Home » Як знайти iPhone через iPad. Як знайти iPhone з комп’ютера?

Як знайти iPhone через iPad. Як знайти iPhone з комп’ютера?

Як знайти загублений або викрадений iPhone

Не так складно знайти втрачений або викрадений смартфон, якщо ви активуєте функцію пошуку на ньому. Аналогічна функція доступна на смартфонах Apple iPhone. Вона отримала дуже зрозумілу назву “Знайти iPhone” і дозволяє швидко знайти втрачений пристрій. Але перед цим вам потрібно подбати про налаштування цієї функціональності. Ми рекомендуємо зробити це відразу після придбання смартфона.

Для того, щоб пошукові запити були успішними, вам потрібно не лише активувати функцію “знайти iPhone”, а й забезпечити обов’язкове з’єднання смартфона до мобільного Інтернету. Ось як можна буде визначити координати розташування втраченого пристрою. Налаштування наступне:

Нижче функції автоматичного надсилання координат пристрою з критичним розрядом акумулятора слід увімкнути. Тепер все готово шукати втраченого смартфона.

Функція “Знайти iPhone” активується

Для авторизації вам потрібно використовувати Apple ID, до якого втрачений пристрій пов’язаний.

Крок 1. Пошук пристрою

Запустіть програму “Знайти iPhone”, щоб вибрати пристрій та побачити його геополіс. Усі пристрої, які прикріплені до вашого ідентифікатора Apple, будуть відображатися на карті. Зелений висвітлюється тими, які знаходяться в мережі, сірий. В режимі офлайн. Останній також відображав час, в який вони востаннє підключилися до мережі.

Якщо пристрій поруч, ви можете відтворити звуковий сигнал на ньому, щоб знайти його звуком. Для цього виберіть потрібний пристрій та у відкритті, у верхньому правому куті меню, натисніть кнопку “відтворити звук”.

Враховуючи той факт, що неможливо використовувати Apple Cards, у правому нижньому куті потрібно вибрати режим “гібрид”. В результаті цієї дії ви принаймні побачите вдома та імена вулиць. Застосовуючи ці дані на будь.Якій іншій картці, ви можете точно визначити положення пристрою.

Якщо загублений пристрій iOS знаходиться в режимі офлайн, ви можете активувати функцію “Повідомте мене про знахідку”. У цьому випадку, під час підключення пристрою до мережі до електронної пошти, вказаної в обліковому записі Apple, буде отримано повідомлення про виявлення пристрою. Однак більш доцільно використовувати наступний крок.

Крок 2. Увімкніть режим втрати

За допомогою своєї допомоги ви можете не лише віддалено заблокувати пристрій 4-значним паролем, але й відстежувати його геополію, а також відобразити настроюване повідомлення з номером телефону для зв’язку на екрані пристрою для пристрою.

Особливості цього режиму полягає в тому, що коли він активується, якщо на пристрої відключено служби геолокації, вони будуть негайно увімкнено, щоб визначити GEO пристрою.

знайти, iphone, ipad, комп

Для того, щоб використовувати цей режим, потрібно вибрати втрачений пристрій та натиснути кнопку “Режим втрати” у меню, яке відкриється. Після цього вам потрібно вказати номер телефону для спілкування, а також написати коротке повідомлення. Якщо 4-значний пароль розблокування не встановлено на гаджеті, ви також його представляєте.

See also  Як підключити клавіатуру Bluetooth до ipad. Як підключити клавіатуру з Mac до iPhone?

Клацніть на кнопці «Готовий», пристрій, розташований в Інтернеті, негайно перетворюється в режим втрат. Всі сповіщення заблоковані, а дані, які ви введені на його екрані, з’являються.

Якщо пристрій знаходиться в режимі офлайн, блокування та відстеження (якщо можливо) буде активовано, коли він підключений до мережі.

Про успішну активацію режиму “втрати”, ви будете повідомлені електронною поштою, вказаною в обліковому записі Apple.

А тепер найцікавіший. Всім відомо, що в багатьох країнах на картах Apple немає будинків, саме тому в деяких випадках компанія все ще використовує Google Cards.

знайти, iphone, ipad, комп

Аналогічна літера надходить після виявлення пристрою з активованим “режимом втрат”. Як видно з цього скріншота, будинки на карті присутні. Крім того, лист вказує на точну адресу пристрою.

Як тільки ви отримаєте ці дані, ви повинні негайно передати їх правоохоронним органам. У більшості випадків цього буде достатньо для пошуку відсутнього пристрою.

Крок 3. Видаліть усі дані з пристрою

Це надзвичайна міра, яку потрібно використовувати, якщо неможливо отримати дані про розташування втраченого гаджета, або він знаходиться в недоступному, наприклад, далеко за кордоном. Все, що вам потрібно для цієї дії.

Увага! Після того, як ви видалите всі дані з пристрою, він більше не зможе отримати свою геополію, відповідно, пристрій не може бути відстежений.

Якщо пристрій знаходиться в мережі, дані будуть видалені негайно, офлайн. При першому підключенні до Інтернету. Крім того, ні в якому разі не слід видалити гаджет “очищений” з облікового запису. У цьому випадку блокування активації вимкнеться, і зловмисники зможуть активувати та використовувати ваш iPhone або iPad.

Чи можна знайти iPhone, якщо його вимкнено?

Наразі неможливо відстежувати інвалідний iPhone; Розробка проводилася в цьому напрямку тривалий час, але не існує кінцевого результату для масового користувача. Єдиний шанс для власника iPhone. Це дізнатися останнє місце, записане пристрою, коли він ще був активним; Опція доступна лише в тому випадку.

Знайдіть мій iPhone через інший пристрій iOS

Функція сімейного доступу на iPhone дозволяє членам вашої родини знайти ваш iPhone. Крім того, Apple також запустила послугу під назвою “Знайдіть” Мої друзі.

знайти, iphone, ipad, комп

Крок 1 Перш за все, завантажте додаток Find My Friends на свій iPhone та пристрій iOS вашого друга. Відкрийте програму на своєму iPhone та увімкніть “Поділіться своїм місцезнаходженням” на екрані налаштувань.

Крок 2 Відкрийте пристрій iOS своїх друзів, перейдіть до центру управління, увімкніть посадку та зробіть його доступним для всіх.

Крок 3 Поверніться до програми “Знайди моїх друзів” на своєму iPhone, натисніть кнопку “Додати”, виберіть контакт свого друга та натисніть “Надішліть на невизначений період”, щоб поділитися своїм місцезнаходженням з другом.

Крок 4 Поверніться до пристрою свого друга і натисніть «Прийняти», коли з’явиться запит, а потім виконайте решту кроків із інструкціями на екрані та вашими потребами.

Крок 5 Якщо ви втратили iPhone, просто попросіть своїх друзів торкнутися значка вашого контакту в додатку “Знайти своїх друзів”, розташування вашого iPhone відображатиметься в режимі реального часу.

See also  Як зробити екран на планшеті Samsung. Скріншот з долонею жестом

Примітка. Додаток Find My Friends працює, поки ваш iPhone увімкнено та підключений до Інтернету.

Що змінилося

▪ На головній сторінці локатора тепер дві вкладки: користувачі (друзі та члени родини) та пристрої (ваші гаджети)

▪ Для кожного друга надаються три функції: див. Контакт, побудуйте маршрут перед ним та налаштуйте сповіщення

Назва поточної геополяції може бути встановлена ​​самі

Перша вкладка програми показує пристрої ваших друзів, які погодилися поділитися геополісом.

Вибираючи користувача, ви можете побачити його точне місцезнаходження. Навіть адреса буде написана під іменем.

Вам дозволяється ділитися геопозицією з іншими користувачами прямо в локаторі

Крім того, тут ви можете швидко побудувати маршрут перед контактом, а також побачити його карту.

Плюс, запитайте сповіщення або для себе, або для людини: про те, щоб залишити місце, де ви знаходитесь, або навпаки. Покажіть, коли ваш друг пішов, плюс поділіться геоджетом у певний момент часу.

Сповіщення залежать від геополіта користувача і спрацьовують після прибуття або від’їзду з певної точки

▪ На вкладці Пристрої ви можете додатково заблокувати пристрій віддалено

Друга вкладка вказує список усіх ваших пристроїв. Дизайн цього меню також змінився.

Тут ви можете віддалено відтворити звук, побудувати маршрут до пристрою, повідомити при виявленні та позначити гаджет для відсутності. А також стерти пристрій або видалити зі списку.

Якщо пристрій знайдеться, ви отримаєте відповідне повідомлення з точною геолокацією поштою

Увага: Видалення зі списку Знайдіть iPhone не супроводжується додатковим повідомленням. Пристрій негайно зникне при натисканні на цю кнопку, але повернеться після перезапуску програми.

Від’єднання функції “Знайдіть iPhone

Можна в такій ситуації, що додаток “Знайти iPhone” був активований випадково або, іншим варіантом, доступ до вашого облікового запису Apple ID, не тільки у вас, звичайно, ніхто не хоче, щоб хтось відстежував ваше місцезнаходження, але все може бути виправленим. Вимкніть функцію, щоб знайти iPhone. Є 3 способи, як це зробити.

Від’єднання функції через відключення всіх функцій iCloud

 • На екрані “додому” ми знаходимо “Налаштування ярлика” і переходимо туди.
 • Клацніть на своє ім’я та перейдіть безпосередньо до iCloud.
 • Ми знаходимо напис «Знайти iPhone» і переміщуємо повзунок у неактивний стан (він не стане зеленим, а сірим).

Відключення функції через додаток

 • На екрані “домашнього” знайдіть етикетку “Знайдіть iPhone” та введіть свій обліковий запис, ввівши ім’я користувача та пароль.
 • Під картою з розташуванням смартфона відкриється список усіх пристроїв, на яких функція “Знайти iPhone” увімкнена через ваш обліковий запис.
 • Для того, щоб видалити пристрій зі списку, буде достатньо, щоб вибрати правильний пристрій і скористатися ним пальцем праворуч зліва, після цієї дії з’явиться червона кнопка «Видалити», натисніть на нього.

Ви повинні знати, що пристрій, який ви хочете стерти зі списку.

Це лише той самий мінус цього методу, оскільки як тільки віддалений пристрій підключається до Інтернету, функція знову активується. Тому нарешті відключіть функцію “Знайти iPhone” лише в налаштуваннях iCloud.

Від’єднання на комп‘ютер Windows та Mac OS X

 • Відкрийте сторінку iCloud.Com у браузері на персональному комп’ютері та входьте в систему за допомогою даних ідентифікатора Apple.
 • На панелі в самій вершині розширіть вкладку “Усі пристрої”.
 • У списку потрібно вибрати пристрій, на якому ви вимкнете функцію.
 • Наступний крок відкриє повну інформацію про пристрій, і вам потрібно буде натиснути кнопку «Видалити», а у вікні, яке з’являється ще раз, підтвердьте вашу дію.
 • У відкритому додатковому вікні введіть свій пароль з облікового запису.
See also  Як вставити Simsung в планшет. Як використовувати дві SIM -карти в подвійному SIM?

Після таких простих дій ваш смартфон продовжить підтвердження вимкнення функції «Знайти iPhone», і він буде негайно відключений, коли смартфон підключений до Інтернету.

Як увімкнути функцію “знайти iPhone”?

У вас є новий iPhone, і ви хочете якомога більше захистити себе? Чудово, тоді вам потрібно увімкнути функцію “знайти iPhone”. Ось інструкції:

Майте на увазі, що функція “Знайдіть iPhone»Працює лише тоді, коли ввімкнено Інтернет. В іншому випадку ви не зможете знайти пристрій на карті.

Як увімкнути або вимкнути функцію “знайти iPhone

Відкрийте налаштування на своєму iPhone або iPad.

Клацніть на ідентифікатор Apple у верхній частині екрана.

Виберіть iCloud та прокрутіть униз до елемента Знайдіть iPhone.

На наступному екрані натисніть на перемикач, щоб активувати або деактивувати функцію.

Як знайти загублений або викрадений iPhone

Якщо функція “Знайти iPhone” була активована на вашому iPhone, iPad, iPod Touch або Mac, то відразу після втрати втрати, вам слід увімкнути “режим втрат” через iCloud або мобільний додаток “Знайти iPhone”.

Активація цього режиму заблокує ваш смартфон, планшет або комп‘ютер і потребує відновлення роботи з пристроєм, введіть пароль блокування.

Якщо пристрій раніше був захищений блокувальним паролем, то при активізації режиму втрат як пароля буде задіяно комбінація номерів, вже знайомих власнику. В іншому випадку потрібно буде придумати новий пароль.

Далі, власник втраченого пристрою буде запропоновано для позначення номера телефону для зв’язку, а потім введіть текст повідомлення, який відображатиметься на екрані заблокованого iPhone або iPad.

Варто зазначити, що якщо втрачений пристрій не підключений до Інтернету, то всі ваші команди, надіслані через “Знайти iPhone” або програму iCloud, будуть виконані лише після того, як пристрій з’явиться в мережі.

Якщо ви не знайшли відповіді на своє запитання або не досягли успіху, а в коментарі нижче немає відповідного рішення, задайте питання через нашу форму допомоги. Це швидко, просто, зручно і не вимагає реєстрації. У цьому розділі ви знайдете відповіді на власні та інші запитання.

До речі, слідкуйте за новинними додатками.RU через нашу групу або Telegram. У нас проклятий цікавий канал новин.