Home » Як змінити мову на Android. Смартфон, який розмовляє з вами рідною мовою

Як змінити мову на Android. Смартфон, який розмовляє з вами рідною мовою

Як змінити мову на телефоні Android на англійську. Вчитися разом

Цикл статей для “новачків з Android” триває. Сьогодні ми розповімо, як змінити мову по телефону Android англійською мовою. Що зручно смартфон Android. У нього одна операційна система. Для цього не має значення, яку модель телефону ви використовуєте: Xiaomi, Huawei, LG, Honor або Samsung Інструкції будуть схожі на всі пристрої. Для початку давайте вирішимо змінити мову. Якщо ви хочете змінити мову введення, t.Е листи на клавіатурі. Є одна схема. Замінити мову в самому пристрої. Дії інших, для цього в порядку.

Зміна мови введення на самому клавіатурі необхідно ввести паролі англійською мовою, спілкуючись з іноземцями та ТП. Ви можете зробити це кількома способами. Розглянемо кожен з них

При наборі тексту

При наборі тексту з’являється клавіатура, мова введення в цьому випадку може бути змінена з проватом.

Розгортки. Рухи пальців, в яких він затискається на певному елементі або кнопці, а потім ковзає вздовж нього: зліва направо або вправо ліворуч. Працює в обох напрямках.

Як змінити системну мову в Huawei і честь

Додати мови в налаштуваннях

Якщо ви хочете, щоб мову введення англійською, російською або будь-якою іншою мовою постійно, вам доведеться переключити його в налаштуваннях. Все зроблено простим:

  Ми відкриваємо налаштування по телефону. Там ми знаходимо елемент “Мова та введення” або введення мови в англійській версії.

Деякі елементи можуть відрізнятися залежно від версії Android на телефоні. У цьому випадку шукайте ці параметри в налаштуваннях або напишіть пошук “Мова”, “клавіатура” або “введення.

Тепер розгляньте, як змінити мову самого телефону та його Inteeis.

Як дозволити російську по телефону

Операційна база Android має величезну кількість мов у своєму Inteeis. Розробники спеціально додавали можливість використання декількох мовних одиниць відразу, щоб користувач завжди міг вибрати бажаний.

Якщо користувач виявив, що після покупки система не дає йому вибору мови, потім з високим пристроєм ймовірності вже включений хтось. Це не повинно бути лише з придбаними пристроями, придбаними в офіційних магазинах. Однак, не потрібно панікувати, тому що знову перекласти телефон знову до російської.

See also  Як завантажити Play маркет на Android

Щоб переконатися, що користувач міг дістатися до налаштувань мови, він повинен використовувати систему Inteeis, а також вбудовані параметри Android. Для того, щоб змінити мову, потрібен користувачеві:

Після цього користувач автоматично змінює мову Inteeis свого пристрою. Більш детально про те, як ця процедура проходить, ви можете побачити в цьому відео

Як ви бачите, немає нічого складного. Таким чином, ви можете змінити будь-яку мову на іншому від нього. Іноді пристрій на системі Android може бути запропоновано перезапустити систему, але в цьому випадку користувач не повинен боятися, що будь-які налаштування зможуть літати.

Як змінити мову клавіатури на клавіатурі Android

Якщо вам потрібно залишити налаштування на рідній мові, а також спілкуватися в посланців та соціальних мережах, щоб встановити певну мову, налаштування клавіатури змінюється в одному меню. За замовчуванням клавіатура G дошка встановлюється на всіх смартфонах Android, які можна налаштувати за вашими потребами:

Натисніть на G дошці. Таким чином, ви потрапите в меню клавіатури.

Тут виберіть перший елемент згори. Мови

Деактивувати системний вимикач

Виберіть потрібний макет зі списку мов.

Детальний алгоритм, як налаштування мови G достої клавіатури на Android, ви можете побачити це

До речі, якщо вам потрібно знати, як змінити мову на планшеті Android, процес конфігурації, у цьому випадку, буде схожий.

Як змінити мову по телефону за допомогою програм

Чтобы изменить языковые настройки смартфона владелец может воспользоваться не только стандартными настройками, но и сторонними приложениями. Одной из таких программ является Locale 2.

змінити, мову, android, смартфон

Здесь содержится большое количество языков, на которых можно работать с интеейсом. Тут имеются как стандартные, так и дополнительные языки. Чтобы воспользоваться этим приложением, нужно его скачать и установить. Далее нужно выполнить такие действия:

 • Нужно перейти в настройки смартфона.
 • Нужно перейти в раздел «About Phone».
 • По строке «Build Number» нужно тапнуть 7-10 раз.
 • Надо нажать на клавишу «Назад».
 • После этого откроется доступ «Developer Options». Надо войти в этот раздел.
 • Требуется активировать опцию «USB Debugging».
 • Потрібно завантажити та розпакувати файл adb за посиланням.
 • Смартфон повинен бути підключений до відповідного роз’єму за допомогою кабелю USB.
 • На комп’ютері потрібно перейти до командного рядка.
 • Вам потрібно виконати команду “CD C: adb”.
 • Потім виконуйте “ADB-пристрої”. Після цього система визначить смартфон, підключений до комп’ютера.
 • Подайте ще дві команди: “Список PM Список пакетів locale” та “PM Grant JP.C.C_lis.Ccl.Locale Android.Дозвіл.Showing_configuration ».
 • Після цього смартфон відключений від комп’ютера.
 • Запуск Locale 2.
 • Список мов знаходять “російську” і постукав на ньому.

Після завершення останньої дії локалізація системи буде завершена.

See also  Дізнайтеся пароль на телефон Wi-Fi iPhone

Якщо вам потрібно русифікувати китайський смартфон, це допоможе зробити це відео

Як перекласти телефон на російську мову за допомогою налаштувань

Після покупки, більшість нових телефонів працюють англійською або китайською мовою. Це призводить до певних незручностей, оскільки просто не зрозуміло, де натиснути, щоб перейти до налаштувань або запустити будь-яку програму. Фіксація такої ситуації досить проста, і все, що потрібно. Це перекласти ціле число на російську мову. Залежно від моделі, принцип дії може відрізнятися, але часто інструкція є стандартною. Загалом, уважно прочитайте інформацію, представлену пізніше, а потім виконуйте дії інструкцій.

Важливим критерієм зміни мови є операційна система, встановлена ​​на вашому телефоні. Залежно від цього, процедура може відрізнятися. Зараз найпопулярніші ОС є Android і iOS, тому ми склали дві інструкції.

На Android

Щоб змінити мову інтеграції на смартфон, що працює під контролем операційної системи Android, необхідно виконати наступні дії:

  Запустіть налаштування. Щоб це зробити, натисніть на значок передач, розташованого на робочому столі. Також може бути присутнім підпису “Налаштування”.

Ця зміна була завершена на цьому, тому телефон може бути зручним для використання. Як правило, кожен виробник детально описує важливі налаштування в інструкціях, що йде разом із смартфоном. Якщо щось незрозуміло, то ви можете подивитися на це.

На iPhone

Щоб змінити язик до iPhone, дотримуйтесь наступних дій:

 • Ми переходимо до налаштувань, натиснувши значок передач на робочому столі. Ви можете зосередитися на підпису “Налаштування”.
 • Ми йдемо до розділу “Загальний”. Значок передач розташований недалеко від нього.
 • Ми натискаємо пункт “Мова та регіон”, який в останніх версіях iOS знаходиться у шостому місці.
 • Вибираючи російську мову та зберігати зміни.

Зміна мови на смартфоні Android

Давайте переїдемо зі слів до дії. Щоб змінити язик на смартфоні Android або планшет, потрібно пройти наступні прості кроки:

 • Запустіть програму налаштувань (якщо смартфон у китайській зосереджується на значці передач (див. У скріншоті)).
 • Далі відкрийте вкладку з налаштуваннями мов, її називається “мова та вхід”.

Як змінити стандартну клавіатуру

Якщо користувачеві не подобається клавіатура, яка за замовчуванням встановлюється в телефоні Xiaomi, вона може легко змінити свій тип. Для цього знадобиться кілька дій:

 • Перейдіть до налаштувань мобільності, натиснувши значок передач на робочому столі.
 • У списку відкритих параметрів знайдіть елемент “мова та вхід”, після чого натисніть на нього.
 • Далі натисніть на рядок “Клавіатура на екрані”.
 • Вікно відкривається типом типу системної клавіатури. У списку стандартних інструментів Виберіть потрібний тип.
 • Прочитайте інформацію у вікні попереджень і натисніть кнопку ОК, підтверджуючи дію.
 • Перевірте результат, перейшовши на будь.Яку програму, де ви можете ввести текст.

Кілька способів змінити мову на клавіатурі на Android

Абсолютна більшість клавіш, за винятком екзотичних та “дизайнерів”, без додаткових налаштувань пропонують користувачеві два основні макети: рідні та англійська мова. При необхідності перейдіть з кирилиці до латинського і навпаки питання про те, як це зробити; Нижче ми перераховуємо найпростіші шляхи.

Отже, в одному з найпопулярніших програм, Swiftky, зміна мови полягає в наступному:

 • Знайдіть кнопку GAP у найнижчому рядку, а потім намалюйте пальцем на нього, не затримуючи натискання, праворуч або ліворуч. Ви можете почати з центру або з протилежного кінця.
See also  Застосування для встановлення гітари на Android

змінити, мову, android, смартфон

Інші клавіатури Android пропонують альтернативні способи зміни макета. До них відносяться, наприклад, G дошка, пропонуючи користувачеві окрему кнопку. У цьому випадку перемикання мови на клавіатурі Android виглядає так:

змінити, мову, android, смартфон

Іноді вам потрібно зробити ще більш складну річ: додайте один або кілька нових або більше нових. Дотримуйтесь алгоритму:

змінити, мову, android, смартфон

 • Введіть підрозділ з назвою “Мова та введіть”. Ім’я може, залежно від версії Android, моделі телефону та інших факторів, незначно відрізняється від представлених.

змінити, мову, android, смартфон

 • Крім того, для швидкого знаходження підрозділу може ввести свою назву в панелі пошуку.
 • У списку, який відкриється, натисніть на заголовок клавіатури Android, який ви зараз.

змінити, мову, android, смартфон

змінити, мову, android, смартфон

 • Тепер зверніть увагу на нижню частину сторінки. Тут ви побачите кнопку «Додати клавіатуру». Використовуйте його для завантаження нового макета.

змінити, мову, android, смартфон

Найчастіші проблеми при переході мови та як їх вирішити

Є ряд проблем, з якими людина найчастіше стикається. Щоб усунути їх, рекомендується використовувати таблицю:

Кілька років він працював у стільникових салонах двох основних операторів. Я добре розумію тарифів і бачу всі підводні камені. Я люблю гаджети, особливо на Android.

Не вдалося знайти необхідний розділ у налаштуваннях. Що робити?

Рекомендується знайти відео, в якому наведено подібний пристрій, після цього крок за кроком повторювати всі дії позаду людини.

Програма русифікації не працює. Як бути?

Спробуйте перевстановити утиліту. Якщо це не допомагає, зверніться до сервісного центру або незалежно відключити пристрій, встановивши глобальну прошивку.

Щоб скористатися такою ж клавіатурою, вам потрібно зробити варіант, який вам подобається. Для цього налаштування потрібно зробити бажану клавіатуру за замовчуванням метод введення.

Зміна мови на смартфоні. Це надзвичайно проста процедура, яку ви можете впоратися за допомогою хвилин. Щоб не налаштувати себе, ви можете попросити всі дії консультанта, перш ніж купувати телефон.