, а потім “Google”.
 • Дотримуючись підказок на екрані, заповнити необхідні дані та погодитися з політикою користування.

За бажанням, там же можна прив’язати до свого облікового запису кредитну картку, яка буде використана для придбання платного контенту в маркеті.