Home » Як зробити екран на планшеті Samsung. Скріншот з долонею жестом

Як зробити екран на планшеті Samsung. Скріншот з долонею жестом

Як зберегти зображення на екрані на планшеті Samsung. Скріншоти на вкладці Samsung Galaxy тощо

Вам потрібно зберегти екран на планшеті Samsung, і ви не знаєте, як це зробити? У цій статті ви знайдете кілька способів зробити скріншот на планшетах та смартфонах, які працюють над операційною системою Android.

Функція скріншотів дозволяє захопити всю інформацію з екрана та зберігати її як зображення. Нижче ви знайдете кілька простих способів, як зробити знімок екрана на планшетах Samsung. Як правило, ті, хто вперше намагається, заощаджують скріншот екрана, можуть не вийти вперше і, можливо, доведеться повторити процедуру знову. Не забудьте залишити нижче огляду та вкажіть модель пристрою та метод, який наближається до вашого пристрою, щоб інші відвідувачі на цій сторінці були корисними від вас.

1) Щоб зберегти скріншот на Samsung, натисніть на планшет одночасно на кнопку “Дім” та кнопку “Включення/блокування” протягом декількох секунд. Кнопка “Головна” знаходиться в центрі під екраном. Якщо все пройшло добре, то ви побачите повідомлення про збереження зображення на екрані планшета і, можливо, почуєте звукове повідомлення. Зберігається скріншот можна знайти в галереї або в папці «Зображення/екрана» або «Зображення/скріншоти».

2) Якщо перший метод не допоміг, то ми намагаємось сканувати екран на планшеті по.Друге. Для цього натисніть кнопку «зменшення гучності» та кнопку «Увімкнення/блокування» одночасно і зберігайте натискання кнопок протягом декількох секунд. Завдяки успішному підтримці скріншота на планшеті Samsung на екрані ви побачите повідомлення про постріл. Скріншот знімка на планшеті Samsung Galaxy можна побачити в галереї у пакеті «Зображення/екрана» або «Зображення/скріншоти».

3) Якщо вищевказані методи не допомогли зробити скріншот екрану на планшеті Samsung, то спробуйте цю опцію. Натисніть і утримуйте на планшеті Android Кнопка “Домашня” та кнопка “Назад”, обидві ці кнопки знаходяться під екраном. Цей метод в основному використовується на планшетах Samsung з Android 2.3. Зображення знімка з екрана планшета можна переглянути в галереї або в папці «Зображення/екрана» або на зображеннях/скріншоти.

See also  IPad Скидання до заводських налаштувань без пароля в режимі відновлення

Я сподіваюся, що один бік допоміг вам зробити скріншот на вкладці Tablet Samsung Galaxy. Не забудьте залишити огляд і вкажіть модель пристрою та метод, в якому ви змогли зберегти зображення екрана вашого планшета, щоб інші залишалися корисною інформацією від вас. Дякую за чуйність!

Видалення скріншоту конкретної програми (програми програми)

Це часто трапляється, коли нам не потрібно демонструвати вміст всього екрану комп’ютера.

Щоб видалити скріншот певного вікна, виберіть потрібне вікно (натисніть на нього за допомогою курсору миші), утримуйте одну з клавіш ATL та натисніть клавішу Print Screen.

Відкрийте графічну програму, натисніть Вставити, отримується зображення лише виділеного вікна.

зробити, екран, планшет, samsung, скріншот, долонею

Ярлик клавіатури

Власники пристроїв часто не знають, як зробити знімок екрана на Samsung Galaxy. Фотографія поточного стану екрана смартфона здійснюється багатьма способами, перша і найпростіша з яких. Видавити кілька клавіш.

Кнопки домашньої живлення

Представлена ​​комбінація використовується для ранніх моделей Gelaxi, а також проміжних представників лінії. S7 Edge, S8, S6. Це робиться так:

 • Відкрийте необхідний режим програми або налаштування (зображення, яке слід зняти).
 • Вимкнути віджети, допоміжні лінії, реклама (необов’язково).
 • Налаштуйте два клавіші: “Дім” “їжа екрану”, зберігайте пару секунд.
зробити, екран, планшет, samsung, скріншот, долонею

Кнопки живлення “зменшення гучності”

Скріншот на Samsung Galaxy Mini та інших моделях лінії можливий через іншу ключову комбінацію. Другий метод стає актуальним, якщо розглянута вище опція не принесла потрібного результату. Телефон не відповів на команду.

 • Зробіть екран готовим до роботи. Вимкніть віджети, видаліть зайві ярлики.
 • Видийте одночасно “потужність” “зниження гучності”.
 • Зберігайте кнопки, необхідні не більше трьох секунд.

зробити, екран, планшет, samsung, скріншот, долонею

Домашні кнопки назад

Ряд моделей, що випускаються до 2021 року, сприймають іншу комбінацію ключів. Щоб зробити екран, вам потрібно:

Жест “ребра долоні”

Корейський виробник активно вводить нові функції, які дозволяють користувачеві робити скріншот з екрана на Samsung. У той же час натискання необхідних кнопок не завжди зручно, тому з’явилися нові можливості. Екран в одному дотику, контроль жестів. Фактичні моделі пропонують сфотографувати дисплей, завершивши простий рух. Взяти край по сенсорному екрані зліва направо. Користувач може вибирати інший напрямок руху. Немає жорстких обмежень.

Ціле число жесту повинно бути налаштовано перед прямим роботою. Це робиться так:

 • Відкрийте меню телефону.
 • Перейдіть до “Налаштування”.
 • Необхідний розділ можна назвати по.Різному. Ім’я обов’язково з’являється у фразі “Управління жестом”. Виберіть цей елемент.
 • Активуйте функцію “Сфотографуйте долонею“, встановивши галочку або перемістивши повзунок.

зробити, екран, планшет, samsung, скріншот, долонею

Тепер система розпізнавання жестів працює повністю. Ви можете зробити екран екран Samsung. Досить намалювати долоню на дисплеї з краю. Успішне створення скріншота супроводжується повідомленням.

See also  Як засунути захисну склянку на планшет. Чи важко встановити захисне скло на екрані планшета?

Власники бюджетних моделей (Grand Duos, Neo) представлена ​​функція недоступна.

Зображення скріншотів через програми

Для Android було видано кілька додатків, які дозволяють зробити зображення екрана, відрізняються кількістю варіантів, дизайну та логіки роботи. Ви можете завантажити їх на ігровий ринок.

AZ екранний рекордер

Додаток, створений для Annod 5 і вище. Дозволяє не тільки робити скріншоти, але й записувати, редагувати відео (включаючи уривки ігор, роботи торгових платформ та інших речей). Послідовність підготовки програми для роботи, виконання Віоконів:

 • Завантажте та встановіть AZ SR;
 • З 5 нових піктограм, які з’явилися на дисплеї, виберіть значок налаштувань (передач), відкрийте розділ, визначте параметри форми, розмір кнопок, поява вікон Pop.Up, місце зберігання екрана зображення;
 • Поверніться до головного меню програми, виберіть правильне зображення, натисніть піктограму «Камера».

Налаштування реєстратора AZ дозволяють сфотографувати екран, струшуючи корпус смартфона.

Скріншот дотик

Ще одна безкоштовна програма для Android з магазину Google Play, з якою ви можете не лише робити відео, екранні зображення, але й редагувати їх: застосувати візуальні ефекти, додавати підписи тощо.

Логіка програми схожа на AZ SR:

 • По.Перше, програма завантажується та встановлюється;
 • Потім налаштуйте, вибираючи з наданих параметрів;
 • Після цього. Сфотографуйте екран, двічі натискаючи кнопку.

Скріншот.Торк працює з Android 5 і вище, є російська, що вигадує версію.

Багатокваліфікована домашня кнопка Pro

На відміну від двох попередніх програм, це можливість отримати доступ до Samsung Galaxy Inte Wee, який розробники пропонують використовувати домашню кнопку замість домашньої кнопки. За допомогою багатоорганізації ви можете:

 • Вийти з будь.Яких програм та програм;
 • Перевернути вперед/назад;
 • Відкрити панель управління;
 • Активуйте потрібну програму;
 • Зробити екранні фотографії;
 • Зателефонуйте до меню запуску;
 • Заблокувати дисплей.

Додаток дозволяє працювати з смартфоном однією рукою без використання другої.

Торгова марка Galaxy існує з 2009 року, об’єднує кілька поколінь смартфонів та планшетів.

Як зробити скріншот із долонею на смартфоні Samsung Galaxy

Короткі кадри, що використовують жести, недоступні на всіх моделях смартфонів. Варіант точно працює на пристроях серії: s, примітка, a.

Активація “підмітання”

Як зробити скріншот на Samsung Galaxy певну модель. Вона написана в інструкціях. Якщо посібник користувача лінивий або його не збереглися, то найпростіший спосіб активувати “проведіть”:

 • Для Android 6.X ”та більш ранні версії: Папка” Налаштування “→” Рух “→” Скарт екрана з долонею “(можливість боргу стати активним);
 • “Android 7.X ”та молодший: Папка” Налаштування “→” Розширені параметри “→ Активуйте” Підмітання “.
See also  Як заряджати повністю розряджений планшетний акумулятор. Акумулятор загинув

Іноді функція активна за замовчуванням, ви можете сфотографувати відразу, без додаткових налаштувань.

зробити, екран, планшет, samsung, скріншот, долонею

Малюнок з краю долоні

Створення скріншота з жестом простіше, ніж кнопки:

Напрямок руху в деяких моделях можна вибрати, в деяких. Визначений за замовчуванням зліва направо.

Як дізнатися, що картина зроблена та збережена

Коли програма успішно зберегла скріншот, значок з’являється у верхньому лівому куті екрана (нагадує зображення гірських хребтів у рамці). Іноді Android видає спливаюче повідомлення “Збережіть екран екрана” так/ні “.

Де знайти скріншоти

Стандартний збагачення. Зображення/скріншоти або фотографії/екрана в галереї продуктів “або” мої файли “. Ті, хто активно використовує функцію екрана, можуть змінити простір зберігання. Наприклад, щоб скинути всі зображення на картці пам’яті.

Скріншот за допомогою клавіш

Перший і найпростіший спосіб зробити знімок екрана. Це одночасно затискати два клавіші телефону ⇒

 • На всіх моделях Samsung (без кнопки “Домашня”), це кнопки “зменшення звуку” та “поворот повороту” смартфона або планшетної потужності.
 • На смартфонах та планшетах з фізичною кнопкою “додому” слід затиснути цю кнопку та кнопку “живлення”.
 • На повністю старих моделях телефонів скріншот повинен бути зроблений за допомогою поєднання кнопок “домашнього” та “назад”.

У випадку, якщо екран екрана успішно виконується, значок. На панелі верхньої панелі сповіщення з’являється квадратна значок.

Що робити, якщо ключі не працювали

Якщо стандартна комбінація ключів не займає скріншот, проблема полягає або в час утримання (занадто короткий або занадто довгий інтервал), або в асинхронному пресі. Вам потрібно використовувати стандартний метод 3-4 рази, він може працювати. Якщо нічого не допомагає, то:

 • Проблема полягає в прошивці: або застаріла версія, або неліцензована версія, лише спеціаліст із відділу обслуговування компанії може вирішити проблему;
 • Проблема полягає в тому, що пристрій: або це не Samsung (смартфон випускає інший виробник, замовлення. Інше), або дешева підробка прихована під назвою Samsung Galaxy.

Якщо телефон, безумовно, Samsung, прошивка є власником, але з ключів нічого не виходить, ви можете зробити скріншоти через значок програми на дисплеї. Натискання на піктограму активує програму, дає крок.Крок.Інструкції.