Home » Як змінити тему на комп’ютері. Вставка

Як змінити тему на комп’ютері. Вставка

Windows 10 Декоративні теми. Як змінити та встановити?

З довгою роботою на компютері іноді я хочу щось змінити. І ми не говоримо про процесор або відеокарту, а про тему Windows. Нові шпалери на робочому столі, звичайно, добре, але вони не приносять абсолютно ніяких змін у конструкції Windows, панелі завдань та інших компонентів візуальної операційної системи. Розглянемо, як налаштувати та змінювати теми в Windows 10.

Це ніколи не буде надто легко ознайомитися з налаштуванням теми. Якщо ви зацікавлені в повній зміні дизайну Windows 10, перейдіть до наступної частини статті. Реєстрація візуальних компонентів операційної системи може бути різко змінена і без встановлення нових тем. Змініть колір компонентів Windows, використовуйте різноманітні графічні ефекти, увімкніть автоматичне зсув шпалер робочого столу, змініть малюнок екрана блокування. Все це не вимагає встановлення нової теми.

Встановлення існуючої тематики дизайну

Бажані налаштування знаходяться в розділі “Персоналізація” параметрів Windows. Щоб потрапити в нього:

Натисніть на порожнє місце робочого столу за допомогою правої кнопки миші та виберіть Персоналізація з контекстного меню.

Або відкрийте “Установки Windows” (піктограма з зображенням передач у меню “Пуск”), а потім перейдіть до розділу “Персоналізація”.

змінити, тема, комп, ютері

Вікно відображає вікно вікна Windows 10.

змінити, тема, комп, ютері

 • На параметрі “фон” ви можете визначити тип заставки на робочому столі. Якщо ви встановлюєте слайд-шоу, робочий стіл буде автоматично замінено.
 • У розділі “Виберіть альбоми для слайд-шоу”, шлях до папки, де шпалери позначені (малюнки) для вашого робочого столу. Ви можете створити папку на диску десь, покласти будь-яку кількість зображень у ньому (незалежно від того, які фотографії з Інтернету або фотографій з телефону), а потім вкажіть шлях до нього за допомогою кнопки “Огляд”.
 • З блоком “змінити зображення кожен” і так все зрозуміло. Встановіть час, після чого буде замінено робочий стіл.

змінити, тема, комп, ютері

 • У панелі “Колір елементів” ви можете встановити колір, який буде використовуватися у всіх Windows Windows та меню “Пуск”.
 • Ви також можете перекласти вимикачі (2) до “.”, Що призведе до фарбування у вибраному кольорі меню” запуску “, панелі завдань, центру сповіщень та заголовків Windows (за замовчуванням цей параметр вимкнено, оскільки всі кольори стандартні).

змінити, тема, комп, ютері

 • За замовчуванням встановлено параметр “Фото”. Його також можна змінити на “слайд-шоу”. У цьому випадку зображення на екрані блокування, а також на робочому столі, буде замінено автоматично.
 • Виберіть папку, зображення, з яких будуть використані на слайд-шоу екрану блокування.

Встановлення візуальних ефектів

Ці налаштування стосуються дизайну графічних компонентів системи в цілому, т.Е. Вони не можуть бути прив’язані до певної теми. Вони будуть діяти скрізь. Візуальні ефекти графічного компонента Windows налаштовуються у розділі “Властивості системи”:

 • Клацніть правою кнопкою миші на значку “Комп‘ютер” (на робочому столі або в “Explorer”).
 • Виберіть “Властивості”.
 • Перейдіть у нещодавно відкрите вікно до “додаткових параметрів системи”. Відкриється вікно “Властивості систем”.
 • Відкрийте вкладку “Додатково”.
 • Клацніть на кнопку “Параметри” у блоці “Виконання”.

змінити, тема, комп, ютері

 • У відкритому новому вікні відкрийте вкладку “Візуальні ефекти”. Тут ви можете увімкнути або вимкнути різноманітні візуальні ефекти, які використовуються до Windows, Text, Mouse та інших графічних компонентів системи.

змінити, тема, комп, ютері

Увімкніть темний фон

Можливо, варто починати з Windows (тим більше, що введені налаштування змінить теми у багатьох програмах автоматично!). Звичайно, ми поговоримо про сучасну ОС Windows 10/11 (і оновлено, що не застаріли).

Спочатку вам потрібно відкрити параметри ОС (поєднання Віні або через меню «Пуск») та перейти до розділу «Персоналізація».

Далі, на вкладці “Кольори”, натисніть кнопку “Вибір кольору”.

Після вибору темного кольору. Ви помітите, що вікна в провіднику, а саме вікно параметрів стало чорним (сірим).

До речі, якщо ви почнете оперу, браузери Chrome та DR Вони автоматично почнуться з темної теми. См. Приклад нижче.

Як змінити тему робочого столу

Тема дизайну визначає, як буде виглядати ваш користувач у Windows. Стандартні теми дизайну, дизайн Windows, кнопки та інші елементи можуть бути нудними. У цьому випадку і звертається на допомогу вбудованій здатності змінити тему робочого столу. Це все Windows, починаючи з Windows XP. Оскільки навіть зараз ця версія Windows завдяки своїй простоті, зручності використання, споживання малих ресурсів є значним.

See also  Як перевстановити BIOS на комп’ютері. Використання установчої носії

Ви можете змінити тему реєстрації тією, яка вбудована у вікна, і ви можете на будь.Якому іншому. Щоб змінити стандартну тему встановлення, клацніть правою кнопкою миші клацніть правою кнопкою миші. “Налаштування”. “Панель управління”. “Екран” та перейдіть до вкладки “Дизайн”. Тут ви можете змінити тему, вибравши потрібну в розділі “Windows та Buttons” та натисніть “Застосувати”. Розробники Windows XP побудували лише дві теми в їх операційну систему: “Stil Windows XP” та “Classic”.

Подальші операції не рекомендуються, якщо ви не впевнені у своїх здібностях або не є досвідченим користувачем. В іншому випадку ви можете порушувати нормальну роботу Windows. У будь-якому випадку, до експериментів з операційною системою, рекомендується зробити резервну копію папки System32 у папці Windows.

Щоб встановити додаткові теми, спочатку потрібно розповсюджувати файл UXTheMe.Дл. Цей файл широко доступний в Інтернеті, просто переконайтеся, що він підходить для вашої версії Windows. Завантажений файл повинен бути замінений стандартом, розташований за адресою C: WindowsSystem32. Тепер знайдіть та завантажуйте додаткові теми в Інтернеті. Запустіть файл з відповідною темою. Натисніть “Далі”. Шлях за замовчуванням. C: WindowsResourceseSthemes. Якщо у вас встановлено Windows на іншому диску, змініть лист на привід на той, який ви. Далі дотримуйтесь інструкцій майстра встановлення.

Якщо тема не змінилася, автоматично поверніться до “запуску”. “Налаштування”. “Панель управління”. “Екран” та перейдіть на вкладку “Дизайн”. Тепер були додаткові теми, які можна вибрати.

Якщо вам потрібно видалити додаткові або непотрібні теми з цього списку, натисніть “Мій комп‘ютер” та виберіть диск, на якому встановлено Windows, і перейдіть до папки C: WindowsResourseSthemes. Щоб видалити тему, видаліть файл із розширенням теми та папкою (якщо є) з тим самим іменем, що і віддалений файл.

Що робити, якщо шпалери не змінюються

Щоб почати заспокоїтись, і прочитати записку до кінця.

Нижче я перераховую ряд найпопулярніших причин, через що неможливо змінити зображення на раб. Таблиця. Доцільно пройти через них у порядку і виконати необхідні дії.

Найчастіше це неможливо змінити шпалери через те, що Windows не активується (або встановлена ​​початкова версія, яка не підтримує цю опцію).

Рішення у цьому випадку простий: оновіть версію Windows до професійного та активації. Я також рекомендую спробувати всі перераховані вище методи для встановлення шпалер, особливо 3-го та 4-го (де використовуються сторонні програми).

Якщо ви встановили будь-які програми для налаштування зовнішнього вигляду Windows, змінюючи ефекти Aero (або ті ж шпалери). Це можливо, що вони можуть заблокувати зовнішній вигляд робочого столу. Спробуйте перейти на панель керування Windows і видалити весь надлишок.

В допомогу!

Як видалити програму, яка не видалена. Див. Інструкції

До речі, у спеціальних функціях Windows існує спеціальний варіант, який дозволяє видалити фонове зображення (за замовчуванням, він зазвичай вимикається, але ви ніколи не знаєте. ).

Щоб перевірити цей параметр, ви повинні відкрити розділ “Спеціальні функції” на панелі керування Windows та перейти до вкладки “Оптимізація зображення на екрані”.

Далі, прокрутіть сторінку до себе NIZA та перевірте прапорець біля пункту “Видалити фонове зображення (якщо це можливо)”.

Видалити фонове зображення, як це можливо

У деяких випадках проблеми системного файлу транскодівного паперу. Щоб видалити неправильний файл. Натисніть комбінацію кнопки WinR (щоб відкрити вікно “Run”). І використовувати команду.

Далі видаліть файл TranscodedWallaper та спробуйте змінити шпалери. Описано вище методи.

Якщо у вас виникла проблема з шпалерами на комп’ютері в офісі або виробництві (t.Е. На роботі), цілком ймовірно, що вони були заборонені “відтворення” з фоновими зображеннями через політику групи домену (t.Е. “Сердитий” адміністратор заборонив все зайчись непотрібним, не пов’язаним з роботою. ).

Это ограничение можно попытаться снять (если, конечно, получится открыть редактор групповой политики). Попробуйте нажать сочетание WinR. И ввести в окно “Выполнить” команду gpedit.Msc (см. Екран нижче).

Gpedit.Msc. Запускаем редактор групповых политик

Далее в редакторе нужно открыть один из следующих разделов:

Конфигурация пользователя.- Административные шаблоны.- Робочий стіл.- Рабочий стол (для Windows 8/10/11)

See also  Як скинути iPad на кнопки заводських налаштувань

Конфигурация пользователя.- Административные шаблоны.- Робочий стіл.- Active Desktop (для Windows 7)

В нем должен быть параметр ” Фоновые рисунки рабочего стола” — его нужно открыть.

После, установить параметр в режим “Не задано” и сохранить настройки.

Теперь можно попробовать сменить картинку на раб. Столе: если причина была в настройках групповой политики — фоновое изображение тут же поменяется. Задача виконана.

Якщо ви знайдете та встановлюєте причину проблем з шпалерами на робочому столі, це можливо. Можна перевстановити Windows.

Як змінити тему Windows

Операційні системи Windows мають широкі можливості для налаштування зовнішнього вигляду Windows та Desktop. Щоб змінити дизайн, ви можете використовувати обидва теми, вбудовані в систему, і встановіть власні пакети графічного дизайну. Все це може бути зроблено стандартними інструментами Windows.

Натисніть праву кнопку миші на вільній зоні робочого столу та виберіть розділ “Персоналізація”. Перейдіть до цього меню, ви також можете з “Start”. “Панель управління”. “Реєстрація та персоналізація”. “Зміна теми”.

У вікні, що відкривається, будуть відображатися елементи дизайну та їх варіанти. У списку “Мої теми” ви побачите теми, які ви встановили для Integs. Наступний розділ буде представлений “Aero Themes”, які були включені до Windows за замовчуванням. Нижче наведено стандартні елементи дизайну з попередніх версій Windows.

Щоб активувати тему, достатньо натиснути на її ліву кнопку миші. Дизайн буде змінено, і ви можете закрити редактор управління контролем. Якщо ви хочете змінити колір вікон або поставити екран для екрана, натисніть на одну з піктограм у нижній частині вікна. Керуючись пунктами меню, зробіть потрібні налаштування відповідно до своїх налаштувань, а потім збережіть зміни.

Ви також можете завантажити додаткові теми для дизайну з Інтернету або з офіційного сайту Microsoft. Завантажте необхідні файли за допомогою браузера та запустіть отриманий файл, натиснувши на нього кнопкою лівої миші двічі. Деякі теми постачаються у форматі архіву, і тому їм доведеться розпакувати перед встановленням. Для цього використовуйте спеціальну утиліту для роботи з пакетами WinRAR.

Деякі пакети тих, хто в Інтернеті створюються сторонніми розробниками, і не можуть бути встановлені безпосередньо. Для цього вам доведеться встановити додаткове програмне забезпечення, яке обійдеться це обмеження. Щоб встановити такі теми, скористайтеся інструкціями на сайті, який ви знайдете.

Як змінити тему на компютері

Операція операційної системи є кожен, хто використовує індивідуально. Налаштування Inteeis OS обмежується вашою фантазією. Більш того, ви можете завантажити багато додаткових компонентів теми, починаючи від значків та закінчуючи курсорами для миші. Також на операційних системах є теми для вибору. Користувачі, які не люблять класичну тему дизайну, завжди можуть переглядати та встановлювати додаткові.

Дуже широкі варіанти вибору та налаштування INERTA операційної системи пропонує Windows 7. Для того, щоб змінити стандартну тему, клацніть правою кнопкою миші на порожній робочий стіл. У вікні, що з’явиться, ви побачите кілька розділів з тем для комп‘ютера.

Aero. Теми з дуже красивими візуальними ефектами, різними стилями та додатковими компонентами візуалізації. Основні теми з високим контрастом не такі красиві інтенсивні та візуальні ефекти порівняно з Aero. Різниця залишається тим, що тематики Aero використовують більше ресурсів комп’ютера. Щоб вибрати улюблену тему, натисніть на нього лівою кнопкою миші.

Також з правого боку вікна є рядка “Інші теми в Інтернеті”. Натиснувши на ній, ви відкриєте сторінку з великою кількістю різних тем, заставки та гаджетів для вашої операційної системи. Крім того, в нижній частині вікна знаходиться список чотирьох основних компонентів. Вибір, наприклад, у цьому списку “робочий стіл”, ви зміните лише фон поточної теми. Решта залишатиметься незмінною. Таким чином, ви можете створити свою власну тему, по черзі вибираючи основні компоненти.

Якщо у вас є операційна система Windows XP, то краще завантажувати теми для нього з Інтернету. Хороший варіант. Стиль XP. Завантажте його з Інтернету та встановіть на своєму компютері. Запустити програму. Після запуску ви введете головне меню, де розділ “Теми”. Щоб змінити поточну тему, достатньо вибрати інший зі списку запропонованих тем. Таким чином, ви повністю змінюєте тему.

Крім того, програма дозволяє замінити різні компоненти окремо. Для цього, у головному меню, у розділі “Стиль XP” виберіть компонент, який ви хочете змінити. Після цього виберіть інший компонент. Ви можете змінити значки, екран привітання, встановити прозорість вікон та інше.

See also  Що входить у комплект Sony PlayStation. Рекомендовані ціни

Змініть тему в Windows 7

На робочому столі натисніть порожній, щоб перейти правою кнопкою миші та виберіть “Персоналізація”. Або пройти: панель керування \ всі елементи панелі керування \ персоналізація.

У вікні, що відкривається, перегляньте список тем. Спочатку йдіть “Мої теми”. Це ті, які ви завантажили або створили власні, до речі, ви можете зберегти наші теми, є кнопка “Зберегти тему”. Далі. Стандартні аеро.Теми. І навіть опустіть спрощені теми, це щось із серії Windows 98, хоча для багатьох дуже зручно працювати з цим дизайном.

Щоб активувати тему, вам просто потрібно натиснути на неї, і це все, за кілька хвилин тема зміниться.

Нижче ви можете побачити кнопки “Стумстор”. “Колір вікон” і t. D.

Якщо натиснути ці кнопки, ви можете налаштувати окремо різні елементи, і ви отримаєте власну, унікальну тему.

Ви можете завантажити додаткові теми дизайну в Інтернеті, але я раджу вам зайти на офіційний веб.Сайт Microsoft та завантажити теми звідти, вибрати там, щоб мати те, що там. Тільки у вікні налаштувань персоналізації натисніть «Інші теми в Інтернеті», а сайт із галереєю тем Microsoft відкриється в браузері. Ну, там ви вже можете завантажити один клацання на тему, яка вам подобається.

Ось такі прості дії, які ви можете відродити свій комп‘ютер і створити святковий настрій, просто змінюючи тему реєстрації. І ви також можете додати гаджети на робочий стіл, який я писав тут. Я пам’ятаю для нового року я мав новорічну ялинку, це було красиво :). Хай щастить!

Як додати тему в Windows 7

Завантажте свою улюблену тему. Натисніть “Більше”.

Відкриється окрема сторінка теми. Праворуч є кнопка “Завантажити”.

Примітка! Якщо ви не можете завантажити цю тему на першій кнопці, спробуйте “Яндекс”. Диск »

Завантажений архів відкривається Winrar.

Після цього відкрийте “C:”. “Windows”. “Ресурси”. “Теми” та переміщуйте файли тематики до цієї папки.

Примітка! Диск не обов’язково називається “С”. Якщо ваша система встановлена ​​на “D” або іншому диску, то переведіть файли там.

Обстеження. Ми йдемо до “персоналізації”. Натисніть на кнопку правої миші на робочому столі, виберіть найнижчий елемент “Персоналізація”.

Якщо ви дотримуєтесь інструкцій та правильних кроків, ви отримаєте результат. У вікні встановлена ​​тема з’являється.

Натисніть кнопку Зачекайте кілька секунд. Готовий! На фото прикладу встановленої теми “Mac White”.

Спростити життя

Нижче я дам короткий огляд деяких корисних програм, які можуть допомогти вам у налаштуванні.

Тематичний менеджер (з. Сайт, завантаження, дзеркало)

Дозволяє буквально встановлювати теми одним клацанням миші. Вам потрібно лише вказати необхідні файли та встановити тему, вказати назву та застосувати. Особливістю програми полягає в тому, що ви можете зберегти теми з усіма ресурсами в контейнерах ZIP. Крім того, ця функція прихована від ока. Її можна назвати лише за допомогою гарячих клавіш Ctrl E і Ctrl i.

Як встановити тему на Windows 7

Вхід на екран Changer (завантаження, дзеркало)

змінити, тема, комп, ютері

І за допомогою цього програмного забезпечення ви можете змінити фон привітання, а також змінити деякі інші параметри.

Навігаційна панель налаштування (з. Сайт, завантаження, дзеркало)

Це простий спосіб видалити непотрібні елементи з меню лівого провідника.

Pinner Pinner Pinner (OF. Сайт, завантаження, дзеркало)

І з цією річчю ви можете прикріпити до панелі завдань абсолютно будь-якого елемента, будь то папку, файл або навіть сепаратор.

Alttabtuner (завантаження, дзеркало)

Дозволяє дрібно налаштовувати меню Alttab. Відступає, розміри, прозорість. Ви навіть можете повернути старий шкільний стиль.

Taskbar thumbmail налаштування (з. Сайт, завантаження, дзеркало)

Початок кнопки Navi Changer (OF. Сайт, завантаження, дзеркало)

Дозволяє змінити кнопки “Пуск” та кнопки навігації. Застосовує зміни до існуючих системних файлів. Готові кнопки можна знайти на тому ж девіан.