Home » Як змінити язик на клавіатурі Android. Як змінити мову інтерфейсу на Android

Як змінити язик на клавіатурі Android. Як змінити мову інтерфейсу на Android

Як змінити язик на клавіатурі Android

У параметрах меню та введіть параметри клавіатури, виберіть мову введення, яка буде використовуватися для введення з клавіатури та введення з клавіатури Bluetooth.

У параметрах меню та введіть параметри клавіатури, виберіть мову введення, яка буде використовуватися для введення з клавіатури та введення з клавіатури Bluetooth.

Перемикання язика на клавіатурі Android

Коли я придбав планшет Nexus 7 Android [1], я також придбав клавіатуру Bluetooth (Logitech K810 [2], що поки що виглядає чудово).

Але, оскільки у мене є ноутбук з швейцарською, у мене є британська планета Android, у мене є швейцарський смартфон ‌ та французька клавіатура, деякі проблеми з’являються з набором клавіатури.

Якщо ви перебуваєте в одній ситуації, і, наприклад, у вас є клавіатура QWERTY, але ви хочете записати на азерті або на Кирилиці, ви можете легко змінити встановлену клавіатуру в Android.

Як переключити язик на клавіатурі Android

Коли ви намагаєтесь написати текст і помітити, що клавіші, які ви друкуєте на клавіатурі, не ті, які ви хочете відобразити на екрані, перейдіть до “Налаштування”. У меню “Мова та введення” виберіть параметри клавіатури Samsung. В якій ви можете вибрати мови введення

Якщо у вас є інша марка смартфонів, назва меню може змінитися. Наприклад, для телефону ASUS це називається клавіатурою Zenui, що називається графічним інтегралом Asus Mobile Phones.

Як переключити язик на клавіатуру Bluetooth

Тут ви можете вибрати набір клавіатури, який ви хочете використовувати під час введення, незалежно від фізичного набору клавіатури.

Просто виберіть необхідний набір клавіатури, спробуйте десь ввести текст. Подивіться, чи працює він, і вуаля!

Як переключити клавіатуру на російську на Android

Якщо ви використовуєте зовнішню клавіатуру, наприклад, придбані в іншій країні, і ви хочете, щоб клавіатура друкувала на смартфоні, а не літер, які знаходяться на клавіатурі. Це спосіб змінити макет клавіатури на пристрої Android.

See also  Де побачити паролі на Samsung. Як побачити пароль з облікового запису Google на телефоні?

Тому на Android ви можете використовувати будь.Яку клавіатуру для введення будь.Якої мови, навіть та, яка не планується використовувати на клавіатурі.

Налаштування на Android 4.4

Щоб додати мову введення на Android 4.4 Потрібно ввести параметри пристрою. Для цього відкрийте меню списку всіх програм і знайдіть програму «Налаштування», крім того, вікно з налаштуваннями можна відкрити за допомогою верхньої завіси або значка на робочому столі.

У меню “Налаштування” вам потрібно перейти на вкладку “Мова та введення”. Цей розділ розташований у розділі “Особисті дані” та позначений іконою з капітальним літером “A”.

змінити, язик, android, мову

Вкладка HB “Мова та введення” Ви побачите список клавіатур та методів введення. Тут вам потрібно натиснути на значок “Налаштування” навпроти клавіатури, яку ви використовуєте (використовується клавіатура, позначена галочку)

змінити, язик, android, мову

Тут вам потрібно відкрити розділ “мови страхування”, який розташований у самій верхній частині вікна.

змінити, язик, android, мову

Далі необхідно встановити позначку навпроти бажаної мови, тому ми додамо мову введення на пристрій Android. Після встановлення позначки вікно з налаштуваннями можна закрити.

Після того, як ви додали нову мову введення в Android, можливо, вам доведеться змінити налаштування за замовчуванням. Для цього поверніться до вікна “Налаштування. Мова та введення” та відкрийте розділ за замовчуванням.

змінити, язик, android, мову

Після цього ви відкриєте вікно, в якому ви можете вибрати налаштування за замовчуванням.

змінити, язик, android, мову

Досить встановити позначку на протилежній мові введення, яку ви хочете використовувати за замовчуванням і вийти з налаштувань.

Як змінити язик на клавіатурі на Android

Відкрийте налаштування Android та перейдіть до розділу “Мова та введення” (“Мова введення” в англійській інтізі).

У цьому розділі потрібно відкрити підрозділ “Клавіатура Google” (якщо ви використовуєте клавіатуру від іншого виробника, то назва може змінюватися).

Після цього відкриється список мов, доступних для вашої клавіатури.

Для того, щоб змінити язик на клавіатурі, активуйте необхідну мову та вимкніть мову, якою ви не використовуєте.

Як змінити мову на Android

Co.Author (и): Джек Ллойд. Джек Ллойд. Автор і редактор, що пише про технології для Wikihow. Має більше двох років досвіду роботи та редагування статей на технічні теми. Ентузіаст у всьому, що стосується технологій та вчителя англійської мови.

See also  Як встановити додаток VINLINE на Android.

Кількість переглядів цієї статті: 153 780.

У цій статті ми розповімо, як змінити мову інтенсивного та введення (макет клавіатури) на пристрої Android).

Запустіть програму “Налаштування”. Проведіть екран зверху вниз, а потім торкніться значка передач

  • На Samsung Galaxy прокрутіть вниз і натисніть на опцію “Управління”, яка позначена значком у вигляді трьох сірих горизонтальних ліній з колами.

Перемістіть язик до початку списку, якщо це необхідно. Якщо останній крок не призвів до зміни мови Inte Wee, перенесіть потрібну мову до початку списку мов- для цього перетягніть ікону, яка розташована праворуч від язика, до верхньої частини списку.

Запустіть програму “Налаштування”. Проведіть екран зверху вниз, а потім торкніться значка передач

Як переключити язик на клавіатурі Samsung?

Смартфони Samsung використовують власну клавіатуру. Це досить зручно, але деякі користувачі не знають, як змінити мову клавіатури: наприклад, писати російською. Насправді все дуже просто.

Ми використовуємо як приклад програму, в якій потрібна клавіатура. У нашому випадку це браузер. Зверніть увагу на ключ розриву. На ньому чітко видно дві стрілки.

змінити, язик, android, мову

Вони вказують на те, що необхідно малювати цю клавішу праворуч наліва, або зліва направо. І тоді мова клавіатури буде змінена. Ми проводимо і переключили язик (вказано на зазор).

змінити, язик, android, мову

Якщо вам потрібно змінити мову, скажімо, англійською мовою на іншому, натисніть кнопку “Налаштування”.

змінити, язик, android, мову

змінити, язик, android, мову

змінити, язик, android, мову

Вкажіть потрібні мови. Наприклад, ми використовуємо дві мови- російська та англійська мова.

змінити, язик, android, мову

Увімкніть англійську та увімкніть натомість французьку мову.

змінити, язик, android, мову

Замість англійської мови використовується французька.

змінити, язик, android, мову

Таким чином, мови можуть бути змінені на будь.Які інші, які підтримуються системою. Ви навіть можете використовувати більше двох мов- тоді перемикання буде альтернативним, наприклад: російська, англійська, французька.

Додавання або видалення третьої партії клавіатури

Calum пристрої на пристрої встановлюються на пристрої так само, як і інші програми, встановлені на пристрої так само, як і інші програми. Щоб скористатися новою клавіатурою, вона повинна бути додана після встановлення. Виконати наступні дії.

  • Перейдіть до магазину App Store та знайдіть правильну програму клавіатури.
  • Клацніть “Отримати” та дотримуйтесь інструкцій щодо встановлення.
  • Введіть пароль свого облікового запису Apple або скористайтеся функцією ідентифікатора Face або сенсорним датчиком, якщо вони доступні на вашому пристрої.
  • Потім додайте нову клавіатуру. Перейдіть до меню “Main” “клавіатура” “клавіатура” “Нова клавіатура” та виберіть встановлену клавіатуру. Можливо, вам доведеться налаштувати клавіатуру для доступу до всіх її функцій.
See also  Як встановити Wi-Fi на комп’ютер. Режим збереження увімкнено на ноутбуці

Щоб видалити клавіатуру третього виробника, дотримуйтесь наступних дій.

Ви також можете видалити клавіатуру, видаливши супровідну програму, встановлену з App Store. У цьому випадку клавіатура також буде видалена з розділу “Налаштування”.

Використання третій партійних додатків

Клавіатура в смартфоні. Це лише програма, тому вибір користувача не обмежується стандартною функціональністю. У грі.Ринок Ви можете завантажити десятки різних програм клавіш, які мають інтеграцію, набір смайликів та інших додаткових бонусів. Основна функціональність такого програмного забезпечення однакова.

Наприклад, серед користувачів представлена ​​робота з додатком Swiftkey, популярною серед користувачів. Розробники цієї програми надали можливість аналізу стилю письма, завдяки якому з’являються поради від словника користувача, що прискорює набір тексту. Також особливість цієї клавіатури побудована.Інемотики та анімації.

Після завантаження програми вам потрібно перейти до налаштувань та увімкнути новий макет. Swiftkey.

Після цього клавіатура візьме цей погляд:

Якщо ви хочете повернутися до клавіатури Gboard, вам потрібно перейти до “Налаштування”. “Розширені налаштування”. “Мова та введення”. “Менеджери клавіатури” та виберіть стандартне рішення вашого Android.

Як змінити мову системи для Android 4.0

Якщо у вас є смартфон з Android 4.0, тоді процес зміни мови незначно відрізнятиметься. Спочатку вам потрібно відкрити налаштування.

змінити, язик, android, мову

Тоді вам потрібно прокрутити налаштування та знайти там розділ з налаштуваннями мов. Цей розділ легко виявити завдяки значка з капітальним літером “a”.

Після цього відкрийте верхній підрозділ.

змінити, язик, android, мову

Як результат, перед вами повинен з’явитися великий список мов. Тут вам просто потрібно знайти російську мову і вибрати це.

змінити, язик, android, мову

Після чого мова операційної системи Android зміниться від китайської до російської мови.