Home » Як знайти Apple Watch за допомогою iPhone

Як знайти Apple Watch за допомогою iPhone

Перший запуск, створення пари та налаштування

Перш ніж запустити смарт-годин, потрібно перевірити та налаштувати. Виробник пояснив, як настроїти Apple Watch і підготував для цього покрокову інструкцію. Годинник працює з iPhone 6 і всіма наступними модифікаціями, оснащеними останньою версією ОС iOS.

Як і будь-яким іншим пристроям, Smart-годиннику потрібна зарядка. Пристрій містить розетку через кабель з заряджання Apple або магнітний монтажний док, який прикріплений до адаптера живлення USB. Повна плата займає деякий час.

Наступний етап підключення до телефону.

знайти, apple, watch, допомогою

Якщо камера не вмикається, вам потрібно парувати або синхронізувати Apple Watch з iPhone і спробуйте створити пару. Для цього годинник і iPhone розташовані поблизу та вводять шестизначний код парування парних пристроїв. IWatch Знайти iPhone через Bluetooth у радіусі 10 м. Зв’яжіться з телефоном з більш тривалої відстані, пристрій буде здійснено після підключення до мережі Wi-Fi. З’єднання Bluetooth зменшує споживання батареї на 50%.

У IOS 14.5 з’явився розблокування iPhone за допомогою Apple Watch

У мене ніколи не було Apple Watch і бажання їх придбати. Незважаючи на щорічне розширення їх функцій та поступове перетворення на справжній медичний прилад, для мене Smart-годинник Apple все одно залишався пристроєм для прийому повідомлень на зап’ясті. Не було якоїсь кілер-фічі, яка б беззастережно переконала мене піти і просто купити їх. Або запуск ЕКГ в Росії, ні обладнанням імпульсного оксиметра вимірювати рівень кисню в крові, ні інше не могло підштовхнути мене, щоб купити. Але iOS 14.5 сильно змінив вирівнювання сил.

Apple додано до iOS 14.5 iPhone розблокування функції з Apple Watch. Але тільки в маску

Перша бета-версія iOS 14.5, що вийшло вчора ввечері, додав новий зв’язок між iPhone та Apple Watch. Apple вперше в більш ніж п’ятирічній історії розумних годин навчав їх видалити замок з iPhone, забезпечуючи швидку перевірку навіть у маску. Завдяки цьому користувачі не повинні викривати себе небезпекою та видаляти маску в громадських місцях, щоб отримати доступ до вмісту свого смартфона, що дуже важливо в умовах продовження пандемії COVID-19.

Як використовувати програми пошуку пристроїв, пошук предметів та пошук людей на Apple Watch

Починаючи з Watchos 8, Apple Watch Отримайте кілька чудових функцій відстеження, які розміщують їх на норм з iPhone та iPad у пошуку втрачених пристроїв та елементів.

See also  iPhone прив'язаний до Apple ID як розблокувати

Поряд з існуючою програмою «Пошук людей» користувачі Watch тепер можуть скористатися перевагами нових програм «Пошук пристроїв» та «Пошук елементів». Нижче ми дивимося на всі три заявки, щоб зрозуміти, як вони працюють.

Використовуйте додаток Знайти пристрої

Замість того, щоб знайти мою програму, як на iPhone або iPad, Apple використовує інший підхід з Watchos 8.

Все, що потрібно знати про Watchos 8

Перша нова програма “Знайти пристрої”. Заява може бути використана для відстеження будь-якого пристрою Apple, включаючи Mac, iPhone, iPad або будь-які аероходи, прикріплені до вашого облікового запису Apple.

Після відкриття програми ви побачите список всіх ваших пристроїв. Ви можете використовувати цифрову корону, щоб швидко переглянути все.

Виберіть пристрій, щоб переглянути останнє відоме місце, останній час виявлення та картки. Він також покаже термін служби акумулятора. Ви можете відтворити звук на відповідному пристрої або отримати вказівки щодо його розташування.

Для пристрою, який не вказував місцезнаходження протягом декількох днів, ви також можете увімкнути режим пропажі та отримати повідомлення на свій годинник, якщо він повернеться до мережі.

Поряд зі своїми пристроями виберіть Показати сімейні пристрої, щоб побачити інші пристрої, що належать членам вашої родини.

Використання програми Пошук предметів

Пошук Apple Watch за допомогою iPhone

Програма Find Items призначена для пошуку будь-яких елементів у Find My Network. Погляньте на наш підручник, який пояснює мережу Find My.

Ви, ймовірно, знатимете про найвідоміший об’єкт, який ви можете відстежувати за допомогою Find Items: Apple AirTag. Але є ряд інших предметів, таких як навушники та сторонні трекери об’єктів, які ви можете знайти.

Для AirTag програма покаже місце розташування трекера, час його останнього перегляду та невелику карту. Ви також можете побачити заряд батареї, що залишився.

У пошуку розділу, який ви можете вибрати відтворення звуку на Airtag. Напрямки автоматично закликають програми Apple Maps, щоб показати маршрут до місця розташування об’єкта.

Нижче Сповіщення розділ. Ви можете вибрати отримання повідомлення при виявленні AirTag або коли ви залишаєте трекер у певному місці.

Пов’язаний: Як використовувати AirTags: повний посібник

Два нових додатків, зазначених вище, приєднуються до існуючої програми “Пошук людей”. Якщо ви ніколи не використовували цю програму Apple Watch, вона покаже вам місце розташування тих, хто буде поділятись з вами з вашим розташуванням.

Виберіть друга, щоб побачити своє останнє відоме місце. Ви також можете переглянути маршрути та зв’яжіться з ними з програми.

See also  Як відновити фото на iPhone з iCloud

в Повідомлення ви можете отримувати повідомлення, коли друг залишає своє місцезнаходження або прибуває у ваше місцезнаходження. Ви також можете повідомити друга з тими самими двома змінними для себе. Нарешті, ви можете припинити ділитися своїм місцезнаходженням.

У нижній частині головної сторінки програми ви можете поділитися своїм місцезнаходженням з контактом. Є три варіанти обміну: протягом однієї години, до кінця дня або на невизначений час. Як приємне додавання, якщо ви використовуєте Apple Watch за допомогою підтримки GPS та стільникового зв’язку, і не вистачає iPhone, ви можете поділитися місцем вашого годинника.

Слідкуйте за всім дорогим за допомогою Apple Watch

З додатками “Знайти пристрої”, “Знайти елементи” та “Знайти люди”, тепер легше відстежувати всі ваші друзі та гаджети, використовуючи Apple Watch. Для швидкого доступу до всіх трьох програм ви навіть можете додати ускладнення для багатьох циферблатів. Виберіть піктограму на циферблаті, а вибрана програма відкривається автоматично.

І так що ваш годинник Apple залишається працею, щоб використовувати програми, обов’язково дотримуйтесь наших порад, щоб зберегти та розширити термін служби акумулятора.

Як знайти iPhone: якщо вкрали чи втратили

Не виявивши одного разу улюблений гаджет у потрібному місці, хоч-не-хоч напрошуються дві думки: загубився або вкрали.

Що робити: як знайти сам iPhone та захистити конфіденційну інформацію від недоброзичливців. Декілька дієвих способів:

Швидко знайти завалився кудись iPhone можна за допомогою Smart годин Apple Watch, натисніть на зображення телефону, що телефонує, і почуйте рингтон, якщо розшукуваний в зоні досяжності. Пристрої раніше повинні бути взаємопов’язаними через Bluetooth або Wi-Fi.

Звуковий пошук

Але є ще один спосіб, про який більшість людей навряд чи знає. На ньому зупинимося докладніше.

Пошук iPhone з використанням Apple Watch

Як знайти втрачені Apple Watch

Сьогодні поговоримо про те, що робити, якщо ви втратили Apple Watch. На цей випадок Apple пропонує прості рішення: локалізувати розумний годинник або видалити з нього всю інформацію. Давайте розбиратися, як це зробити.

Є думка, що програма, яку найчастіше використовують на Apple Watch це Ping iPhone, яка дозволяє знайти пов’язаний з годинником смартфон. Справді, функція дуже зручна, але що робити, якщо загубився сам Apple Watch?

Знайдіть серійний номер, надрукований на нижній панелі Mac, поруч із маркуванням про відповідність стандартам. Він також вказаний на оригінальній упаковці, поруч із наклейкою зі штрихкодом. Щоб визначити модель вашого комп’ютера, введіть цей серійний номер на сторінці перевірки права на обслуговування.

Для цього ви повинні виконати наступні дії.

  • Покладіть Apple Watch поруч з iPhone.
  • Відкрийте програму Apple Watch на iPhone і перейдіть на вкладку «Мій годинник».
  • Виберіть назву годинника у верхній частині екрана та натисніть значок.
  • Торкніться “Розбити пару з Apple Watch“.
See also  Як очистити внутрішню пам’ять про Huawei. Як очистити пам'ять смартфона за допомогою програм

Перш ніж запустити смарт-годин, потрібно перевірити та налаштувати. Виробник пояснив, як настроїти Apple Watch і підготував для цього покрокову інструкцію. Годинник працює з iPhone 6 і всіма наступними модифікаціями, оснащеними останньою версією ОС iOS.

Як і будь-які інші пристрої, розумні годинники потребують зарядки. Пристрій містить розетку через кабель з заряджання Apple або магнітний монтажний док, який прикріплений до адаптера живлення USB. Повна плата займає деякий час.

Наступний етап. Підключення до телефону.

  • Щоб вирішити завдання, як підключити Apple Watch для iPhone, ви вперше потрібно, щоб увімкнути розумний пристрій. Для цього, на бічній панелі є кнопка. Натисніть на кнопку протягом декількох секунд, поки на екрані з’явиться логотип Apple. Після включення, потрібно вибрати мову.
  • Наступний крок. годинник попросить вас відкрити програму Apple Watch на iPhone. Він встановлюється виробником заздалегідь, під час оновлення програмного забезпечення.
  • Що програма працює, сигналізує зовнішній вигляд на екрані гаджета різних моделей, а камера починається по телефону.
  • Пристрій iWatch працює з будь-якої сторони. потрібно вибрати, яку руку вона буде носити. Щоб продовжити роботу, прийміть умови надання послуг та зареєструйте годинник за допомогою ID Apple.
  • На екрані пристрою в цьому випадку буде відображатися ряд сповіщень про встановлення з iPhone.

Якщо камера не ввімкнулась, потрібно провести пару або синхронізацію Apple Watch з iPhone і спробувати створити пару. Для цього годинник і iPhone мають поруч і вводять шестизначний код сполучення девайсів. iWatch знаходять iPhone по Bluetooth у радіусі 10 м. Зв’язатися з телефоном з далекої відстані пристрій зможе після підключення до мережі Wi-Fi. З’єднання через Bluetooth зменшує витрату заряду батареї на 50%.

Що робити, якщо ви втратили або вкрали яблучні годинники?

У житті є такі неприємні моменти, коли ми втрачаємо наші речі, це стосується досить дорогих гаджетів. На щастя, це не відноситься до продукції Apple і, зокрема, iWatch, адже завдяки технології відстеження розташування пристрою їх можна обчислити з точністю до декількох метрів. І навіть якщо знайти пристрій не виходить, завжди можна дистанційно:

Годинник можна знайти як за допомогою комп’ютера, так і за допомогою сполученого iPhone.