Home » Як змінити адресу комп’ютера Mac. Як змінити адресу за допомогою програми

Як змінити адресу комп’ютера Mac. Як змінити адресу за допомогою програми

Ми визнаємо MAC.Адресу мережевої картки, змінюємо її на іншу

Як тільки я вже писав, як змінити IP.Адресу, але кожна мережева карта на комп’ютері також має свою унікальну фізичну MAC.Адресу. Це потрібно для точного ідентифікації пристрою в мережі та іноді використовується для зв’язку компютера з входу в систему. Наприклад, домашні постачальники Інтернету використовують MAC.Адреси, щоб зв’язати вхід клієнта, щоб ніхто з іншого комп’ютера не міг використовувати ваш вхід.

Це необхідно для безпеки, але іноді доводиться підключити Інтернет.Кабель до іншої мережі. Наприклад, вони часто підключаються до маршрутизатора або до зовнішньої мережевої картки, яка замінюється на плату, спалену з грози. У цьому випадку MAC.Адреса вашого компютера зміниться, і Інтернет може припинити працювати. Існує два варіанти подальшого розвитку подій:

 • Зателефонуйте до постачальника і скажіть йому нову MAC.Адресу. Хлопці з технічної підтримки наберуть його на базу замість старого, і все спрацює, як і раніше. Якщо це важко пройти, або все робиться дуже довго, або потрібно письмове твердження, або просто немає бажання контактувати з підтримкою, то краще перейти до другого методу.
 • Змініть MAC.Адресу нової мережевої плати на ту, яка була раніше. Це абсолютно безпечно і дуже просто.

Як змінити MAC.Адресу через регістр Windows

Запуск редактора регістрів Windows

Будь.Яке редагування реєстру є ризиком. Високий ризик того, що “щось”, “десь” піде не так. Тому будьте обережні та обережні під час роботи з реєстрацією Windows.

Інструкції

 • Ми запускаємо редактор реєстру Windows. Regedit з правами адміністратора. Ви можете зробити це за допомогою пошуку Regedit, з правою кнопкою, вибираючи запуск від імені адміністратора.
 • Ми шукаємо ключ реєстру до адреси. Hkey_local_machine \ system \ currentcontrolset \ control \ class \\ [бажаний мережевий адаптер].Щоб виключити помилку, шукаючи потрібний адаптер, ви можете використовувати ідентифікацію ідентифікатора: спочатку перейдіть у властивості адаптера через пристрій мій комп‘ютер. Диспетчер пристроїв. Мережеві адаптери. Адаптер бездротової мережі. Інтелект. Видавництво обладнання, а потім порівнюйте ідентифікатор у реєстрі. Значення DeviceInstanceID.
 • Ми змінюємо ключ до оригінального реєстру роботи для необхідності (як і в попередньому випадку, перший байт краще дати значення 02)

Редагування Mac через регістр Windows

Це всі інструкції щодо зміни MAC.Адреси для ноутбука або комп’ютера.

Зміна MAC.Адреси в редакторі реєстру

Якщо попередній варіант вам не допоміг, ви можете використовувати редактор реєстру, метод повинен працювати в Windows 7, 8 та XP. Щоб запустити редактор реєстру, натисніть клавішу WinR та введіть Регедіт.

У редакторі реєстру відкрийте розділ Hkey_local_machinessystemcurentrolsetRolsetRolclass

змінити, адрес, комп, ютера, допомогою

Цей розділ буде містити кілька «папки», кожен з яких відповідає окрему мережевому пристрою. Знайдіть одного з них, чию MAC.Адресу потрібно змінити. Для цього зверніть увагу на параметр DriverDesc у правій частині редактора реєстру.

See also  Як оновити систему Android на планшеті. Програми для оновлення телефону Android, планшет

Після того, як ви знайшли потрібний розділ, натисніть на нього за допомогою правої кнопки миші (у моєму випадку 0000) та виберіть. «Створити». «Параметр рядка». Що це Мережа.

Двічі клацніть на новий параметр реєстру та встановіть нову MAC.Адресу 12 цифр системи шістнадцяткових чисел без використання товстої кишки.

Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп‘ютер, щоб зміни набрали чинності.

Як змінити MAC.Адресу в Windows 7

Щоб змінити MAC.Адресу, ми відкриваємо мережевий центр управління та загальний доступ. Для цього натисніть на значок мережі та виберіть відповідний пункт меню.

У вікні, що відкривається, натисніть “Зміна параметрів адаптера”.

За правою кнопкою виберіть мережевий адаптер, до якого підключений Інтернет, і в контекстному меню, що відображається, виберіть елемент “Властивості”.

У властивостях з’єднання натисніть кнопку “Налаштувати”. Відкриється вікно налаштувань мережевої картки.

У вікні, що відкривається, виберіть вкладку “Додатково”, ми знаходимо один із елементів: “Адреса мережі”, “Мережева адреса”, “Локально адмініструвана адреса” або “Адреса, що адмініструє локальне”. У правій частині вікна введіть галочку навпроти рядка “значення” та введіть 12 символів нової MAC.Адреси. Після цього потрібно натиснути кнопку ОК і перевантажити комп’ютер.

Змінити за допомогою редактора реєстру

Цей метод є найбільш актуальним для тих, хто використовує Windows XP, 7 та 8. Він також не займає багато часу, тоді як результат дасть.

 • Як і в попередньому випадку, користувачеві потрібно потрапити у вікно “виконання”, натиснувши клавіші “виграш” та “R”. Вам потрібно зареєструвати “regedit” в рядку, після чого відкриється редактор реєстру.
 • Щоб знайти потрібну папку, спочатку вам потрібно буде знайти розділ “hkey_local_machine”, який складається з багатьох папок. У цьому випадку вам знадобиться системна папка “Система” та “ControlClass”. Цей розділ також досить об’ємний і складається з, здавалося б, однакових папок. Вам потрібно знайти той, що називається. Знайшовши його, ви можете знайти інший список, який відповідає за всі доступні мережеві пристрої. Користувачеві потрібно буде знайти того, чий MAC.Адреса вимагає змін. Потрібно звернути увагу, переглядаючи “DriverDesk”.

змінити, адрес, комп, ютера, допомогою

Ми назавжди змінюємо MAC.Адресу мережевої плати

Привіт Хабб! Я думаю, що всі чули, що MAC.Адреса мережевої картки є унікальною та призначена виробником. Існують ситуації, коли його потрібно змінити не тільки Softovo під осі, але на жорсткому рівні. Більшість мережевих карт мають мікроцируку пам’яті EEPROM, в якій Infa зшиться на моделі та конфігурацію для захоплення драйверів, а також MAC.Адреси.

змінити, адрес, комп, ютера, допомогою

Ця мережева карта має мікроцируку пам’яті 93LC46A.

змінити, адрес, комп, ютера, допомогою

На основі DataShit ми підключимо мікросхему пам’яті до програміста, у моєму випадку. Pickit 2.

Схеми програмістів для пам’яті пам’яті EEPROM в Інтернеті є цілою особливо простою, вони можуть навіть школяра.

Далі не забудьте вирізати доріжку, переходячи до потужності цього мікроцирку, щоб програміст не стиснув всю карту повністю.

змінити, адрес, комп, ютера, допомогою

У моєму випадку це трек з 8.Го виходу мікроцики. Ми прочитали вміст пам’яті та зберігаємо у шестигранному файлі.

See also  Mi Fit не встановлюється на Android. Як встановити mi fit на комп’ютер?

.

На жаль, Хабрахабр не може бути введений у шістнадцяткову систему. Тому нічого кращого, як розшифрований персонажів, я не придумав. Змінивши Mac у шестигранному файлі на 11 de c0 de d1 11, я пришив його назад у мікроцируку. Акуратно припаять шлях, який ми прорізали раніше. І вставити карту в систематичне.

Як видно з командного рядка, все вдалося.

Ця стаття дасть привід для того, щоб подумати для багатьох, що Iron також має цікаві моменти у вирішенні деяких проблем, які можуть бути впровадженими запрограмовані частково або тимчасово, і в деяких ситуаціях зовсім не можливо.

Загальний банан, або чудеса заміни MAC у Win7

Всі ми маленькі діти, і, швидше за все, подобається балувати себе після важкого щоденного втікач.

Я зустрічав чудовий світ Інтернет-іграшок дуже-дуже довго, і це якось сталося, що через 5-6 років рідко почав чесно грати.

Можливо, я один настільки далеко, і не знав, про що я б говорив, але щиро сподіваюсь, що цей невеликий сертифікат стане в нагоді не лише в галузі інтернет.Розваг. Як виявилося, MAC.Адреса, USB та Win7. Складна купа. Тож зірки розробили, що на одному європейському сервері однієї не дуже популярної іграшки, втомившись заборонити мої багато облікових записів, заборонив мені якось, що я ввійшов у гру, вибрав сервер, але я не міг наздогнати у світі-я стукав з помилкою.

Прокручуючи кілька форумів, я приніс для себе шляхи, як вони запевнили мене заборонити.

 • IP-адреса. Найбільш банальний, звичайно, перший.
 • MAC. Адреса.
 • Hwid
 • Ідентифікатор тома
 • Всілякі дрібниці системи, як ім’я користувача, та ім’я компютера

Ну, про зміну IP, і я не вийду з останньої точки. Не місце. Якщо хтось не знає, у двох словах близько 3 та 4 балів:

-Як я розумію, щось на зразок апаратного імені комп’ютера, чомусь на багатьох форумах є легенди, що це досить важко змінити.

Він прихований у HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Cryptography, напевно, ви можете писати з Balda, я використав генератор.

Об’єм

Тепер, насправді, ми поговоримо про найголовніше.

Заміна MAC.Адреси.

Здавалося б, у заміні мака немає нічого складного. Колись вони показали мені лінію мережі у властивостях мережевої картки. Тільки зараз я потрапляю до мережі через адаптер Wi-Fi, і немає можливості кинути Вітуху. Властивості адаптера лінії мережі просто не є.

змінити, адрес, комп, ютера, допомогою

Ми Google. Дві програми для заміщення Mac виходять. Перший називається TMAC, другий SMAC. Різниця між ними полягає в основному для шанувальника халяви мирян полягає в тому, що один виплачений, другий. Це не.

змінити, адрес, комп, ютера, допомогою

Тут все просто, єдине, що MAC-адреса адаптера Wi-Fi повинна виглядати як xy: xx: xx: xx: xx: xx, де y = 2, 6 та x-будь-яке число. Тобто замість “x” ми замінюємо абсолютно будь.Яке значення 16.Ї чисельної системи. “X2: xx: xx: xx: xx: xx” “x6: xx: xx: xx: xx: xx: xx” “xa: xx: xx: xx: xx: xx” “xe: xx: xx: xx: Xx: xx: xx: xx: xx: xx: xx: xx: xx: xx: xx: xx: xx: xx: xx: xx xx “

See also  Як підключити Samsung до комп'ютера. Усуньте проблему в реєстрі

Google припустив, що це незрозумілий чіп Win7, який нібито реалізований для захисту мережі Wi-Fi з фільтруванням MAC-адрес із зовнішнього проникнення. Прихована війна довгий і вперто про неї проти створення воріт на деяких форумах супорта тривалий час. Я не зрозумів.

SMAC відмовився замінити Mac на моєму dlink, TMAC замінив все вперше, і я ідеально знімав пару годин.

Здавалося б.

” і був вечір, і був ранок. День другий.Що

Звичайно, за допомогою будь.Якого перезавантаження компютера адаптер відплачує. Mac летить, і вам доведеться його знову замінити. Наступного дня обидва програмне забезпечення категорично відмовилися замінити адресу, мотивуючи це весняною депресією. Так, не мотивуючи.

Ще кілька годин із запитаннями Google, і десятки форумів, як правило, поставили мене в тупик. Досить часто існує стійка думка, яка замінює Mac на USB-адаптер Wi-Fi, де він зшиться (і він написаний на смужку ззаду), як правило, неможливо неможливо. Автор пише про це на самому форумі TMACA.

У якийсь момент, нарешті, мені зрозуміло, що більшість подібних проблем із зміною маку, згідно з Інтернетом, виникає на семи.

Як змінити Mac на зовнішній адаптер Wi-Fi під Win 7.

 • Встановіть віртуальну машину з WinXP.
 • Переключіть адаптер з хоста на нього, покладіть драйвери.
 • Завантажте будь.Яке з перерахованого вище програмного забезпечення, змініть його на Mac на всіх, хто вам подобається.
 • Переключіть адаптер назад на хост.

Після цих маніпуляцій MAC під 7.М буде таким же, як у віртуальній машині.

Перше повідомлення після довгих читань. Я щиро сподіваюся, що хтось стане в нагоді.

Як змінити MAC.Адресу в MACOS

Змініть MAC.Адресу в MacOS Catalina та Mojave 2021, безумовно, так само просто, як у Windows. По.Перше, ви повинні використовувати термінал (аналог командного рядка в Windows), щоб фактично змінити MAC.Адресу. По.Друге, вам потрібно вручну визначити технічну назву адаптера, перш ніж ви зможете змінити налаштування.

Спочатку давайте дізнаємось поточну MAC.Адресу вашого Mac. Ви можете зробити це одним із двох способів: через налаштування системи або через термінал. Відкрийте “Налаштування систем” “, натисніть” Мережа “, а потім натисніть” додатково (вдосконалено). Переконайтесь, що ви вперше вибрали відповідну інтеграцію (Wi-Fi, Ethernet та T. D.).

Клацніть на вкладці «Обладнання), і ви побачите перший рядок з MAC.Адресою. Нам знадобиться для команди з терміналу.

Далі натисніть клавіші простору командного простору одночасно, введіть термінал, а потім натисніть кнопку Enter.