Home » Як знайти інший iPhone через локатор

Як знайти інший iPhone через локатор

Інші способи відстеження міфів та реальності iPhone

Як ви можете бачити, варіанти дійсно є. І на будь-який смак і колір, принаймні з комп’ютера, принаймні через повідомлення.

На мій погляд, найкраще з них є сімейним. Після встановлення і забути. краса!

Але! Багатьох цікавлять інші способи стеження за iPhone. Давайте швиденько пробіжимося найпоширенішими запитами користувачів і подивимося, які варіанти є ще?

Спойлер: практично немає. Але про це треба писати.

Затягніть iPhone по телефону або IMEI

Повірте мені, так що це не відбулося. Всі програми, які пропонують таку послугу (найчастіше за гроші) займаються тим, що ці самі гроші забирають, а ось інформації не дають.

Єдиний випадок, коли це може спрацювати заяву до правоохоронних органів при втраті iPhone. Ось саме поліція і шукатиме ваш iPhone за IMEI. Тільки так.

Знайдіть спеціальну безкоштовну програму для спостереження в App Store

Не знайдете. Більше того, встановлюючи та видаляючи все підряд є можливість нарватися на передплату. Гроші втратите інформації не отримаєте.

Єдина програма-послуга, яка більш-менш працює цю програму «Радар» від компанії Мегафон (посилання на сторінку в App Store).

 • Сама програма безкоштовна. А ось послуга (без якої ця програма не працює) платна.
 • Усі можливості отримують лише абоненти мегафону.
 • Відгуки, чесно кажучи, не дуже.

Загалом спробувати можна, а ось користуватися вирішуйте самі.

Встановити приховану програму мобільний шпигун і слідкувати за iPhone

Будь ласка, запам’ятайте, немає таких програм. Не потрібно витрачати час і засмічувати свій (чужий) iPhone будь-якою нісенітницею нічого доброго з цього не вийде.

Якщо власник поряд із телефоном

Важливо розуміти, як знайти iPhone без «Знайти iPhone». Спосіб стане в нагоді в тому випадку, якщо власник впевнений, що телефон знаходиться поруч, але знайти не виходить. Для таких випадків придумано кілька корисних рекомендацій.

 • Не ігноруйте навіть найнесподіваніші місця. Часто за задумом власники замість звичайних яблук кладуть у холодильник продукцію компанії Apple, а потім з подивом виявляють зникнення пристрою.
 • Перевірте складки дивана – за статистикою саме там найчастіше губляться смартфони вдома.
 • Якщо в будинку живуть малюки, то велика можливість виявити телефон в коробці з іграшками або у дитини в руках.
 • Використовуйте ліхтарик для пошуку телефону в місцях з недостатнім освітленням.
 • Якщо у вас були гості, запитайте, чи вони бачили, куди розсіяний господар поклав смартфон. Можливо, гість брав пристрій та переклав у несподіване місце.
 • Якщо знайти телефон не виходить, але господар точно знає, що на ньому встановлено будильник, потрібно лише зачекати. У встановлений час будильник буде працювати навіть, коли акумулятор повністю sis.
See also  Як змінити обліковий запис на телефоні Samsung

Як знайти вимкнений iPhone і чи можна це зробити?

Всім привіт! На превеликий жаль, від ризику втрати чи крадіжки улюбленого iPhone не застрахований ніхто. Така ситуація може статися з будь-якою людиною захиститися від цього не можна. Ситуація стає особливо сумною, якщо ви подивитеся на статистику розкриття справ про крадіжку мобільних телефонів. числа не є найбільш втішністю. Та що там невтішні вони дуже лякаючі!

Але! Не треба відразу ж зневірятися, впадати в смуток і посипати голову попелом. Чому? Тому що іноді ситуацію ще можна вирішити на вашу користь, адже можливість пошуку втраченого iPhone все-таки залишається. Так, шанси не максимальні, але вони є! Саме про це і йтиметься у рамках сьогоднішньої публікації.

Використовуйте iCloud – воно допоможе, навіть якщо iPhone вимкнено

За допомогою цієї програми можна дізнатися точне місцезнаходження вашого телефону, навіть якщо він вимкнено. Для цього вам потрібно:

 • Увімкнути функцію «Знайти iPhone». Для цього перейдіть до “Налаштування”, потім виберіть налаштування профілю користувача.
 • Перейти до вкладки «iCloud».
 • Вибрати пункт «Знайти iPhone».
 • Активувати повзунки «знайти iPhone» та «Остання геопозиція».

Якщо ви не можете зайти в iCloud з телефону, перейдіть на цю сторінку. Не йдіть на сайти з адресами за типом “iCloud.Ро.com “, або” icloud.com.Ru “і t.D. Служба має лише одну офіційну адресу, всі інші. шахрайські сайти.

Після активації ви можете побачити розташування iPhone, прикріпленого до Apple ID на карті. Щоб зробити це зручніше знайти його, ви можете грати звуковий сигнал.

Позначте пристрій зникнення. Це буде блокувати пристрій і одночасно підкреслить ваш другий номер телефону з екрана блокування. Ви також можете постійно відстежувати місце розташування вашого смартфона. Режим зникнення також блокує будь-які платежі з втраченого телефону.

Крім того, власники iPhone обожнюють ці пристрої через функцію пошуку телефону, якщо він втратив. Але це не єдиний випадок, коли людина повинна відстежувати місце розташування iPhone. Також можна виділити інші причини:

Якщо користувач не є власником iPhone або не може підтвердити роздільну здатність, щоб відстежувати місце розташування, знайдіть телефон.

Якою б не була причина пошуку iPhone, користувач завжди зможе виконати операцію, якщо слідуватиме вимогам інструкції. Далі ми розберемо 2 способи відстеження розташування за номером телефону.

Функція «Знайти iPhone»

Ця опція передбачена розробником на кожному смартфоні Apple. Отже, якщо телефон втрачається, завдяки визначенню геолокації на відстані, можна визначити його місце, виконуючи лише пару кроків.

Загвоздка подібної функції полягає в тому, що якщо вона раніше не була активована на телефоні, знайти пристрій буде неможливо. Тому треба мислити відразу після покупки гаджета Apple. Якщо активація «знайти iPhone» ще не виконана, слід негайно увімкнути функцію так:

 • Відкрити установки телефону.
 • Перейти до розділу «iCloud».
 • Вказати дані свого Apple ID та пройти авторизацію в системі.
 • Прокрутіть вниз і перемістіть повзунок навпроти елемента “Знайти iPhone” до активного положення.
See also  Передача даних з iPhone на додаток Android

Для коректної роботи функції на телефоні має бути постійно увімкнено визначення геолокації.

Тільки у випадку з увімкненою функцією «Знайти iPhone» можна здійснити пошук пристрою. Операція виконується кількома способами. Найпростіший і найдоступніший – використання спеціальної програми. Тобто, коли з’являється необхідність пошуку смартфона, вам доведеться взяти відносний або товариш iPhone, завантажити “Find iPhone” до нього і виконати кілька дій:

 • Увійти до системи під своїм Apple ID.
 • Дочекатися закінчення сканування.
 • Знайти на карті свій пристрій.
 • За потреби натиснути тривожну кнопку.

Якщо користувач, який перебуває у програмі, натисніть кнопку з зображенням автомобіля, для нього буде побудований оптимальний маршрут до втраченого пристрою.

Як знайти iPhone за номером телефону без програми пошуку

Функція пошуку є єдиним офіційним варіантом знайти свій iPhone, який був втрачений. Однак існують інші способи пошуку навіть без відповідного застосування.

Ви можете використовувати функцію “Знайти iPhone” за допомогою iCloud. Для цього необхідно:

 • Відкрити веб-сайт ICCOM.
 • Увійдіть у свій ідентифікатор Apple.
 • Натисніть “Знайти iPhone”.
 • Обережно вивчайте карту, де пристрій буде виділений зеленим значком.

Тут, як і у випадку з фірмовим додатком, можна налаштувати оптимальний маршрут для пошуку. Якщо телефон не був вкрадений, і на ньому включена геолокація, знайти iPhone не складе труднощів.

Зрозуміло, для пошуку слід враховувати той факт, що на втраченому апараті має бути активна функція визначення геолокації. В іншому випадку виявити пристрій на карті не вдасться.

Як стежити за людиною, якій подарували iPhone

Усі вже звикли до того, що «Яндекс», Google та Apple стежать за нами. Вони запевняють, що вони роблять це з кращих мотивів. запропонувати нам кращу рекламні продукти. Інша річ, коли ваші рідні, хлопець чи знайомий постійно намагаються вистежити ваші переміщення за допомогою iPhone. Як вони це роблять і як це заборонити?

У більшості випадків разом з подарованим iPhone вам одразу вручають і створений (за вашою участю або без вашої участі) Apple ID. Як правило, дівчата та діти на це рідко звертають увагу. Так пам’ятайте, що особи, які мають доступ до вашого облікового запису Apple ID, можуть у будь-який час шпигун на вашому русі. Багато людей не люблять це.

Багато молодих людей, а також батьки спеціально дають своїх дівчат (дітей) iPhone, прив’язані до їх (або спеціально створеного) Apple ID для спостереження.

Природно, ця можливість буде дуже корисно для моніторингу людей похилого віку або школярів.

Бібліотека програми

Один з відомих IOS 14 Innovations був “бібліотекою додатків”. окремий екран (екстремальний право), на якому всі компоненти, встановлені на iPhone, групуються папками. В одному з них (найімовірніше з назвою “Утиліти”) і можна знайтиЛокатор“.

See also  Як швидко видалити контакти з iPhone

Вона також має можливість шукати, працюючи з прожектором, але більш вузько.

За бажання ярлик програми можна вивести на один з екранів, для чого достатньо затиснути його пальцем, потягнути в потрібному напрямку, а потім підтвердити додавання.

Як подивитися розташування друзів у програмі Locator на iPhone або iPad

Щоб шукати члена сім’ї або друга, виконайте такі дії:

Відкрийте програму Locator, перейдіть на вкладку “Люди” та натисніть кнопку «Пуск», щоб поділитися GeoPosion.

Введіть ім’я користувача (його телефон або електронну пошту) або використовуйте кнопку “”, або виберіть людину зі списку, запропонованого.

Натисніть кнопку Надіслати та виберіть у меню, який з’являється за який час ви хочете поділитися своєю геопаркоцією:

Після виконання цих дій програми локатора надсилатиме повідомлення вибраному користувачеві. У випадку, якщо він підтверджує запит, ви також можете відстежувати свій геокартон.

Як знайти будь-який iPhone через локатор

Після того, як користувач дозволяє побачити його геоопозицію, він з’явиться у списку людей і на карті, а поруч з його ім’ям буде відстань до вас.

За допомогою різних опцій в меню користувача ви можете контактувати з людиною, створити маршрут до її розташування, додавати повідомлення та багато іншого.

Наприклад, можна створити повідомлення, яке ви отримаєте на iPhone у випадку, коли вибраний користувач приходить або йде з будь-якого місця.

Цей інструмент може бути корисним для батьків у відстеженні своїх дітей при вході або поза школі або вдома і т.д.

Для створення таких повідомлень у меню Повідомлення у картці користувача (скриншот вище) натисніть Додати

5.1 У спливаючому меню виберіть “Повідомити мене”, а на наступному екрані вкажіть дію користувача: “Коли (ім’я користувача) приходить” або “Коли (ім’я користувача) йде”.

5.2 У розділі “GEOCTION (USERNAME)” натисніть кнопку Додати геопарзион, щоб вибрати місце, в якому буде користувачем.

5.3 Вкажіть місце та відстань (радіус), при якому ви отримаєте повідомлення, якщо користувач прийде (або піде) із зазначеного місця. Натисніть кнопку Додати, щоб створити сповіщення.

Мережа Locator або як увімкнути автономний пошук “Знайти iPhone (iPad)” для пошуку пристроїв

На конференції WWDC-2019 Apple представила багато цікавих нововведень. Один з них став новим застосуванням “Локатор” для iOS, iPados та Macos. Програма об’єднала можливості послуг “Знайти iPhone” та “Знайдіть друзів”.

Програма дозволяє вивчити місце розташування друзів та близьких, передавати ваші дані та знайти відсутні пристрої. Крім того, в локатор з’явився цікавий варіант автономного пошуку. Вона дозволяє знаходити навіть вимкнені або перебувають у сплячому режимі пристрою.