Home » Як змінити обліковий запис на вашому комп’ютері. Запит пароля при залишенні режиму сну або сплячого режиму

Як змінити обліковий запис на вашому комп’ютері. Запит пароля при залишенні режиму сну або сплячого режиму

Переключення між обліковими записами користувачів у Windows 10

Якщо кілька людей користуються одним комп’ютером або ноутбуком, то варто думати про створення різних облікових записів користувачів. Це дозволить розмежувати робочі місця, оскільки всі користувачі матимуть різні налаштування, розташування файлів і T.D. У майбутньому буде достатньо, щоб перейти від одного облікового запису до іншого. Це, як це зробити у операційній системі Windows 10. Ми не будемо негативно за цією статтею.

Досягти описаної мети кількома різними способами. Всі вони просто, і кінцевий результат буде таким же. Таким чином, ви можете вибрати для себе найбільш зручні і використовувати його далі. Негайно відзначаємо, що ці методи можуть бути застосовані як до місцевих рахунків, так і профілів Microsoft.

Якщо ви забули пароль від користувача, то ця стаття для вас. “Як скинути пароль Windows”

Чому потрібно змінити обліковий запис Google

Ця обставина має кілька причин:

  • Користувач не може ввести старий обліковий запис. Наприклад, ви можете забути особисті дані для входу: логін та пароль;
  • Отриманий смартфон вже має обліковий запис Google. Одна з найпоширеніших ситуацій, коли людина купує зі зниженим телефоном, який раніше був експлуатований іншим користувачем;
  • Гаджет виставлений для продажу.

змінити, обліковий, запис, комп

Збереження нового облікового запису Google на операційній системі Android

Важливий! Перш ніж продавати телефон, рекомендується видалити всі особисті дані з нього, щоб уникнути неприємних наслідків, інакше ви можете стати жертвою зловмисників.

Перемикання користувачів

Windows дозволяє одночасно підключатися до ПК більше однієї людини. Це зручно, якщо, скажімо, ви працюєте над сімейним ПК, перевіряючи домашню роботу Міші, і відволікаючись, слухаючи, що на кухні кричав, як ріжучий кіт. І в цей час ваша дружина хоче залити цифровими фотографіями з сімейних канікул на OneDrive.

Можливість одночасно реєструвати декілька користувачів на ПК. Це швидке перемикання користувачів, яке має свої переваги та недоліки:

З одного боку: швидкий перемикання користувачів дозволяє продовжувати роботу всіх ваших програм, тоді як хтось ще входить до машини для швидкого клею на клавіатурі. Коли він закінчує, може залишити систему, і ви можете знайти саме там, де вони зупинилися, перш ніж вони вийшли з системи.

See also  Як змінити час на Huawei. Як видалити завантажену тему, шрифт (стиль тексту) або шпалери

Мінус: всі неактивні програми, що залишилися в очікуванні (піднято) користувачем, можуть уповільнити дії для активного користувача, хоча ефект не є значним. Ви можете уникнути цього, вийшовши з системи перед введенням нового користувача.

Щоб перемикати користувачів, натисніть значок “Запустіть”, а потім своє зображення та виберіть ім’я користувача, який ви хочете переключитися або “Вихід”. Якщо ви виберете останній, ви потрапите на екран введення, де ви можете вибрати будь-який користувач на комп‘ютері.

Як змінити Windows 8

Типи рахунків

У Windows 8 може бути лише три типи користувачів, тоді як кількість створених облікових записів не обмежена. Важливо знати, оскільки кожен з цих типів має різні права для управління, а також використання ПК.

Варто зазначити, що два облікові записи Windows 8 створюють автоматично під час встановлення та незалежно відключення, забезпечуючи комп’ютер власнику комп‘ютера. Це ці три типи:

  • Адміністратор. Це обліковий запис, створений автоматично. Він забезпечує повну права та доступ до всіх органів влади без обмежень. У той же час, якщо ви вводите цей профіль, то ви отримаєте можливість керувати всіма іншими рахунками та зробити абсолютно будь-які зміни. Це адміністратор, який може створювати інші рахунки. Але інші користувачі не можуть створити профіль адміністратора. Через це цей робочий стіл створюється автоматично. Варто відзначити, що за замовчуванням цей обліковий запис вимкнено. Тобто неможливо його відкрити. Для того, щоб ввести його, щоб почати його, він повинен бути активований.
  • Стандартний профіль. Створений користувачем під час першого завантаження Windows. З цього облікового запису ви також можете змінити параметри системи, але лише ті, які не стосуються інших настільних комп’ютерів. Різниця від першого полягає в тому, що за стандартними правами зробити будь-які налаштування, які вам потрібні права адміністратора. Іншими словами, щоб змінити налаштування ПК, вам потрібно буде запустити послугу від імені адміністратора.
  • Відвідувач. Ми потребуємо тимчасових користувачів. У той же час, перебуваючи в обліковому записі гостя, ви не можете вносити жодних змін, а також встановити програмне забезпечення. Можна використовувати той факт, що адміністратор вже встановлено. Програми та послуги для входу в Інтернет.

Щоб керувати іншими настільними комп’ютерами, ви повинні увійти як адміністратор. Таким чином, ми підійшли до питання, як змінити користувача в Windows 8.

змінити, обліковий, запис, комп
змінити, обліковий, запис, комп
змінити, обліковий, запис, комп
змінити, обліковий, запис, комп
змінити, обліковий, запис, комп
змінити, обліковий, запис, комп
змінити, обліковий, запис, комп

Як змінити назву облікового запису Microsoft у Windows 10

Використовуючи обліковий запис Microsoft, ім’я користувача рекомендується лише для зміни таким чином. Це ім’я буде відображатися на екрані привітання та на початковому екрані.

  • Відкрийте настройки запуску Ваші дані та натисніть Microsoft Control.
  • Далі, у вікні відкриття браузера ми проходимо на сайті на сайті та натисніть кнопку редагування кнопки розширених дій.
  • У відкритті профілю ми вирішимо змінити назву, введіть нове та зберегти.
See also  Які папки контакти в Samsung. Неможливо зберегти контакти.Дб

Як змінити тип облікового запису користувача на класичній панелі керування

Відкрийте Класичну панель керування, у списку розкриття перегляду, виберіть незначні значки та натисніть облікові записи користувачів.

змінити, обліковий, запис, комп

У вікні “Облікові записи” користувачів натисніть на інший керування обліковим записом

змінити, обліковий, запис, комп

У наступному вікні виберіть потрібний обліковий запис, тип якого ви хочете змінити.

змінити, обліковий, запис, комп

Потім натисніть тип зміни типу облікового запису

змінити, обліковий, запис, комп

Як видалити пароль під час введення Windows 10? 100% рішення! 2 способи

Тепер у вікні “Зміна типу облікового запису” встановіть перемикач у потрібне положення (наприклад, адміністратор) та натисніть тип зміни типу облікового запису

змінити, обліковий, запис, комп

Після цього тип облікового запису буде змінено.

змінити, обліковий, запис, комп

Як видалити обліковий запис Microsoft Windows 10

Щоб перейти від облікового запису Microsoft до локального запису, вам потрібно відкрити старт. Параметри. Облікові записи. Електронна пошта та облікові записи Обов’язково Виберіть Увійти замість локального облікового запису та введіть пароль з облікового запису Microsoft.

У відкритому вікні, вам буде запропоновано ввести ім’я користувача та пароль, щоб увійти до нового локального запису. Пароль не може ввести, а потім авторизація пройде без пароля.

Після повторного дозволу у системі у вас буде новий місцевий запис. Отже, ми зрозуміли, як вимкнути обліковий запис Microsoft у Windows 10.

Также что бы избавится от слежки в Windows 10 советуют избавится от учетной записи Microsoft и использовать локальную.

Як змінити обліковий запис

Іноді є необхідність внесення деяких змін до облікового запису користувача: змініть зображення або пароль для входу, змінити тип облікового запису. Розглянемо, як це можна зробити Microsoft Windows.

Натисніть кнопку Пуск і відкрийте “Панель керування”. Знайти та відкрийте “Облікові записи користувачів”.

Відкриється вікно, що містить список облікових записів користувачів для цього комп‘ютера. Виберіть запис, який ви хотіли б змінити.

Наступна сторінка “Внесення змін до облікового запису користувача”. Тут ви маєте доступ до: створювати або змінити пароль користувача, змініть шаблон, змінюючи назву та тип облікового запису. У наступних кроках ми розглянемо ці дії докладно.

Створення пароля. У цьому діалоговому вікні потрібно ввести новий пароль, підтвердити його та запровадити, за бажанням, питання керування.У Windows пароль може складатися з букв, цифр, символів і пробілів. Реєстр знаків у паролі враховується. Для забезпечення комп’ютерної безпеки рекомендується завжди використовувати надійні паролі, т.Е. Пароль, що складається щонайменше вісім знаків, які не містять слів і не збігаються з раніше використаними.

See also  Як знайти в буфер обміну Samsung. Стандартний метод

Зміна пароля. Цей діалог повинен ввести поточний пароль, новий пароль, підтвердьте його та ввести, за бажанням, проблема керування.

Виберіть нову цифру. На цій сторінці ви можете змінити зображення, яке відображається поруч із іменем користувача під час введення системи на екрані привітання та в меню “Пуск”. Зображення облікового запису користувача полегшує ідентифікацію облікового запису користувача на комп‘ютері. Малюнок можна вибрати зі списку запропонованого або завантаження вашого натискання “Пошук інших малюнків”. Ви можете використовувати зображення будь-якого розміру для цієї мети, але з одним з наступних розширень імені файлу: JPG, PNG, BMP або GIF.

Тип зміни рахунку. Ця дія доступна лише адміністратору або член групи адміністраторів. Для більшості користувачів рекомендується використовувати звичайні облікові записи.Користувачі, які мають “Нормальний доступ”, можуть використовувати більшість програм та змінювати деякі параметри системи, які не впливають на безпеку комп‘ютера.Адміністратори мають повний доступ до системних налаштувань і можуть внести зміни.Для Windows вам потрібен принаймні один обліковий запис адміністратора на комп’ютері. Якщо на комп‘ютері є лише один рахунок, то це неможливо зробити.

Перейдіть на локальний обліковий запис

Щоб перейти на локальний обліковий запис, виконайте такі дії:

Натисніть комбінацію клавіш I, на панелі відкритих параметрів, натисніть кнопку Зміна налаштувань комп’ютера.

Відкриється вікно налаштувань комп’ютера, виберіть «Облікові записи».

У вікні рахунків натисніть кнопку Вимкнути.

У переключенні до локального облікового запису введіть поточний пароль і натисніть кнопку Далі.

У наступному вікні введіть ім’я користувача (у цьому випадку назва давнього локального облікового запису), введіть пароль, підказку пароля та натисніть кнопку Далі.

У наступному вікні натисніть, щоб вийти з системи та закінчити роботу, попередньо підтримувати дані.

Далі буде зроблено вихід із системи, введіть систему з локальним обліковим записом користувача.