Home » Як зробити акумулятор у відсотках

Як зробити акумулятор у відсотках

Заряд акумулятора як відсоток на iPhone 11 Як переглянути або включити

У вас є новий iPhone 11, шукайте відповідь на питання про те, як увімкнути відсоток заряду акумулятора. На жаль, жодним чином. iPhone 8 або попередні версії мають можливість додавати відсотковий акумулятор у рядку стану. Проте iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone 11, iPhone 11 Pro та
iPhone 11 Pro Max не мають цієї опції.

Рівень заряду акумулятора на iPhone 12, 11, XS, XR, X у відсотках: як увімкнути. 3 способи | Yablek

У випадку, якщо ви шукаєте можливість додати індикатор заряду акумулятора в рядку стану на iPhone 11, на жаль, ви не можете це зробити. Так як є величезний виріз, через що не вистачає місця, щоб додати індикатор заряду акумулятора у відсотках. Тим не менш, Apple додала інші способи, щоб побачити індикатор заряду акумулятора у відсотках. На цьому повідомленні розглянемо два різних способи відображення відсотка заряду акумулятора на iPhone 11.

Заряд у відсотках на iPhone x

Заплутайте значок акумулятора на iPhone X, який не відображає заряд у відсотках? Незважаючи на всі переваги обладнання Apple, щоб назвати верхню панель iPhone X, а будь-який інший iPhone, інформативний, важко, принаймні, через те, що навіть не видно навіть відсоток заряду акумулятора. Погодьтеся, інформація є досить важливою. Це не проблема. У цій інструкції ми докладно розповімо, як увімкнути «Заряд у відсотках на iPhone Х».

See also  Як вимкнути оновлення на Android Samsung. Вимкнути автоматичну синхронізацію

Останні пристрої від Apple повні можливостей та функцій, у тому числі “брови” у верхній частині екрана. Так, вона дуже важлива, так розташовані камери та датчики для Face ID та селфі. І все ж, ця деталь займає багато простору, того простору, де раніше був рядок стану. Тепер користувачі iPhone X позбавлені деякої корисної інформації. Що сталося з нею і як повернути його?

Як включити заряд у відсотках на iPhone 12/11/XS/XR/X

Як дозволити інтерес на iPhone 12/11 / XS / XR / X, щоб переглянути заряд акумулятора. Як додати віджет з відсотком заряду в IOS 14?

Через ббинку, користувачі iPhone 11/12 / XS / XR / X може постраждати від незручностей, щоб постійно зателефонувати в меню керування, щоб побачити відсоток заряду акумулятора. На жаль, ця проблема проявляється на всіх пристроях з ідентифікатором обличчя, оскільки лінія верхнього меню невелика в них, у порівнянні з попередніми моделями.

Увімкніть інтерес до iPhone 12 | iPhone 11 не може, але ви можете побачити їх у контрольній точці або додати віджет iOS 14.

Заряд у відсотках на новому iPhone

Спочатку потрібно з’ясувати, який iPhone був у вашому розпорядженні користувача. Ви можете зробити це за допомогою поля або просто ввести налаштування.

Якщо це версія X і новіша, тоді заряд у процентному співвідношенні вдасться побачити лише відкривши панель управління. Верхня, так звана монобров, займає досить багато місця, і саме там потенційно мала розташовуватися піктограма з відсотками. У той же час, ряд інших цінностей не змінювали розробників, залишених у своїх місцях. Це трохи дивно і трохи боляче.

Враховуючи ці зміни, на нові версії iPhone для заряджання у відсотках доведеться зробити кілька інших операцій, ніж у випадку старого iPhone. Є кілька можливих варіантів.

  • Через налаштування. Користувач повинен відкрити розділ “Налаштування”, далі перейдіть до категорії “Акумулятор“, і тут, щоб активувати варіант заряду у відсотках.
  • Через панель керування. У цьому випадку вам потрібно почистити верхню завісу, відкриту панель керування. Біля піктограм, що відповідають за Bluetooth та геолокацію, праворуч у верхньому кутку якраз і буде відображатися заряд у відсоткових показниках.
  • З siri. Власники пристроїв Apple мають відмінний помічник у лиці Siri. Це дає можливість отримати інформацію про зарядку. Досить запитати, який відсоток заряду залишається, або скільки відсотків залишається. Спробуйте різну формулювання запиту.
зробити, акумулятор

Зміна зміненого меню з нового iPhone полягає в тому, що запити повинні постійно працювати, відкрити меню, прикрасити верхню панель або спілкуватися з голосовим помічником.

See also  Як зробити скріншот на Samsung A30

Але багато хто бачать у цьому позитивні зміни. Відмова від відображення маси додаткової інформації розвантажує головний екран, робить його легшим та приємнішим.

Відмовлятися від покупки такого телефону тільки тому, що не відображається заряд у відсотках, як мінімум, безглуздо. До всього можна звикнути.

Як у кілька кліків встановити індикатор заряду iPhone у відсотках

Ми всі плануємо що-небудь. Від покупки в магазині на кожен день до того, як і як ми зустрічаємо старість. Що потрібно для правильного планування? Звичайно, точність даних. Навіть таку дрібницю, як рівень заряду батареї, потрібно знати, якомога точніше, для того, щоб розпланувати свій день і ніде не потрапити в халепу. І іноді для цього недостатньо оцінити, скільки заповнюється показник, дані потрібні у відсотках.

Як показати заряд акумулятора iPhone 13

Помітив, що ваш iPhone 13 (iPhone 12 до x теж) не відображає відсоток від акумулятора в рядку стану? Прочитайте чотири способи показати відсоток заряду акумулятора iPhone 13.

Багато хто сподівався, що через те, що виріз у лінійці iPhone 13 буде трохи меншим, Apple поверне відсоток заряду батареї в рядок стану. Як виявилося, цього не сталося, але є кілька простих способів отримати доступ до нього на вашому iPhone навіть назавжди.

зробити, акумулятор

Ось найкращі способи показати відсоток заряду акумулятора iPhone 13: від віджету акумулятора на головному екрані або від презентації “Сьогодні” до центру управління та Siri.

Як поставити відсоток зарядки на iPhone

Значок акумулятора, який відображається на iPhone у верхньому правому куті екрана, дуже мало інформативний. Дивлячись на неї важко сказати, скільки відсотків акумулятора заряджається. З такою іконою, ви повинні здогадатися і зробити припущення, як: можливо, це 60 відсотків.

See also  Як зробити резервну копію до iPhone

На щастя, ця проблема може бути вирішена. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як поставити відсоток заряджання на iPhone без використання будь-яких сторонніх додатків та найголовніше, без в’язниці. Стаття буде актуальна для всіх сучасних моделей iPhone, включаючи iPhone 4, 4S, 5, 5S, SE, 6, 6S та 7.

Як з’ясувати заряд акумулятора у відсотках на iPhone x / xs / xs max / xr?

Батареї в новому iPhone, як і в більшості інших смартфонів, літій-іон. Це означає, що вони не позбавлені недоліків, притаманних у таких батареях. Згодом, через кілька циклів зарядки і розрядки, ємність батареї падає і телефон все частіше потребує підключення до мережі. Найбільш інформативним та знайомим графічним елементом залишається відсоток заряду акумулятора. Досить взяти його, щоб покласти iPhone на заряд вчасно або почати використовувати його в економічному режимі.

Але в нових версіях iPhone, починаючи з X, компанія відмовилася відображення заряду у відсотках. Це пов’язано з зміною дизайну. Тепер завдяки поняття “екран від краю до краю”, технічні елементи повинні були ховатися за спеціальною завісою, що їдять частину дисплея. Під ним є всілякі датчики та місця для відображення відсотка не залишилося. Але все-таки є кілька способів побачити відсоток заряду.

Як з’ясувати відсоток заряду акумулятора на iPhone 12, Mini, 12 Pro

Довгий час, щоб показати відсоток акумулятора на iPhone був дуже простий у застосуванні налаштувань було лише одним невеликим вимикачем, який увімкнув відсотковий індикатор у верхньому правому куті екрана. З iPhone 12 все трохи складніше. Ось як ви можете переглядати або показати відсоток акумулятора на iPhone 12 Mini, 12 і 12 Pro.

зробити, акумулятор