Home » Як змінити клавіатуру для Samsung. Фізична клавіатура

Як змінити клавіатуру для Samsung. Фізична клавіатура

Клавіатурні чіпси Samsung. Що ви повинні знати

Перш ніж ми звикли до фізичних кнопок на клавіатурі комп’ютера, смартфони прийшли до нашого життя. Я впевнений, що більшість з усіх користувачів друкують його на телефоні, а також використовують комп’ютер для роботи, або в деяких дуже рідкісних випадках. Сьогодні я пропоную зрозуміти основні особливості клавіатури Samsung, яка допоможе надрукувати ще швидше і більше комфорту. Я впевнений, що ці функції, безумовно, будуть корисними для багатьох користувачів.

Rating Keyboard Samsung не так вже й погано. Ми розповідаємо вам про цікаві функції.

Незважаючи на безліч сторонніх клавіатур, багато хто з нас все ще використовують за замовчуванням за замовчуванням за замовчуванням. Я повністю розумію таких хлопців. Відразу після придбання смартфона мало хто думає про налаштування, а потім ви звикаєте до наших рідних додатків, які ви не хочете кудись ходити.

Крім того, нативна клавіатура була розроблена спеціально для певного смартфона, і теоретично повинна працювати швидше. Але якщо ви хотіли трохи різноманітності, я пропоную звернути увагу на Google Gboard. Вона дуже крута, переконайтеся, що.

Як додати мову на клавіатурі Samsung?

На клавіатурі «Відкрити» натисніть кнопку «Змінити режими» (вона розташована зліва від слів) та серед відображених піктограм, натисніть на зображення передачі, тим самим викликаючи меню налаштування клавіатури.

На розділі “Мови та типи” натисніть кнопку “Вхідні мови” та виберіть потрібну мову (наприклад, українська).

Після цього, при зміні мов, вибрана макет клавіатури також буде серед наявних списку.

Варто відзначити, що для інших клавіатур (наприклад, G дошка або Swiftkey) зміна мов та додавання нового може відрізнятися.

Як змінити клавіатуру на Samsung

Незважаючи на те, що клавіатура завжди присутня у переліку попередньо встановлених програм будь-якого Android-смартфона, іноді ви хочете щось більш знайоме і зручне, ніж стандартна програма. Отже, наприклад, Samsung “клавіатура” встановлюється на Samsunga, хоча це далеко від ідеалу, а розробники ще є щось для роботи з точки зору зручності та необхідного функціонального. Як змінити клавіатуру на Samsung, встановивши більш зручне для програми?

Як приклад, візьміть жалюгідну клавіатуру (розробник якого є Google), оскільки це абсолютно безкоштовно, підтримує шкури і набагато зручніше, ніж аналог Samsung.

Перш за все, ви повинні перейти до Google Play та встановити програму G дошки.

Встановлюючи, запустіть його та натисніть кнопку “Увімкнути в налаштуваннях”.

Вікно керування клавіатури відкриється, де ви хочете активувати перемикач поблизу назви клавіатури (у нашому випадку він є кільцем) та підтвердьте свої наміри, натиснувши кнопку “OK”, коли ви запитуєте, що клавіатура може збирати дані про текст Ви набираєте.

Наступний крок натиснув кнопку “Вибрати вхідний метод” та перейшов у потрібну клавіатуру.

І, нарешті, третій етап. Це видача дозволів. Натисніть кнопку “Встановити дозволи” та виберіть пункт “Дозволити”. Додаткова програма вимагає доступу до контактів, щоб прискорити їх запис у тексті (він витягує у ваші місцеві словники ваших контактів та пропонує вам правильно писати.

Після видачі дозволів натисніть кнопку “Готово” і можете використовувати клавіатуру.

Як змінити клавіатуру на Samsung, якщо він вже встановлений у телефоні?

У випадку, якщо клавіатура вже встановлена ​​в системі або не має власного майстра налаштування, ви можете активувати його вручну через налаштування системи.

See also  Як відновити фотографії на Samsung Galaxy. Особенности FoneLab Samsung Data Recovery:

Для цього перейдіть у налаштування та у категорії “Загальні налаштування” виберіть розділ “Мова та вхід”.

Натисніть клавіатуру за замовчуванням та виберіть одну з клавіатур, встановлених у телефоні.

Налаштуйте довгостроковий клавіші

Наступний крок, який дійсно зробив моє використання G дошки набагато приємніше. Це зменшення затримки при тримання. Напевно, ви знаєте, що деякі ключі приховують кілька персонажів самих себе, які викликані холдингом. Отже, за замовчуванням, тримайтеся досить довго. 300 мс.

Я пропоную зменшити затримку три рази:

змінити, samsung

Тривалість холдингу повинна бути максимально низькою. Це заощадить ваш час

Я рекомендую з 150 мс. Можливо, це буде занадто швидко для вас, але, можливо,, навпаки, занадто повільно. Наприклад, мені це подобається, коли утримання працює швидше. Тому я вибрав мінімальну позначку 100 мс. Після цього налаштування активація прихованих символів на клавіатурі почала пропускати набагато швидше, і я почав витрачати менше часу.

Важко повірити, але зменшення часу, коли ви хочете викликати прихований символ, дійсно використовує клавіатуру більш зручною. Я буквально помітив, як заощадити час на такій маніпуляції. Але найголовніше, що клавіатура не плутає, чи ви утримуєте ключ або просто натисніть на нього для звичайного символу. Це дуже круто.

Нещодавно фітнес-браслети знайшли величезну популярність. Майже тепер ви можете знайти принаймні одну людину, яка ніколи не чула про будь-яку діапазону. Не дивно: за невелику цінність ці гаджети пропонують багато цікавих функцій: починаючи від банальних годин, що закінчується розрахунком калорій, спалених та вимірювання рівня кисню. Тим не менш, користувачі регулярно стикаються з різними труднощами у їх використанні. Сьогодні я пропоную розібрати найпопулярніші проблеми цих гаджетів і запропонувати вам шляхи вирішення.

У часи, коли я був звичайним читачем AndroidinSider.Ru, я зосереджувався на сайті щодня, щоб прочитати статті авторів. Я помітив, що мої друзі не завжди виявляють статті, пропустили їх або забув. Це сталося абсолютно різними причинами, але одна річ зрозуміла. Багато хто використовує різні джерела для читання про нові смартфони, корисні послуги та оновлення Android. Збирати новини на зерна з інших джерел. Найбільш незручний шлях у 2022 році. Ми розповідаємо про найзручніший спосіб, як читати новини Android і з світу смартфонів.

Сучасні смартфони дали нам багато свободи, але в той же час ми зробили нас уразливим. Файли, контакти та інші дані. Що потрібно захистити не тільки від хакерства, але й з дивних очей. Виробники смартфонів знають про це та створюють додаткові лазівки для безпеки даних. Згідно з особистим досвідом, я можу сказати, що проблема захисту персональних зображень у галереї є. Смартфони Xiaomi. Не виняток. Сьогодні ми розповімо вам про те, як приховати фотографії на Сяомі. Збирали кілька крутих шляхів відразу, який ви не могли знати.

Клава є найважливішим застосуванням. Без нього КПК перетворюється на мікротелу.

Протягом десяти років я писав ручку, що проступила. Що дозволяє мені легко, швидко і просто писати 20-30 сторінок на день (50 000 символів).

Для консультацій, Swiftkey. Vitmod режими (так, мод виконано відповідно до мого опису), його можна знайти на w3bsit3-dns.Com. Це єдина Клава, відома мені, що дозволяє писати з дотриманням майже всіх правил типографії. Тобто це унікальне.

Як налаштувати віртуальну клавіатуру

Будь-яка клавіатура, встановлена ​​на смартфоні або планшеті, налаштована через меню “Мова та введіть”. У наших інструкціях ми будемо працювати з додатком G достою. Як налаштувати клавіатуру:

Перейдіть до меню “Налаштування” та в розділі “Особисті дані”, виберіть “Мова та введіть”.

See also  Як змінити обліковий запис на вашому комп'ютері. Запит пароля при залишенні режиму сну або сплячого режиму

змінити, samsung

У розділі “Методи клавіатури та вводу” натисніть кнопку “Віртуальна клавіатура”. Список додатків, що використовуються для введення текстів, з’явиться тут. Якщо ви хочете, щоб увімкнути клавіатуру третьої сторони, потім натисніть “Керування клавіатурою” та активувати бажану. Ви можете дізнатись більше про це в нашому посібнику, як змінити клавіатуру на Android.

змінити, samsung

Виберіть із списку G дошки, щоб переглянути список доступних параметрів. Тут ви можете змінити мову введення, увімкнути або вимкнути виправлення тексту, вибрати тему.

змінити, samsung

Якщо ви не знаєте, як відключити звук клавіатури на Android, натисніть на елемент “Налаштування”. Тут вислизніть на лінію “Звук під час натискання клавіш”, щоб перемістити повзунок у “вимкнено”.

змінити, samsung

Перемістіть повзунку “Вібрація під час натискання клавіш” до “вимкненого”, щоб вимкнути затримку VIBRO. При необхідності змініть інші параметри на цій сторінці.

змінити, samsung

Тепер ви знаєте, як вимкнути затримку вібрації, звук та налаштувати інші параметри для клавіатури екрана.

Встановлення на новому смартфоні клавіатури

Якщо вам не подобається класичний тиждень Samsung Inte, то ви можете встановити будь-яку іншу клавіатуру по телефону. Вони знаходяться в достатку, представленому в App Store App Store. Після встановлення компонента, який вам подобається, він повинен бути активований відповідно до інструкцій:

Перемикання макета фізичної клавіатури Android

Після збереження налаштувань ви вводите текст через альтернативний елемент Inte Wee. Далі ми пропонуємо ознайомитись з найкращими клавіатурами, які можна покласти на Samsung.

Якщо ви цінуєте кольоровість, рекомендується змінити стандартний клавіатура на клавіатурі Go. Ви знайдете відповідну заявку на ринку PLAY, а після встановлення ви можете вибрати одну з декількох тисяч тем, а також активувати всі необхідні функції тексту.

змінити, samsung

Google

Цінивці зручності та функціональності рекомендуються змінити клавіатуру Samsung до клавіатур Google. Ця клава має швидкий набір тексту, має свою колекцію Emoji та підтримує такі функції, як голосовий вхід, безперервний вхід та перекладач Google.

змінити, samsung

Смарт-клавіатура

Пробна версія клавіатури, яка дозволяє оцінити всі смарт-клавіатурні чіпси. Dexilog Studios Interais пропонує користувачам легкий досвід набору тексту, що підтримує завантаження словника з тим самим і самому. Щоб змінити Смарт-клавіатуру до Smart Keyboard Pro, вам доведеться заплатити 189.

змінити, samsung

Російська клавіатура

Простий клава з мінімальним набором функцій. Незважаючи на своє ім’я, ця програма підтримує інші завантажені мови. Серед доступних варіантів є панель емоджи, автокорекція та вибір однієї з 15 тем.

змінити, samsung

Swiftkey Keyboard Free

Клава з Microsoft, яка має штучний інтелект. Це допомагає Inteeis вивчити стиль друку власника смартфона, щоб прискорити набір тексту та зробити його більш комфортним. Swiftkey Inteeis ідеально підходить для друку, коли вам не потрібно торкатися кнопок, але достатньо, щоб підключити літери до слів, витратившись на екран пальцем.

Клавіатура оснащена панеллю Emodez, пропонує різні типи набору, а також дозволяє налаштувати інструменти. При необхідності яскрава тема, яка встановлюється за замовчуванням, може бути змінена на один із 100 яскравих варіантів. Усі операції щодо зміни параметрів виконуються за допомогою налаштувань телефону Samsung.

змінити, samsung

Багатофункціональна клавіатура

Барвиста клавіатура, що підтримує понад 200 мов. Якщо ви самі лінгвіст, багатофункціональна клавіатура буде кращим вибором. На додаток до великої кількості мов, програма пропонує різні варіанти макета від QWERTY та QWERTZ до Azerty і Dvorak.

Існує вбудований калькулятор, а також підтримка жестів. Нарешті, розвиток студії Honso не вимагає підключення до Інтернету, що значно розширює діапазон можливостей. У той же час, користувачі скаржаться на періодичну відмову працювати та проблеми з визнанням швидкого “введення”.

змінити, samsung

Як розподіляються клавіатури?

Будь-яка віртуальна клавіатура для планшета або смартфона. Це звичайне застосування. Якщо виробник встановив свою клавіатуру, то неможливо видалити його без спеціальних трюків. Але це не означає, що неможливо змінити клавіатуру, що відображається за замовчуванням для кожного набору тексту.

See also  Які програми для смарт -телебачення.

Сторонні клавіатури, що розповсюджуються через відомий інтернет-магазин Google Play. Вони можуть відрізнятися один від одного, розташування ключів (макета), здатність дотримуватися країв екрана, набір наклейок та посмішок, підтримка цих та багатьох інших властивостей. Ви можете дізнатись більше про це у нашому виборі кращих клавіатур для Android.

При встановленні нової клавіатури, найчастіше не потрібно переходити до “Налаштування”, дотримуючись наших інструкцій. Досить, коли ви вперше почнете, згоден з пропозицією, відповідаючи на це, натиснувши кнопку “Так”. Або сама утиліта буде передаватися до потрібного вікна налаштувань, де вам потрібно лише активувати перемикач із встановленої клавіатури.

змінити, samsung

Зміна налаштувань вбудованої клавіатури

Деякі програми мають можливість налаштувати розмір літер або самого макета. Розглянемо найпопулярніші клавіатури від офіційного магазину Google Play.

Gboard

Можливо, G дошка. Це провідна програма клавіатури, яка оснащена більшістю мобільних пристроїв Android. Особливо, якщо ми говоримо про “чисті” системи ASP. Хоча багато виробників смартфона з користувальницькою прошивки також довго перейшли до G дошки (наприклад, Xiaomi).

Відкрийте налаштування пристрою та натисніть рядок пошуку.

змінити, samsung

Після того, як на екрані з’являється макет G дошки, натисніть значок передач, щоб перейти до меню програми.

змінити, samsung

Натисніть кнопку “Налаштування” та прокрутіть вниз до розділу “Макет”.

змінити, samsung

Знайдіть рядок висоти клавіатури та виберіть зручний параметр. За замовчуванням значення є “нормальним”, але оскільки висота трохи змінюється, краще вибрати “дуже високий”.

змінити, samsung

змінити, samsung

Розмір літер не може бути змінений, оскільки в функціональності програми не передбачено, але ви можете збільшити висоту макета.

Microsoft Swiftkey

Не менш популярна клавіатура. Це Microsoft Swiftkey. Деякі виробники роблять його за замовчуванням для багатьох своїх пристроїв (наприклад, честі, Huawei). Якщо ви використовуєте цю програму, то, щоб змінити його макет розміру та літери, виконайте ці кроки:

Відкрийте програму Microsoft Swiftke.

змінити, samsung

Відкрийте вкладку “Змінити розмір” і перетягніть верхній повзунок якомога вище.

змінити, samsung

Щоб зберегти зміни, натисніть “ОК”.

змінити, samsung

Щоб відновити налаштування за замовчуванням на кроці 2, достатньо натиснути на “скидання”.

Яндекс.Клавіатура

У свою чергу, понад 1 мільйон користувачів обрали клавіатуру від Yandex. Існує вбудований перекладач, вдосконалена система жестів, велика кількість різноманітних тем та багато іншого. Можливо, не всі знали, що тут ви можете зробити розмір кнопок і самі макет.

Запустіть додаток і відкрийте розділ “Зовнішній вигляд”.

змінити, samsung

Виберіть рядок “Висота клавіатури” та встановіть потрібне значення (краще. “100%”).

змінити, samsung

Зберегти зміни за допомогою кнопки “OK”. Щоб відновити налаштування, ви можете натиснути клавішу “За замовчуванням”.

змінити, samsung

Для того, щоб найкращий ефект ми перевіряємо, що значення в “відступах краю екрана” та “рецесія нижче” були встановлені в “0%”.

змінити, samsung

Швидкість покажчика

При використанні миші, джойстик з телефоном / планшетом може змінити швидкість покажчика. Все на комп’ютері.

Підведемо підсумок. Ми демонструємо всі налаштування мови введення, як встановити та налаштувати клавіатуру для себе; Як працювати з віртуальною клавіатурою та як підключити зовнішній до смартфона / планшета; Як перетворити текст у мову та змінити швидкість покажчика, якщо ви використовуєте мишу або джойстик.