Home » Як змінити клавіатуру на комп’ютері. Як повернути не -карту до заводських налаштувань через BIOS

Як змінити клавіатуру на комп’ютері. Як повернути не -карту до заводських налаштувань через BIOS

Як змінити клавіатуру на компютері

Як правило, для цього використовуються ключові комбінації, але в цьому випадку є функції.

Автоматична зміна мови

Щоб спростити своє життя, ви можете колись налаштувати налаштування для зміни мови, використовуючи для цього спеціальні програми. Ми поговоримо про деякі з них зараз.

Невелика та функціональна утиліта, яка підтримує автоматичне введення клавіатури. Може бути більше, але чомусь розробка програми припинилася в 2014 році.

Користувачі Windows 10 можуть не хвилюватися. Утиліта встановлюється, запускається та виконує свої функції. Але! Ви можете відкрити налаштування лише один раз. Якщо робоче вікно негайно закрито з ними, додаток більше не відповідає на спробу зателефонувати їм, потрібно перезапустити його. Можливо, однак, на більш “традиційних” версіях LTSC, все буде працювати нормально, але це навряд чи. Але це не заважає основній функціональності!

Невелика проблема. З офіційного веб.Сайту розробника утиліта більше не завантажується. Посилання порушені, як і через які працює сайт, невідомо. Тому тим, хто бажає, доведеться використовувати третій партії програмні ресурси.

Встановлення програми дуже проста. Клацаємо на встановленому файлі встановлення (продукт безкоштовно, не потрібно використовувати «тріщин»), і ми бачимо вітальне вікно.

Клацніть на “Далі” і обов’язково прийміть умови угоди. Однак не ясно, з ким (де розробник, це невідомо), але формальності слід дотримуватися.

Після цього інсталятор запропонує вибрати сайт встановлення. Якщо користувач цього не розуміє, найбільш розумним буде просто натиснути “Далі”.

Коли встановлення програми закінчиться, за бажанням ви можете вибрати перемикач клавіш запуску в точці входу в Windows, щоб програма була автоматично запущена за допомогою системи, а потім натисніть на “Далі”.

Після встановлення та запуску з лотка з’явиться ікона у вигляді російського триколора. Але якщо користувач ставить утиліту в систему, де першим на той час є білоруський, наприклад, прапор буде відповідним. Програма стара, але розумна!

Це все. Намагаючись представити, наприклад, GHJUHFVS, користувач буде здивований, виявивши, що сама розумна програма змінила цю абрасадабру на “програму”.

Ще одна “відроджена копалини”. Останнє оновлення датується десь посеред “нуля”. Але старість. Це не перешкода.

Утиліта надзвичайно проста, дуже легка і безкоштовна, але вона не працює в Windows 10. Він встановлюється, запускається, але ні в якому разі не реагує на недоліки набору тексту. Але ви можете безпечно встановити його для вікна 7 користувачів. У цій системі утиліта працює нормально.

Як і у випадку з перемикачем ключів, вам доведеться завантажити його через третій партії ресурси, оскільки веб.Сайт розробника вже давно пройшов. Встановлення програми проста. Після натискання на файл інсталятора з’явиться аскетичне вікно, де вам потрібно вибрати опцію “Так”.

Після цього з’явиться незвично величезне вікно, де вам потрібно натиснути “Далі”.

Якщо необхідно, вибравши сайт встановлення (ми пропонуємо нічого не змінювати), ми натискаємо ще раз “далі”.

Лише після виконання всіх цих дій з’явиться довгоочікувана кнопка «встановлення».

Натиснувши його, чекаючи, і вкотре натиснувши на “Далі”, ми закінчуємо цю справу, натискаючи “Загалом”.

Відразу після цього значок програми з’являється в TRIA.

Тут виконується робота користувача. Утиліта автоматично почне перемикати язики при введенні, а також виправити регістр клавіатури за допомогою випадкового натискання кнопки блокування ковпачків.

Ще одна програма з довгою та славною історією. З’явившись у 2001 році, через зростаючу популярність “з Giblets” був придбаний Яндекс, який до цього часу належить. На відміну від двох попередніх програм, корисна служба живе, живе та розвивається, ідеально працює для всіх ОС з Microsoft, починаючи з тепер померлого XP.

See also  Як встановити Wi-Fi на комп’ютер. Режим збереження увімкнено на ноутбуці

Програма безкоштовна та вільно завантажена з веб.Сайту Yandex, натиснувши кнопку “Завантажити”. Трохи внизу є посилання на продукти Apple.

На відміну від обох вищезазначених програм, Пунто радує простоту встановлення. Після подвійного клацання на завантаженому файлі інсталятор негайно запускається, де користувачеві потрібно натиснути “Далі”. За бажанням ви можете негайно змінити сайт встановлення, але зазвичай в цьому немає потреби.

Після майже миттєвого процесу установки він залишиться лише натисканням на “готовий”.

Windows 10, Windows 8.Один

Дозвольте нагадати вам, що для цього потрібно натиснути кнопку миші на кнопці входу в меню “запустити” (у нижньому лівому куті екрана) та виберіть відповідний елемент у відкритій контекстній меню.

На панелі управління відкрийте розділ “годинник, мова та область”. У ньому натисніть на посилання “Змінити метод введення”

У наступному вікні натисніть ліву кнопку миші на елементі “Додаткові параметри”

На наступному етапі потрібно натиснути на точку “Змінити поєднання клавіш мови”.

Щоб знайти цей елемент, можливо, вам доведеться трохи прокрутити список параметрів (див. Зображення нижче).

У наступному вікні натисніть кнопку “Зміна комбінації Клавіча”.

змінити, комп, ютері, налаштувань

Відкриється вікно, в якому ви можете вибрати одну з наступних комбінацій клавіш, щоб переключити мову клавіатури:

Виберіть параметр, яка вам підходить у стовпці “Зміна мови вводу”, натисніть кнопку “ОК”. Кнопка “застосувати” і закрийте всі відкриті вікна.

Що робити, якщо бажана мова не є серед доступних

Якщо, перемикаючи мову клавіатури одним із перерахованих вище методів, ви виявили, що у списку доступних варіантів немає мови, вам потрібно додати її до цього списку. Процедура дії залежить від версії Windows.

У старих версіях Windows вам потрібно:

Один. Перейдіть до меню налаштувань мов та послуг тексту, що вводить операційну систему (відкрийте вікно “Мови та послуги введення тексту”).

Це можна зробити з цього Наступні методи:

A) Якщо лінгвістична панель відображається в правому нижньому куті екрана (яка мова панель див. Вище). Клацніть на ньому правою кнопкою та в контекстному меню, що з’являється, виберіть пункт “Параметри” (см. Малюнок, натисніть на нього за допомогою миші, щоб збільшити);

B) Якщо мовна панель у правому нижньому куті екрана не відображається, відкрийте меню налаштувань язика через панель управління. Для цього:

У Windows XP. Перейдіть до меню “Почати” (Натисніть кнопку в нижньому лівому куті екрана), а потім відкрийте елемент “Панель управління”, У ньому виберіть розділ “Мова та регіональні стандарти”.

Відкривається вікно, в якому потрібно перейти на вкладку “Мови” І натисніть кнопку “Докладніше” (см. Малюнок 1 Праворуч, натисніть на нього за допомогою миші, щоб збільшити);

У Windows Vista, Windows 7. Перейдіть до меню «Пуск» (натисніть кнопку в нижньому лівому куті екрана), перейдіть до «Панель керування» і там у розділі «Годинник, мова та область» натисніть на на “Зміна макета клавіатури або інших методів введення”. Відкриється вікно “Мова та регіональні стандарти”, на якій на вкладці “Мови та клавіатура” вам потрібно натиснути кнопку “Змінити клавіатуру” (“(” (см. Малюнок 2 праворуч, натисніть на нього з мишкою, щоб збільшити).

змінити, комп, ютері, налаштувань

Результатом виконання перелічених дій повинно бути відкриття вікна з назвою “Мови та послуги введення тексту”. У ньому на вкладці “Загальна” мови введення, доступні на компютері, будуть відображатися (см. Малюнок внизу).

Натиснути кнопку “Додати”, Праворуч доступних мов праворуч. Відкриється додаткове вікно, в якому вам потрібно буде знайти та виділити потрібний язик, а потім натисніть кнопку OK. Вікно вибору додаткових мов у Windows XP має зовнішній вигляд списку падіння, у нових версіях Windows. Список відкриття. У списку відкриття Перед тим, як натиснути кнопку ОК, потрібно знайти елемент із потрібною мовою, розширити його, вибрати та виділити відповідний варіант (см. Малюнок внизу).

See also  Як зробити звук на комп'ютері голосніше. Windows Інструменти

Після цього у вікні “Мови та послуги введення тексту” Натисніть кнопку “Застосувати”, а потім кнопка “ОК”.

Як увімкнути клавіатуру на екрані Windows 8 та Windows 7

У інструкціях ми поговоримо про те, як включити, і якщо його немає в системі, де вона повинна бути. Як встановити екранну клавіатуру. Клавіатура на екрані Windows 8.1 (8) та Windows 7. Це стандартна утиліта, а тому в більшості випадків шукайте, де завантажити екранну клавіатуру, якщо ви не хочете встановити якийсь альтернативний варіант. Я покажу пару безкоштовних альтернативних віртуальних клавіатур для Windows в кінці статті.

Що це може знадобитися для? Наприклад, у вас є сенсорний екран ноутбука, який сьогодні не рідкість, ви перевстановлювали вікна і не можете знайти спосіб включити вхід з екрана або раптом звичайна клавіатура перестала працювати. Вважається також. Ну, якщо ви знайдете рекламний сенсорний екран у торговому центрі, на якому ви бачите робочий стіл Windows, ви можете спробувати зв’язатися.

ОНОВЛЕННЯ 2016: Нова інструкція щодо включення та використання екранної клавіатури з’явилася на сайті, однак вона може бути корисною не тільки для користувачів Windows 10, але і для Windows 7 та 8, особливо якщо у вас є проблеми, для Наприклад, клавіатура, яку вона сама відкривається, коли ви запускаєте програми, або неможливо включати її в будь.Який спосіб, ви знайдете рішення таких проблем в кінці ручної клавіатури екрана Windows 10.

Екранна клавіатура в Windows 8.1 і 8

Враховуючи, що Windows 8 спочатку був розроблений з урахуванням сенсорних екранів, клавіатура екрана в ній завжди присутня (якщо у вас є “збірка”))). Щоб почати це, ви можете:

 • Перейдіть до елемента “Усі програми” на початковому екрані (круглий круг внизу зліва в Windows 8.Один). А в розділі “Спеціальні можливості” Виберіть екранну клавіатуру.
 • І ви можете просто почати вводити “екранну клавіатуру” на початковому екрані, вікно пошуку відкриється, і в результатах ви побачите потрібну точку (хоча для цього повинна бути звичайна клавіатура).
 • Інший спосіб. Перейти на панель управління та вибрати елемент “Спеціальні можливості”, а є елемент “Увімкнути клавіатуру екрана”.

За умови, що цей компонент присутній у системі (і він повинен бути точно таким), він буде запущений.

Крім того: якщо вам потрібна, клавіатура екрана автоматично відображається на вході до Windows, включаючи вікно введення пароля, перейдіть до “спеціальних можливостей” панелей управління, виберіть “Використання комп‘ютера без миші або клавіатури”, позначте ” Використовуйте екранну клавіатуру “”. Після цього натисніть “ОК” та перейдіть до параметрів “Змінити запис” (зліва в меню), позначте використання клавіатури екрана на вході в систему.

Увімкніть клавіатуру на екрані в Windows 7

Запуск екранної клавіатури в Windows 7 не дуже відрізняється від вищезазначеного: все, що потрібно. Або скористайтеся полем пошуку в меню “Почати”.

Однак у Windows 7 екранна клавіатура може бути там. У цьому випадку спробуйте наступний варіант:

 • Перейдіть на панель управління. Програми та компоненти. У меню зліва виберіть “Список встановлених компонентів Windows”.
 • У вікні Windows “Повернення або відключення Windows” позначте компоненти “планшетного ПК”.

Після встановлення вказаної точки на вашому компютері з’явиться екранна клавіатура, де вона повинна бути. Якщо раптом у списку компонентів просто немає такого елемента, дуже ймовірно, що вам слід оновити операційну систему.

Примітка. Якщо вам потрібно використовувати екранну клавіатуру біля входу в Windows 7 (необхідно автоматично запускати), використовуйте метод, описаний в кінці попереднього розділу для Windows 8.1, це не відрізняється.

Де завантажити екранну клавіатуру для комп‘ютера Windows

Під час написання статті я переглянув, які альтернативні параметри екранної клавіатури для Windows. Завдання полягало в тому, щоб знайти просте і безкоштовно.

Найбільше мені сподобалася версія безкоштовної віртуальної клавіатури:

 • На складі російської мови версії віртуальної клавіатури
 • Не вимагає встановлення на компютері, а розмір файлу менше 300 кб
 • Повністю чистіть від усього небажаного програмного забезпечення (на момент написання статті, інакше трапляється, що ситуація змінюється, використовуйте Virustotal)
See also  Вхід в Apple ID з комп'ютера. Відновлення ID Apple без входу

Він повністю справляється зі своїми завданнями. Якщо, щоб за замовчуванням увімкнути його, замість стандарту, вам доведеться заглибитися в кишечник. Ви можете завантажити безкоштовну віртуальну клавіатуру на екрані з офіційного веб.Сайту http: // freevirtalkeyboard.Com/virtualnaya-klaviatura.HTML

Другий продукт, який можна платити, але не безкоштовно, торкніться його віртуальної клавіатури. Її можливості справді вражають (включаючи створення власних клавіатур екрану, інтеграцію в систему тощо), але за замовчуванням немає російської мови (нам потрібен словник) і, як я вже писав, це платять.

Чому макет клавіатури перемикається сам?

Справа в тому, що при перемиканні між Windows макет клавіатури автоматично переходить на той, який встановлюється за замовчуванням. Наприклад, ви друкуєте російською мовою в текстовому редакторі і вирішили перейти до браузера. Вони переключили макет клавіатури на англійську мову, відвідали улюблений ресурс і повернулися до роботи з текстом. І раптом трохи незручності у вигляді англійської макетів чекає вас.

Це сталося тому, що комп‘ютер встановлюється як мова за замовчуванням. Англійська мова. Як переконатися, що, повертаючись до тексту, мова макета. Російська? Насправді все набагато простіше, ніж це може здатися з самого початку.

Налаштування клавіатури: основні вказівки

Тепер ми не враховуємо тонкощі встановлення параметрів клавіатури для гри в ігри, оскільки такі налаштування зроблені або в самій грі, або використовуючи спеціальні утиліти для ігор.

Основними вказівками у питаннях, як налаштувати клавіатуру, є:

 • Встановлення, додавання або видалення мов;
 • Налаштування параметрів зміни мови або макета;
 • Зміна процедури комутації мови;
 • Встановлення типу мовної панелі.

Як перезавантажити нетбук

Щоб перезавантажити пристрій, ви можете зв’язатися з меню “запустити”, поставити курсор на кнопку “завершення” та вибрати рядок “Перезавантаження”. Для Windows 8 на правому краю екрана проводиться курсор миші, на панелі натискається знак із зображенням шести, а потім кнопка “вимкнення” та “перезавантаження”.

Перезапуск можна зробити за допомогою клавіатури, якщо миша або тачпад перестали працювати в системі, звук зник.

 • Клацніть одночасно ctrlaltdelete;
 • Виберіть значок відключення в нижньому правому куті дисплея, використовуючи кнопки вгору та вниз;
 • Натисніть клавішу Enter;
 • Виберіть елемент “перезавантаження”.

Після перезапуску нетбука всі програми працюватимуть у звичайному режимі, можна буде включити камеру та інші варіанти. У деяких випадках неправильне завершення пристрою допоможе. Для цього на деякий час вам потрібно натиснути кнопку живлення. Після відключення, натискання натискання повторюється для запуску нетбука. На екрані відображатиметься аварійне відключення. Клавіші клавіш вгору та вниз вибирайте стандартний режим завантаження, натиснувши після цього ввести.

Відноситься Windows Tool Refresh Windows

Користувачі, які встановили збірку на компютері на компютері 1607, випущені на початку серпня 2020 року, ще один спосіб перевстановити “десятку першої”, зберігаючи файли або без. Це актуально для ситуацій, коли перший метод не працював або його використання закінчується невдачею. Послідовність виконаних дій буде такою:

 • Ми називаємо параметри і переходимо до точки “реставрації”.
 • У розширених параметрах реанімації натисніть на посилання “Дізнайтеся, як почати знову з чистої установки Windows”. У той же час браузер почнеться з посиланням на веб.Сайт Microsoft.

змінити, комп, ютері, налаштувань

змінити, комп, ютері, налаштувань

Як результат, Windows 10 скидається на стандартні, заводські, налаштування.