Home » Як зробити Chrome за замовчуванням Android. Методи налаштування браузера

Як зробити Chrome за замовчуванням Android. Методи налаштування браузера

Як встановити браузер за замовчуванням на Android

На мобільних телефонах та планшетах з Android зазвичай встановлюється лише один браузер, який вибирається як браузер за замовчуванням. Зазвичай це рішення виробника пристроїв, наприклад, Інтернет.Браузер Samsung або від розробника операційної системи, тобто Google Chrome. Це хороші браузери, але вони не підходять для всіх.

Деякі користувачі хочуть перейти до використання Yandex, Opera або Firefox. Але для цього недостатньо, щоб просто встановити відповідну програму з Google Play. Вам також потрібно зробити його браузером за замовчуванням, інакше старий веб.Браузер буде запущений при відкритті посилань.

Як встановити або змінити браузер за замовчуванням на Pure Android

Як правило, на телефонах та планшетах з чистою ОС Android, Google Chrome використовується як стандартний браузер. Якщо ви хочете зробити Yandex.Браузер, Mozilla Firefox, Opera або будь.Який інший за замовчуванням ви можете виконати наступні кроки:

 • Перейдіть до налаштувань. Додатків та сповіщень (на нових версіях Android) або налаштувань. Додатків.
 • Відкрийте елемент програми за замовчуванням. Якщо такого пункту немає, відкрийте меню у списку всіх програм (три точки праворуч вгорі) і подивіться, чи є такий елемент. Якщо ви не можете знайти потрібний елемент налаштувань, спробуйте використовувати рядок пошуку у верхній частині налаштувань, ввівши слово “за замовчуванням”.
 • Клацніть на браузер та виберіть потрібний браузер зі списку встановлених. Після вибору його буде використовуватися як браузер за замовчуванням.
 • Додатковий момент: Якщо браузер за замовчуванням не вибирається на вашому телефоні Android, то, коли ви відкриваєте будь-яке посилання на сайт, вам буде запропоновано вибрати один із встановлених браузерів, і, якщо ви натиснете “Завжди”, то це буде Браузер за замовчуванням.

Будь ласка, зверніть увагу: так, щоб бажаний браузер можна вибрати на 3-му кроці, він повинен бути встановлений як браузер, тобто Android має “знати”, чому ця програма призначена для. Іноді, особливо для не дуже популярних браузерів, це не так.

На одній сторінці параметрів ви побачите елемент “перетину”, в ньому ви можете ознайомитись із переліком додатків, до яких відкриття певних сайтів може бути перенаправлено.

зробити, chrome, замовчуванням, android

Якщо ви хочете, щоб такі сайти відкрилися в браузері за замовчуванням, натисніть посилання “Перехоплення”, натисніть кнопку “Відкрити підтримуючі посилання” та виберіть “Не відкривайте в цій програмі” або “Завжди запитайте”.

Як це працює?

На закінчення ми скажемо вам, що за замовчуванням встановлено браузер. Як правило, на ПК, телефон або інший пристрій встановлено багато веб-провідників. Більше того, всі вони працюватимуть правильно навіть із одночасною установкою. Але є нюанс. Якщо натиснути на посилання поза браузером, наприклад, HTML.Файл, останній відкривається однією програмою. Ми говоримо про додаток, який за замовчуванням.

Іншими словами, головний браузер. Це програмне забезпечення, яке користувач чи система призначає основну під час відкриття Інтернет.Файлів. У той же час, людина має право незалежно поставити програму, яка є більш кращою для нього. Як це правильно зробити, розглянуто вище.

Тепер ви знаєте, як зробити Google Chrome та використовувати його для його призначення. Це зручно, якщо ви довіряєте цьому конкретному веб.Провіднику і не плануєте використовувати іншу програму.

Як налаштувати за замовчуванням

За замовчуванням є кілька варіантів встановлення спостерігача, і тут ви вже вирішуєте, наскільки ви зручніші. Ви можете за допомогою стандартних елементів у налаштуваннях системи та більш складними варіантами.

See also  Віддалений доступ до іншого комп’ютера. Передача та завантаження файлів за допомогою віддаленого ПК

Через “налаштування Android

Все, що вам потрібно, це виконати у послідовності дії, описаної нижче. Але майте на увазі, що деякі пункти меню можуть відрізнятися в Android залежно від версії:

 • Перейдіть до “Налаштування” пристроїв з головного екрана або з меню утиліти;
 • Для цього натисніть кнопку “Застосування та сповіщення”. Ви з’явиться перед вами, що потрібно перейти до кінця. Знайдіть елемент “Додаткові налаштування” та перейдіть до вкладки “Більше”. (Ми розглянули приклад Xiaomi Mi 8 Lite, тому пункти меню трохи відрізняються);
 • Тут треба знайти елемент програми за замовчуванням. Натисніть на нього та виберіть розділ “Браузер”, де встановлено браузер за замовчуванням;
 • У меню зі списку необхідних браузерів потрібно вибрати найбільш часто використовуваний варіант. Встановлено навпроти утиліти прапорець, і буде говорити про конфігурацію для певного веб-браузера, робить його основною програмою на користувацькому пристрої;
 • Налаштування з графіка “Більше” регулюються багатьма іншими налаштуваннями телефону. Наприклад, повідомлення, голосовий вхід, інші, але читайте про це в інших наших матеріалах про конфігурацію Android.

Увага! Ви можете увійти в будь.Який час і змінити браузер за замовчуванням, тому не бійтеся експериментувати!

Через “налаштування” самого браузера

Будь.Який браузер за замовчуванням може бути встановлений за допомогою самих налаштувань браузера. Для виконання завдання достатньо виконати кілька простих кроків, доступних для початківця користувача. Весь процес також проводиться за допомогою “параметрів” операційної системи, однак, вже необхідно ввести параметри певного браузера та безпосередньо впроваджувати дії. Ми описали варіанти для найпопулярніших браузерів, які доступні на ігровому ринку на даний момент.

Гугл хром

Цей веб-браузер не має бажаного розділу за умовчанням. Для приложения подходят лишь стандартные системные возможности. Необходимо обратиться к настройкам системы в телефоне.

Для этого в смартфоне или планшете необходимо найти вкладку «Все приложения», после чего найти раздел «Браузеры», и установить значение для «Google Chrome» «по умолчанию». Настройки вступают в силу сразу же, поэтому перезагрузка устройства не требуется.

Яндекс

Браузер отечественного разработчика, не уступающий по скорости и возможностям другим обозревателям. Для настройки умолчания достаточно кликнуть по браузеру и зайти на домашнюю страницу. Здесь есть меню поисковой строки. Если кликнуть на вкладку с тремя точками, на экране появится дополнительная вкладка.

Именно в этой вкладке и будет пункт настроек. Просто немного пролистываете вниз и с левой стороны будет кнопка «Браузер по умолчанию». Нажимаете на нее, после чего система переадресует вас во вкладку с настройками. Тут перейдіть до розділу “Браузер” та виберіть Яндекс за замовчуванням.

Опера

Цей інструмент перегляду веб-сторінок також має налаштування, яка дозволяє вибрати значення за замовчуванням безпосередньо з браузера. Процес приблизно такий же, як у браузері Яндекса:

Загалом, ця процедура буде практично ідентичною для більшості браузерів на смартфоні, і лише елементи меню відрізняються параметрами самого браузера.

Через попередження, коли ви перетинаєте посилання

Інший зручний спосіб з вашими перевагами. Однак, актуальність варіанта є дійсним лише у тому випадку, якщо браузер нещодавно був встановлений. Крім того, цей метод є актуальним, якщо основний браузер не був встановлений на телефоні.

Припустимо, ви тільки що завантажили веб-переглядач Google Chrome. Як тільки ви запускаєте програму, повідомлення негайно з’явиться, чи хочете ви встановити його як головний чи ні. Підтвердьте свою згоду, позначте вкладку “Завжди”, і система встановить його за замовчуванням, щоб перейти до всіх посилань.

Однак перехід у посланців здійснюється через внутрішніх спостерігачів. Це стосується. Telegram та інших додатків, тому цей момент повинен бути врахований. Але варто зазначити, що вбудовані фонди цих послуг працюють досить швидко, і проблеми з переходом за посиланнями зазвичай не виникають.

See also  Що можна зробити на комп’ютері. Панель інструментів

Веб.Браузер WebView

Окрім браузерів в операційній системі Android, існує така технологія, як WebView. Це вбудована система посилань, яка знаходиться в Android Systems вище версії 4.2. Сервіс не рекомендується для видалення, оскільки ряд програм без того, щоб вона втрачала повну функціональність. Дії тягнуть за собою помилки системи.

Android System WebView спрощує перегляд веб.Вмісту в різних утилітах. Початок браузера не потрібен. Наприклад, ви можете скласти стрічку VK, див. Вміст веб.Сторінок без зовнішнього браузера. Це економить заряд акумулятора, оскільки додаткове програмне забезпечення не активовано, а також живлення телефону не витрачається на додаткові програми та процеси. Зрештою, браузери “їдять” досить багато ресурсів смартфона, а часто з великою кількістю запущених програм виникають невдачі та зависання.

У версіях Android 4.2.2 і вищий веб-вигляд працює без скарг. Окремене завантаження не вимагається, оскільки програма попередньо встановлена. Програмне забезпечення застосовується офіційно безкоштовно з магазину Google.

У версіях Android нижче 4.2 споживання ресурсів завдяки веб-перегляду стає підвищеним. Продуктивність низькоефективних пристроїв значно зменшується. Однак ви можете видалити компонент системи лише з кореневими правами. Бажано за такою схемою:

 • У налаштуваннях ви повинні відкрити розділ “Програми”;
 • Далі потрібно відкрити вікно з параметрами та видаляти всі оновлення;
 • Після того, як потрібно очистити всі дані;
 • Потім додаток можна зупинити за допомогою відповідної вкладки.

Якщо ви вирішите скористатися вбудованим веб-переглядачем WebView, щоб переглянути посилання, це буде потрібно, щоб активувати його. Для цього вам потрібно буде дозволити параметри розробника на смартфоні. Як саме це зробити. Читати в нашій окремій статті, де все описано докладно. Загалом, процедура буде наступним:

Як змінити пошукову систему за замовчуванням на телефоні

На відміну від настільної версії браузера, додайте свої параметри у списку доступних пошукових систем у адресному рядку. Ми будемо аналізувати, як змінити налаштування на телефонах, що працюють на базі даних IOS та Android.

На iPhone

Щоб змінити пошук за замовчуванням на пристрої Apple, діяти наступним чином:

Запустіть програму та натисніть на три горизонтальні точки нижче, щоб перейти до головного меню.

Виберіть “Налаштування”, розташованих нижче.

Натисніть кнопку “Пошукова система”. Зліва відображається пошукова система, яка використовується за замовчуванням.

Відкриється нове вікно, де ви можете вибрати один з запропонованих варіантів.

На iPhone ви можете вибрати одну з найпоширеніших пошукових систем: Duckduck Go. Яндекс, Bing або Google.

На Android

У мобільній версії браузера Google Chrome, щоб змінити пошукову систему за умовчанням, дотримуйтесь інструкцій:

Відкрийте програму та перейдіть до головного меню, стрічки для трьох вертикальних точок, які знаходяться у правому куті згори.

зробити, chrome, замовчуванням, android

У “Основному” блоку виберіть “Пошукова система”.

Позначте варіант, який більшість костюмів.

зробити, chrome, замовчуванням, android

Алгоритм дії для Android та iPhone подібний. Процедура зміни пошукової системи не займає багато часу: просто перейдіть до налаштувань. І раніше ми подивилися, як позбутися реклами в браузері. Напишіть у коментарях, які пошукові системи вважають за краще використовувати.

Чи можна зробити Google Chrome за замовчуванням за замовчуванням на Android

Операційна система Android характеризується високою функціональністю та широкими функціями, пристосованими до потреб користувачів. Ви можете самостійно змінити додаткові параметри та налаштування мобільного пристрою, визначені розробником. Однією з можливостей, доступних для всіх користувачів Android. Це налаштувати роботу окремих програм та встановлення їх за допомогою розділу “Програми” у меню налаштувань.

Таким чином, система не обмежує ваші можливості встановлювати налаштування певного браузера за умовчанням. Щоб виконати цю процедуру на своєму смартфоні або планшеті, це займе лише кілька хвилин вільного часу. Розглянемо докладні інструкції щодо того, як зробити хрому за замовчуванням браузера.

See also  Як зробити скріншот на Samsung A 20

Який браузер за замовчуванням

Кожен користувач при роботі з комп’ютером, ймовірно, зіткнувся з поп-повідомленнями попередження, що ваш браузер не є браузером за замовчуванням. Що це таке і як виконувати цю процедуру?

Як зробити браузер за замовчуванням на телефоні?На смартфоні Android / Android Xiaomi / Hoogle Chrome

Існує велика кількість різноманітних веб.Браузерів (браузерів), які відрізняються один від одного функціональними, інтайзами та можливостями. Найпопулярніші браузери: Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera. Кілька браузерів можна встановити на комп’ютері, однак, найчастіше ви використовуєте те ж саме.

Google Chrome по телефону

За замовчуванням це означає, що всі гіперпосилання, HTML- або MHT-файли будуть відкриті у вибраному браузері.

Кожен веб-браузер задає питання: “Зробити ваш браузер за умовчанням”, доки ви не виберете один конкретний. Той, який ви найчастіше використовуєте. Що це дасть вам? Наприклад, у електронному повідомленні на електронній пошті або у відповідності в повідомленні, ви зустрічаєте посилання (на відео, сторінці, файлі тощо.) і хочуть пройти через нього. Він відкриється в браузері за замовчуванням.

Як зробити браузер за замовчуванням на Android?

Всі дії, щоб змінити стандартну програму для перегляду веб-сторінок виконуються за допомогою налаштувань. І немає різниці, яка прошивка та версія операційної системи встановлюються на смартфоні. Використовуючи інструкції Step-The.Step, ви не можете вибрати браузер за умовчанням, але також позначити програму для запуску музики, відео, пошти тощо. Ну, вам просто потрібно ознайомитись з детальними вказівками:

 • Відкрити налаштування.
 • Ми йдемо до розділу “Програми”.
 • Ми переходимо до вкладки “За замовчуванням”. Наприклад, на смартфоні Xiaomi, для цього потрібно натиснути на три точки в кутку екрана, а потім виберіть елемент того самого імені в меню. На телефоні процедура може відрізнятися. Для зручності ми рекомендуємо використовувати рядок пошуку в налаштуваннях.
 • Натисніть на рядку “Браузер” та на сторінці, яка відкрила, ми знайдемо потрібний веб-браузер. Як правило, Google Chrome спочатку був встановлений практично на будь-якому смартфоні, тому ви можете зупинитися в цій заявці. Якщо вам сподобається певний браузер, то виберіть його.
 • Збережіть зміни, перевернувши або закривши налаштування.

Ця інструкція є найбільш стандартною та простим, тому ви можете безпечно використовувати його. Але іноді ви можете вибрати браузер за замовчуванням і через налаштування самого веб-переглядача. У цьому випадку натисніть на потрібний елемент, автоматично перейдіть у налаштування телефону та помістіть галочку біля потрібної програми. Який метод використання. Це вирішити тільки ви.

Отже, ми, нарешті, зрозуміли, як зробити Chrome або іншу програму браузера за умовчанням на Android. У цьому немає нічого складного, тому будь-який користувач справляється з завданням. Якщо у вас є які-небудь питання, то запитайте їх у коментарях!

Як налаштувати браузер для смартфона

Метод налаштування залежить від моделі телефону та версії операційної системи. Але ви можете вказати загальний алгоритм, який з рядом варіацій буде працювати в будь-яких умовах:

 • Відкрийте налаштування телефону.
 • Потім розділ із програмами, у списку яких буде бажана програма.
 • Тепер вам потрібно відкрити додаткову інформацію про програму та вибрати елемент, який робить основну програму.

Інструкція однаково підходить для користувачів Android та iOS. Дозволено невеликі відмінності між різними версіями операційної системи.

Qa інженер, керівник автоматизованого відділу тестування програмного забезпечення. Java, C / C, JSP, HTML, XML, JavaScript, SQL та Oracle PL / SQL. Журналіст та браузерна сфера. Адміністратор творця та сайту.