Home » Як зробити екран на Android LG.

Як зробити екран на Android LG.

Lg K11. Як зробити скріншот

Ілля.Редактор.In.Chief softdroid.Сітка. Є автором декількох сотень посібників та статей про налаштування Android. Близько 15 років він ремонтував обладнання та вирішує технічні проблеми iOS та Android. Розглянули майже всі більш.Менш популярні бренди мобільних смартфонів та планшетів Samsung, HTC, Xiaomi та інші. Для тестування використовує iPhone 12 та Samsung Galaxy S21 з останньою версією прошивки.

зробити, екран, android

Є основні способи створення скріншотів на смартфонах, така можливість реалізується через гарячі клавіші. У той же час, на різних версіях Android та моделей пристроїв (LG, HTC, Lenovo, Fly. ) Для цього використовуються різні кнопки та жести.

Другий екран зображення екрана. Використання спеціальних скріншотних додатків. Вони не просто роблять картину, але також пропонують функції редагування.

Що таке скріншот і чому йому потрібно

Скріншот. Це знімок екрана. Необхідність збереження зображення з мобільного пристрою часто виникає, наприклад, якщо:

зробити, екран, android
  • Вам потрібно поділитися екраном, щоб пояснити щось, ілюструє інструкцію;
  • Швидко зберігайте інформацію як зображення;
  • Захистіть те, що відбувається на екрані телефону.

За замовчуванням скріншот зберігається в пам’яті телефону в форматі PNG, тому ви можете відкрити його майже на будь-якому пристрої.

Додайте відгук, задайте питання або поділіться корисною консультацією.

Huawei P40 Pro Smartphone з кращою камерою 2020. 2021. У рейтингу телефонних камер, новинка забила рекорд 128 бала, зайнявши перше місце.

See also  Xiaomi Redmi Примітка 8 PRO розблокування

Безкоштовний телефон за допомогою просування. Безкоштовні телефони, смартфони сенсорної та кнопки, як фірмові виробники Samsung, iPhone і маловідомі.

Де скріншоти зберігаються на LG

Здійснення екрана через програму QuickMemo, ви можете негайно поділитися ними. Але що робити, якщо ви зробили це першим, фізичним шляхом?

Щоб знайти потрібний файл, відкрийте галерею та перейдіть до розділу Скріншотів. Звідти надсилайте знімок, як і будь-яка інша картина.

зробити, екран, android

Ви можете використовувати будь-який менеджер файлів та знайти скріншоти в пам’яті пристрою. Всі файли цього типу знаходяться на внутрішньому диску в папці скріншотів.

Як зробити скріншот на LG K7, K8, K10?

Сучасні моделі телефонів LG є більш досконалими, щоб зробити скріншот на них, вам доведеться використовувати інший набір ключів. На задній панелі пристрою є кнопки живлення, а також обсяг, “” і “-“, у цьому випадку, два, “-” та “влада” буде потрібно. А також у попередньому випадку вони повинні тримати і тримати деякий час, дуже довго. Після того, як знімок буде зроблено на екрані пристрою, з’явиться відповідне зображення, тобто зображення, яке фіксує скріншот. Ви можете знайти фотографію в галереї меню телефону.

Скріншот на LG K7

Інші методи

Якщо жоден з описаних вище способів не було, він залишається ще однією можливістю зробити скріншот. Встановити спеціальну утиліту, яка покаже екран телефону на комп’ютері. Я знаю 2 такі програми:

  • Myphoneexplorer. Щоб це зробити, потрібно встановити версію сервера на ПК або ноутбук та клієнт на своєму мобільному пристрої, а потім підключіть свій USB-кабель. Після того, як дані з телефону з’являються в MyPhoneExplorer на комп’ютері, ви можете зробити екран.
  • Android Studio. Це середовище для додатків для смартфонів. Це також дозволяє синхронізувати дані на своєму мобільному пристрої та комп’ютері.
See also  Гасне екран монітора комп'ютер продовжує працювати

Цей метод досить складний і вимагає багато часу, щоб зрозуміти роботу дуже конкретного.

Існує ще запасний план: якщо він не розробити екран, і ви маєте гостру потребу в цьому, сфотографувати смартфон на інший пристрій з камерою.

Використовуйте комбінацію спеціального ключа

Основний спосіб захоплення екрана на V30. Одночасно натискати та утримувати клавішу живлення та ключ зменшення гучності. На відміну від багатьох інших телефонів Android, кнопка Power V30 не розташована на правому кінці телефону, але на задній панелі пристрою (до нього інтегрований до нього Dactylcon).

Після того, як ви тримаєте кнопки приблизно секунду, на вашому телефоні слід відображати анімацію та звук, що вказує, що зображення екрана було захоплено. Щоб переглянути отриману картину, просто намалюйте екран у рядку сповіщення / статусу або перейдіть безпосередньо до галереї.

Додайте відгук, задайте питання або поділіться корисною консультацією.

Huawei P40 Pro Smartphone з кращою камерою 2020. 2021. У рейтингу телефонних камер, новинка забила рекорд 128 бала, зайнявши перше місце.

Безкоштовний телефон за допомогою просування. Безкоштовні телефони, смартфони сенсорної та кнопки, як фірмові виробники Samsung, iPhone і маловідомі.

Залишаючи відгук, ви допомагаєте іншим зробити правильний вибір. Ваша думка має значення.

Як користуватися adb запуском

Ми вже з’ясували, що таке скріншот. Зображення екрана, щоб зробити та негайно зберегти на комп’ютері, також буде використовувати програму ADB Run. Метод стабільно працює на пристроях із версією 4.0 і вище. Для процедури вам знадобиться:

І запуск ADB дозволяє створювати скріншоти в автоматичному режимі або при введенні вручну команду. Перший вважається простішим, хоча різниці немає. Отже, використовувати авторемі, вам потрібно:

  • Підключіть мобільний пристрій до комп’ютера.
  • Запуск ADB Run.
  • Відкрийте розділ Скріншот / запису. Для цього потрібно ввести номер 14 у вхідну лінію та підтвердьте клавішу Enter.
  • Виберіть Скріншот Point 1.
See also  Як відкрити файл PDF на комп'ютері. Як зробити скріншот?

Утиліта зніме зображення та сфотографує, після чого вона буде збережено в папці програмного забезпечення на робочому столі комп’ютера.