Home » Як збільшити пам’ять на iPhone 6S

Як збільшити пам’ять на iPhone 6S

Як швидко збільшити вільну пам’ять на iPhone

Власники iPhone часто стикаються з тим, що вільний пам’ять на своєму пристрої закінчується. Як правило, у цьому випадку користувачі видаляють невикористані програми, але є ще один спосіб, який звільняє більше місця і не вимагає видалення програм.

У мене є смартфон на 64 ГБ, і у мене достатньо цього обсягу. Але коли я мав iPhone на 16 Гб, я постійно не мав вільної пам’яті. Мені довелося видалити завантажену музику та програми, а також вивантажувати старі фотографії до хмари. Я впевнений, що багато хто робить, коли закінчується пам’ять.

Але це не потрібно робити. Якщо ви скиньте фотографії та музику, то найбільш місцем займе вміст від посланців. Голосові повідомлення, фотографії, відео, GIFS та документи. все це займає вільну пам’ять. У той же час, через стандартні налаштування ви не можете видалити ці дані. На щастя, розробники WhatsApp та Telegram піклувалися, що користувачі контролюють суму інформації, що зберігається на смартфоні.

Як купити пам’ять на iPhone, якщо вона відсутня

Відсутність вільної пам’яті. загальна проблема для власників iPhone. Особливо для тих користувачів, які володіють найсучаснішими версіями Apple телефонів, кількість пам’яті, в якій часто не перевищує 16 Гб.

Відсутність пам’яті на iPhone можна намагатися вирішити по-різному, консультуватися з нею на хмарних серверах різних компаній. Розглянемо найпопулярніші з цих способів.

Перший спосіб збільшити пам’ять iPhone

Отже, якщо ви не можете фізично збільшити пам’ять всередині iPhone, що можна зробити?

Один простий варіант деяких моделей. це квитанція обкладинки з додатковим розташуванням.

Мофі, яка має риболовну лінію дуже хороші, розширені блоки акумулятора, пропонує космічний пакет, у випадку з iPhone, що збільшує термін служби акумулятора та місця зберігання.

Інший варіант для iPhone 6 та 6S Case Sandisk IXPAND. Він виглядає не настільки елегантний, але пам’ять збільшиться.

збільшити, iphone

Якщо вам не потрібен випадок, ви можете вибрати невеликий, легкий зчитувач карт пам’яті, який можна підключити до порту блискавки на iPhone 5 і вище.

Один з цих пристроїв Sandisk IXPAND пропонує до 256 ГБ додаткової пам’яті. Як додатковий бонус, він також підтримує USB, тому ви можете підключити його до комп’ютера для обміну файлами.

Як доповнення, це не найбільш елегантні пристрої, але пропонують гнучкість і багато пам’яті. Аналогічним чином, ви також можете збільшити оперативну пам’ять і на китайському iPhone MD297ZP та інші.

Блискавка флеш-накопичувач для iPhone

Цей флеш-накопичувач дозволяє захистити сканер даних відбитків

Цей флеш-накопичувач вище, ніж попередній, тому коштує інших грошей. Це мінус плюс, а також: З одного боку, блискавка, з іншого. USB-C, вбудований у USB-A, який відкривається як автомобільна капота. Але сам аксесуар виготовлений з алюмінію, а не з пластику, а виробник обіцяє найвищу швидкість читання та запису, порівнянну з вбудованою пам’яттю сучасних пристроїв Apple.

See also  Як відновити віддалені контакти на iPhone

Фактична швидкість не розкривається, але виробник гарантує, що повна плівка копіюється до USB-флеш-накопичувача всього за 50 секунд. Якщо припустити, що він важить 2 ГБ, виявляється, що швидкість запису становить приблизно 40 МБ / с, навіть якщо це не погано, але до цих пір недостатньо. Однак задоволені користувачі, які. Відзначено, що аксесуар досить швидко, тому не існує скарг.

Підвищена пам’ять з сторонніми пристроями (апаратними засобами)

Ті, хто придбав смартфони застарілих моделей, зокрема, 4S, 5S, 6S, на жаль, повинні бути необхідними за допомогою кількості пам’яті, наданої розробниками. З якоїсь причини експерти тоді прийшли до висновку, що карта Micro-SD не потребує карту цих гаджетів; отже, слоти під ним не встановлені тут. Але багато хто з того, що модель пропонує. Що робити у цій ситуації?

З позиції ви можете прочитати покупку іншого iPhone, де вбудована пам’ять має об’єм від 32 до 256 ГБ. Але ми розуміємо, що такий гаджет буде зовсім дорого. Тому ми пропонуємо вам ще один варіант, який не вимагає таких великих матеріальних витрат. Саме в придбанні жорсткого зовнішнього диска. Ви завжди можете підключитися до нього за допомогою Wi-Fi. Подумайте, що це рідко знайдений продукт? Звичайно, ви помиляєтеся. Подібні пристрої можна знайти у багатьох спеціалізованих магазинах та інтернет-магазинах, які продають технічну підтримку.

Диск (бездротовий) WD мій паспорт Wireless 1 TB забезпечить вам пам’ять для різних цілей. Вартість його десяти тисяч. Акумулятор вбудований у диск, розрахований протягом п’яти до шести годин. Перваль роботи збільшується до двадцяти годин. Зміна самому батареї неможливо через функції дизайну. Ви можете підключити цей диск, як зазначено раніше, через Wi-Fi. Цей пристрій характеризується високим рівнем швидкості та читання та запису. Все це дає можливість зберігати гігантську кількість інформації в пам’яті.

Збільште пам’ять на iPhone

Увага!

Описаний пристрій пропонується у двох версіях. На додаток до жорсткого диска на 1 ТБ також схожий на 2 ТБ. Він можна порівняти з гаджетами будь-яких моделей. Він має як картковий читач, призначений для Micro-SD (карт пам’яті).

Ви можете знайти інші диски аналогічної мети та методу дії, але менш дорогим і об’ємним. Бездротовий доступ до Seagate забезпечують додаткову 500 Гб. Переваги включають:

  • Естетичний випадок;
  • Гарантія протягом двох років;
  • Функціонування траєкторії становить близько 45 метрів;
  • Відносно низька вага. 281 грам.

Купівля цього інструменту дозволяє додавати додаткові 500 Гб до пам’яті смартфона. Досить велика кількість пам’яті дає змогу зберігати ще більш іншу інформацію.

Маленька пам’ять на iPhone? Є вихід

Спочатку потрібно вивчити обсяг вільної та зайнятій пам’яті. Ця інформація може бути отримана наступним чином:

Тут ви негайно побачите, скільки вільного місця залишається. Переконайтеся, що на iPhone не менше 1 Гб залишається не менше 1 Гб.

See also  Як відмовитися підписатися на iPhone

Щоб дізнатись більше про те, що найбільше займає пам’ять “Управління” у розділі “Зберігання”.

Видалити великі програми

Список додатків буде відсортовим за обсягом, який вони займають на вашому iPhone. Деякі програми можна видалити, а потім знову встановити. їх вага зменшиться. Це відбувається тому, що разом із програмою ви вилучите весь кеш, який накопичився під час його використання.

Готівка. це все, що залишається в пристрої в процесі експлуатації заявки, а після закриття. Наприклад, кешов браузера Safari на сторінках, які ви відвідали, щоб відкрити їх швидше. Це економить час і трафік, але відбувається на пристрої.

Видаліть надлишок музики, відео та подкастів

Видалити непотрібну музику, фільми та подкасти. Наприклад, ті, які ви більше не плануєте слухати або дивитися. Ви можете зробити це безпосередньо з розділу параметрів, описаних вище.

Ви можете легко і швидко видалити всю музику, окремий альбом або навіть пісню, витративши палець праворуч ліворуч уздовж вибраної лінії.

Оптимізувати imessage

Якщо ви спілкуєтеся багато в iMessage, то, швидше за все, накопичили багато фотографій та файлів, які займають значну кількість пам’яті. Необхідні файли не піднімаються до пам’яті iPhone, ви можете обмежити час зберігання історії повідомлення до одного року або 30 днів.

Ви можете вибрати час перепису в розділі “Налаштування” “Повідомлення” “Залишити повідомлення”.

Зберігайте фотографії правильно

Більша частина пам’яті на iPhone може займати фотографії та відео на фото “Фото”.

Щоб звільнити пам’ять iPhone від численних фотографій та роликів, не видаляючи їх, увімкніть функцію “Оптимізація iPhone“. Це можна зробити наступним чином:

Покладіть поле поруч із “оптимізацією сховища iPhone“.

Коли ввімкнено оптимізацію зберігання, розмір бібліотеки буде автоматично налаштовано. У ICLOUD, оригінальні фотографії будуть зберігатися, а на iPhone. їх зменшені копії, які збережуть місце в пам’яті. Це трапляється лише тоді, коли вона відсутня, і перші фотографії обробляються, які менш поширені для перегляду.

При необхідності, вихідні фотографії та ролики завжди можуть бути завантажені на пристрій.

[Вирішено] Як придбати додатковий простір для зберігання на iPhone

Користувачі IOS ICLOUD можуть безпечно зберігати свої фотографії, файли, контакти, пошта, нотатки, паролі та багато іншого на своєму пристрої. Всі ваші дані та інформація можуть бути актуальними на всіх ваших пристроях Apple за допомогою iCloud. Після налаштування облікового запису iCloud ви можете насолоджуватися 5 Гб вільного сховища ICloud.

Однак для більшості людей 5 Гб недостатньо, особливо якщо вони мають більше одного пристрою iOS для резервного копіювання. У цьому випадку вам може знадобитися додатковий простір пам’яті icloud. Цей пост покаже вам, як придбати більше місця на вашому iPhone, iPad або iPod touch.

Топ-3 способи збільшити кількість пам’яті на iPhone, iPad та iPod

iPhone стає все більш популярним через різні прожектори, а гладкість курсу. одна з них. Однак, як тільки репозиторії iPhone недостатньо, ви зіткнетеся з затримкою iPhone.

Як звільнити місце на моєму iPhone ?

Це питання, що багато користувачів запитують Apple обговорення.

Це важко, але немає нічого страшного. Використовуючи невелике хакерство, ви можете швидко збільшити простір на iPhone.

See also  Не міг перевірити сертифікат iphone сервера

Це 3 найкращий хак, який ви знайдете у цьому повідомленні, навіть якщо ви нова.

збільшити, iphone

Спочатку iPhones поставляються з фіксованою кількістю пам’яті. Наприклад, 16 ГБ, 64 ГБ, 128 ГБ і т.D. На відміну від номери телефонів Android, додайте пам’ять, використовуючи MicroSD до iPhone, не може, для цього немає окремих слотів. Тому користувачі залишаються входять до сховищ хмарних сховищ, зовнішніх дисків, а також регулярно очистити свій пристрій від непотрібних додатків та файлів.

Зовнішній Wi-Fi Drive

Оскільки неможливо використовувати звичайний флеш-накопичувач у випадку iPhone, ви можете придбати зовнішній жорсткий диск. Він з’єднується через Wi-Fi і не вимагає будь-яких проводів. З цим зручно, наприклад, дивитися фільми або серіали, які зберігаються на приводі приводу, коли він лежить у сумці або кишені.

Варто відзначити, що телефон буде вивантажений швидше, коли підключено зовнішній привід.

Крім того, ви можете знайти компактний зовнішній диск, який виглядає як флеш-накопичувач, тому легко носити його з вами. Приклад Sandisk Connect Wireless Stick. Кількість пам’яті становить від 16 Гб до 200 Гб. Це також дозволяє організувати потік з трьох пристроїв одночасно.

Хмара зберігання

Зручний і швидкий спосіб збільшити місце у своєму iPhone. зберігання всіх або більшості файлів у так званій “хмарі”. Це спеціальна служба, до якої ви можете завантажити ваші файли, де вони будуть зберігатися протягом тривалого часу. У будь-який час користувач може видалити їх або завантажувати на пристрій.

Зазвичай всі хмари сховища пропонують вільне місце на диску. Наприклад, Яндекс.Диск надає своїм користувачам 10 Гб безкоштовно. Крім того, всі файли можна переглядати через спеціальну програму App Store. Таким чином, ви можете дивитися фільми та серіали, не забиваючи пам’ять телефону. У своєму прикладі подальша інструкція буде складена.

    Завантажте та відкрийте додаток Yandex.Диск “На iPhone.

Не забувайте, що хмара також має межу наданого місця на диску. Тому час від часу чистим і вашим хмарним сховищем від непотрібних файлів.

Сьогодні на ринку представлена ​​велика кількість хмарних послуг, кожен з яких має свої ставки для розширення доступного GB. Дізнайтеся більше про те, як використовувати деякі з них, читати окремі статті на нашому сайті.

збільшити, iphone

Очищення пам’яті

Ви можете звільнити трохи місця на iPhone і використовувати звичайне чищення. Вона передбачає видалення непотрібних додатків, фотографій, відео, листування, кеш-пам’яті. Дізнайтеся більше про те, як це зробити правильно, не завдаючи шкоди своєму пристрою, читайте в іншій статті.

Тепер ви знаєте, які методи простір на iPhone збільшується, незалежно від її версії.

На додаток до цієї статті, сайт має ще 12671 інструкції. Додати Сайт Lumpies.RU в закладок (Ctrld), і ми точно використовуємо вас.

Дякую автору, поділяйте статтю про соціальні мережі.