Home » Як змінити розмір фотографії на iPhone

Як змінити розмір фотографії на iPhone

Як змінити розмір та роздільну здатність зображення на iPhone або iPad

У iPhone є велика різноманітність вбудованих можливостей, про які ми часто розповідаємо на сторінках нашого сайту. Наприклад, ми детально розглянули нові функції в фотографуванні в iOS 7 та його здатність редагувати фотографії. Але, на жаль, у вбудованій програмі Фото відсутня можливість зміни дозволу зображення.

Насправді в App Store можна знайти велику кількість подібних програм, але вони приблизно однакові. Якщо, звичайно, не беруть до уваги редакторів фотошоп дотинку, в яких ця функція є вторинною. У цій статті як розв’язання цього завдання ми розглянемо програму Image Resizer.

Як змінити розмір та роздільну здатність зображення на iPhone або iPad

Відкрийте програму Image Resizer на своєму iOS пристрої. Натисніть кнопку Photos і виберіть зображення з будь-якого фотоальбому, що зберігається на пристрої.

Після завантаження зображення прокручуйте екран програми вправо для доступу до меню редагування розміру зображення.

змінити, розмір, фотограф, iphone

Ви можете змінити роздільну здатність зображення у відсотках або пікселях. Причому для обох варіантів Ви можете вибрати пропорційну або непропорційну зміну розміру.

Після зміни роздільної здатності зображення натисніть клавішу Share. Тут з’являться найчастіше використовувані служби для експорту.

Щоб переглянути всі функції, натисніть клавішу

Також зверніть увагу і на альтернативні програми з подібним функціоналом:

При установці шпалери через Налаштування → Шпалери та яскравість або за допомогою меню шарингу потрібно тапнути за кнопкою «Перспектива», а потім підігнати розмір картинки щипком. Якщо ви з якихось причин утримуєтеся від оновлення, єдиний спосіб уникнути обрізки – повністю відключити ефект Parallax для інтеейсу.

See also  Як калібрувати акумулятор iPhone.

На додаток фото, виберіть потрібну фотографію, розмір якого ви хочете змінити та натисніть “Частка”; Виберіть “Швидкі команди”. Змініть розмір фотографії, введіть потрібну ширину та натисніть “OK”. Після декількох секунд ви отримаєте зображення з потрібною саме вам шириною.

Як змінювати розмір зображень на iPhone та iPad?

Багато користувачів явно не мають стандартних варіантів iOS для редагування зображень. Це зрозуміло, сторонні редактори додаток з App Store має набагато більшу функціональність, що дозволяє виконувати повноцінну обробку фотографій безпосередньо з мобільного пристрою. Додатків, які можуть допомогти користувачеві змінювати розмір зображень на iPhone та iPad досить багато, але ми зупинимося на найпростішому з них.

Image Resizer App Все його ім’я говорить, що він знає, як це зробити. Зміна розміру зображень Основна і тільки можливість застосування. Зі своїм завданням Image Resizer справляє на тверду п’ятірку, а все тому, що розробники не стали гнатися за кількома зайцями відразу і робити черговий графічний мультиредактор, а створили ідеальне додаток для коригування розміру зображень.

Як змінити співвідношення сторін камери під час зйомки на iPhone

З випуском iPhone 11 та iPhone 11 Pro Inteeis з програми камери було змінено, щоб випустити місце для різних додаткових параметрів зйомки, які з’явилися в нових флагманських моделях. Крім основних ексклюзивних функцій камери флагманських смартфонів отримали також режими зйомки з різним співвідношенням сторін.

На більш ранні моделі iPhone, програма камери пропонує лише один режим зйомки з співвідношенням сторін 1: 1, так званий “квадрат”. Це дозволяє фотографувати у форматі Instagram. Це означає, що користувачі можуть вибрати інші пропорції, вже постференту, у режимі редагування програми “Фото”,

На останніх моделях iPhone користувачі під час зйомки в камері “Камера” можна вибрати між трьома параметрами сторін: квадрат (1: 1), 4: 3 та 16: 9.

Відкрийте програму Image Resizer на своєму iOS-пристрої. Натисніть на кнопку Photos і виберіть зображення з якогось фотоальбому, що зберігається на пристрої. Після завантаження зображення прокручуйте екран програми вправо для доступу до меню редагування розміру зображення.

See also  Як швидко видалити контакти з iPhone

Виберіть потрібну картинку та клацніть по ній правою кнопкою миші. У пункті меню “Відкрити за допомогою” виберіть “Paint”. Потім вгорі натисніть кнопку «Змінити розмір» і зменшіть його у відсотках зі 100 до нижчого числа. Тепер можете зберегти результат, що вийшов.

Як збільшити будь-який фрагмент на фото в iPhone та iPad

Іноді трапляється, що необхідно виділити частину фото або збільшити його фрагмент, щоб розглянути менші частини. На щастя, на iPhone та iPad є вбудований інструмент для досягнення цієї мети.

Apple об’єднує інструмент збільшувального скла. Він може зустрітися і бути корисним у різних місцях iOS і iPados. Наприклад, ви можете отримати доступ до нього при редагуванні файлу зображення або PDF у програмі “Файли”, а також при відкритті вкладення в програмі “Mail”.

Як змінити розмір фотографії за допомогою зображення Resizer: Інструкція

Після завантаження та відкриття програми виконайте такі дії:

 • Натисніть фотографії та виберіть кадр ваших альбомів, що представляють інтерес до телефону.
 • Після завантаження фотографії для доступу до меню Інструменту редагування в програмі, екран iPhone є правильним.
 • Заява запропонує вам змінити роздільну здатність зображення у відсотках або пікселях. Доступні пропорційний та непропорційний формати.
 • Щоб зберегти зображення, натисніть кнопку Share. Програма надасть на вибір найбільш популярні варіанти експорту знімка. Повний список відкривається при натисканні кнопки

Крім Image Resizer існує ще кілька програм для обробки фото з подібним функціоналом, наприклад, OneEdit Pro, iResize та Crop-Size Image Tool. Ви також можете використовувати програму, яка дозволяє обробляти знімки для друку та замовлень продуктів в Інтернеті за два кліки.

Як ДІЗНАТИСЯ РОЗМІР ФОТО на iphone без ПК та сторонніх додатків / дізнатися розмір фото на айфоні ios

Як зменшити розмір фото в iPhone

Щоб звільнити память на iPhone, часто чистять медіатеку та фотоальбоми, позбавляючись фото, потрібних і не дуже. Але якщо зменшити розмір фото, це теж врятує. Таке рішення менш очевидне, зате дієве. Це зменшує кількість залучених пам’яті та трафіку під час публікації фотографій в Інтернеті.

See also  Як увімкнути спалах на iPhone 6 s

Щоб отримати мета-дані про зображення, перш ніж він змінить, вам потрібно виконати наступну послідовність дій (в цілому цей момент не є обов’язковим, і ви можете негайно пропустити його):

 • Виберіть знімок у програмі, який ми проводимо експеримент;
 • Натисніть “Share” (зазвичай значок розташований у нижньому куті лівого);
 • Натисніть “Далі. Е-Чоловік”;
 • Заповніть поле “до” у цьому випадку, ви можете вибрати будь-яку людину, ви все ще не надішлете листа;
 • Натисніть “Надіслати”;
 • Підтвердьте, що ви хочете відправити лист з порожньою темою;
 • вивчити інформацію, що з’явилася у вікні.

Відредагувати фото можна за допомогою спеціальних утиліт, не складних у використанні.

Один з них є зображення Resizer. Завантажити її можна в AppStore. Завдяки утиліті можна отримати дані про розмір знімка, формат, а також змінити параметри. Зробити останнє можна як у розмірах, так і пікселях.

Коли масштабування здійснено, підтверджують дію натисканням кнопки Resize. Після завершення обробки знімка зберігає в пам’яті гаджета, натиснувши кнопку Share.

Використовуючи вищезгаданий не складні інструкції, ви можете отримувати дані на фотографіях, що зберігаються в iPhone або змінюють їх параметри.

 • Відкрийте програму «Файли» та виберіть місцезнаходження, наприклад «На моєму iPhone» або «iCloud Drive».
 • Натисніть «Вибрати», а потім вкажіть один або кілька файлів.
 • Натисніть кнопку «Ще» у нижньому правому куті.
 • Натисніть “Стиснути”.
 • Якщо ви вибрали один файл, у цій папці буде збережено ZIP-файл з тим самим ім’ям файлу.

Як змінити масштаб зображення у галереї?

 • Натисніть на галерею.
 • Натисніть на іконку Установки.
 • Натисніть на меню, що випадає в розділі При зміні розміру: і виберіть потрібне. Примітка: це налаштування доступне не у всіх галереях.