Home » Як завантажити резервну копію на iPhone

Як завантажити резервну копію на iPhone

Відновіть iPhone з резервної копії за допомогою 3 найефективніших способів

Коли ви створили один файл резервної копії, вам цікаво, як ви можете відновити iPhone із резервної копії, якщо ви втратили деякі з них? У резервній копії ви зберігаєте все з вашого iPhone, наприклад, повідомлення, контакти, фотографії і всі дані, які ви дійсно хочете зберегти. Крім того, коли ви купуєте новий або модернізований пристрій, ви не хочете запускати або налаштовувати його повторно. Ось чому найкращий варіант, який ви коли-небудь зробите. це відновити свій iPhone. Це також вигідно для вас.

Отже, цей пост створений для вас, він покаже вам, як відновити ваш iPhone із резервної копії iCloud, iTunes / Finder та однією з найкращих альтернатив, які ви можете використовувати.

Як відновити новий iPhone за допомогою USB-кабелю

iPhone нелегко передавати дані між пристроєм та комп’ютером за допомогою USB-кабелю, але ви можете використовувати його для керування фотографіями та відео між папками.

Якщо ви хочете відновити фотографії з iCloud, ви можете відвідати iCloud.com у браузері комп’ютера та завантажити фотографії на комп’ютер. Після цього ви можете просто перетягувати фотографії з комп’ютера на iPhone з легкістю.

Як відновити iPhone із резервної копії на iCloud

Телефон від компанії Apple iOS – це не тільки сховище різних фотографій та листування, але й бак для зберігання особистої інформації та даних. Щоб користувач зміг зберегти інформацію, потрібно створювати резервні копії регулярно. Резервні копії. це свого роду такий бак, який при бекапі може відновити всі дані на телефоні. Відновити резервну копію на iPhone користувач може як і вбудованими інструментами компанії, так і перевіреними сторонніми програмами.

Для отримання інформації на смартфоні Apple розробила спеціальне ПЗ – iTunes. Програму завантажують у розділі завантажень з офіційного сайту компанії, встановлюють на комп’ютер. Якщо копію створено в програмі, всі резервні дані зберігають на жорсткому диску PC і на хмарі iCloud.

Перед процедурою обов’язково заряджають гаджет. Якщо показник батареї нижчий за 25%, то пристрою не вистачить енергії. Відновлення інформації на iPhone проводять за алгоритмом:

 • Вимикають в установках телефону режим «Знайти iPhone». При деактивації колір тумблера із зеленого стає сірим. Коли опція працює на екрані монітора PC з’являється вікно з помилкою.
 • Смартфон підключають кабелем USB до порту комп’ютера. Дії не можна вчинити через бездротовий зв’язок.
 • Запускають програму. У запиті підтверджують довіру PC.
 • У меню керування девайсом вибирають зображення телефону. Кнопка знаходиться у верхній панелі, у третьому ряду після прокручування.
 • Переходять до розділу бекапів. На сторінці відкривається інформація про останні резервні копії пристрою та місце, куди зберігали (PC, хмара). Якщо архівації даних не було, то рядок пустує.
 • Тиснуть кнопку відновлення з бекапу. Довга клавіша знаходиться над режимом створення копій.
 • У списку інформаційного вікна вибирають потрібний архів. Поруч вказують назву пристрою та дату.
 • Примітка “Відновити”.
See also  iPhone 7 не бачить провідних навушників

Під час процедури iPhone він буде перезавантажено, налаштування допоможе відкриватися. Користувач повинен ввести дані служб Messenger та Clouds, Safety та Geolocation. Після відновлення в пристрої інформація, яка була включена до копії.

Програма iTunes перенесе лише збережені дані, але не прошивку смартфона. Швидкість процедури залежить від потужності комп’ютера, розміру резервної копії та моделі iPhone. Резервні копії з усіх типів гаджетів Apple сумісні, тому інформацію можна переносити з телефону в планшет.

Як відновити відсутні дані з резервної копії iTunes

Якщо після процедури в смартфоні не вся інформація, потрібно повторити відновлення. При роботі міг статися збій, тому пристрій знову підключають до комп’ютера. Порядок виконання дій:

 • У програмі iTunes клікають іконку із зображенням смартфона.
 • У розділі “Резервні копії” повторно вибирають останній архів.
 • Якщо після відновлення даних немає, тоді встановлюють бекап, створений раніше.

Файл з інформацією iTunes тримає як на диску, так і у хмарі. Рекомендуємо перевірити наявність втрачених даних в обох сховищах. Якщо копію створювали в медіакомбайні, архів автоматично завантажили iCloud, не зберігаючи на PC. При відновленні вибирають шлях із iCloud.

Часто причиною відсутності даних стає некоректне створення бекапів або відключення автоматичного збереження копій. Щоб не втратити важливу інформацію, треба перед скиданням iPhone перевірити опції:

 • Заходять у налаштування хмари.
 • Під написом «Сховище» розташований список додатків, які зберігаються в архіві. Якщо тумблер пофарбований у зелений колір, дані зберігають у копії. Виключені із резервування елементи сірі.
 • Перегортають каталог програм до кінця. Часто деактивовані програми знаходяться поза зоною видимості, тому не потрапляють у бекап.

Як зробити резервну копію iPhone в iCloud

Копії iCloud автоматично зберігаються щонайменше раз на день, коли ви ставите пристрій на зарядку. Ви також можете зробити резервну копію iPhone вручну будь-якої миті.

 • Відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone або iPad.
 • Виберіть свій AppleID у верхній частині екрана.
 • Виберіть iCloud.
 • Натисніть Резервне копіювання.
 • Натисніть Створити резервну копію.

Щоб мати можливість зберігати резервні копії iPhone або iPad в iCloud, у вас має бути обліковий запис iCloud.

Робимо резервну копію даних з iPhone за допомогою PC із Windows

Створити бекап можна не тільки на комп’ютерах Apple, але і на ПК під керуванням операційної системи Windows. Оскільки Inteeis та дані з цих пристроїв дуже відрізняються від технологій “Apple”, вам потрібно буде завантажити спеціальну програму. У його якості буде програма iTunes.

завантажити, резервну, iphone

В результаті, щоб зробити резервну копію iPhone, вам знадобиться:

 • Завантажте та встановіть iTunes на комп’ютері.
 • Підключіть iPhone до ПК за допомогою кабелю.
 • Відкрийте iTunes і перейдіть до розділу “Огляд”.
 • Позначте елемент “Цей комп’ютер” та натисніть кнопку “Створити копію зараз”.
 • Дочекатися завершення операції.
See also  Яка SIM-карта потрібна для iPhone. Скористайтеся різаком

Тривалість процесу створення бекапу буде така сама, як і на Маку. Час може змінюватись в залежності від потужності комп’ютера. Тому не виключено, що backup збережеться навіть швидше.

Відновлюємо із резервної копії на Windows

З відновленням резервного копіювання, немає нічого складного. Вам знову знадобиться підключити iPhone до PC під керуванням Windows, на якому встановлена ​​програма iTunes.

Потім запускаємо програму, переходимо до розділу «Огляд» і цього разу вибираємо пункт «Відновити з копії». Залишиться зачекати кілька хвилин, після чого всі файли відновляться.

Частина 2 Відновити резервну копію iCloud на новому iPhone

iCloud. це хмарний сервіс, випущений Apple для користувачів iOS для резервного копіювання
та передачі даних. Кожен, хто має iPhone, може отримати безкоштовне сховище 5GB.

Крім того, ви можете придбати більше місця, якщо вам потрібна велика ємність. Звичайно, ви можете відновити резервну копію iCloud на новий iPhone без дротів. Перш за все, ви повинні переконатися, що резервна копія iCloud доступна у вашому обліковому записі.

Крок 1. Увімкніть новий iPhone, і ви побачите екран вітання. Якщо ви налаштували його, перейдіть до Налаштування. Загальні. Скинути та виберіть Видалити вміст та налаштування скинути установки.

нота: Щоб уникнути будь-якої важливої ​​втрати даних, вам краще клонувати дані вашого iPhone до зовнішнього пристрою зберігання.

Крок 2. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб налаштувати iPhone до Програми та дані екран вискакує. Натисніть Відновлення з резервної копії iCloud у списку, а потім увійдіть до облікового запису iCloud, який містить резервну копію.

Крок 3. Потім оберіть потрібну резервну копію iCloud, яку ви хочете відновити на новому iPhone. Після цього дані почнуть передаватись на новий iPhone.

Накінечник: Якщо ви отримали повідомлення з проханням встановити нову версію iOS, виконайте поновлення.

Крок 4. Коли з’явиться запит, увійдіть у свій Apple ID та пароль, щоб відновити програми та придбати контент на новому пристрої iOS.

Крок 5. Після відновлення резервної копії iCloud на новому iPhone завершіть налаштування, і ви зможете насолоджуватися новим пристроєм.

Примітка: Будь то резервне копіювання або відновлення iCloud, потрібна хороша мережа Wi-Fi.

Як відновити з iCloud за заводськими налаштуваннями

Чи можу я відновити свій iPhone з iCloud після налаштування його як новий телефон?

Так. Передумова. це те, що ви зробили резервну копію iPhone в ICloud.

Тоді вам просто потрібно відновити заводські установки вашого iPhone, а потім відновити його з резервної копії iCloud.

See also  Як підключити Wi-Fi до iPhone. Що робити, якщо Wi-Fi не працює?

Перш ніж зробити це, вам потрібно резервне копіювання файлів iPhone що ви не зробили резервну копію в останній резервній копії iCloud.

Відновлення заводських налаштувань iPhone/iPad

На вашому iPhone натисніть «Загальні» «Скинути» «Стерти весь вміст та налаштування».

На цьому етапі, якщо ви не зберегли свій Apple ID та пароль на своєму iPad, вам необхідно увійти в обліковий запис, щоб продовжити.

Примітка. Якщо ви хочете відновити iCloud на новий iPhone, просто виконайте всі налаштування на новому iPhone.

Відновити iPhone із резервної копії iCloud

Після цього ваш iPhone буде встановлений як новий, і, дотримуючись інструкцій на екрані, виберіть мову та підключення до Інтернету, а потім перейдіть на екран «Програми та дані».

Натисніть “Відновити від ICLOUD Backup” Повторіть свій ідентифікатор Apple та пароль. Виберіть резервну копію ICLOUD, яку ви хочете відновити та розпочати відновлення з iCloud.

завантажити, резервну, iphone

Ви повинні увімкнути Wi-Fi з’єднання на вашому iPhone, тому що для цього потрібне підключення до Інтернету з резервної копії iCloud.

Процес трохи довгий, залежно від розміру файлу резервної копії iCloud.

Всі ваші дані на вашому iPhone будуть замінені за допомогою резервного копіювання iCloud.

Процес відновлення резервної копії iCloud з деяких причин не виконується, і вам потрібно шукати рішення, щоб виправити їх в першу чергу.

Як відновити iPhone від Icloud без перезавантаження через Fonelab для iOS

FoneLab для iOS. iPhone Data Recovery. відмінне рішення для Mac і Windows, яке дозволяє вам вибірково або повністю відновлювати дані резервних копій із резервних копій iCloud. Цей метод дозволить вам виконати відновлення з резервної копії iCloud без перезавантаження iPhone, що робить його ідеальним вибором.

Дії відновлення резервної копії iCloud без скидання за допомогою FoneLab для iOS:

Крок 1 Спочатку необхідно завантажити та встановити FoneLab для iOS на свій комп’ютер або Mac. Програма відкриється після успішного встановлення.

Крок 2 По-друге, виберіть “Відновлення даних iPhone” у головному меню програми.

Як відновити резервну копію iCloud iPhone

По-третє, серед трьох варіантів відновлення у лівій частині вікна виберіть Відновлення із файлу резервної копії iCloud. Звідти увійдіть до свого облікового запису iCloud, використовуючи свій Apple ID та пароль.

Крок 4 Нарешті, FoneLab для iOS упорядкує та відобразить усі ваші файли резервних копій iCloud за категоріями. Натисніть Завантажити після вибору папки резервного копіювання, що містить файл, який потрібно відновити. Після цього програма відобразить вміст завантажених папок резервних копій. Виберіть всі елементи, які потрібно відновити, і натисніть Відновити.