Home » Як зробити два екрани на iPad. Як переходити від розколу до розколу подання?

Як зробити два екрани на iPad. Як переходити від розколу до розколу подання?

Як зробити два екрани на iPad?

Для того, щоб активувати розділений екран в Android 9.0 пиріг, вам потрібно вжити чотирьох дій: підняти функціональну кнопку екрана, виберіть першу програму у верхній частині екрана, натисніть кнопку розділеного екрана, а потім виберіть другу програму для відображення в нижній частині екрана.

Розселення відокремленого екрану на iPhone або iPad

Щоб розділити екран на iOS, вам просто потрібно відкрити другу програму і зменшити його. Після цього він з’явиться на док.Панелях внизу екрана. Відкрийте основну програму. Тепер відкрийте основну програму, з якою ви хочете розділити екрани.

Встановлення сервера дисплея повітря на комп’ютері та клієнтських програмах на iPad

У цьому прикладі встановлення сервера відбудеться на ПК з Windows 7. У встановленні немає нічого складного. Єдине, що вам потрібно буде зробити. Це затвердити встановлення драйверів дисплея на запит програмного забезпечення Avatron та зробити перезавантаження після встановлення драйверів.

Поки комп’ютер перезавантажується, встановіть свої програми iPad. Якщо ви запустите його вперше, він запропонує вам інструкції для підключення до вашого комп’ютера. Якщо ви вже знайомі з програмою, просто залиште його відкритим і знову перейдіть на комп’ютер, щоб запустити програму Air Display вже на ньому.

Клацніть за правою кнопкою миші на значок відображення повітря, щоб потрапити в контекстне меню. Окрім стандартних пунктів меню, ви повинні побачити своє ім’я iPad.

Якщо ви не бачите планшета в мережі, то вам потрібно перевірити всі з’єднання ще раз, і ви підключені до цієї мережі. Якщо пристрій відображається в мережі, просто натисніть на нього.

Як тільки ви натиснули на нього мишею на комп’ютері, значок з’єднання повинна почати спалахувати на самому планшеті. Після цього ваш робочий стіл повинен почати миготи та перемикатися з теми Aero на Basic.

Якщо ви працюєте на одному моніторі, екран iPad за замовчуванням повинен бути з правого боку. Якщо ви працюєте з кількома моніторами, екран планшетів буде розташований з правого боку на першому моніторі. Якщо ви працюєте з двома моніторами, а з лівого боку. І праворуч. Тоді новий екран iPad буде розташований прямо між ними. Якщо на вашому автомобілі встановлені три монітори, то монітор iPad буде між крайньою лівою та серединою.

See also  Як розблокувати iPad через iTunes. Розблокувати iPad та iPad Pro з Siri

Але ви добре можете вибрати місце для розташування додаткового монітора самостійно. Для цього вам потрібно ще раз натиснути на значок відображення повітря на миші, виберіть домовленості про відображення, щоб перемістити монітор у місце, яке ви вказали.

Після налаштування місця розташування додаткового монітора ви можете використовувати його за призначенням.

Ios 9: ICAB Mobile

Якщо ви все ще перебуваєте на iOS 9 та заздрячій користувачі на iOS 10, або вам не подобається Safari, і вам потрібна професійна програма веб-браузера з великою кількістю функцій (більше схожа на веб-браузер столу, ніж мобільний)-використовуйте мобільний.

Це коштує 149 і має вбудований режим розділення екрана. Просто натисніть кнопку «Розділення», виділене на скріншоті нижче, і все зроблено. Як і в Safari, обидві вкладки є незалежними та мають власний контроль. Щоб вийти з режиму розділення екрана, використовуйте ту саму кнопку.

Використання програм під час перегляду відео на “Зображення на малюнку

Як приклад використання режиму “Зображення на малюнку”, ми можемо навести роботу з повідомленнями електронної пошти під час перегляду телевізійних серій. Якщо ви розмовляєте в FaceTime або дивитесь фільм, стрічка. І вікно гравця буде зменшено і переміститься до кута екрана. Після цього ви можете відкрити другу програму. У цьому випадку відео триватиме.

Щоб перемістити відео, перетягніть вікно з ним на інший кут. Щоб знову відкрити відео на повний екран, зняти відео в лівому куті. Крім того, ви можете приховати відео, перетягнувши його в лівий або правий край дисплея. Щоб знову відобразити відео, натисніть піктограму стрілки.

Режим “Зображення на малюнку” можна використовувати на iPad Pro, iPad (5.Й покоління та пізніші моделі), iPad Air 2 та пізніші моделі, а також моделі iPad Mini 4 та пізніші.

Як вийти з режиму розділеного перегляду на iPad

Якщо у вас є активний режим перегляду розділеного екрана, ви побачите перед собою дві вкладки Safari, розташовані поруч. Ось як вийти з режиму:

  • Відкрийте цільову лінію URL.Адреси в Safari, потягнувши екран вниз, щоб з’явилася панель інструменту.
  • Клацніть значок вставки, схожа на два прямокутники, накладені один на одного.
See also  Як встановити час на планшеті Lenovo. Як встановити дату на екрані телефону?

Після цього відкриється звичайний режим з однією вкладкою Safari на екрані iPad.

Ви також можете вибрати опцію “Закрийте всі вікна”, якщо вам більше не потрібен браузер. Це також вимкне режим перегляду Safari Split.

Це найпростіший спосіб вийти з режиму розділеного екрана. Однак є й інші варіанти.

Відмова від ПК

Під час презентації першого iPad Apple він представив його як пристрій епохи після ПК-ультрапортативний гаджет, на якому ви можете зробити все: від набору Інтернету до редагування відео та написання романів. Усі ці можливості були гальмані відсутністю справжньої багатозадачності. Перелом у цьому повинен бути iOS 9.

З огляду на оголошення iPad Pro та його швидко у продажу, все це набуває все більше і більше сенсу. З власною клавіатурою розумна клавіатура iPad стає майже ноутбуком. І це лише початок!

Що таке подання розділеного на iPad?

Відокремлений екран. Або розділений вигляд, як його називає Apple. Дозволяє використовувати два бічні програми збоку. Наприклад, ви можете написати електронний лист із поясненням напрямку комусь, водночас дивлячись на карту.

Ця функція найбільш зручна для використання, коли ви орієнтували екран у ландшафтному режимі, але вона також працює в портретному режимі.

Коментарі: Не всі моделі iPad підтримують функцію розділення екрана. Вам потрібно принаймні iPad Pro, iPad Air 2 або iPad Mini 4. Якщо ваш iPad не відповідає вимогам, ви все одно можете використовувати жест горизонтального прокрутки з чотирма пальцями для перемикання між програмами.

Як запустити відокремлений екран на iPad

Щоб запустити відокремлений режим екрана, спочатку потрібно переконатися, що одне з двох програм, які ви хочете використовувати, є на вашому док.Станції.

, Пам’ятайте, що якщо ви не змінили налаштування за замовчуванням, ваші останні використані програми будуть в крайній правій частині екрана.

Потім відкрийте іншу програму, яку ви хочете використовувати в режимі відокремленого екрана. Це не повинно бути на лавці підсудних.

зробити, екрани, ipad, подання

Відкриваючи одну програму, намалюйте внизу екрана, щоб відкрити док.Станцію. Натисніть і утримуйте значок програми, який потрібно відкрити, і перетягніть його в праву частину екрана.

Екран повинен автоматично зіставитись. Коли ви побачите, що відбувається реконфігура, ви можете звільнити палець. Ці два програми тепер будуть відкриті в режимі розділеного екрана.

Як налаштувати розмір відокремленого екрану

Коли ви виконуєте багатозадачність з двома програмами, іноді вам потрібно буде відрегулювати розмір програми, над якою ви зараз працюєте, без закриття іншої програми.

See also  Як почати комп'ютер без системного блоку. Підключення ноутбука без кнопки живлення

Це легко зробити. Просто знайдіть чорну діливу риболовну лінію між двома додатками, а потім натисніть і перетягніть її в потрібне місце.

Як закрити програми з відокремленим екраном

Коли ви закінчили багатозадачність, вам потрібно закрити одне з двох програм, щоб повернутися до звичайного використання.

Ще раз знайдіть чорну смугу між двома програмами. Потрібно натиснути і перетягнути його, але цей час рухатися до самого краю екрана.

Цей метод також використовується, якщо ви хочете закрити одну програму та знову відкрити іншу програму на розділеному екрані.

Зображення на малюнку (PIP)

Використовуючи функцію “Зображення на малюнку”, ви можете переглянути відео в окремому вікні, виконуючи інші завдання, такі як читання електронної пошти або перевірка вашої канали. Навіть за допомогою другої програми, що працює на вашому відео, продовжує відтворюватися, і ви можете перемістити його на будь.Яке місце на екрані, щоб воно не заважало. Торкніться піктограми стрілки у верхньому лівому куті, щоб зменшити вікно відео, а потім скористайтеся будь.Якою програмою та продовжуйте переглянути відео. Щоб розмістити відео в режимі повного екрану, натисніть стрілку в нижньому лівому куті. Ви також можете приховати та показати відео, перетягуючи його назад і вперед з краю екрана.

Щоб використовувати розділений екран на iPhone, ви повинні мати найбільші версії Pro, Max та Plus, і ця функція працює лише в тому випадку, якщо ваш телефон знаходиться в орієнтації на альбом (режим альбому). Розділений екран, доступний за замовчуванням, автоматично з’являється, коли орієнтація від книги (книга) до альбому (альбом), що дозволяє відображати пошту, годинник, календар, повідомлення, контакти, налаштування та інші вбудовані програми Apple Apple. Більше інформації на екрані в одній програмі. Щоб увімкнути або вимкнути можливість розділити екран, перейдіть до параметрів дисплея та екрана Zoom яскравості, встановіть шкалу, щоб використовувати шкалу.