Home » Як змінити мову на клавіатурі Android

Як змінити мову на клавіатурі Android

Зміна мови Integs в Android

змінити, мову, android

У більшості прошивків на андроїдному апараті російська мова, так чи інакше, присутня. відповідний мовний пакет у них за замовчуванням, він повинен бути включений.

Системні налаштування

Цей варіант цілком достатньо для більшості випадків, як правило, російська мова в смартфонах, придбаних за кордоном, не встановлюється за замовчуванням, але ви можете перейти до нього.

  Перейдіть до налаштувань пристрою. Якщо ваш пристрій за замовчуванням увімкнено, скажімо, китайці, а потім зосередитися на значках. наприклад, “Налаштування” (налаштування) у меню програми виглядає як шестерня. Навіть простіше. перейдіть до налаштувань через панель стану.

Як ви можете бачити. все досить просто. Однак може бути ситуація, коли немає російських мов. Це відбувається, коли на пристрої встановлено прошивку, не призначену для СНД або зокрема. Його можна рухати за допомогою наступного способу.

Locale2

Комбінація з програми та консолі ADB дозволяє додавати російську мову до непідтримуваної прошивки.

 • Встановіть програму. Якщо у вас є кореневий доступ, йдіть відразу до кроку 7. Якщо не читати далі.
 • Увімкніть режим налагодження USB, щоб зробити це таким чином, описані в статті нижче.

PM Список пакетів locale PM Grant JP.CO.C_lis.CCL.locale Android.Дозвіл.Showing_configuration

Ми розглянули всі доступні варіанти для встановлення російської на телефон. Якщо ви знаєте більше хитріх методів, поділяйте їх у коментарях.

На додаток до цієї статті, сайт має ще 12671 інструкції. Додати Сайт Lumpies.RU в закладок (Ctrld), і ми точно використовуємо вас.

Дякую автору, поділяйте статтю про соціальні мережі.

Як перемикати мову введення (клавіатура) на смартфон або планшет Android.

Це не секрет нікого, що пристрій може бути віртуальною та фізичною (USB) клавіатурою. Скажіть спочатку з дотиком.

Перейдіть до налаштувань. Якщо ви не можете змінити англійську мову, то перегляньте налаштування.

Знайдіть “мову та клавіатуру”, англійською мовою, цей розділ буде називатися “мовою клавіатури”.

Тепер виберіть налаштування клавіатури.

Ебать всередині. Вам потрібно виявити щось на зразок “мови введення” або “ключ вибору мови”. На різних пристроях (і русифікація може дати різні переклади).

Тепер виберіть потрібну мову для клавіатури. Після збереження ця мова буде додана до віртуальної клавіатури (перевірте прапорці). “Поточна” мова буде написана на порожній.

Щоб змінити макет, вам знадобиться або на полі ліворуч, щоб витягнути палець, або натисніть на спеціальну кнопку (найчастіше у вигляді схематичного глобусу). Все залежить від типу клавіатури, тому варіанти різні. Наприклад, з Samsungi, треба трохи довше, тому що вони більш складні. Однак, якщо ви чітко дотримуєтесь інструкцій, ви швидко зрозумієте та додати необхідні мови. При необхідності вони можуть “довести” з мережі. Звичайно, у цьому випадку створення папки на iPhone. не необхідно.

Як переключити мову на клавіатурі Samsung?

Samsung смартфони використовують свою клавіатуру. Це досить зручно, але деякі користувачі не знають, як змінити мову клавіатури: наприклад, вони пишуть російською мовою, потрібно було додати слово англійською та ступором. Насправді, все дуже просто.

Ми використовуємо програму як приклад, в якому буде потрібно клавіатура. У нашому випадку це браузер. Зверніть увагу на простір на ньому чітко видно два стрілки.

Вони вказують на те, що вам потрібно витратити на цю клавішу праворуч, або зліва направо, а мову клавіатури буде змінено. Ми витрачаємо, а мова перемикається (позначено на зонді).

See also  Як клонувати додаток на Android. Створюйте копії за допомогою вбудованих інструментів

У випадку, якщо вам потрібно змінити мову, скажімо, англійською іншою, натисніть кнопку Налаштування.

Вкажіть потрібні мови. Наприклад, ми використовуємо дві мови російською та англійською мовами.

Вимкніть англійську та поверніть французьку мову.

Замість англійської мови використовували французьку.

Таким чином, мовами можуть бути змінені на будь-які інші, які підтримуються системою. Ви навіть можете використовувати більше двох мов, а потім перемикання буде черговим, наприклад: російською, англійською, французькою мовами.

Як переключити мову на клавіатурі Android?

Для пристроїв, заснованих на операційній системі Android, існує велика кількість всіх видів клавіатур, які можна знайти в Google Play Market. Але незалежно від типу клавіатури, ви можете перейти на іншу мову. Як зробити в нашій статті.

Перш за все, вам потрібно налаштувати самі мови. За замовчуванням є дві мови російська та англійська, відповідно, але ви можете замінити їх. Для цього перейдіть до налаштувань та виберіть мову та підрозділ введення.

Поруч із елементом клавіатури, натисніть значок решітки, як показано нижче.

Тут ви можете вибрати необхідні мови, щоб увійти в клавіатуру.

Як переключити мову введення для клавіатури Android (телефон, планшета).

Таким чином, зміна мов виробляється на всіх пристроях Android з інтенсивною поправкою (читайте прошивку).

Тепер перейдіть до самого клавіатури. Для того, щоб змінити мову, наприклад, від російської до англійської або з англійської на російську мову (залежно від встановлених мов), вам потрібно натиснути на іконку земної кулі.

Але так не на кожній клавіатурі. На деяких потрібно зробити продування на ключі ключа, як на клавіатурі на пристроях Samsung.

Як змінити клавіатуру на Honor Android Huawei

У ранніх гаджетах від Huawei та честі було встановлено Huawei Swype, а після. Swiftkey від прямого виробника. На цих пристроях він також використовується за замовчуванням. При необхідності змінити його не буде дуже складним. Головне. особисті уподобання.

Право на ринок Play та в полі пошуку слово “клавіатура” вводиться тільки без котирувань. Відкриється список додатків. Ви можете встановити абсолютно будь-який варіант.

 • Перейдіть до налаштувань.
 • Виберіть “Система”.
 • На сторінці відкриється, виберіть “Мова та введення”.
 • Відображається позначка клавіатури за замовчуванням. Натисніть NE.
 • Виберіть потрібну версію, представлену списком.

Зверніть увагу! Перевірте встановлення просто: Введіть будь-які програми, де потрібно введення.

Ми перемикаємо мову на фізичній клавіатурі Android

Цей метод відноситься до таблеток, оскільки найчастіше вони мають USB-клавіатури для зручності друку. Як переключити мову клавіатури в Android, якщо вона фізична? Також досить просто.

Знову ж таки, перше, що необхідно в налаштуваннях, щоб поставити кліщі, навпроти мов, які вам потрібні.

Вже залежно від обраного (або через прошивку), перемикання мови може здійснюватися за допомогою різних ключових комбінацій: Ctrlshift (або ліворуч або праворуч або обидва варіанти роботи). найпоширеніший спосіб перемикання макетів.

Іноді клавіатури виявляються з таким же символом земної кулі. Але знову ж таки, “Клава” працювала, треба налаштувати його на Android. Тільки після того, як всі налаштування на ньому можна буде змінити макети на свій розсуд.

Як змінити мову на Android

Як змінити мову на Android. В основному сучасні мобільні пристрої на платформі Android, які реалізуються на нашому ринку, вже оснащені русуванню, вбудованою в прошивку. Однак немає випадків, коли у замовленому вами (наприклад, з Китаю) немає ніякої російської локалізації. Для деяких, це не буде такою великою проблемою, але більшість користувачів, мабуть, хотіли, щоб улюблений “Андрюха” спілкувався на рідній мові. Ось чому ми тепер повідомимо, як змінити мову на планшеті Android та телефону.

See also  Як скинути на картці пам'яті Samsung. Як перенести програми на карту пам'яті в Samsung

Як переключити мову на клавіатурі Android

Деякі користувачі можуть бути готові погодитися з прошивкою, яка не має російської локалізації, але екранна клавіатура повинна точно бути русифікованою, оскільки надсилання SMS-повідомлень, кореспонденції з соціальних мереж тощо.D. Латинська буде незручна для адресата. Тому спочатку ми розглянемо кілька способів допомогти у цьому питанні.

Використання параметрів у телефоні. Крок за нашими діями має бути таким.

На вашому пристрої перейдіть до розділу “Налаштування” (або “Налаштування”):

Виберіть пункт “Мова клавіатура” t.Е. “Мова та клавіатура” у розділі “Налаштування клавіатури” Розділ “Налаштування клавіатури”) Знайти “Мова введення”. “Мова введення”:

Після маніпуляцій на клавіатурі, мовою введення повинна відображатися на клавіатурі, або кнопка “пробіл” покаже поточний макет, і його зміна відбудеться з розсувним рухом пальця на простір так чи інакше.

Оправа! Здається, це зроблено правильно, але не знайшов російської мови? Не поспішайте розірвати волосся на голові. у нас немає сто ярдів на цю тему, тому ми читаємо далі.

Отже, якщо метод, описаний вище, не застосовується для вас, то чудовий випуск. встановлення клавіатури, що підтримує російську мову. По суті, це звичайна утиліта, завантажте та встановлюйте будь-які труднощі на вашому пристрої. Ми згадуємо лише два з існуючих досить великих асортиментів, це:

Fleksy Keyboard. чудова безкоштовна клавіатура, наділена багатьма функціями та смайликами (до речі, це корисно, якщо ви активний користувач мережі Instagram, тому що в самому сервісі ця можливість не передбачена).

“Імбир. російська на Android”. чудовий інструмент для швидкого набору тексту, має свій власний перекладач, перевіряє письмовий текст і набагато більше.

Після встановлення програми потрібно перейти до “Налаштування” та у параграфі “Мова клавіатури”, щоб покласти коробку поруч із встановленою клавіатурою. Якщо є потреба, натиснувши ім’я, ви можете встановити потрібні параметри.

Як додати мову введення на планшеті Android та телефону

Незважаючи на те, що, читаючи нашу статтю до цього розділу, набір тексту російською мовою не буде проблемою, багато власників Android, безумовно, хочуть, щоб улюблений пристрій має цілком дружній індеціаліст з російською локалізацією. Як це зробити, ми зрозуміємо зараз.

Якщо у вас є стара версія OS Android (до 4.2), то ми робимо наступним чином.

Завантажте та встановіть Locale 2. Найпопулярніша програма, що виконує локалізацію прошивки Android. Потім, щоб русифікувати свою систему, виконайте такі дії:

Ми запускаємо Locale 2 і виберіть потрібний елемент Locale у вікні програми:

У вікні з’явилося, натисніть кнопку “ISO”, яка розташована поруч із меню “Мова” та виберіть мову. у нашому випадку “російська”.

Потім натисніть “ISO”, що навпроти країни, а з переліку країн, що з’явилися, виберіть “Російська Федерація”, натисніть кнопку “Встановити”, щоб підтвердити.

Тепер наш смартфон може говорити російською. Правда, варто зазначити, що якщо у програмах, встановлених у операційній системі, русифікація не передбачена спочатку, тоді можна повністю русифікувати, але це десята річ, так що зрештою?

Для версій з Android OS 4.2 і над нашими діями будуть абсолютно різні, читати:

Повна русифікація для останніх версій, пропонує певні труднощі, але не тільки для нас, тому що в цьому випадку наш арсенал має пару шляхів, один з яких повинен допомогти.

Перший варіант. Встановіть встановлену мовну програму Locale. що дозволяє встановити системну мову, навіть якщо вона не знаходиться в прошивці.

Однак деякі користувачі скаржаться, що програма не завжди стабільна, а після перезавантаження параметри локалізації можуть зникнути. Ну, що сказати, тут лише особисте тестування зможе вирішити питання, наскільки це програма підходить для вашого пристрою.

Другий варіант. за допомогою комп’ютера. Якщо викладений вище метод був марним для вас, ми пропонуємо використовувати іншу можливість перекладу системної мови на планшеті або телефону на російську мову.

 • Розмахувати та встановіть на ПК свіжою версією програми ADB та драйвера для вашого пристрою.
 • На мобільному пристрої потрібно встановити Locale 2
 • На вашому Android, увімкніть режим “USB налагодження” (“Меню”, то “Налаштування”, потім “Параметри розробника” та “USB налагодження”). За відсутності пункту “Параметри розробників” у вашому меню ми знаходимо в розділі “Налаштування” елемента “Про телефон”, а потім на ім’я моделі пристрою або в версії прошивки, ми натискаємо десять разів у “Параметри розробника” Для того, щоб з’явитися меню налаштувань.
 • Розпакуйте на ПК в корені диска “C” програма ADB (шлях до виконуваного файлу такий: C: adb \ adb.Exe).
 • Підключіть свій смартфон до комп’ютера.
 • Запустіть на командному рядку комп’ютерної програми (команда CMD.Exe).
 • Для того, щоб перейти до папки C: \ ADB, введіть команду CD C: \ ADB
 • Ми шукаємо ваш пристрій, для якого я введе команду ADB пристроїв
 • Нижче список пристроїв, прикріплених ліній, повинні бути випущені до ідентифікатора нашого мобільного пристрою, після чого введіть “adb shell pm grant jp.CO.C_lis.CCL.locale Android.Дозвіл.CHANGE_CONFiguration “, чекаючи відповіді” Locale Android.Дозвіл.CHANGE_CONFiguration “(якщо помилка доведеться ввести команду, щоб бути ретельно).
 • Від’єднайте смартфон з ПК та запустіть програму Locale 2 (послідовність дій описана в першому розділі цієї статті).
See also  Як вимкнути Інтернет на Samsung.

Якщо ви не змогли знайти нову версію ADB (“Offline” біля ідентифікатора), то ви можете завантажити пакет для розробників Android SDK. Після встановлення на ПК у папці / інструментах платформи / там буде остання версія АДБ.

Залишається привернути увагу до наступного пункту: всі описані методи локалізації для ADROR, що працюють на рівні програми, але не на рівні ОС, тому, якщо ви вирішите скинути налаштування пристрою на заводу. Т.Е. Запустіть “жорсткий скидання”, то все, що ви досягли з точки зору локалізації, летить до (взагалі, ви знаєте, де). Але ви завжди будете мати можливість повернутися до цієї статті та оформити на увазі, як встановити російську мову на Android, незалежно від вашого “Андрюха” знову зміг спілкуватися російською мовою.

У параметрах роботи завжди встановлені дві мови:

Існує текстова мова у роботі відповідно до місця розташування

Якщо вам потрібно ввести текст на інший прислівник, вам потрібно знати, як додати мову до клавіатури Android. Для цього ви можете використовувати просту інструкцію:

 • Перейдіть до налаштувань.
 • Виберіть меню “Введення та мову”.
 • Знайдіть розділ “Клавіатура”. Параметри вибору з’являться перед користувачем: за замовчуванням, “клавіатура Android” та “китайська”
 • Далі натисніть “клавіатура Android”, утримуйте кілька секунд.

Порада! У екрані відкриється вікно, в якому буде встановлено прапорець у формі тексту. Це означає, що він відповідає ОС. Щоб з’явитися активні методи введення, потрібно видалити це галочку.

Як тільки з’явиться список можливих варіантів, слід зазначити, що користувач потребує. Це змінить основний спосіб введення тексту. Система Android має можливість встановлювати кілька мов одночасно. Для цього досить просто покласти кліщів навпроти декількох мов.

Ви можете змінити мову, використовуючи параметри гаджета

Як змінити клавіатуру на Сяомі під час введення

Є два найпростіших способи переміщення його:

 • Коли ви встановите повідомлення, ви побачите, що значок розташований у нижній частині земної кулі. Він повинен бути натиснути і тримати його протягом декількох секунд.

У підменю будуть представлені доступні методи введення. Їх активація виникає, натиснувши потрібну опцію.

Незабаром з’явиться вікно, де будуть відображатися поточні способи введення літер, і ви залишаєтеся активізувати правильний для вас.