Home » Як змінити свій робочий стіл для iPhone. Як покласти GIF на задньому фоні

Як змінити свій робочий стіл для iPhone. Як покласти GIF на задньому фоні

Як встановити шпалери на iPhone

На iPhone ви можете вибрати будь-яку картину, щоб покласти блокування або меню на шпалери.

У останніх версіях IOS з’явилися динамічні заставки, і є також статичні варіанти, які знайомі користувачам.

Для того, щоб змінити нудну заставку, вам потрібно:

 • Відкрийте “Налаштування”.
 • Клацніть на “шпалери” в одній категорії “Виберіть нові шпалери”.
 • Виберіть запропоновані зображення.
 • Торкніться клавішу “Set”, визначивши потрібну опцію “екран / будинок блокування” / обидва “.

Ви можете змінити положення та розмір зображення. Для цього утримуйте та розбавляйте пальці на екрані масштабування. Після цього просто перекладіть малювання у відповідне місце.

Також в останніх версіях iOS використовували темний режим, ніжний акумулятор та зір. Для звичайної теми система пропонує один набір зображень, для темряви. Інша. Це слід враховувати при виборі звичайних фотографій на задньому плані.

Використовуйте сторонні віджети

Віджети знаходяться не лише в додатках Apple, але й у сторонніх програмах. Віджети знаходяться в Spark Mail, крокометром, розмотатися та в багатьох інших.

Не в усіх програмах у магазині додатків поки що є віджети, але з часом вони стануть все більше і більше. Не забудьте перевірити, чи з’являються віджети у ваших улюблених програмах.

Автоматичне переміщення шпалери на iPhone за допомогою непристойного

Здається, це абсолютно непотрібна і безглуздова функція, але весь час я пам’ятаю з моменту переходу з Android. Там (на Android) це було непросто, але дуже просто. Завантаження деякої програми з Bing Photo the Day. На iPhone, як завжди перевантажений, і так просто без бубну нічого не роблять.Але, якщо ви дійсно хочете, ви можете.

Наведена нижче інструкція проста і дозволить вам налаштувати зміну шпалер без встановлення додаткового програмного забезпечення.

Почнемо, ми повинні вирішити джерело шпалер. Я використовую unsplash, як це дозволяє вам просто отримати багато високоякісних фотографій за темами.Від незахищеного нам потрібна URL-адреса, через яку iPhone отримає фотографії. Нижче наведено докладний опис з різними прикладами URL-адреси.

Я використовую URL-адресу, яка дає фотографії за допомогою ключового слова HTTPS: // Джерело.Незліченні.Com / 1170×2532 /?Шпалери

Ви можете негайно вказати необхідну роздільну здатність екрана (я був вказаний для iPhone 12 Pro). Наскільки я розумію, непристойний сам порізає більший образ до посилання.

Далі, після “?”, через кому, ви можете вказати ключові слова, щоб вибір фотографій більше відповідає вашим смакам. Приклад HTTPS: // Джерело.Незліченні.Com / 1170×2532 /?Місто, ніч

Щоб швидко визначити роздільну здатність екрана свого пристрою, ви можете використовувати каталог

Не завжди фотографії 100% відповідають очікуванням, теж стояли теж.

Тепер у нас є URL, ви можете почати створювати команду. Далі буде детальну інструкцію, яка може здатися складним, але все просте, сміється 🙂

Відкрийте програму “Команди” та виберіть вкладку “Автоматизація” у нижній частині екрана.

Виберіть елемент “Створити автоматику для себе”

Встановіть час і частоту команди. Якщо ви встановили, як зазначено у прикладі, команда буде виконуватися кожен день о 0:00

Клацніть на кнопку “Додати дію”

Серед наборів запропонованих дій виберіть категорію “Інтернет”. Наступна дія “Отримати вміст URL”

Зараз найскладніше. Встановіть кроки виконання команд. Нам потрібна наша URL з початку статті, це те, що ми представляємо його в поле “URL-адреса”. Потрібно виглядати про другу картину, беручи до уваги роздільну здатність екрану та вибрану фотографію.

Важливий момент! Якщо ви не хочете, щоб фотографії шпалери, щоб вивісити всі ваші фотографії, вам потрібно створити окремий альбом у галереї. Я його називають стінами. Саме в тому, що фото налаштована на збереження команди від непривабливою.

See also  Як перевірити iPhone для вірусів

Відео на екрані блокування iPhone! Як поставити будь-яке відео на Wallpaper iOS 14 IOS 14? Метод 2021

На жаль, фото доведеться врятувати кожного разу. Iphone дозволяє встановлювати фотографії на робочому столі у фоновому режимі лише з галереї. Далі я покажу, як автоматично навчити iPhone чистити 🙂

Заповніть налаштування команд таким же чином, як зазначено на скріншоті, ми навчаємо iPhone зберегти фотографію, отриману в потрібному нам альбомі;- попросимо знайти останню збережену фотографію в цьому альбомі;. Ну, будь ласка, встановіть фотографію як шпалери.

Щоб перевірити себе, у правому нижньому куті є кнопка “відтворення”, яка дозволить вам відігнати команду. Ви повинні побачити отриману фотографію внизу останнього кроку.

Увімкніть команду. Не забудьте перемістити перемикач і натисніть “готовий”.

Штраф! Тепер у нас є автоматична зміна шпалер на iPhone 🙂 Але, як я писав раніше, кожна фотографія висить у галереї та відбудеться. Якщо нам це не потрібно, то є спосіб “очистити” через другу дуже просту команду.

Ми створюємо нову команду, як описано в кроках вище. Вкажіть час виконання пізніше, ніж головна команда, у мене 0:01. Охарактеризуйте поведінку, як на скріншоті нижче, ми вмикаємо команду та зберігаємо її.

Тепер о 0:00 ми запустимо монтаж для завантаження та шпалер, а в 0:01 друга команда видаляє завантажене зображення з галереї.

Звичайно, ви можете вирішити це завдання через ті ж команди, інакше і, загалом, інструмент пропонує дуже гнучкий параметр. Використовуйте, якщо ви знайдете корисну для себе)

Видаліть контури док-станції та розмитих фонових папок на головному екрані

Завантажте шпалери тут і збережіть їх на своєму iPhone.

Відкрийте розділ “Fleece” на фото “Фото”.

Відкрийте зображення збереженого шпалери. Це абсолютно чорно.

Тепер встановіть цю фотографію як шпалери для головного екрана. Для цього натисніть кнопку “Поділитися” та виберіть “Використовувати як шпалери” Команда “Встановити” “Встановити на головному екрані”.

Після цього перейдіть на головний екран і побачите, що контури дока та розмивання фону папки зникли.

Як зробити шпалери

Щоб досягти максимальної особистості робочого столу, користувач може створити власні шпалери. Але що можна зрозуміти під словом “шпалери”? Це може бути фотографії, зроблені на iPhone, а також фотографії. З як створити фотографію, власник Apple iPhone не повинен мати питань. І як зробити свій унікальний образ?

Спеціальне застосування допомагає справитися з цим завданням. Якщо є комп’ютер під рукою, ідеальним інструментом створення шпалер буде шпалер. Це розширена програма, доступна в Steam Store за ціною 129.

Якщо ви не хочете витрачати гроші на творчість, і це не дуже зручно створювати шпалери на ПК для вас, ви можете завантажити програму для iOS. Це не шпалер двигуна, але в той же час дуже хороший інструмент, ідеально пристосований до iPhones. Заява називається “Створення шпалер для iPhone”.

змінити, свій, робочий, стіл, iphone

Через утиліту ви можете створити як статичні, так і “живі” шпалери. Процес полягає в наступному:

 • Виберіть тип шпалер.
 • Вкажіть тему.
 • Ми вибираємо зображення, яке буде діяти як основа.
 • Ми редагуємо картину на свій розсуд.
 • Збережіть зображення, а потім встановіть фон на робочому столі.

Сама програма налаштовує картину для роздільної здатності екрана смартфона. Але якщо людина працює на ПК через двигун шпалер або будь-яка інша аналогічна програма, вам потрібно налаштувати співвідношення пікселів.

Резолюція екранів на різних моделях iPhone:

 • Iphone 4 / 4S. 640 × 960;
 • Iphone 5 / 5S. 640 × 1136;
 • Iphone 6 / 6S / 7/8 / SE (2020). 750 × 1334;
 • Iphone 6 Plus, 7 плюс, 8 плюс. 1080 × 1920;
 • Iphone XR, 11. 828 × 1792;
 • Iphone x, xs, 11 pro. 1125 × 2436;
 • Iphone xs max, 11 pro max. 1242 × 2688.

змінити, свій, робочий, стіл, iphone

Необхідно дотримуватися резолюції, яка є актуальною для конкретної моделі. В іншому випадку фон буде гетерогенними, а в кутах з’являться білі смуги.

Щоб скоротити зображення для конкретної роздільної здатності, ви можете використовувати програму Fotor.

See also  Що поставляється з iPhone 11

Як зробити свої значки та теми в iOS 14

Мабуть, найбільш резонансна зміна в iOS 14. Це налаштування головного екрану. На додаток до віджетів, які тепер можна розмістити на одному екрані з піктограмами, у програмах “Команди” він також має можливість використовувати власні зображення для командних мітків.

Користувачі iPhone нарешті прибули перед тим, як зробити домашні екрани: в. Ранд і Тікотт під хештегом # ios14Homecreeen люди відкладають плоди своєї фантазії.

Багато людей пишуть, що вони витратили на налаштування екранів від 2 до 6 годин. Стоїцизм таких хлопців викликає повагу.

Якщо у вас багато вільного часу, і ви не боїтесь труднощів, то ось ваші інструкції з організації домашнього екрану в iOS 14:

Додайте нову команду, натиснувши на плюс у верхньому правому куті.

“Додати дію” → “сценарії” → “Відкрити додаток”.

У сценарії, який з’являється, натисніть “Виберіть”, а потім виберіть програму, значок, який ви хочете змінити.

Клацніть на кінцевому значку у верхньому правому куті.

Далі виберіть команду “Додати додому до домашнього”

Натисніть кнопку “Нова команда” у розділі “Піктограма та ім’я для дому” та введіть назву програми.

Потім натисніть на зображення в одному полі та використовуйте команду SELECT FILE

Виберіть потрібне зображення, якщо ви не відкрили його раніше, скористайтеся вкладкою Overview.

Готовий! Ви чудові. Перевірте оновлений значок на головному екрані.

Ми підготували до вас абсолютно чорний дизайн теми, як на заголовку картинки: мінімалістські іконки, красиві темні фони, інструкції щодо створення чорних віджетів та пару більш круті чіпси. Використання на здоров’я!

Поділіться своїми прекрасними вітчизняними екранами. Ми будемо голосувати за краще.

Я бачив тему сьогодні з iOS 6, дозвольте мені сміятися дурною сльозом. Olde тут?

Ніколи не зрозумів значок YouTube, чому млинець. Це все нормально, і вони мають цей дивний телевізор, який не пов’язаний з нею.

Я ще не був виконаний, я забуваю всі місця, щоб дістатися. Браузер, Weiber, VC, Cards Slave. Є whatsapp

І де перемагає? Чому ніхто не сказав, що на відкритому повітрі це було вже до нашої ери?

Оскільки онгодовити з цим сміттям ще до того, як наша ера грав і член забив

Здається, що Apple почав слідувати у вже відомому напрямку) є тема для додавання теми

Kaef. Я хочу пахнути з цими скріншотами прямо)

Спасибі Apple за повернення тем від Symbian та Soneriki з 2005 року!

Я все ще не пропоную оновлювати iPhone на iOS 14? (Я також перевірив вручну, немає доступного оновлення)

Зазвичай дивно, але якщо ви дійсно хочете, то ви можете завантажити бета-профіль з betaprofiles com і встановити останню версію з ним.

Це, звичайно, знаходиться на власній небезпеці та ризику, але тепер, здається, все досить стабільно.

Стоїцизм таких хлопців. Це повага. Автор усвідомлює, що таке стоїцизм?

В: Ще рік не пройшов, оскільки IV пішов і вже люблять нашу

У переносному сенсі, стоїцізм. Твердість і мужність у життєвих тестах. Це жарт. Іконки один за один раз.

Я не поїду до iPhone, поки вони не додадуть шрифт italik.

Краще негайно комедіан Sans 🙂 Я люблю ці скріншоти з андроїдів, де всі комедіанські санти (::

Він виглядає круто, але це так реалізується на колективній фермі, відкриті перші команди, а потім відкрита правильна програма

Хлопці, ви впевнені, що ви підготували повністю темну тему?

Хлопці, давайте допоможемо Даші, знайти 10 відмінностей. 🙂

Я не розумію, чому це це. Це чарівність iOS, що все вже оптимально налаштовано там і красиво прикрашена.

Тепер терміни залежать від викраденої суми.

Секрет оптимізації процесу написання коду на Python у ноутбуці Юпітер, який всі знають, але мало хто використовує

Час. Це найцінніший ресурс, а також непоправний. Найчастіше, усвідомлення цього приходить на момент, коли закінчиться термін завершеного завдання. Тоді ми починаємо аналізувати те, що було витрачено, як раціонально і чи можна було зробити швидше. Якщо ця ситуація розглядається з позиції ІТ-спеціаліста, то на.

See also  Як змінити обліковий запис на вашому комп'ютері. Запит пароля при залишенні режиму сну або сплячого режиму

Як змінити значки на iOS 14 і створити власний робочий стіл

Ось що я ніколи не дозволяв собі дати можливість користувачам змінити зовнішній вигляд операційної системи iOS на своєму iPhone та Steve Jobs у труні перетвориться, щоб дізнатися, що люди з iOS 14 роблять зараз. Так, в iOS 14, не без милиць, але ви можете повністю змінити вигляд робочого столу повністю. Як? І тепер ми дізнаємося.

Заявка “Команди” тепер також має можливість використовувати свої власні зображення для ярликів команди. Тепер ви можете подивитися на художні користувачі. Ренде і Тикток під Hashteg # ios14Homescreen.

Кастомізація дуже складна і займає досить тривалий час, але полювання в лісі. Якщо у вас є багато вільного часу, то поїхали:

 • Відкрийте програму “Команди”.
 • Додайте нову команду, натиснувши про улюзі у верхньому правому куті.
 • “Додати дію” → “Скрипти” → “Відкрити Додаток”.
 • У сценарії, який з’явиться, натисніть кнопку “Вибрати”, а потім виберіть програму, значок якого ви хочете змінити.
 • Натисніть значок кінцевого до кінця у верхньому правому куті.
 • Далі виберіть команду “Додати додому до домашнього”
 • Натисніть кнопку “Нова команда” у розділі “Піктограма та ім’я для дому” та введіть назву програми.
 • Потім натисніть на зображення в одному полі та використовуйте команду SELECT FILE
 • Виберіть потрібне зображення, якщо ви не відкрили його раніше, скористайтеся вкладкою Overview.
 • Готовий! Ви чудові. Перевірте оновлений значок на головному екрані.

До речі, ви також можете кастомізувати віджети. Тут все трохи зручніше, тому що програма Widgetsmith буде корисним для цього. У ньому ви можете вибрати з різних вже доступних віджетів та налаштувати їх дизайн, як вам подобається.

Як встановити шпалери через файли

На жаль, функціональність iOS не дозволяє вам вибирати шпалери через менеджер файлів. Користувач повинен зв’язатися з допомогою програми “Фото” та “Налаштування”.

З оновленням до iOS 14.3 iPhone отримали довгоочікувану можливість автоматичного фону зсуву. Щоб скористатися чіпом, вам потрібно:

На жаль, на Apple iPhone ви не можете встановити автоматичне зсув шпалер, не завантажуючи заздалегідь. На пристроях інших компаній ця функція реалізується набагато зручнішим способом.

Створіть іконки для iPhone за допомогою команд.

Якщо ви хочете змінити ярлики та зробити робочий стіл у одну тему, то просто знайдіть зображення, які ви хочете встановити замість стандартних ярликів програми.

 • Для цього перейдіть до пошуку та введіть “Іконки iPhone PNG”. Виберіть фотографії, які вам подобаються.
 • Далі, перейдіть до “Команди”.
 • Натисніть “→” Додати дію “→” Відкрити Додаток “.
 • Натисніть “Вибрати” та виберіть програму для заміни ярлика.
 • Натисніть “”, який відображається в кутку.
 • Напишіть команду та натисніть “Додати додому” екран ».

Після звичайного ярлика програми ви можете видалити, щоб він не заважав на екрані. Це так легко змінити піктограму програми.

Якщо вам подобається творчість, ви можете легко змінити тему iPhone через команди. Звичайно, це може бути довшим, ніж використання готових рішень. Для швидкого налаштування робочого столу ви завжди можете вибрати програми з готовими темами та значками. Але вибір таких програм також необхідно підходити. Перевірте та прочитайте відгуки, перш ніж встановити.

Буває, що програми з платною підпискою мають пробний період. У цьому випадку ви можете підписатися, а в кінці безкоштовної версії, скасувати його.

 • Всі активні підписки будуть відображатися у стовпці. Виберіть програму, для якої ви не хочете платити. І натисніть “Скасувати підписку”. Тоді не буде страхування автомобіля, а грошей не підпадають.

Так легко і просто ви можете налаштувати свій iPhone. Виберіть готові теми або самостійно створювати віджети та значки, щоб зробити ваш робочий стіл яскравим, цікавим та найбільш інформативним.