Home » Як змінити екран на комп’ютері. Для Windows (на робочому столі)

Як змінити екран на комп’ютері. Для Windows (на робочому столі)

Масштаб на комп’ютері: екран, значки, шрифт

Трапляється, що ми не задоволені тим чи іншим розміром шрифту, піктограм або ваги екрану. Але не всі знають, як змінити це для більш зручного використання Windows або веб.Сайтів. У цій статті ми детально розкажемо про масштабування на компютері.

Ви дізнаєтесь, як змінити масштаб екрана в Windows 10, як зменшити або збільшити шрифт на своєму комп’ютері та в браузері, а також як змінити розмір піктограм у папках та розмір ярликів робочий стіл.

Що потрібна заставка для робочого столу?

Основна і лише функція робочого фону. Декоративні. Тобто, фон робочого столу використовується для краси. Ви можете встановити будь-яке зображення на скрінсейвер: фото, зображення з Інтернету, з стандартного набору. Важливо, щоб вам сподобалася ця картина, і не дратувала.

В Інтернеті є величезна кількість сайтів, на яких розміщуються тисячі фотографій для робочого столу. Більшість сайтів автоматично визначає роздільну здатність екрана та пропонує зображення точно за розміром. Я не скажу про ці сайти, їх можна легко знайти за запитом, наприклад, “Desktop Screen Saveer Download”.

Як встановити живі шпалери (анімовані)

Як живе (вони також іноді називають анімованими) шпалери не повинні бути зображенням, а відео, бажано у форматі WMV (невеликий витяг протягом 3-30 секунд.). Подібні відео можуть бути підготовлені та стиснути себе і використовувати щось готове.

Як це з часом виглядатиме продемонстровано на невеликому відео нижче.

Варіант 1

Що потрібно зробити, щоб встановити вищезазначений фон:

 • Ми переходимо на один із сайтів з живими шпалерами і завантажуємо все, що сподобається (зразок, як цей сайт: https: // oformi.Net /);
 • Встановіть настільні шпалери в прямому ефірі (Microsoft Link);
 • Запустіть програму та вкажіть папку, де були завантажені живі шпалери;
 • Останній крок. Вибрати один із раніше завантажених файлів.

Варіант 2

Магазин Microsoft Store має відносно новий жвавий додаток для шпалер (посилання на офіційне. Веб.Сайт).

Що це приваблює: Справа в тому, що після встановлення цієї програми ви вже спочатку будете хорошою колекцією барвистих живих шпалер. Вам потрібно буде лише вибрати бажаний! (Т.Е. Не потрібно шукати щось інше на інших сайтах)

Примітка. Щоб вибрати (або змінити) шпалери, ви можете натиснути лише значок програми у лотку (поруч із годинником), а потім відповідне вікно з’явиться перед вами.

Звичайно, програма також дозволяє встановлювати інші шпалери: які ви завантажуєте з мережі або підготуйте себе.

Як змінити фон, тему, заставку, значки, меню «Пуск»? Реєстрація Windows 7.

Кожен користувач комп‘ютера (особливо жіноча половина :)), намагаючись дати своє оригінальність Windows, встановити його для себе. Не секрет, що основні параметри не люблять все, а крім того, вони навіть можуть навіть уповільнити роботу вашого ПК, якщо це не особливо потужне (до таких ефектів, до речі, те ж саме Aero можна віднести).

Інші користувачі хочуть відключити різні графічні дзвони, т.До. Просто вони не звикли до них (зрештою до у Windows 2000, XP не мав цього. Наприклад, я взагалі досить аскет у цьому, але інші користувачі повинні допомогти).

See also  Клавіатура перестала працювати на комп'ютері. Якщо не клавіатура не працює через розлита рідина

Отже, давайте спробуємо змінити погляд на сім.

Тема. У Windows 7 Під темою розуміється все, що ви бачите. Наприклад, зображення на робочому столі, колір Windows, розмір шрифту, курсор миші, звуки та t.D. Загалом, всі демонстраційні та звукові супровід пов’язані з обраною темою. Багато чого залежить від нього, тому ми почнемо з нею Налаштування нашої ОС.

Для того, щоб змінити тему в Windows 7, потрібно перейти до налаштувань персоналізації. Для цього необхідно перейти на панель керування, ви можете просто натиснути кнопку в будь-якому місці робочого столу та виберіть пункт “Персоналізація” у меню (див. Рис. Один).

Далі ви можете вибрати потрібну тему, встановлену у вашій системі. Наприклад, у моєму випадку я вибрав тему “Росія” (вона за замовчуванням завершена за допомогою Windows 7 OS).

Є досить багато інших тем в Інтернеті, трохи вище під заголовком цієї підрозділу статті, я приніс посилання на офіс. Веб-сайт Microsoft.

До речі, важливий момент! Деякі теми можуть викликати навіть уповільнення комп‘ютера. Наприклад, теми без ефекту Aero (я розповів про нього тут: https: // pcpro100.Інформація / Аеро /) Робота швидше (зазвичай) і вимагають зниження ефективності комп’ютера.

Як змінити фон, шпалери на робочому столі?

Фон (або шпалери). Це те, що ви бачите на робочому столі, т.Е. Фонове зображення. Дуже великий вплив на дизайн цієї картини і впливає. Наприклад, навіть смуга панелі завдань змінює його відтінок залежно від того, який малюнок був обраний для шпалер.

Щоб змінити стандартний фон, перейдіть до персоналізації (прибл.: Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі, подивитися. Вище), то внизу буде посилання “робочий стіл”. Натисніть його (див. Рис. 3)!

Далі спочатку виберіть розташування фонових (шпалер) на своєму диску, а потім ви можете вибрати, який з них виправити на робочому столі (см. Рис. 4).

До речі, фон на робочому столі можна відображати різними способами, наприклад, на краях може бути чорні смуги. Це відбувається тому, тому що ваш екран має дозвіл (про це докладно тут. Https: // PCPRO100.Інформація / razreshenie-ekrana-xp-7 /). Т.Е. Грубо кажучи певний розмір у пікселях. Коли він не збігається. Тоді утворюються ці чорні смуги.

Але Windows 7 може спробувати розтягнути зображення нижче екрана (див. Рис. 4. Найнижча червона стрілка: “Наповнення”). Правда, у цьому випадку картина може втратити розваги.

Як змінити розмір значків на робочому столі?

Розмір піктограм на робочому столі впливає не тільки на естетику виду, а й на зручність запуску певних застосувань. Так, і взагалі, якщо ви дуже часто шукаєте деякі програми серед значків, занадто малі значки можуть вплинути на очні втоми (я розповідав про це більш детально тут: HTTPS: // PCPRO100.Інформація / nastroyka-minona-ne-ustavali-glaza /).

Змініть розмір значків. Дуже простий! Для цього натисніть правою кнопкою миші в будь-якому місці на робочому столі, а потім виберіть меню “Перегляд”, а потім виберіть зі списку: великий, середній, маленький (см. Рис. 5).

Рекомендується вибрати середній або великий. Малий занадто комфортний (як для мене), коли вони стануть великими. Тоді очі починають розкидатися, коли ви шукаєте бажану утиліту.

Як змінити звук?

Для цього потрібно відкрити вкладку персоналізації на панелі керування. А потім виберіть елемент звуки.

See also  Як передати з хмари на комп'ютер.

Тут ви можете змінити звичайний звук до різних інших: ландшафт, фестиваль, спадщина або вимкнути його взагалі.

Персоналізація також поміщається на вкладку (приблизно.: Клацніть правою кнопкою миші на будь-якому місці на робочому столі), виберіть заставку внизу.

Далі виберіть один з представлених. До речі, при виборі одного з заставків, на екрані (трохи вище список заставки), буде показано, як це виглядає. Зручно при виборі (див. Рис. Дев’ять).

Як змінити роздільну здатність екрана?

Іноді вам потрібно змінити дозволи на екрані, наприклад, якщо ігрові гальма, і вам потрібно запустити його з меншими параметрами; або перевірити роботу деякої програми та PR. Для цього клацніть правою кнопкою миші на робочому столі, а потім виберіть роздільну здатність екрана у спливаючому меню.

Заставка

змінити, екран, комп, ютері

Хоча часто помилково називають шпалерами на робочому столі, заміна якого розглядається вище, екрана може вважатися хранителем екрана або екраном. Він з’являється, коли він не працює деякий час на робочому столі чи іншому. Потім комп‘ютер переходить у режим збереження. Монітор виходить або на ньому відображається Savage Saver. Якщо ви не задоволені стандартною екраном, існує кілька способів її змінити:

 • Наберіть у пошуковому слові “екрана”. Результат буде одним із перших
 • Виберіть в пункті меню персоналізації “екрана”
 • Введіть команду “Run” (WinR), а потім введіть “стіл управління”.Cpl ,, @ screensaver »

Відкриється меню вибору екрана, де ви можете вибрати вигляд заставки, а також час, через який він з’явиться.

Зробити мінливі шпалери

Для роботи нам потрібен особливий. Утиліта. Фоновий перемикач (посилання на веб.Сайт офіційного розробника).

Як змінити шпалери на компютері / на робочому столі / на ноутбуці / Windows 7 / 8/10 / XP / змінити екранку!

 • По.Перше, це може взяти шпалери як з певної папки, так і від послуг хостингу фотографій: Flickr, Pixabay, Google Photos та PR. (Т.Е. Вам навіть не потрібно завантажувати фотографії. Це зробить це автоматично для вас);
 • По.Друге, ви можете автоматично встановити час для зміни шпалер, а також масштабу та обрізки;
 • По.Третє, будь.Які шпалери, які вам подобаються два клацання миші, крім тата;
 • По.Четверте, він є російською та сумісною з усіма популярними Windows 7/8/10.

Шпалери змінилися! / Передумови в бізнесі!

Установка з програми фон.Комутатора є стандартною, тому я знижую її.

Після запуску у вас є основні вікно налаштувань. Натисніть кнопку “Додати” та вкажіть джерело фотографій (шпалери). Якщо у вас немає окремої папки з вибраними зображеннями. Я рекомендую спробувати послуги Flickr та Pixabay. (як я в прикладі нижче)

При додаванні хостингу фотографій (наприклад, той самий Flickr). Програма дозволяє вказати тип зображень, які будуть використані.

Я рекомендую встановити версію “All” та вказати кількість останніх фотографій щонайменше 500!

Після головного вікна ви повинні вказати:

 • Час (інтервал) зсуву шпалер (наприклад, 1 час за 1 годину);
 • Режим відображення. Я рекомендую вибрати “масштаб та обрізку на повний екран“. Завдяки цьому малюнок “наливає” всю ділянку робочого столу;
 • Якщо у вас є кілька моніторів. Ви можете вказати, чи зміниться зображення скрізь чи лише на одному з них.

Замініть кожну годину обрізку під розміром монітора

Тепер програма в автоматичному режимі оновить вам шпалери на робочому столі, і ви завжди будете в тренді нових фотографій!

Примітка. У лотку буде відображатися невелика піктограма програми. При зміні шпалер буде зеленим.

See also  Як знайти в буфер обміну Samsung. Стандартний метод

Командна строка

Щоб не змінити налаштування вручну кожного разу, ви можете скористатися безкоштовною компанією Nirsoft Utility (Download). Це консольна програма, яка дозволяє змінювати основний монітор за допомогою командного рядка. Для того, щоб використовувати цей спосіб, завантажте NIRCMD і розпакувати будь-яку папку.

Після цього відкрийте командний рядок у папці програми та дотримуйтесь команди нижче. У цій команді “1”. Це номер монітора, який повинен бути зроблений основним.

Використовуючи цю команду, ви можете створити файл биту, щоб переключити основний монітор буквально в 1 клацання.

Комп’ютер / ноутбук з гарячими клавішами

Найпростіший спосіб повернути позицію зображення назад. Використовуйте комбінацію гарячих клавіш.

Виберіть потрібну комбінацію на клавіатурі залежно від поточного положення екрана:

 • Екран обертається на 90 градусів
 • Екран обертається на 90 градусів праворуч. Ctr ALT ліва стрілка;
 • Екран обертається 180 градусів (стоїть догори дном). Ctrl Alt стрілка спрямована вниз.

Натискання клавіш має відбутися одночасно. Інакше нічого не відбувається.

Спробуйте скористатися комбінацією клавіш Ctrl Alt F8. Він поверне параметри графіки до значення за замовчуванням.

Допоміг? Додайте цю сторінку до закладок (в урахуванням), і ви можете продовжувати працювати. Якщо все залишилося на землі. Спробуйте наступний шлях.

Переворот зображення через параметри екрана.

Куріння в налаштуваннях ви могли б випадково змінити орієнтацію екрана з пейзажем, на книзі або портрет, тим самим перетворюючи зображення. Тепер завдання. Повернути все назад.

На порожньому робочому столі, клацніть правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть “Налаштування екрана”.

Ви потрапите в налаштування Windows, розділ “Дисплей”. Знайдіть пункт “Орієнтація” та виберіть “Працювати” та збережіть зміни.

Всі вищезгадані дії виконуються на базі даних Windows 10. Єдина відмінність від молодших версій. Конструкція вікна налаштувань. Не бійтеся, якщо дизайн Windows з скріншотів не збігається з вашим.

Як додати нові фотографії?

Хтось не може задовольнити незначну різноманітність заставки, доступних за умовчанням, тому ви можете спробувати додати нові. Для цього потрібно знайти нові заставки в Інтернеті в Інтернеті.Scr.

Ці файли повинні бути кинуті на шляху C: Windows System32. До речі, там ви можете знайти інші попередньо встановлені заставки та запустити подвійне клацніть. Якщо ви хочете, ви можете створити ярлик потрібної заставки, розмістити його на робочому столі та запустити, коли вам потрібно, не чекаючи простою.

Хочете швидко очистити ваш комп‘ютер від сміття? Тоді наша стаття скаже вам, як швидко це зробити, читати тут.

Хочу зробити дефрагментацію на жорсткому диску, але не знаю, як? Наша інструкція покаже вам весь процес, подивитися далі.

І додана добавка тепер можна побачити у списку.

Таким чином, ми зрозуміли, як встановити заставку на компютері або як змінити поточний. Не повинно бути жодних конкретних труднощів, якщо ви не повинні шукати потрібну панель на Windows 10. Ви можете вибрати попередньо встановлені заставки або використовувати завантаження, але пам’ятайте, що в останньому випадку цілком ймовірно притупитися від вірусів.